در حال بارگذاری
 • 109
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 325.1هزار
  بازدید

نیلی کار

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 109
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 325.1هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • انجام تنظیمات سرویس دوره ای میتسوبیشی اوتلندر 2017

  62 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی تنظیم سرویس دوره ای خودروی میتسوبیشی اوتلندر 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، با استفاده از دیاگ جی اسکن می توانید، کیلومتر و زمان یادآوری سرویس این خودرو را تنظیم کنید تا زمانی که به کیلومتر یا زمان سرویس خودرو می رسید، در صفحه آمپر هشدار بدهد و دقت نمایید که برای انجام کار باید وارد عملیات ویژه ی یونیت صفحه آمپر شوید و گزینه تنظیمات زمان سرویس اضافی را بزنید.

 • ریست ایسیو موتور میتسوبیشی لنسر 2017 با دیاگ جی اسکن

  21 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور میتسوبیشی لنسر 2017 با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید وارد قسمت عملیات ویژه ی یونیت موتور شوید و طبق دستورالعمل جی اسکن پیش بروید، دقت نمایید که این عملیات باید بعد از سرویس یا تعویض دریچه ی گاز یا تعویض قطعات سیستم انژکتور انجام پذیرد تا مقادیر اولیه موتور ریست شود و به حالت اولیه باز گردد، در غیر اینصورت دور آرام بهم می ریزد.

 • تنظیم سرویس دوره ای میتسوبیشی ASX مدل 2017

  75 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی تنظیم سرویس دوره ای خودروی میتسوبیشی ASX مدل 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، با استفاده از دیاگ جی اسکن می توانید، کیلومتر و زمان یادآوری سرویس این خودرو را تنظیم کنید تا زمانی که به کیلومتر یا زمان سرویس خودرو می رسید، در صفحه آمپر هشدار بدهد و دقت نمایید که برای انجام کار باید وارد عملیات ویژه ی یونیت صفحه آمپر شوید و گزینه تنظیمات زمان سرویس اضافی را بزنید.

 • تعریف سوئیچ هوشمند ( کیلس) کیا اپتیما 2015

  212 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سوئیچ هوشمند (smart key) خودروی کیا اپتیما مدل 2015 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، دقت نمایید که سیستم اسمارت کی این خودرو از نوع نسل سوم می باشد و هولدر و نگهدارنده ی سوئیچ ندارد، در این خودرو در هنگام تعریف سوئیچ باید، دکمه ی استارت را با خود ریموت فشار دهید، در هنگام تعریف سوئیچ دقت نمایید که دقیقا طبق دستورالعمل دستگاه پیش بروید و زمانبندی را دقیق رعایت کنید

 • تعریف سانروف BMW X3 مدل 2015 با دیاگ جی اسکن

  159 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست و تعریف سانروف خودروی بی ام و x3 مدل 2015 و کد اتاق F25 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، پس از باز کردن سانروف و یا تعویض آن لازم است که این عملیات را با دستگاه دیاگ جی اسکن انجام دهید، برای انجام این تعریف باید پس از انتخاب خودرو، از قسمت Body یا بدنه، یونیت FZD را انتخاب کرده و در قسمت عملیات ویژه ی این یونیت گزینه ی initialise slide/tilt sunroof را کلیک کنید.

 • تعریف دریچه گاز (TAS) اینفینیتی G35 با دیاگ جی اسکن

  101 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف دریچه گاز و تنظیم حجم هوای ورودی دور آرام خودروی اینفینیتی G35 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید از منوی عملیات ویژه گزینه ی TAS 1 را انتخاب کنید، اگر با انجام این گزینه دور آرام تنظیم نشد و به حالت استاندارد بازنگشت باید گزینه TAS 2 را انتخاب کنید. برای انتخاب این خودرو باید از منوی اینفینیتی، گزینه ی بین الملل و 16 پین را انتخاب کنید.

 • تعریف دریچه گاز و ریست مقادیر موتور مرسدس بنز S کلاس

  141 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف دریچه گاز و ریست مقادیر اولیه ی موتور خودروی مرسدس بنز کلاس S را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید گزینه ی special function یا عملیات ویژه ی یونیت موتور یا DME را انتخاب کنید، دقت نمایید که خودروی تست ما، مرسدس S کلاس مدل 2011 است و کد اتاق آن 221 می باشد. انجام این عملیات پس از سرویس دریچه گاز یا تعویض آن توصیه می گردد.

 • ریست چراغ سرویس رنو لتیتیود مدل 2014

  89 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست چراغ سرویس رنو لتیتیود مدل 2014 را مشاهده می کنید، اگر این ریست انجام نشود، چراغ آچار در صفحه آمپر روشن می شود و اخطار سرویس دوره ای را به شما نشان می دهد، برای انجام این ریست باید طبق فیلم از دکمه های روی دسته برف پاک کن استفاده کنید، با دکمه ی بالایی دسته برف پاک کن می توانید، منوی صفحه آمپر را عوض کنید تا به منوی سرویس های دوره ای یا interval services برسید..... .

 • عیب یابی و عملیات ویژه ی منوی کنترل پایداری گرنجور

  364 بازدید

  در فیلم پیش رو عیب یابی و عملیات ویژه ی یونیت کنترل پایداری ESP را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، قسمت عملیات ویژه ی یونیت ESP، دستگاه جی اسکن گزینه های مختلفی را در اختیار شما می گذارد از جمله: کالیبره ی سنسور زاویه فرمان، هواگیری یونیت ABS، کدینگ متغیرها و غیره، دقت نماید که هرکدام از این گزینه ها کارکرد مختص به خودش را دارد و در این فیلم به بررسی تک تک این عملیات ها می پردازیم.

 • تست و عیب یابی تویوتا پریوس هایبرید با جی اسکن

  257 بازدید

  در فیلم پیش رو عیب یابی و عملیات ویژه ی تویوتا پریوس هایبرید را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم مشاهده می کنید، برای عیب یابی خودروهای تویوتا همانند سایر خودروهای ژاپنی نیازی به انتخاب مدل خودرو و سال تولید آن نیست، فقط باید گزینه ی بین الملل و 16 پین را انتخاب کنید و سپس "جستجوی خودکار سیستم ها" را بزنید تا جی اسکن تمام یونیت ها را همراه با کدهای خطا موجود به شما نمایش دهد.

 • ریست گیربکس کیا اسپورتیج مدل 2014

  230 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ریست گیربکس کیا اسپورتیج مدل 2014 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیر ، تعویض روغن ، یا تعویض قطعات گیربکس توصیه می گردد. برای ریست گیربکس در دستگاه جی اسکن باید به قسمت عملیات ویژه ی یونیت گیربکس وارد شوید و گزینه ی ریست مقادیر انطباقی را انتخاب کنید.با انجام این عملیات مقادیر اولیه گیربکس ریست شده و تعویض دنده ها نرم تر و بدون ضربه خواهد بود.

 • کدینگ متغیرهای یونیت ترمز دستی برقی هیوندایی گرنجور

  301 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کدینگ متغیرهای یونیت ترمز دستی برقی خودروی هیوندایی گرنجور را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، دقت نمایید که در خودروهای هیوندایی و کیا پس از تعویض یونیت ها باید، کدینگ متغیرها یا varian coding را انجام دهید، در بعضی از یونیت ها برای انجام این عملیات نیاز به کد دارید ولی در بسیاری از یونیت ها، عملیات کدینگ متغییرها بدون وارد کردن کد انجام می شود و فقط باید تنظیمات را انجام..

 • ریست ایسیو موتور کیا اسپورتیج با دیاگ جی اسکن

  154 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور کیا اسپورتیج مدل 2014 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات بعد از سرویس سیستم انژکتور یا تعویض قطعات آن توصیه می شود، با انجام این ریست، مقادیر اولیه موتور ریست می شود، برای این کار باید وارد قسمت عملیات ویژه ی یونیت موتور در دستگاه جی اسکن شوید.دقت نمایید که شرایط انجام ریست را به دقت رعایت کنید و مراحل مطابق با دستورالعمل جی اسکن پیش بروید.

 • ریست گیربکس هیوندایی گرنجور با دیاگ جی اسکن

  179 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی هیوندایی گرنجور را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیرات بر روی گیربکس اتوماتیک، تعویض روغن گیربکس یا شیر برقی های گیربکس باید انجام گردد، این ریست، مقادیر یونیت گیربکس را به حالت اولیه باز می گرداند و تعویض دنده ها و عملکرد گیربکس نرم تر و دقیق تر می شود.

 • کالیبره سنسور زاویه فرمان کیا اسپورتیج مدل 2014

  337 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان خودروی کیا اسپورتیج مدل 2014 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، دقت نمایید که در خودروهایی که مجهز به فرمان برقی می باشند، برای کالیبره ی سنسور زاویه فرمان باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت EPS یا فرمان برقی اقدام کنید، به شرایطی که دستگاه جی اسکن به شما می گوید، دقت کنید، در غیر اینصورت کالیبره ی سنسور زاویه فرمان به درستی انجام نخواهد شد.

 • ریست ایسیو موتور هیوندایی گرنجور مدل 2012

  116 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور خودروی هیوندایی گرنجور مدل 2012 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، این عملیات پس از انجام تعمیرات بر روی سیستم سوخت و جرقه یا تعویض قطعات این سیستم توصیه می گردد، با انجام این عملیات، جی اسکن مقادیر اولیه ی ایسیوی موتور را ریست می کند و به مقدار کارخانه ای بر می گرداند، علاوه بر موارد بالا، انجام این ریست به صورت دوره ای هم نیز پیشنهاد می شود تا کارکرد.. .

 • تست و مفهوم شبکه can (کن) در خودرو

  376 بازدید

  در فیلم پیش رو، مفهوم شبکه ی can توضیح داده شده است، شبکه ی کن رایج ترین پروتکل ارتباطی در خودروهای امروزی می باشد، با استفاده از شبکه can، عیب یابی و افزودن آپشن های جدید، خیلی راحت تر می شود. برای عیب یابی این شبکه می توانید از اسیلسکوپ جی اسکن یا قسمت تست شبکه ی دستگاه دیاگ جی اسکن استفاده کنید، برای اطلاعات بیشتر به قسمت آموزش آنلاین سایت www.nilicar.com مراجعه کنید.......

 • تنظیمات منوی انتخاب مشتری هیوندای توسان 2017

  525 بازدید

  در فیلم پیش رو، با منوی تنظیمات مشتری یا user option در خودروی هیوندایی توسان مدل 2017 آشنا می شوید، این گزینه در منوی عملیات ویژه ی یونیت BCM یا کامپیوتر بدنه می باشد، در این صفحه تنظیمات مربوط به قفل اتوماتیک و باز شدن اتوماتیک قفل درب ها و چراغ اسکورت را می توانید انجام دهید.در برخی خودروها در این منو، گزینه های بیشتری هم برای صندلی و فرمان داریم.

 • تست شبکه CAN با دیاگ جی اسکن

  237 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تست شبکه ی CAN با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، برای تست شبکه باید منوی utility یا ابزار، وارد وارسی خط ارتباطی یا communication line inspection را انتخاب کنید، در این منو گزینه های زیادی برای تست انواع شبکه های ارتباطی از قبیل کن پرسرعت، کن سرعت پایین و غیره وجود دارد، روشن خاموش شدن چراغ های مربوط به این گزینه به این معنی است که شبکه به درستی کار می کند.

 • کدینگ متغییرهای یونیت فرمان برقی توسان TL مدل 2017

  368 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کدینگ متغییرهای یونیت فرمان برقی خودروی هیوندایی توسان مدل 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید، پس از تعویض هر یونیتی در خودروهای هیوندا و کیا باید عملیات variant coding یا کدینک متغیرها رو انجام دهید، در غیر اینصورت یونیت به درستی کار نمی کند و خطای کدینگ را در دستگاه مشاهده می کنید، دقت نمایید که برای انجام این کار در اکثر یونیت ها نیازی به کد نیست

 • تنظیم دور آرام موتور نیسان ماکسیما با دیاگ جی اسکن

  881 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تنظیم دور آرام موتور نیسان ماکسیما را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید از منوی عملیات ویژه ی موتور اقدام کنید و شرایطی که جی اسکن به شما می گوید را به دقت رعایت کنید، به عنوان مثال، موتور باید گرم باشد، دقت نمایید که در این منو می توانید، مقدار افزایش یا کاهش دور آرام موتور را وارد کنید تا دور موتور در حالت درجا به مقدار مورد نظر شما برسد.

 • ریست ایسیو گیربکس هیوندایی توسان 2017

  310 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی هیوندایی توسان مدل 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید، این عملیات باید بعد از انجام تعمیرات گیربکس و یا تعویض روغن آن انجام شود تا مقادیر یونیت گیربکس به حالت اولیه باز گردد و تعویض دنده ها به نرمی و بدون ضربه انجام شود، این کار را باید در منوی عملیات ویژه ی ایسیو گیربکس انجام دهید.

 • کالیبره ی سنسور زاویه فرمان هیوندایی توسان 2017

  768 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست سنسور زاویه فرمان خودروی هیوندایی توسان TL مدل 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید اگر سنسور زاویه فرمان به درستی کالیبره نشود، چراغ اخطار ESP روشن می شود و این سیستم از کار می افتد و خطای مربوط به کالیبره را هم روی دستگاه مشاهده می کنید، اگر این سنسور به درستی کالیبره شود، زمانی که فرمان چرخ ها نیز صاف باشد، پارامتر این سنسور باید صفر باشد.

 • ریست ایسیو موتور هیوندایی توسان مدل 2017

  229 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور هیوندایی توسان TL مدل 2017 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، دقت نمایید که یونیت موتور را باید پس از تعمیرات سیستم سوخت رسانی و تعویض قطعات انجام دهید تا مقادیر یونیت موتور به حالت اولیه بر گردد و صفر شود، پس از انجام عملیاتی مانند شستشو یا تعویض دریچه ی گاز این عملیات باید با جی اسکن انجام شود در غیر اینصورت دور موتور بالا می ماند.

 • تعریف سنسور زاویه فرمان اپل آسترا با جی اسکن

  137 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سنسور زاویه فرمان خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعویض سنسور زاویه ی فرمان یا یونیت ESP باید انجام گردد، تا کنترل یونیت سنسور زاویه فرمان را شناسایی کند و اطلاعات آن را به درستی دریافت کند، برای انجام این عملیات باید قسمت عملیات ویژه ی یونیت steering angle sensor module یا یونیت سنسور زاویه فرمان را انتخاب کنید.

 • ریست سنسور زاویه فرمان اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  119 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست سنسور زاویه فرمان خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید.این عملیات باید زمانی انجام شود که فرمان کاملا مستقیم قرار دارد اما در دستگاه دیاگ عدد پارامتر سنسور زاویه ی فرمان صفر نیست و چراغ اخطار سیستم ESP روشن می شود و خطای عدم کالیبره ی سنسور زاویه فرمان را نشان می دهد.با انجام این کار عدد سنسور زاویه فرمان صفر می شود و مقادیر آن ریست می گردد.

 • تعریف سنسور شتاب اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  133 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سنسور شتاب خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، لازم است که پس از تعریف سنسور شتاب یا یونیت ESP تعریف سنسور شتاب را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، اگر تعریف سنسور شتاب به درستی انجام نشود، خطای سنسور شتاب را مشاهده خواهید کرد و چراغ ESP روشن شده و سیستم از کار می افتد.

 • ریست دریچه های کولر اتوماتیک اپل آسترا 2014 با جی اسکن

  137 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست دریچه های کولر اتوماتیک خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، این عملیات باید زمانی انجام شود که تعریف دریچه های کولر بهم می ریزد و جهت پرتاب باد یا سرمایش و گرمایش و یا چرخش باد مطابق درخواست راننده نمی باشد، در این مواقع باید ریست دریچه های کولر اتوماتیک را با دیاگ جی اسکن انجام دهید، برای انجام این عملیات باید وارد منوی عملیات ویژه ی کولر شوید.

 • شرح بخشی از موارد تکمیل شده در آپدیت 2017.05 جی اسکن

  179 بازدید

  در فیلم پیش رو، شرح بخشی از موارد تکمیل شده در آپدیت ماه 5 سال 2017 میلادی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، در این فیلم کوتاه فقط بخش مختصری از سیستم ها و خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017.05 را مشاهده می کنید، دقت نماید که همه ی 66 برند خودرویی موجود در دستگاه جی اسکن در این آپدیت اخیر به روزرسانی شده اند و سیستم های جدید آن ها اضافه شده است و در این فیلم فقط بخش کوچکی از این آپدیت ها را می بینید

 • ریست مقادیر سنسورشتاب اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  381 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست مقادیر سنسور شتاب خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، زمانی که خودرو در سطح کاملا صاف قرار دارد و بار و سرنشین داخل خودرو قرار ندارد باید، مقدار پارامتر سنسور شتاب صفر باشد، در غیر اینصورت نیاز است که مقادیر سنسور شتاب با دیاگ جی اسکن ریست شود، در غیر اینصورت احتمال روشن شدن چراغ ESP نیز وجود دارد.

 • کدینگ متغییر یونیت ESP هیوندایی i30 با جی اسکن

  160 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت ESP خودروی هیوندایی i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید،پس از تعویض یونیت ESP یا تعمیر آن لازم است که کدینگ یونیت را انجام دهید تا سیستم راه اندازی شود در غیر این صورت چراغ هشدار سیستم ESP روشن می ماند و خطای عدم پیکره بدی را داخل دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید.

 • ریست ایسیو گیربکس هیوندایی i30 با دیاگ جی اسکن

  366 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی هیوندای i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعویض روغن گیربکس یا سرویس و تعمیر گیربکس اتوماتیک توصیه می گردد، برخی از مشکلات مانند تق زدن گیربکس و تعویض خشن و نامناسب دنده با ریست برطرف می گردد.