در حال بارگذاری
 • 24
  دنبال کننده
 • 14
  دنبال شونده
 • 163.8هزار
  بازدید

نجف آباد نیوز

پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز

 • 24
  دنبال کننده
 • 14
  دنبال شونده
 • 163.8هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • گوسفند چرانی در بلوار طالقانی

  446 بازدید

  گوسفندانش را وارد فضای سبز بلوار طالقانی نجف آباد می کند تا حسابی از خجالت فضای سبز آن در بیایند. بد نیست ما به عنوان شهروندانی که چنین بی فرهنگی هایی را می بینیم، با تذکر به موقع جلوی ایراد خسارت به اموال عمومی را بگیریم.

 • خانه ای برای کودکان معلول بی سرپرست

  105 بازدید

  واحد مرکزی خبر: اولین خانه ویژه نگهداری کودکان معلول زیر سه سال استان اصفهان، با صرف اعتبار صد میلیون تومانی بخش خصوصی در شهر نجف آباد راه اندازی شده. در این مرکز به ۹ کودک که دچار مشکلات یادگیری، روانشناختی و اختلالات رفتاری هستند، خدمات ارائه می شود.

 • مشارکت خیران در ساخت پاسگاه محیط بانی نجف آباد

  55 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:مدیر عامل انجمن دوستداران میراث فرهنگی و طبیعی نجف آباد گفت: ساخت این پاسگاه درزمینی به وسعت 160 مترمربع در دو طبقه با کمک 50 میلیون تومانی خیران، 60 درصد پیشرفت داشته و برای تکمیل ساختمان و تجهیز آن، دویست میلیون تومان دیگر نیاز است.

 • باغ پرندگان نجف آباد

  549 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: بخش خصوصی، اولین باغ پرندگان نجف آباد را با دهها گونه مختلف در مجموعه ای نزدیک به میدان شهدای دانشجو (دانشگاه آزاد) این شهر راه اندازی کرده است.

 • مهمانان شهید حججی

  191 بازدید

  فتن نیوز: برخی از مسافران نوروزی که ابتدای سال ۹۷ را به سفر به نجف آباد و یادمان شهدای این شهر اختصاص داده اند، از حس و حالشان از حضور در کنار مزار پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی می گویند.

 • بارکد 626

  مأوا
  3,296 بازدید

  پیشکش به رئیس جمهور آینده

 • مستند زندگی شهید مهدی حاجی عرب

  29 بازدید

  در این مستند کوتاه، زندگی و نحوه شهادت مهدی حاجی عرب که به عنوان افسر نیروی انتظامی طی تله انفجاری تروریست ها در شرق کشور به شهادت می رسد، به تصویر کشیده شده است.

 • پیام نوروزی خانواده شهید محسن حججی

  یادمان شهدای نجف آبا...
  590 بازدید

  پیام نوروزی خانواده شهید محسن حججی

 • روایت باغبان باغملی

  104 بازدید

  نیروی فضای سبز شهرداری که در زمان اجرای نمایش طنز لاله بازی در باغ ملی حضور داشته، از نحوه اجرای این برنامه خود جوش مردمی! روایتی شنیدنی دارد.

 • اجرای دیوارنگاره در نجف آباد

  50 بازدید

  شهرداری نجف آباد با کمک دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای سمیه در نوروز ۹۷ اقدام به زیباسازی دیوارهای خراب و نازیبای خیابان های شریعتی و منتظری شمالی کرده. در این نقاشی ها از نمادهای خاص نجف آباد همچون عسل، انار، شکوفه و دیگر موارد مشابه در قالب طرح هایی ساده و تکرار شونده استفاده شده است.

 • ساختمان حمل و نقل شهرداری نجف آباد

  39 بازدید

  در نهمین گام از طرح های عمرانی شهرداری نجف آباد و طی اسفند 96 با حضور استاندار و دیگر مسئولان شهرستان ساختمان پنج طبقه حمل و نقل نجف آباد با زیربنای پنج هزار متر مربع و هزینه نزدیک به 15 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت. بخش قابل توجهی از بودجه این پروژه از اعتبارات عمرانی دفتر رهبری تامین شده است.

 • ساخت ویلچر برقی خاص در دانشگاه آزاد

  238 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:مسوول بخش رباتیک دانشگاه آزاد نجف آباد با بیان اینکه این ویلچر برای بیماران قطع نخایی و ام اس کاربرد دارد گفت: تنظیم ارتفاع،صندلی ارگونومیک، قابلیت تبدیل شدن به تخت استراحت، سرعت حرکت 9کیلومتر بر ساعت از جمله قابلیت های این ویلچر است. عباس چترایی با اشاره به اینکه ویلچر ساخته شده، قابلیت حمل بیمار با وزن 100کیلوگرم را دارد افزود: هزینه ساخت ویلچر برقی یک ششم نمونه خارجی است.

 • تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی نجف آباد

  45 بازدید

  شهرداری نجف آباد در نهمین گام از طرح های عمرانی خود و در حالی که بسیاری از شهرداری های کشور حتی در پرداخت حقوق پرسنل خود مانده اند، این پروژه را اعتبار بیش از 24 میلیارد تومان طی دو سال به پایان رسید. مدیریت جهادی و انرژی جوانی این جا هم جواب داده.

 • نجف آباد، مفاخر زیاد ندارد!

  301 بازدید

  مجری برنامه «فرصت برابر» شبکه آموزش روی آنتن زنده می گوید«نجف آباد مفاخر زیاد ندارد!» البته به نظر می رسد این بیشتر یک اشتباه لفظی باشد. برنامه با مصاحبه با محدثه حبیب الهی مدیر هنرستان شهید ابوترابی در خصوص موفقیت های این مجموعه ادامه پیدا می کند. این خبر را آقای «محمدی» برایمان فرستاده.

 • ذکر خیر کاشی نیلو در تجمع ورزنه

  295 بازدید

  امام جمعه ورزنه در جمع کشاورزان این شهر که در اعتراض به حق آبه خود تجمع کرده اند، به مشکلات کارخانه کاشی نیلو در نجف آباد نیز گریزی می زند. این روحانی از بی تدبیری به عنوان دلیل اصلی ورشکستگی و تعطیلی کارخانه های متعدد می گوید.

 • برگزاری چهارمین کنفرانس ملی برق در نجف آباد

  37 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: چهارمین کنفرانس ملی برق روز های هشتم و نهم اسفند96 با ارائه 227 مقاله در محورهایی مانندمهندسی پزشکی، مخابرات، قدرت، الکترونیک و کنترل به میزبانی دانشگاه آزاد نجف آباد برگزار شد. 102مقاله این کنفرانس به صورت سخنرانی و 45 مقاله نیز به صورت پوستر ارائه شد.

 • هنرمندی دانشجوی معلول نجف آبادی

  329 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: نادر سمندری دانشجوی ۲۴ ساله نجف آبادی با وجود معلولیت، با کمک پاهایش تاکنون ۱۵ تابلو با تکنیک آبرنگ و رنگ و روغن نقاشی کرده است. این هنرمند در زمینه هنر کاشی معرق نیز تا کنون شش اثر زیبا خلق کرده و در رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نیز درس می خواند.

 • آخرین تصاویر از خالی شدن سد زاینده رود

  509 بازدید

  تصاویری که «ایسنا» اوایل اسفند ۹۶ از مخزن سد زاینده رود منتشر کرده، نشان می دهد که نزدیک به ۹۰درصد ظرفیت این سد خالی است. ذخیره این سد مهمترین منبع تامین آب شرب استان اصفهان محسوب می شود.

 • معجزه شیلر؛ روایتی از 15شبانه روز جدال با مرگ

  112 بازدید

  اکبر کاظمی رزمنده اطلاعات عملیات لشکر 8 نجف اشرف در آستانه عملیات والفجر4 در مهر ماه 62، طی یک شناسایی به همراه یک نفر دیگر روی مین می روند. او به تنهایی در منطقه 15شبانه روز را با بدنی مجروح و بدون غذا سپری می کند. بعد از نجات از مهلکه نیز دوبار تا آستانه کشته شدن توسط ایرانی های می رود. او امروز راوی «معجزه شیلر» است. کلیپ را «محمد رضا سلطانی» تهیه کرده است.

 • اولین سالن تیراندازی نجف آباد به نام شهید حججی

  695 بازدید

  سالنی ۳۰۰ متر مربعی که با هزینه سیصد میلیون تومان در مجموعه ورزشی آزادی (امیر آباد) ساخته و تجهیز شده است. اولین سالن تیراندازی با تفنگ نجف آباد که دارای ۸ خط با جدیدترین تجهیزات است، به نام پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی نامگذاری شده و اسفند 96 همراه با استخر سرپوشیده آزادی افتتاح خواهد شد.

 • قول استاندار برای حل مشکلات کاشی نیلو و اصفهان

  80 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: در این مصاحبه محسن مهر علیزاده استاندار اصفهان از ریشه های مشکلات کارخانجات کاشی اصفهان و نیلو گفته، به عدم قاطعیت در حل این مشکلات اذعان کرده و قول هایی برای رفع معضلات موجود می دهد.

 • پزشکان محروم از کارت خوان

  108 بازدید

  خبرگزاری فارس:در حالی که بسیاری از فروشنده های خیابانی از دستگاه کارتخوان استفاده می کنند، اما برخی پزشکان تنها پول نقد دریافت می کنند! مهمترین دلیل این موضوع را باید فرار مالیاتی این افراد دانست که رقم آن نیز قابل توجه است.

 • تجمع کارگران کاشی نیلو در مقابل استانداری

  258 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: بیش از صد کارگر کارخانه کاشی نیلوی اصفهان که چندین ماه است حقوقی دریافت نکرده اند، روز یکشنبه هشتم بهمن ماه با در دست داشتن پلاکارد و بنرهایی خواستار پرداخت مطالبات خود شدند. عضو شورای اسلامی کارگران کارخانه گفت: متاسفانه تا کنون مشکلات کارگران حل نشده و تسهیلات کلانی که سهامداران بابت حل مشکلات کارگری و رونق تولید از بانکها دریافت کرده اند ، خارج از شرکت هزینه شده است.

 • دروغی به نام تجمع بهمن در نجف آباد

  558 بازدید

  به دنبال شکست تلاش های رسانه های معاند در به آشوب کشیدن کشور، برخی کانال های تلگرامی با پخش صحنه هایی از اغتشاشات نهم دی ماه نجف آباد در باغ ملی این شهر، مدعی شده اند که این حوادث مربوط به دیشب (۹بهمن ماه) است. در حالی که پس از اغتشاشات اخیر در نجف آباد، هیچ گونه اتفاق مشابهی روی نداده است.

 • پرورش عقرب در نجف آباد

  18,035 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:محققان مرکز رشد دانشگاه آزاد نجف آباد توانسته اند با پرورش عقرب، داروی گران قیمتی برای درمان سرطان تولید کنند. علی امیری مدیر مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با بیان اینکه هم اکنون گروهی سه نفره در دانشگاه در حال پرورش و استخراج سم از عقرب هستند گفت :این سم ماده اولیه برخی از داروهای درمان سرطان ها ،ام اس و آرتروز است. برای این طرح ۱۰۰میلیون تومان سرمایه گذاری شده است.

 • پرورش گاومیش در نجف آباد

  2,046 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: یک واحد پرورش گاو میش در نجف آباد پس از ۱۰ سال فعالیت به ظرفیت نگهداری ۷۰ راس گاومیش رسیده و برای ۷نفر اشتغال زایی مستقیم کرده است. گاومیش به انواع بیماری ها مقاوم بوده و با داشتن ویژگی هایی چون تولید شیر با درصد پروتئین، چربی، لاکتوز و امگا۳ بالاتر و گوشت با چربی و کلسترول پایین تر از مزایای اقتصادی بهتری برخوردار است.

 • جواب علی زکریایی به صادق زیبا کلام

  1,968 بازدید

  لطفا نگاه کنید جواب دندان شکن در مورد پاسخگویی رهبری

 • نماهنگ مردم گله مندند

  موسسه فرهنگی آموزشی ...
  1,969 بازدید

  رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مردم آذربایجان شرقی با اشاره به حضور چشمگیر مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن امسال، این روز بزرگ را نعمت و فرصتی الهی دانستند و خطاب به مسئولین کشور گفتند: «به مسئولین عرض میکنم که این حضور مردمی در بیست و دوّم بهمن را به حساب گلایه نداشتن آنها از فعّالیّتهای ما مسئولین به حساب نیاورید. مردم گله مندند؛ از بسیاری از چیزهایی که در کشور میگذرد، مردم گله مندند.

 • تبدیل پمپ بنزین نجف آباد به پارکینگ

  378 بازدید

  باشگاه خبرنگاران جوان:شهروندان نجف آبادی به دلیل تعطیلی یک جایگاه سوخت واقع در مرکز شهر و تبدیل شدن آن به پارکینگ باید حدود 2 کیلومتر تا جایگاه سوخت بعدی را طی کنند.

 • ساخت دستگاه پرداخت کاری با ذرات مغناطیسی

  307 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:دستگاه پرداخت کاری با ذرات مغناطیسی به کمک ارتعاشات التراسونیک قطعات لوله ای در دانشگاه آزاد نجف آباد طراحی و ساخته شد. حمزه شاه رجبیان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: این دستگاه نخستین ثبت اختراع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بوده و برای پرداختکاری قطعات تو خالی با هندسه های غیرمتقارن ساخته شده است.

 • بزرگترین مسابقه سازه های ماکارونی کشور در نجف آباد

  554 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:بزرگترین مسابقه دو روزه سازه های ماکارونی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: در این دوره از مسابقات بیش از 200 نفر از از 15 استان کشور شرکت کردند که 135 سازه از دانش آموزان و بقیه از دانشجویان است.