در حال بارگذاری
 • 30
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 22.8هزار
  بازدید

شرکت نجات کسب و کار جهانی

تلفن: 02188064098 --- همراه: 09104447915 --- http://www.nejatco.com

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تلفن: 02188064098 --- همراه: 09104447915 --- http://www.nejatco.com

 • 30
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 22.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • یادگیری ویژه مدیران عامل در شرایط حساس کنونی

  47 بازدید

  مدیران عامل باید روش مدیریت و حاکمیت سازمان را تدوین و برای اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد، وظایف واضح و راهبردی تعیین و اعلام نمایند که شامل وظایف قانونی، مدیریت رشد، مدیریت ریسک و ... خواهد بود. همچنین باید روشهای راهبردی برای اداره شرکت خود را واضح کرده و در چارچوب کمیته های کاری راهبردی، شرکت خود را هدایت کنند. تدوین مدل کسب وکار، شناخت فرایندهای کلیدی در مدل کسب وکار، شناخت شاخص های کلیدی Pull&Push در ایجاد کسب وکار از الزامات مهم در این راستا می باشد.

 • نقش های واحد مدیریت منابع انسانی

  265 بازدید

  رفتار و عملکرد مدیران بر افزایش و کاهش انگیزه و عملکرد نیروی انسانی اثرگذار است و داشتن شناخت از نحوه مدیریت و هدایت نیروها، تعریف کار برای نیروها و کنترل عملکرد نیروها بر بهره وری کلی شرکت و هر واحد و نیز خود مسئول شغل اثرگذار خواهد بود. بنابراین علاوه بر مدیر منابع انسانی، مدیران صف و ستاد نیز مسئول مدیریت نیروی انسانی در سازمان هستند.

 • گزارش باشگاه موفقان از سمینار زنان در سمت های مدیریتی

  377 بازدید

  سمینار زنان در سمت های مدیریتی با محوریت چالش های زنان در مسیر توسعه ی شغلی و ارائه راهکار برای این چالش ها با سخنرانی پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی و دکتر پریسا نجاتی گیلانی پنج شنبه 15 شهریور 1397 برگزار شد. گزارش تصویری باشگاه موفقان از این سمینار را مشاهده می کنید.

 • تبریک به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

  81 بازدید

  صنایع کوچک و متوسط نقش پررنگی در توسعه اقتصادی کشورهای صنعتی دارند و در کشور ما نیز صنایع کوچک و متوسط بخش مهم و اعظمی از اقتصاد کشورمان می باشند. صنایع کوچک و متوسط نقش کلیدی برای ایجاد ثبات و رشد اقتصادی برای کشور به عهده دارند. 21 ام مرداد روز حمایت از صنایع کوچک را به همه صنعتگران، مدیران شرکت ها، مدیران و متخصصان منابع انسانی و شاغلین در بخش صنایع کوچک و متوسط تبریک می گویم.

 • تبریک روز حمایت از صنایع کوچک

  65 بازدید

  پیام تبریک دکتر یاسمین رازقی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک ( 21 مرداد)

 • روز حمایت از صنایع کوچک

  55 بازدید

  شرکت های کوچک تا متوسط به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصاد شمرده می شوند. مدیران این شرکت ها بر خلاف شرکت های بزرگ تأثیرات بیشتری از تغییرات محیطی میپذیرند. این مدیران نیاز به دانش و مهارت های بسیاری برای مدیریت سازمان های خود در مقابل این تغییرات دارند که این تجربیات و دانش می تواند توسط مدیران موفق دیگر و مشاوران مدیریت به آنها انتقال یابد. با آرزوی موفقیت برای مدیران فعال در این بخش از صنعت کشور

 • پیام پروفسور نجاتی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

  109 بازدید

  21 مرداد ماه، روز حمایت از صنایع کوچک است. در این ویدئو پیام پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی در مورد صنایع کوچک را خواهید دید.

 • تعریف مدیریت امنیت اطلاعات و اهمیت آن در سازمان

  156 بازدید

  یکی از مهم ترین مباحثی که در بحث مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان ها مطرح است، بحث مدیریت امنیت دارایی های اطلاعاتی می باشد. در این مهم نکته ای که حائز اهمیت است، شناسایی صحیح تمام دارایی های اطلاعاتی اعم از مشهود و نامشهود و برنامه ریزی برای مدیریت ریسک هرکدام از آن ها به صورت مجزا می باشد.

 • مدیران عامل در شرایط کنونی به چه تحولاتی نیاز دارند؟

  199 بازدید

  مدیران عامل در شرایط کنونی، برای اداره ی سازمان ها به توانمندی ها و مهارت های پیچیده تری نیاز دارند. یکی از این توانایی ها، قدرت ایجاد تحول سازمانی در شرایط بحران است. در این ویدئو تحولات سازمانی لازم در شرایط کنونی از 6 منظر بررسی می شوند.

 • چطور برند فردی (برند شخصی) برای خود ایجاد کنیم؟

  299 بازدید

  برند فردی واضح باعث می شود تا نام فرد تداعیات مثبت، قوی و واضح در ذهن دیگران ایجاد نماید که باید بر مبنای ویژگی ها و ارزشهای اخلاقی فرد بنیانگذاری شود و به سطح آگاهی نسبی در بین مخاطبان برسد. بنابراین هم داشتن ارزش ها و مهارت هایی که باعث اعتماد به فرد شود، هم اطلاع رسانی در مورد آنها، و هم استمرار آنها در رفتار و گفتار فرد برای ایجاد برند فردی مهم است.

 • تعریف و اهمیت مدیریت نگهداری و تعمیرات چیست؟

  198 بازدید

  نگهداری و تعمیرات فعالیت های مختلف و پیچیده ای را در سطوح مختلف شامل می شود و نیاز به مدیریت مطلوب در این حیطه کاملاً حس می گردد. مدیریت نگهداری و تعمیرات شامل ترکیبی از اقدامات فنی و دانش مدیریتی است که تاثیرات استراتژیکی بر سایر بخش های مدیریتی سازمان می گذارد.

 • چگونگی رسیدن به مزیت رقابتی پایدار از طریق نیروی انسانی

  331 بازدید

  قبل از این که به مدیریت منابع انسانی و تاثیر آن بر مزیت رقابتی بپردازیم، بهتر است بدانیم عواملی که بر منابع انسانی تاثیر می گذارند چه هستند؟ در یک دسته بندی ساده می توان گفت از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر منابع انسانی: استراتژی کسب ­وکار، فرهنگ درون سازمان، تاثیرات محیط بیرونی و ساختارسازمانی است.

 • تفاوت مدیریت پرسنل و مدیریت منابع انسانی چیست؟

  311 بازدید

  مدیریت پرسنل بخشی از مدیریت است که با جذب، استخدام، توسعه، جبران خدمات نیروی کار و ارتباط آنها با سازمان در جهت رسیدن به اهداف سازمانی سر وکار دارد.مدیریت منابع انسانی شاخه تخصصی و سازمان یافته مدیریت است که با اکتساب، نگهداری، توسعه، بکارگیری و هماهنگی افراد در سازمان سر و کار دارد. مدیریت منابع انسانی باعث می گردد که افراد برای شرکت بهترین عملکردشان را ارائه دهند.

 • چگونگی پیش برد پروژه های مشاوره مدیریت تحول و دگرگونی

  88 بازدید

  پروژه های مشاوره مدیریت، خواه در سطح عملیاتی یا استراتژیک همیشه ماهیت دگرگونی و تحول را دارا هستند. لذا علاوه بر دانش مدیریت تحول، فهم فرآیند دگرگونی و نحوه ی پیش برد آن هنری است که در اثر تجربه به دست می آید.

 • استراتژی مناسب برای فرصت آفرینان در مراحل رشد شرکت چیست

  94 بازدید

  در عرف، ترجمه واژه ی "Entrepreneurship" را "کارآفرینی" در نظر می گیرند، در حالی که معادل صحیح آن "فرصت آفرینی" است.برخی از افراد به دنبال استقلال مالی هستند، برخی دوست ندارند برای دیگران کار کنند، برخی به دنبال کسب درآمد از تخصص و قابلیت های خود هستند، برخی یک کسب وکار موجود را به خوبی مدیریت می کنند. در این بین فرصت آفرین یکی از انواع استقلال گران است که اقدام به تأسیس شرکت می نماید.

 • مفهوم برند و نقش آن در کسب و کار و زندگی ما چیست؟

  199 بازدید

  چه خودمان را به عنوان یک فرد در نظر بگیریم، چه یک کالا و یا یک سازمان، همه علاقه داریم جایگاه خوبی در ذهن دیگران داشته باشیم. امروزه نه تنها کالاها و شرکتها که افراد نیز بصورت حرفه ای به برداشت دیگران از خود اهمیت می دهند. همه ما در یک شبکه زندگی می کنیم و تلاش داریم تا افراد شبکه ما را: اول بشناسند دوم به خوبی بشناسند سوم به خاطر بیاورند چهارم با هم رابطه مداومی داشته باشیم

 • ارزیابی عملکرد سازمان: معیارها و شاخص ها

  559 بازدید

  معیارها به یک مدیر کمک می کنند تشخیص دهد چه کسی به کمک نیاز دارد و چه کسی سزاوار تشویق است؟ بنابراین می توان از معیارها به عنوان عامل انگیزه دادن به دیگران استفاده کرد.داشتن معیارهای درست به گرفتن تصمیمات درست کمک می­کند. اگر در شرکت یک کارمند جدید دارید، معیارها به شما کمک می کنند تا بهتر او را راهنمایی و هدایت کنید. معیارها مهمترین قسمت های کار و اولویت های بهبود و توسعه را مشخص می کنند.

 • تاثیر و اهمیت مدیریت منابع انسانی در سازمان ما چیست؟

  535 بازدید

  افراد، مهم­ترین دارایی یک سازمان هستند که مدیریت اثربخش آن­ها کلید موفقیت یک سازمان است. پس اگر سیاست­ ها و رویه ­های مربوط به کارکنان سازمان، با اهداف و برنامه ­های استراتژیک سازمان تطابق داشته باشد مسیر رسیدن به موفقیت محتمل­ تر می­شود.

 • اهداف نگهداری و تعمیرات چیست؟

  559 بازدید

  امروزه نگهداری و تعمیرات به عنوان یکی از بخش های اصلی و جدایی ناپذیر تولید و سیستم های تولیدی شناخته می شود و هیچ سیستم تولیدی کارآمدی بدون وجود نگهداری و تعمیرات امکان بقاء ندارد. نگهداری و تعمیرات شامل اعمالی است که کارخانه، تجهیزات و امکانات را پایش و نگهداری می کند.به طور کلی، یک آیتم که می تواند ماشین یا تجهیز و یا قطعه، باشد به علت خرابی و فرآیند تخریب وابسته به زمان است.

 • مدیریت منابع انسانی: اهمیت پیش بینی آینده و برنامه ریزی

  155 بازدید

  کلید موفقیت متخصصان منابع انسانی و اداری در مسیر رشد، پیش بینی آینده و چالش هایی است که برای آینده باید برای شرکت برنامه ریزی کنند. همچنین شناخت نحوه تاثیری که این چالش ها بر مسئولیت های فعلی مدیران در سازمان خواهد گذاشت نیز برای موفقیت آنها ضروری است.

 • امنیت اطلاعات چیست؟

  308 بازدید

  در پیاده سازی امنیت اطلاعات چالش هایی وجود دارد که حتماً باید مدیریت گردد. محیط پیوسته در حال تغییر است و راه کارهای امنیتی باید همواره به روز باشد.

 • مفهوم مشاوره مدیریت چیست؟

  243 بازدید

  معمولاً اشخاصی که به منظور استفاده از خدمات مشاوران به آنان رجوع می­کنند مدیران و صنعتگران هستند. در نتیجه می­توان گفت آنها نیاز به شخصی دارند که بتوانند به او اعتماد کنند تا اسرار کسب و کار خود را با او در میان بگذارند. مورد اعتماد واقع شدن اولین گام در شروع فرایند مشاوره از دیدگاه انسانی آن است.

 • ارزیابی عملکرد سازمان

  491 بازدید

  ارزیابی عملکرد سازمان چیست و چرا اهمیت دارد؟ معیارهای ارزیابی عملکرد سازمان کدام موارد هستند؟ معیارها چه کمکی به مدیران می کنند؟ اشتباهات رایج در ارزیابی عملکرد چیست؟

 • برنامه ریزی استراتژی چیست؟ پروفسور نجاتی گیلانی

  341 بازدید

  در ایران واقعاً به برنامه استراتژی نیاز داریم؟ اهمیت برنامه ریزی استراتژی برای شرکت های ایرانی . ریشه استراتژی از کجا نشئت می گیرد. استراتژی در کسب وکار چیست؟ آیا استراتژی برای مدیرانی که درک خوبی از محیط دارند، غیرضروری است؟ چند مکتب فکری برنامه استراتژی

 • تعریف بازاریابی و اجزای آن

  750 بازدید

  بازاریابی چیست؟ بازاریابی با چه مسائلی سر و کار دارد و اجزای آن چیست؟. دو زاویه برای تعریف بازاریابی آیا بازاریابی همان 4P است؟ سؤالات اصلی که بازاریابی به دنبال پاسخ آنهاست شرایط فعلی ما در رابطه با بازار و مشتریان چیست، و آیا از آن راضی هستیم؟ آیا بازاریابی تنها رابطه شرکت با بیرون را در بر می گیرد؟ برای بازاریابی موفق چه علومی را باید بدانیم؟

 • اقتصاد مقاومتی - پروفسور نجاتی گیلانی

  342 بازدید

  برای اقتصاد مقاومتی، ما نیاز به ایجاد شركتهای صادرات-محور و جایگزینی واردات داریم

 • اشتغال زائی سالم - پروفسور نجاتی گیلانی

  167 بازدید

  اشتغال زائی سالم: رابطه بین فرصت آفرینی و اشتغال زائی

 • برنامه ریزی برای سال 96 - پروفسور نجاتی گیلانی

  311 بازدید

  مثبت نگری برای زمانبندی و نظارت بر اهداف كلیدی خود برای سال ٩٦

 • مدیریت تغییر - پروفسور نجاتی گیلانی

  445 بازدید

  آینده برای ایران بسیار مثبت و پر از فرصت است، به شرطی که بتوانیم خود را تغییر دهیم و با اعتماد بنفس کامل و بکارگیری روشهای نوین، خود را برای آینده آماده سازیم. "پروفسور نجاتی گیلانی"

 • مشتری مداری - پروفسور نجاتی گیلانی

  349 بازدید

  اگر میخواهیم به مشتری مداری اعتقاد پیداكنیم، باید مشتری را اولویت یك خود قرار دهیم و نه بعنوان منبع درآمد. خودرا متحول كنیم تامشتری راموفق كنیم "پروفسور نجاتی گیلانی" www.nejatco.com www.profnejati.com