4 دنبال‌ کننده
5 هزار بازدید ویدیو
60 بازدید 2 سال پیش

دانشگاه تریسته (به اختصار UNITS)، یک دانشگاه متوسط در ایالت فریولی - ونزیا گوئیلیا در شمال شرقی ایتالیاست. این دانشگاه از سال 1924، با ده دانشکده، 1،000 پروفسور و طیف وسیع رشته های ارائه شده، در حال آموزش به بیش از 15،000 دانشجو است. تریسته مرکز بسیاری از مراکز پژوهشی است که دانشگاه با اکثر آنها، توافق همکاری آموزشی محکمی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت نادین کاوش مراجعه نمایید: www.nadinkavosh.com

آخرین ویدیوها

سوئد

154 بازدید 2 سال پیش

کشور سوئد دارای چند فرهنگ متفاوت و دارای شرایط خاص زندگی می باشد.در این کشور ۱۰ میلیون نفر در حال زندگی هستند که حدود ۲ درصد از این جمعیت زیر ۱۸ سال سن دارند.این کشور دارای چند فرهنگ متفاوت و همچنین چندین شرایط زندگی مختلف به دلیل شرایط خاص زندگی در این کشور می باشند.۱۵ در صد از سوئدی ها در یک کشور یگر متولد شده اند در حالی که حدود یک تا پنج در صد کودکان در سوئد دارای خانواده با رگ و ریشه ای در یک کشور دیگر می باشند.

ترکیه

136 بازدید 2 سال پیش

ترکیه کشوری است منحصر به فرد که در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته است.این کشور پل ارتباطی میان اروپا و آسیا است و در طول تاریخ این ارتباط میان اروپا و اسیا را برقرار کرده است.قسمت وسیعی از این کشور در شمال غربی آسیا و قسمتی در جنوب شرقی اروپا واقع شده است.ترکیه از لحاظ جمعیت و وسعت بزرگتر و پر جمعیت تر از کشور های اروپایی است.

لهستان

114 بازدید 2 سال پیش

لهستان کشوری باستانی با پیشینه تاریخی و قدمتی بسیار است. این کشور در کنار دیدنی های تاریخی اش، جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی را به خود اختصاص داده است. کشور لهستان نهمین کشور بزرگ در قاره اروپا می باشد که در مرکز این قاره قرار گرفته است. لهستان یکی از کشور های مورد علاقه کسانی است که می خواهند به اروپا سفر کنند و همیشه مقصد مناسبی برای گردشگران از سراسر دنیا بوده است.

نمایش بیشتر