در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 7.6هزار
  بازدید

گروه کلید

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (ژئومارکتینگ)، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد ..

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (ژئومارکتینگ)، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد ..

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 7.6هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • نکاتی درباره تجربه مشتری از وب سایت | User Experience

  11 بازدید

  در این مجموعه ویدئو تمامی دستورالعمل ها، ترفندها و اصلاحات مورد نیاز برای طراحی وب سایت را در یک لیست جامع شامل 6 بخش مجزا و 69 نکته به شما نشان خواهیم داد. بخش دوم این مجموعه مربوط به تجربه مشتری از وب سایت می باشد. (www.ksykg.com)

 • اصول طراحی وب سایت

  19 بازدید

  احتمالاً با این جمله موافقید که: "پیدا کردن وب سایتی که دهها نکته در مورد طراحی وب سایت را در اختیار کاربران خود قرار دهد و به راحتی بتوان از راهنمایی های آن به عنوان الگوی جامع برای طراحی وب استفاده کرد، کار بسیار مشکلی است.“ ولی ما تمام دستورالعمل ها، ترفندها و اصلاحات مورد نیاز برای طراحی وب سایت را در یک لیست جامع شامل 6 بخش مجزا و 69 نکته به شما نشان خواهیم داد. بخش اول این مجموعه مربوط به اصول اولیه طراحی هر وب سایت می باشد. (www.ksykg.com)

 • توانمندی ها و خدمات گروه کلید (KSYKG)

  16 بازدید

  گروه کلید (KSYKG) در تلاش است تا تجربیات علمی و عملی در حوزه های مختلف که طی سالیان متمادی به دست آورده را در اختیار افراد مختلف قرار دهد و سعی می نماید مباحث جدید را در قالب پروژه ها و طرح های مشتریان خود تعریف، بررسی و پیاده سازی نماید. گروه کلید (KSYKG) نقطه تلاقی استراتژی و خلاقیت است. تخصص ما رشد و توسعه کسب و کار شماست. ما به شما در حل مسائل بحرانی کسب و کارتان کمک خواهیم کرد. در این ویدئو شما با توانمندی ها و بخشی از نمونه کارهای گروه کلید آشنا می شوید. (www.ksykg.com)

 • اصول نوشتن برنامه بازاریابی یا مارکتینگ پلن (Marketing Plan)

  47 بازدید

  برای اینکه مقصد و هدف کسب و کار خود و همین طور نحوه تحقق آن را مشخص کنید، به نوشتن برنامه بازاریابی نیاز دارید. این ابزار مهم به شما اطمینان می دهد که کسب و کارتان در راستای بازارهای هدف فعالیت می کند و در عین حال اشتباهات و مشکلات را پیش بینی کرده و مانع از انجام آن ها می شود. در این ویدئو شما با اصول نوشتن برنامه بازاریابی یا مارکتینگ پلن آشنا می شوید. (www.ksykg.com/our-services/marketing-plan-writing)

 • اصول و فنون مذاکره برای مدیران موفق

  47 بازدید

  امروزه اکثر مدیران می دانند که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود باید اصول و فنون مذاکره را خوب بدانند. مذاکره کردن به مجموعه ای از مهارت های ارتباطی و بین فردی گفته می شود که برای رسیدن به نتیجه بهتر به کار گرفته می شود. لذا مدیران با دانستن اصول و فنون مذاکره می توانند نتایج و موفقیت های بلند مدتی را نصیب سازمانشان کنند. در این ویدئو قصد داریم به تعدادی از این اصول و فنون مذاکره اشاره نماییم. (www.ksykg.com)

 • ۵ اشتباه بزرگ برندسازی که می توانید از آن اجتناب کنید!

  39 بازدید

  امروزه برای استارتاپ هایی که قصد رقابت با سایر رقبا و پیشی گرفتن از آنها را دارند، برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار است. با این حال اگر بخواهید بهترین محصول را با یک تصویر برند ضعیف عرضه کنید ممکن است نتیجه فاجعه باری در حوزه فروش برایتان اتفاق بیفتد. در این ویدئو قصد داریم به اشتباهات رایج در برندسازی اشاره نماییم که می تواند به عملکرد بهتر شما در این عرصه کمک نماید (www.ksykg.com).

 • چطور می توانید برای استارتاپ خود برندسازی کنید؟

  60 بازدید

  امروزه مهم ترین سرمایه گذاری که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید، سرمایه گذاری روی برند است چرا که برندسازی، موضوعی فراتر از یک لوگوی زیبا است. برندسازی به خصوص برای استارتاپ هایی که بودجه کمی دارند می تواند مقوله ای گران و پر هزینه باشد. در این ویدئو قصد داریم راه کار های ساده برند سازی را ارائه نماییم که هزینه زیادی را به خود اختصاص نمی دهند. (www.ksykg.com)

 • چگونه یک طرح کسب و کار یا بیزینس پلن (Business Plan) تهیه کنیم؟

  78 بازدید

  اهداف سازمانی مانند گنج هستند. گنج هایی که برای رسیدن به آنها به نقشه نیاز است و این نقشه، بیزینس پلن نام دارد. بنابراین راه رسیدن به اهداف و ابزارهای رسیدن به آن بایستی به خوبی در بیزینس پلن تعریف شوند. اگر در هنگام تهیه بیزنس پلن یا طرح کسب و کار سوالاتی مانند موارد زیر به ذهن شما خطور می کند و بدنبال پاسخی مناسب به آن ها هستید، پس در این ویدئو با همراه شوید. (www.ksykg.com)

 • تمرین روانشناسی مثبت در محیط کار

  299 بازدید

  احساسات مثبت، نقش مهمی را در رضایت و شادی کارکنان در محیط کار ایفا می کند. روانشناسی مثبت در محیط کار به کارکنان کمک می کند در برابر مشکلات انعطاف پذیری بالاتری داشته باشند و کارایی خود را در محیط کار افزایش دهند. در این ویدئو شما با راهکارهایی برای پیاده سازی روان شناسی مثبت در محیط کار آشنا می شنوید که با تمرین کردن این راهکارها می توانید محیط کاری مثبتی خلق نمایید (www.ksykg.com).

 • 9 روش مقابله با انرژی منفی در محیط کار

  94 بازدید

  امروزه اکثر ما در شرایط پر استرس محیط کار، ضرب العجل های کاری و افراد متناقض فعالیت می کنیم. ما ذاتاً افرادی کوشا و هدفمند هستیم و فشار زیادی را به خود تحمیل می کنیم تا موفقیت بیشتری کسب کرده و به طور کلی با جدیت بیشتری کار کنیم. همه این فشارها می تواند منجر به فضای کاری سخت و منفی شود. در اینجا به 9 تکنیکی اشاره می کنیم که برای مقابله با محیط کار منفی اداره استفاده می شود. (www.ksykg.com)

 • برندسازی | طراحی هویت برند | ارزش گذاری برند

  76 بازدید

  شناسه یا برند، معرف مجموعه ای از ویژگی های جذاب، متمایز و منحصر به فردی است که یک فرد، کالا، خدمت، مکان، شهر و یا کشور دارد. برندسازی یا برندینگ، باعث می شود که یک نام و تصویر منحصر به فرد برای یک محصول یا کالا در ذهن مشتری تولید شود، همچنین سازمان شما را از رقبایتان متمایز می سازد. در این ویدئو با مفاهیم برندسازی، طراحی هویت برند و ارزش گذاری برند آشنا خواهید شد.

 • بررسی 10 مدل جهانی برای توسعه کسب و کارهای کوچک و بزرگ

  97 بازدید

  شما به عنوان یک کارآفرین باید بتوانید از تمامی ظرفیت های خود استفاده کنید و تنوع محصولات یا خدمات خود را بالا ببرید تا در نهایت بتوانید فروش و بازاریابی خوبی داشته باشید. سازمان های بزرگ معمولا بر یک روش بازاریابی فروش متمرکز نمی شوند بلکه، سعی می کنند از روش های مختلف بازاریابی و فروش به صورت یکپارچه استفاده نمایند. در این ویدئو ده مدل در راستای توسعه کسب و کار بررسی خواهند شد.

 • مشاوره شغلی | مشاوره کاری | استعدادیابی

  86 بازدید

  مشاوره شغلی و استعدادیابی سعی می نماید که با توجه به نیازها و امکانات جامعه و بررسی توانمندی ها و امکاناتی که برخوردارید، شغل متناسب را به شما معرفی کند. همچنین در این راستا به افرادی که به دلایل مختلفی از شغل خود رضایت ندارند و یا کسانی که خواهان پیشرفت مضاعفی در حوزه کاری خود هستند، یاری می نماید. اطلاعات بیشتر: http://www.ksykg.com/our-services/job-counseling-talent-detection/

 • کتاب همانند یک «پرنس» و «پرنسس» باشیم !

  218 بازدید

  کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! در حوزه آداب معاشرت، برندینگ شخصی و روانشناسی مثبت نگارش یافته است. این کتابی است که اگر هر فردی در زندگی اش بخواند، تحول مثبت را خواهد چشید. هدف این کتاب آموزش نکاتی است که با رعایت آن ها بتوانید در جامعه بدرخشید. از آداب غذا خوردن و سبک لباس پوشیدن گرفته تا طرز دست دادن یا حتی نحوه ی صحبت کردن و برخورد با دیگران و موارد دیگر.

 • راههای تبدیل فرهنگ منفی به فرهنگ مثبت در محیط کار

  73 بازدید

  اگر شما مدیر یا سرپرست بخشی از یک سازمان و یا یک کارآفرین هستید. اگر حس می کنید، فرهنگی منفی بر سازمان تان حکمفرما شده، و یا کارایی کارکنان تان کاهش پیدا کرده است، و یا فرهنگ منفی و نامطلوب حاکم بر سازمان تان مانع از رشد و بهره وری و سودآوری سازمان تان شده است. ویدئوی حاضر دقیقاً برای شما تهیه شده است. این ویدئو به شما کمک می کند تا قدرت موقعیت شغلی خود را افزایش دهید. (www.ksykg.com)

 • هفت نکته طلایی و کم هزینه جهت خلق مشتریان وفادار

  76 بازدید

  شما به عنوان سازمان باید بدانید مشتری دقیقاً به دنبال چیست و همان محصولات یا خدمات مورد نظر وی را عرضه نمایید. این ارایه خدمات و یا محصولات به صورت ویژه منجر به رضایت مشتری و در نهایت وفاداری مشتری می گردد. در واقع مشتری در صورتی نسبت به شما احساس وفاداری می کند که معامله با شما هم منفعت مالی و هم منفعت احساسی برای او به همراه داشته باشد. (اطلاعات بیشتر: www.ksykg.com)

 • ۲۵ نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

  94 بازدید

  کسب وکار موفق آرزوی هر فردی در هر نوع فعالیتی است و شغل وکالت نیز از این قضیه مبرا نیست. ما در این کتاب به کسب وکار شما کمک می کنیم تا با شناسایی دقیق مشتریان خود و ایجاد یک رابطه مناسب با آن ها بتوانید در بازاریابی و فروش از نوآوری‏ های مفید و کاربردی استفاده نمایید. (اطلاعات بیشتر: http://www.ksykg.com/published-books/25-golden-tips-for-successful-lawyers/)

 • روانشناسی مثبت چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟

  200 بازدید

  هدف از روانشناسی مثبت این است که زندگی معمولی را به زندگی شادتر و غنی تری تبدیل کند. روانشناسی مثبت، مطالعه ی مواردی است که به زندگی ارزش می دهند و زندگی ما را بهتر می کنند. روانشناسی مثبت، مکمل روانشناسی سنتی است؛ اما پیشنهاد می کند که باید به همان اندازه که روی پیدا کردن نحوه استفاده از قدرتمان متمرکز شویم، باید به نحوه مدیریت ضعف ها نیز بپردازیم. (اطلاعات بیشتر: www.positiveworkplaceconf.com)

 • 10 راهکار برای ایجاد محیط کاری مثبت و شاد

  121 بازدید

  محیط کار بر روحیه، انگیزه و عملکرد شما تاثیر می گذارد. اگر کارمندان در محیط کاری نامناسب با کارهایی ناخوشایند فعالیت کنند، احتمالاً انگیزه یا اعتماد به نفسی برای بیان عقاید خود نخواهند داشت. به همین دلیل ایجاد یک محیطِ کاری مولد، برای موفقیت کلی شرکت ضروری است. در اینجا 10 راهکار ارائه شده که می توانید با آنها، محیط کاری مثبت و شاد داشته باشید. (اطلاعات بیشتر: www.positiveworkplaceconf.com)

 • راهکارهای افزایش فروش موفق

  93 بازدید

  آیا کسب و کار شما در حین فروش دچار رکود و نوسانات می شود؟ اگر جواب شما بله است، پس شما تنها نیستید. بسیاری از کسب وکارها در معرض نوسانات چشمگیر قرار دارند. تحولات ساده ای که در این ویدئو شرح داده می شود، می تواند مسائل و مشکلات کسب وکارتان را حل نماید. مطالب ما را در وب سایت www.ksykg.com دنبال کنید.

 • معرفی اپلیکیشن میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

  54 بازدید

  برنامه میزانپ با هدف بهبود دسترسی به مراکز حقوقی طراحی و توسعه داده شده است. از جمله خدمات این برنامه می توان به موارد زیر اشاره نمود: 1- دسترسی به موقعیت و مشخصات دفاتر وکالت - دفاتر اسناد رسمی - دفاتر ازدواج و طلاق - دفاتر خدمات الکترونیک قضایی - مجتمع های قضایی و دادسراها 2- جستجوی بر روی نقشه 3- امکان نظردهی در مورد مکان های نمایش داده شده

 • اولین همایش و وب سایت روانشناسی مثبت در محیط کار

  57 بازدید

  "محیط کاری مثبت" چیست؟ "سازمان مثبت" چیست؟ آیا احتمال دارد یک سازمان به روش مثبت مدیریت شود که هم برای جامعه و هم برای کسب وکار مفید واقع شود؟ رازهای داشتن یک محیط کاری مثبت کدامند؟ بیایید با کمک هم محیط های کاری مثبت را بسازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.positiveworkplaceconf.com مراجعه کنید.

 • اولین همایش و وب سایت ژئومارکتینگ در ایران

  44 بازدید

  مکان یکی از ابعاد مهم و با ارزش بازاریابی محسوب می شود. همایش ژئومارکتینگ در ایران یکی از اولین اقدامات جدی می باشد که به صورتی جذاب و کاربردی کار تیمی و همکاری دو دسته متخصصین این حوزه (سیستم های اطلاعات مکانی و مدیریت بازاریابی) را نشان می دهد. هدف این ویدئو آشنایی شما با اهداف این همایش و وب سایت مرتبط با آن می ‏باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.geomarketingconf.com مراجعه کنید.

 • چگونه با سرمایه کم کسب و کار راه بیاندازیم؟

  357 بازدید

  راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم، بسیار چالش برانگیز و مشکل است، اما این کار شدنی است. یک کارآفرین معمولاً طاقت و صبر ندارد و سعی می کنند ایده کسب و کار خود را حتی بدون فراهم شدن امکانات مورد نیاز، پیش ببرد. اما واقعیت این است که بدون سرمایه، کار شما تمام است، حتی اگر کسب و کارتان سودآور باشد. حال اگر می خواهید با سرمایه کم شروع کنید، باید با دقت برنامه ریزی کرده تا کارتان را درست پیش ببرید.

 • بازاریابی موفق همان ژئومارکتینگ است.

  59 بازدید

  ژئومارکتینگ به مجموعه ایی از روش ها اطلاق می شود که به ما کمک می کنند داده های مکانی کدگذاری شده را تغییر دهیم و این روش ها به تحلیل استراتژی ها و تصمیم گیری های سازمانی کمک می کنند. ژئومارکتینگ با کارآمدی و سرعت می تواند به هر سوالی که با "کجا" آغاز می شود پاسخ دهد و به شرکت ها این اجازه را می دهد که موفقیت و پیشرفت شان را بهبود بخشند و تصمیمات تجاری آگاهانه تری اتخاذ نمایند.

 • پنج ویژگی برتر یک فرهنگ کاری مثبت چه هستند؟

  287 بازدید

  در این ویدئو کوتاه پنج ویژگی برتر یک فرهنگ کاری مثبت ارائه می شود. بعد از مشاهده این ویدئو می توانید سازمان خود را به لحاظ معیارهای ارائه شده بررسی کنید.