در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.8هزار
  بازدید

موسسه نوفن حامی البرز

موسسه نوفن حامی، ارائه دهنده خدمات مالکیت فکری از قبیل ثبت اختراع ملی و بین المللی، پیگیری دعاوی حقوقی، فروش دارایی فکری و برگزاری کارگاه های مربوطه با استفاده از اساتید مجرب حوزه مالکیت فکری و زمینه های مرتبط می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

موسسه نوفن حامی، ارائه دهنده خدمات مالکیت فکری از قبیل ثبت اختراع ملی و بین المللی، پیگیری دعاوی حقوقی، فروش دارایی فکری و برگزاری کارگاه های مربوطه با استفاده از اساتید مجرب حوزه مالکیت فکری و زمینه های مرتبط می باشد.

 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.8هزار
  بازدید
این کانال از سوی "موسسه نوفن حامی البرز" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • آشنایی با سازمان جهانی مالکیت فکری - وایپو

  397 بازدید

  سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO یکی از آژانس های سازمان ملل است که در حوزه مالکیت معنوی با کشورهای جهان همکاری می کند. اطلاعات بیشتر را در www.nofan.ir دریافت کنین. زیر نویس فارسی این فیلم با هماهنگی بخش News and Media Section وایپو تهیه شده و حق انتشار آن برای موسسه نوفن محفوظ است.

 • نمایشگاه بین المللی اختراعات و کنفرانس اختراع و نوآوری چین

  251 بازدید

  دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان در شهر فوشان واقع در جنوب چین، که در تاریخ 22 الی 24 شهریور برگزار شد. این رویداد با حضور هزار مخترع از 40 کشور آغاز شد و جرج اسموت برنده جایزه نوبل فیزیك در سال 2006 یکی از سخنرانان بود. موسسه نوفن جلساتی را با موسسات دیگر کشورها برقرار کرد که منتج به عقد تفاهم نامه در حوزه ارائه خدمات مالکیت فکری و ثبت بین المللی اختراع شد.

 • ایجاد حساب کاربری در سایت نوفن

  306 بازدید

  جهت مشارکت در تالار گفتگوی اختراعات سایت نوفن با تماشای این فیلم میتوانید نسبت به ساخت حساب کاربری اقدام کنید. www.nofan.ir

 • آموزش جستجو در معاهده همکاری ثبت اختراع PCT

  1,554 بازدید

  جهت اطلاع از اختراعات ثبت شده در دیگر کشورها، یکی از بهترین بانک های اطلاعاتی، سامانه جستجوی اختراعات وایپو به نام Patent Scope است که دسترسی به میلیون ها ثبت اختراع را برای مخترعان فراهم می آورد. موسسه نوفن به آموزش چگونگی استفاده از این دیتابیس پرداخته است. اطلاعات بیشتر در www.nofan.ir موجود است.

 • گزارش وایپو از ثبت اختراع دنیا در سال 2017

  788 بازدید

  سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO گزارشی را از فعالیت کشور ها در حوزه ثبت اختراع در سال 2017 منتشر کرده است که طبق این آمار برای اولین بار تعداد کل ثبت اختراعات جهان از مرز سه میلیون ثبت اختراع گذشته است. این تعداد نسبت به سال 2016 بیش از 8 درصد افزایش داشته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.nofan.ir مراجعه نمایید.

 • امضاء قرارداد تجاری سازی بین المللی اختراع

  318 بازدید

  در حضور جناب آقای دکتر نوبخت، معاون محترم رئیس جمهور امضاء قرارداد همکاری در تجاری سازی بین المللی اختراع شامل فروش و تولید تحت لیسانس محصول دانش بنیان شرکت نبید دارو توسط موسسه نوفن حامی البرز، در حاشیه هفته پژوهش و فناوری استان البرز - آذر 1396 https://goo.gl/HoHAEp

 • موسسه نوفن در نمایشگاه اخترعات BIXPO 2017

  312 بازدید

  غرفه موسسه نوفن در نمایشگاه اختراعات برق و الکترونیک کره جنوبی: در این رویداد شصت مخترع از ۱۲ کشور دنیا شرکت کردند و ۴۸ شرکت فعال در حوزه برق و الکتریسیته توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند. در سال گذشته ۵۲ هزار بازدید کننده از این رویداد بازدید کردند و یازده میلیون دلار قرارداد در حوزه انرژی منعقد شد. شرکت کپکو برگزار کننده این رویداد است. https://www.nofan.ir/

 • بازدید استاندار البرز از غرفه موسسه نوفن حامی البرز

  91 بازدید

  استاندار البرز در نمایشگاهی که به مناسب نمایش دستاوردهای پارک علم و فناوری برگزار شد از غرفه موسسه نوفن حامی البرز بازید کرد. ایشان در این بازدید بر لزوم حمایت از نوآوری ها توسط ثبت اختراعات و طرح های صنعتی در سطح ملی و بین المللی تاکید کردند. همچنین اطلاع رسانی در این حوزه را از فعالیت های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان برشمردند.

 • آمار ثبت در معاهده همکاری ثبت اختراع در سال 2016

  710 بازدید

  آمار اختراعات ثبت شده در معاهده همکاری ثبت اختراع PCT هر ساله توسط سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO منتشر می شود. این آمار اطلاعات مفیدی در خصوص تعداد اختراعات ثبت شده و برترین متقاضیان ثبت در این معاهده را ارائه می دهد. این آمار نشان دهنده اهمیت این معاهده برای تولید کنندگان فناوری است. در این فایل اطلاعات برترین فناوری ها، شرکت ها و کشورها دیده می شود. اطلاعات بیشتر را در www.nofan.ir مطالعه کنید.

 • موسسه نوفن حامی | ثبت ملی و بین المللی اختراع

  907 بازدید

  آشنایی مختصر با فعالیت های موسسه نوفن حامی البرز در خصوص حمایت از مالکیت فکری فناوری های نوین. این شرکت در خصوص ثبت ملی و بین المللی اختراعات، جستجوی اختراع، پیگیری دعاوی مالکیت فکری ملی و بین المللی فعالیت می کند. همچنین با هدف آشنایی پژوهشگران گرامی با اصطلاحات و عبارات پر کاربر در مالکیت فکری، دانشنامه مالکیت فکری را در پایگاه اطلاع رسانی خود راه اندازی کرده است. www.nofan.ir