در حال بارگذاری
 • 40
  دنبال کننده
 • 24
  دنبال شونده
 • 317.9هزار
  بازدید

نجف آباد نیوز

پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز www.najafabadnews.ir تماس با ما: 09134311783

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز www.najafabadnews.ir تماس با ما: 09134311783

 • 40
  دنبال کننده
 • 24
  دنبال شونده
 • 317.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • معضلات یک کوچه در نجف آباد

  48 بازدید

  «علی» با ارسال این فیلم از مشکلات کوچه شهید موحدی در نزدیکی مسجد صفا در نجف آباد گلایه کرده است. برج های دو قلوی مسجد صفا نیز در همین نزدیکی قرار دارند.

 • رنگین کمان در نجف آباد

  13 بازدید

  «فاطمه» این فیلم را از تشکیل رنگین کمان در کوه های شمالی نجف آباد در بارندگی های روز پنج شنبه بیست و هفتم دی ماه 97 برایمان ارسال کرده است.

 • ساخت دهکده سالمندان نجف آباد با هزینه 10میلیاردی

  62 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: حاج محمود حق پرستی خیر نجف آبادی، دهکده سالمندان را در زمینی به مساحت ۱۷هزار متر مربع در روستای همت آباد ساخته. اولین فاز این مجموعه در سه طبقه و زیربنای ده هزار و پانصد متر مربع با هزینه ۱۰میلیارد تومان ساخته شده است. در حال حاضر ۲۰ سالمند مرد و ۸۰ زن در این مرکز به صورت شبانه روزی نگهداری می شوند و با اتمام دیگر طبقات فاز اول این مجموعه، امکان نگهداری از ۴۵۰ سالمند دیگر فراهم خواهد شد.

 • ساخت دستگاه توزیع مکانیزه متادون در نجف آباد

  72 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برای اولین بار در جهان، دستگاه توزیع مکانیزه متادون را در این دانشگاه اختراع کرده اند. در این دستگاه تمام اتوماتیک که بر اساس اسکن چشم و اثر انگشت فرد معتاد فعال می شود، شخص به داخل کابین کاملا ایمنی هدایت شده، بر اساس نسخه الکترونیک پزشک میزان مشخصی متادون مصرف کرده و در صورت عدم بروز مشکل خاصی، از اتاقک دستگاه خارج می شود. این اختراع مشکلاتی مانند عرضه خارج از شبکه متادون یا مصرف غیر ضروری آن را حل خواهد کرد.

 • حسن آیت که بود؟

  جام جم آنلاین
  2,344 بازدید

  سید حسن آیت نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی از خانواده ای بسیار مذهبی در نجف آباد اصفهان وارد عرصه سیاست شد. منبع: جام جم آنلاین

 • کارگری مادر سه شهید

  378 بازدید

  مادر شهیدان حسینعلی، عباس و علی ناصحی که در فاصله کمتر از یک سال به شهادت رسیدند، کمترین استفاده را از امتیازات یک مادر شهید را برد و تا اخرین روزها در اوج سادگی زندگی کرد. او برای کمک به تامین معاش زندگی اش، کارهایی مانند پخت نان انجام می داد. این مادر شهید که با شهید حججی نیز نسبت فامیلی نزدیک دارد، دو نوه اش به نام احمد ناصحی و مهدی قوریان به همراه داماد پسرش شهید علی شریفی را هم در دفاع از نظام اسلامی تقدیم انقلاب کرده است.

 • دوربین مخفی یلدا: درخواست عجیب یه مادربزرگ از مردم در پارک!

  کبریت
  12,414 بازدید

  واکنش های غیرمنتظره جَون هارو ببینید یلداتون مبارک !

 • تیرباران شهیدی از خانواده حججی/نبش قبر بعد از ۱۳ماه

  877 بازدید

  معصومه حججی مادر شهیدان علی، حسینعلی و عباس ناصحی که در کمتر از یک سال داغ فرزندانش را دید، این روزها در سن ۹۱سالگی به کما رفته. این خانواده که با شهید محسن حججی نسبت عمو زادگی دارند، دو نوه و داماد یکی از فرزندان نیز شهید شده اند. سه فرزند عباس ناصحی، طی مستندی به روایت چگونگی اسارت، شهادت و تفحص پیکر پدرشان پرداخته اند. عباس ناصحی تابستان ۶۱ توسط کومله اسیر و اردیبهشت۶۲تیرباران می شود. پیکر او و یکی از نیروهای محلی را خرداد۶۳ از روستای آب باره تفحص کرده و به شهرهایشان بر می گردانند.

 • خلاف سنگین

  خانه فیلم داستانی
  103 بازدید

  عده‌ای خلافکار در سلول زندان گرد هم نشسته‌اند و در مورد خلاف‌ها و جُرم‌هایی که مرتکب شده‌اند با افتخار صحبت می‌کنند. در بین آنها، جوانی که ظاهرش به افراد مجرم شبیه نیست نیز حضور دارد که مورد تمسخر جمع است، تا اینکه جوان در مورد خلافی که مرتکب شده صحبت می‌کند...

 • مشکلات معلمان خرید خدمت در نجف آباد

  89 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: چهار سال از اجرای طرح مدارس خرید خدمت در نجف آباد می گذرد و در حال حاضر ۲۰ مدرسه با حدود ۳۰۰ معلم و کادر آموزشی به این روش اداره می شوند ولی معلمان خرید خدمت از عدم پرداخت به موقع حقوق شان گلایه دارند. برخی گفته اند ممکن است تا شهریور خبری از حقوق نباشد. معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان هم گفته در صورت تحقق وعده های دولت، تا ۲ ماه آینده حقوق سال قبل این معلمان تسویه می شود.

 • بازگشت تاریخی کاشی اصفهان

  75 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: این کارخانه که در سال های اخیر تا مرز نابودی کامل پیش رفته و کارگرانش نزدیک به یک سال حقوق معوقه داشتند، با ورود سرمایه گذار جدید احیاء شده. ۳۵۰ نیرو مشغول کارند و ۱۵۰ نفر هم در طرح توسعه آن به کارگیری خواهند شد. کارخانه تا پایان سال جاری به ظرفیت تولید ۱۰میلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک خواهد رسید. ۹۰درصد تولیدات این کارخانه صادراتی هستند.

 • افتتاح بزرگترین مجموعه آموزشی استان در نجف آباد

  39 بازدید

  ظهر امروز با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، جمعی از مدیران ارشد بنیاد برکت و مدیران استانی و شهرستانی، مجموعه آموزشی و فرهنگی شهید حججی در زیربنای هفده هزار متر مربع با سی کلاس درس و هزینه دوازده میلیارد تومان در نجف آباد رسما مورد بهره برداری قرار گرفت. مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در این مراسم، قول داد بنیاد برکت ۵مجموعه آموزشی جدید در نجف آباد به یاد شهدای مدافع حرم بسازد.

 • پیشرفته ترین دستگاه چاپ کاشی کشور در کاشی اصفهان

  70 بازدید

  کارخانه کاشی اصفهان که پس از چند سال ناخوشی و مشکلات، با ورود سرمایه گذار جدید در حال بازگشت به روزهای درخشان خود است، اخیرا پیشرفته ترین دستگاه دیجیتال پرینت صنعت سرامیک موجود در کشور با قابلیت چاپ های منحصر به فرد سه بعدی را خریداری و نصب کرده است.

 • تکرار سناریوی برجام، این بار برای FATF

  انصار كلیپ
  72 بازدید

  برجام درس عبرت نشد، چشم امید دولتمردان همچنان به غرب//// روحانی در ۲۰ مهر ۱۳۹۴ در آستانه تصویب برجام ادعا کرده بود که تحریم‌ها عامل گرانی ۲۰ درصدی اجناس است./ روحانی امروز وعده داد اگر FATF باشد اجناس ۲۰ درصد ارزان تر می‌شود.

 • نمایشگاه توانمندی های معلولان نجف آباد

  92 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: در طول بیست سال گذشته بیش از پانزده نمایشگاه و چندین بازارچه از توانمندی های معلولان نجف آباد برپا شده است. از حدود پنج هزار معلول نجف آبادی، نزدیک به هفتصد نفر در شاخه های مختلف هنری فعالیت دارند. نداشتن اعتماد به نفس، مناسب نبودن معابر و اجرا نشدن قوانین مربوطه از مهم ترین مشکلات معلولان است.

 • قهرمانی ربات زیردریایی نخبگان نجف آباد در کشور

  474 بازدید

  تیم رباتیک Green tiger در مسابقات ملی دریا مسیر پیشرفت که آبان 97 در تهران برگزار شد، مقام اول مسابقات زیردریایی های تحقیقاتی (ROV) را به دست آوردند.رسول معزی، رسول غلامی، امیرحسین پاینده، سعیده قادری، مرضیه شومالی، مریم سلیمانی و سحر صادقی اعضای این تیم را تشکیل می دهند.

 • نجف آباد 17 سال پیش در چنین روزی

  روابط عمومی شهرداری ...
  97 بازدید

  مردم مؤمن و انقلابی نجف آباد صبح امروز 10/8/1380در خجسته میلاد صاحب الزمان مهدی موعود (عج ) با ا ستقبال پرشور از حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، عشق و ایمان خود را به اسلام و انقلاب بار دیگر جلوه گر ساختند.

 • گیت ویژه مسئولان در فرودگاه

  رایان مدیا
  3,522 بازدید

  واردات بی رویه ممنوع؛ حتی شما مسئول محترم! تولید مدرسه سینمایی عمار - تهیه کننده: محمدحسین بزرگی کارگردان: حسین امانی بازیگران: علی سلیمانی - فرشاد کلباسی - علی حسینی و محسن دهگلی

 • کاشت چای قرمز/۷۰درصد صرفه جویی در مصرف آب

  108 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما:دو هکتار از اراضی کشاورزی نجف آۤباد به کاشت چای قرمز اختصاص پیدا کرده و امسال ۶۰۰ کیلو از این محصول که با نام های تمر و ترش نیز شناخته می شود، برداشت شده است.این گیاه سرشار از آهن، مس، اسید سیتریک و انتوسیانین است و موجب کاهش فشار خون، کلسترل و رفع اختلالات کبدی و صفرا می شود. قیمت هر کیلو از چای قرمز که قبلا از عربستان وارد می شد، بین 60 تا ۹۰ هزار تومان است.

 • روز ریاضی در خانه تاریخی

  58 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: خانه ریاضیات نجف آباد برای آشنایی و علاقه مندی بیشتر دانش آموزان با علم ریاضی، یک ویژه برنامه در خانه تاریخی نوریان این شهر تدارک دیده است.

 • صحبت های نخبه نجف آبادی در حضور رهبری

  432 بازدید

  در دیداری که جمعی از نخبگان کشور با رهبر معظم انقلاب در روز 25مهر97، زینب اکبری از نخبگان نجف آباد نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخت. اکبری دانشجوی نمونه کشوری و دارنده مدال نقره المپیاد دانش آموزی است.

 • چی فکر می کردیم، چی شد/ علی برکت الله

  558 بازدید

  حمید رضا موثقی از تولید کنندگان و بازرگانان شاخص کشور در حضور وزیر صنعت حرف های شنیدنی دارد. او که ۳۴۰۰ کارگر دارد می گوید: طی چند روز سرمایه ما یک سوم شد. مدیران وزارت صنعت هیچ کدام مدیر نیستند. مشکل این مملکت بی تدبیری در پیکره دولت است. بنی امیه با آن همه قدرتش وقتی زمین خورد که نداست چه کسی را کجا بگمارد. اگر پشت درهای بسته تصمیم بگیرید، محکوم به فنا هستید.

 • ارائه ۲۵۰۰کتاب برای نابینایان نجف آباد

  64 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: شهرداری نجف آباد در مجموعه فرهنگی شهیدان فتاح الجنان بیش از چهارصد عنوان کتاب را در قالب ۲۵۰۰ جلد کتاب بریل و نزدیک به ۱۵ هزار کتاب صوتی را در دسترس افراد نابینا و کم بینا قرار داده است. بیش از یکصد روشن دل از امکانات فراهم شده در این کتابخانه استفاده می کنند.

 • روایت پدر از شکافتن پیشانی نوزادش

  768 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: محمد خدادادی که نوزاد پسرش را بعد از سزارین در بیمارستان شهید محمد منتظری با پیشانی بخیه زده شده تحویل گرفته، ماجرای این قصور پزشکی را توضیح می دهد. مسئولان بروز این اتفافات را عادی اعلام کرده اند.

 • بریدن پیشانی نوزاد موقع سزارین

  3,670 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: کادر پزشکی بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد موقع سزارین نوزادی، پیشانی اش را با تیغ بریدند و بعد بخیه زدند. محمد خدادادی پدر این نوزاد گفته که پسرش در حال حاضر به دلیل عفونت خود در بخش NICU بیمارستان بستری شده. مسئولان اعلام کرده اند این گونه اتفاقات طبیعی است ولی خانواده هم امکان پیگیری قانونی موضوع را دارد.

 • ساخت ۶۰ المان از ضایعات

  192 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: شهرداری نجف آباد به کمک ضایعات مختلف بیش از شصت المان دائم و ده ها المان موقتی را با صرفه جویی نود درصدی در هزینه های ساخته و در سطح شهر نصب کرده است.

 • آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزی از کنار مزار شهید حججی

  430 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: حدود هفتصد دانش آموز دختر از استان های یزد، اصفهان و چهار محال و بختیاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی سال تحصیلی جاری را از جوار مزار شهید حججی شروع کردند. از ابتدای راهیان نور تاکنون بیش از چهار میلیون و هشتصد هزار دانش آموز راهی مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور شده اند و امسال نیز ۶۰۰هزار دانش آموز پایه های ۱۱ و ۱۲ در این اردوها شرکت خواهند کرد.

 • فعالیت ۷کمپ ترک اعتیاد در نجف آباد

  222 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: علیرضا قناعتکار رئیس بهزیستی شهرستان: نجف آباد بیش از هفت کمپ ترک اعتیاد دارد که در نیمه نخست سال نود و هفت بیش از هزار و سیصد نفر را پذیرش کرده اند. در این مراکز بیش از 400جلسه آموزشی مهارتی و بیش از 150جلسه مشاوره برای خانواده بیماران برگزار شده است.

 • خروج از نجف آباد و اشتغال زایی در فریدونشهر

  85 بازدید

  خبرگزاری صدا و سیما: خانواده اصلانی بعد از چندین سال مهاجرت به نجف آباد، به زادگاهشان «چقیورت» فریدونشهر برگشته و با فرآوری گیاهان دارویی برای ۲۵نفر اشتغال زایی کرده اند. در کارگاه آن ها که بنیانش را با فروش یک قطعه زمین صد متری گذاشته اند، روزانه ۷۰ نوع گیاه دارویی بسته بندی شده و صد لیتر هم انواع عرقیات گیاهی تولید می شود.

 • مستند «معجزه انقلاب» درباره شهید محسن حججی

  انصار كلیپ
  6,432 بازدید

  مستند معجزه انقلاب به بخشی از زندگی این شهید پرداخته و زندگی نامه او را در قالب یک فیلم در آورده است.