در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.9هزار
  بازدید

رسانه تجارت نوین

چگونه می توانید حضوری موفق در فضای آنلاین داشته باشید و به مشتریان دیجیتال خود دست پیدا کنید؟ برای یافتن پاسخ با نوین همراه باشید!

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

چگونه می توانید حضوری موفق در فضای آنلاین داشته باشید و به مشتریان دیجیتال خود دست پیدا کنید؟ برای یافتن پاسخ با نوین همراه باشید!

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • تد تاک - مالکولم گلادول: انتخاب، خوشبختی و سس اسپاگتی!

  126 بازدید

  مالکولم گرادول در این ویدیو که برای شما آماده کرده ایم، داستان های جالبی از موفقیت افرادی را تعریف می کند که آغازگر تحولی اساسی در بازاریابی بوده اند. تحولاتی که از سس اسپاگتی شروع شد! آشنایی با تجربیات ارزشمند این افراد، اهمیت تفاوت سلیقه ها را به ما نشان می دهد و دریچه ای نو در بازاریابی را به روی ما می گشاید. با هم این ویدیوی جالب را می بینیم.

 • خاطرات یک زبان کثیف

  147 بازدید

  خاطرات زبان کثیف مجموعه سریالی است که توسط شرکت اورابراش تهیه شد. اورابراش تولید کننده لیسه های زبان است. این شرکت با استفاده از این مجموعه سریال توانست محصولات خود را معرفی کند. در واقع اورابراش با استفاده از تکنیک های بازاریابی ویروسی، محتوای با کیفیت، خلاقانه و جذاب تولید کرد تا بتواند محصول نه چندان جذاب خود را به سرعت و با هزینه پایین منتشر کند.

 • گوگل ادوردز یا تبلیغات گوگل چگونه کار می کند؟

  1,411 بازدید

  یکی از کارمندان گوگل به ما توضیح می دهد که گوگل ادوردز دقیقاً چگونه کار می کند و چه نکاتی در جایگاه تبلیغات شما در جستجو موثر هستند. تماشای این ویدئو به تمام کسانی که به قصد انجام تبلیغات گوگل را دارند پیشنهاد می شود. (برای راه اندازی کمپین گوگل خود کافی است با ما تماس بگیرید: 02163404) همچنین اگر می خواهید بیشتر در زمینه ادوردز و بازاریابی آنلاین آموزش ببینید، به وبلاگ نوین مراجعه کنید.

 • کار را با پرسیدن چرا شروع کنید - تد تاک سایمون سینک

  1,061 بازدید

  سایمون سینک درباره یک اصل اساسی حرف می زند که تمام رهبران موفق به کار می گیرند و شرکت های بزرگ به آن وفادار هستند. یک اصل ساده که به ما می گوید قبل از هر چیز، باید از خود بپرسیم چرا. به جرات می توان گفت که این یکی از بهترین صحبت ها در زمینه بازاریابی و موفقیت یک کسب و کار است و دیدن آن را به همه توصیه می کنیم.

 • تد تاک - جیسون فراید: چرا کار کردن، سر کار ممکن نیست؟

  330 بازدید

  جیسون فراید یک نظریه عجیب و غریب دارد: دفتر کار در حقیقت جای خوبی برای کار کردن نیست. او دو دلیل اصلی برای این موضوع را مشخص می کند (که آنها را M و M می نامند) و سه راهکار پیشنهاد می دهد تا محل کار بتواند نقش خود را بهتر ایفا نماید.

 • شخصی که یک نفره، یک رقص دسته جمعی راه انداخت

  466 بازدید

  این ویدئو مربوط به فستیوال موسیقی ساس کواچ 2009 است و به خوبی نشان دهنده یکی از 7 اصل متقاعدسازی رابرت چالدینی، یعنی مدرک اجتماعی است. وقتی یک نفر کاری را انجام دهد، مهر تائیدی بر آن است و به ما دل و جرات بیشتری برای انجام آن می دهد. (برای خواندن در مورد 6 اصل دیگر، به وبلاگ ما مراجعه کنید.)

 • تد تاک - سث گودین: ایده هایی که پخش می شوند

  661 بازدید

  چطور یک ایده بین آدم ها پخش شده و فراگیر می شود؟ چرا برخی ایده های تجاری با استقبال عمومی مواجه شده و برخی، تبدیل به شکست های تجاری می شوند؟ در جهانی که انتخاب هایی تا این حد زیاد و زمانی تا این حد کم، در اختیار ما گذاشته، انتخاب ما واضح است: ما چیزهای عادی را نادیده خواهیم گرفت و به سراغ ایده های عجیب و غریب (حتی بد) می رویم. امروز قرار است به صحبت های سث گودین در این زمینه گوش کنیم.

 • تد تاک: بری شوارتز - تناقض انتخاب

  849 بازدید

  بری شوارتز در سخنرانی تد تاک خود در مورد تناقض (یا پارادوکس) انتخاب به ما می گوید و اینکه چرا انتخاب های کمتر به معنی میل بیشتر به وارد عمل شدن هستند.

 • نمونۀ بازاریابی چریکی - دستگاه فروش خوشحالی کوکاکولا

  606 بازدید

  تصویر دوربین مخفی از دانشجویانی که با خوشحالی از هدیه دستگاه خودکار کوکالا استقبال می کنند. این ویدئو بیش از 4.5 میلیون بار توسط افراد سراسر جهان دیده شده است. همچنین بد نیست بدانید که "دستگاه خوشحالی" کوکاکولا توانسته جایزه طلایی تعامل را از جشنواره CLIO از آن خود کند. (جایزه CLIO یکی از شناخته شده ترین جوایز در زمینه تبلیغات است.)

 • Insights on the AdWords Auction

  137 بازدید

  Hal Varian, Google's chief economist, provides an in-depth and insightful overview of how the ad auction works. Hal describes how the auction system works so that consumers always see the most relevant ads and advertisers get the most value. He also provides insight into the key components of ad rank: bid, quality and formats, and the way all of this works together to determine your ad's position and cost.

 • تد دن آریلی: آیا ما کنترل کامل تصمیمات خودمان را داریم؟

  گروه اقتصادی رفتار
  568 بازدید

  خیلی از ما نمی تونیم بپذیریم که بقیه می تونن به راحتی تصمیم های مارو تحت تاثیر قرار بدن و حس می کنیم که کنترل تمام احساسات و تصمیماتمون رو داریم. برای ما خیلی سخته که بخوایم قبول کنیم که ما در واقع وهمی از تصمیم گیری داریم و نه تصمیم گیری واقعی!