در حال بارگذاری
 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.4هزار
  بازدید

نوین کتاب گویا

نوین کتاب گویا، ناشر تخصصی کتاب صوتی در ایران تازه ترین ویدیوها و تیزرهای نوین کتاب را در این صفحه دنبال کنید. کتاب بشنوید وب سایت و فروشگاه اینترنتی: www.novinketab.com

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

نوین کتاب گویا، ناشر تخصصی کتاب صوتی در ایران تازه ترین ویدیوها و تیزرهای نوین کتاب را در این صفحه دنبال کنید. کتاب بشنوید وب سایت و فروشگاه اینترنتی: www.novinketab.com

 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کتاب صوتی پدر، عشق و پسر

  49 بازدید

  روایت ها را هر فصلی باید از زاویه ای تازه خواند تا به ابعاد دیگری رسید. درنگی دوباره تا ذهن به آنچه شنیده عادت نکند و گوشه های غبارگرفته را بتکاند و از منظری نو بخواند. پدر، پسر و عشق از همان دست متونی ست که از چشم دیگری، لحظه به لحظه وصف می کند. و سید مهدی شجاعی که با نگاهی دیگر راوی ماجرا شده. چه وقتی از مهر و شور و انس و محبت می گوید، چه از تلخی و اندوهِ فراق. رابطه ای عمیق و پرشور میان پدر و پسری که میدان دار واقعه ای سرفرازند.

 • کتاب صوتی پدر، عشق و پسر

  53 بازدید

  حال و هوای این روزها مجال خوبی برای مرور بعضی اتفاق هاست. تا با تأمل بیشتری آن ها را بازخوانی کنیم. مثل کتاب «پدر، عشق و پسر» نوشته ی سید مهدی شجاعی. ماجرا از چشم اسبی می گذرد که پیامبر به علیِ خردسال داده و روایتگر صحنه به صحنه ی بخش هایی از زندگیِ حضرت علی اکبر است. از کودکی تا جوانی و واقعه ی عاشورا. گاه از سویه ی عشق و شورمندی است، گاه آمیخته با تلخکامی و اندوهی عظیم. شجاعی کتاب را خود خوانده و لحن و آوای کلمات به خوبی با روایت و زوایای پنهان آن همراه شده است.

 • کتاب صوتی فصل شیدایی لیلاها

  30 بازدید

  «فصل شیدایی لیلاها» به قلم و صدای سید مهدی شجاعی قصه ی یاران است. آدم های خوب قصه ی عاشورا که شاید به اندازه ی حقشان دیده نشدند. فصل شیدایی لیلاها، روایت همین آدم هاست؛ از لحظه ی انتخاب شدنشان، تا لحظه ی انتخاب کردنشان و البته آن بخش پر رنگ قصه شان که آموزگار ماست.

 • حسن آزادی و چرا کتاب صوتی؟

  39 بازدید

  توی این ویدئو، آقای حسن آزادی، از گوینده های خوب «نوین کتاب گویا»، از مزایا و اهمیت شنیدنِ کتاب صوتی می گن و همینطور چند تا از کتاب هایی که خوندن رو معرفی می کنن. .

 • خوانش کتاب پیاله ای چای بنوش

  14 بازدید

  خوانش بخش هایی از کتاب مجموعه داستان «پیاله ای چای بنوش»* با صدای آقای رضا بابک ٖ *«پیاله ای چای بنوش» نوشته ی علی کرمی ۱۳۳ داستان مینیمال با مضامین اجتماعی، فرهنگی و عاشقانه است. مجموعه ای با نگاهی متفاوت و طنزآمیز به موضوعات و رخدادهای زندگی که در قالب داستانی کوتاه بیان شده اند

 • کتاب صوتی بی دل هوا

  49 بازدید

  کتاب صوتی «بی دل هوا» نوشته ی زهرا سعیدی، بازیگر سینما و تلویزیون، درباره ی حاشیه­ های نادیده ی جنگ و آثار ویرانگر مهاجرت است و خود آن را خوانده. ٖ «بی دل هوا» روایت جنگ است از نگاه یک زن. ماجراهایی که بر سر زن ها آمده و آن طور که باید و شاید به آن پرداخته نشده است. ٖ زهرا سعیدی کتاب را منطبق با واقعیت دانسته و آن را ادای دینی به زادگاهش و مردم مظلوم آبادان می داند.

 • کتاب صوتی شروع یک زن

  43 بازدید

  «شروع یک زن» نوشته ی فریبا کلهر، رمانی ست جذاب که شنونده را تا پایان داستان با خود همراه می کند. این رمان شامل ۱۸ فصل کوتاه است و سبک روایتی ساده دارد. فریبا کلهر در این کتاب، داستان زنی به نام پروین را روایت می کند که در زندگی مشترکش دچار مشکلاتی شده. «شروع یک زن» با خوانش هنرمندانه ی فریبا متخصص منتشر شده و به کشش داستان افزوده است.

 • کتاب صوتی قصه های مجید

  90 بازدید

  حالا دیگر «قصه های مجید» برای نسل ها و نسل ها مثل یک خاطره ی جمعی ست که از مرورِ هرباره ی صدا و تصویرش، در هر قابی، دلخوش می شوند. باید قدردان هوشنگ مرادی کرمانی باشیم برای این خلق جاودان، که به حق، میراث دارِ شایسته ای برای فکر و فرهنگ ماست. کتاب صوتی «قصه های مجید» به روایت مهدی پاکدل قاب تازه ای ست ازین اثر ملی. ٖ

 • کتاب صوتی مرید که خودش را تا کرد

  23 بازدید

  «مردی که خودش را تا کرد» رمانی ست اثر دیوید جرولد با خوانش خوب و به جای احسان چریکی. کتاب درباره ی دنیل است و جعبه ی عجیبی که از عمویش به ارث می­ رسد. در درون جعبه کمربندی هست که خاصیت سفر به زمان را دارد. دنیل در سفر به زمان­ های گذشته آنقدر شرط­بندی می­ کند تا ثروتمند می­ شود. او بابت هر اشتباهی که مرتکب می شود به گذشته سفر می کند تا اشتباهاتش را اصلاح کند؛ غافل از این که با هر بار سفر به آینده یا گذشته او یک جهان موازی خلق می کند و همین طور نسخه ای دیگر از خودش. دست آخر ک

 • کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم

  26 بازدید

  کتابی نوشته کیت مک کولان و با صدای اعظم حبیبی. در این داستان برای مُردرِد، مدیر طمعکار مدرسه ی نابودکنندگان اژدها، همه چیز بر وفق مراد پیش می رود. دخترها برای ثبت نام در مدرسه اش صف بسته اند، و دانش آموزِ بیش تر به معنی طلای بیش تر است. اما ناگهان می فهمد که اژدهایی نقشه کشیده تا در روز جمعه، سیزدهم، به مدرسه ی نابود کنندگان اژدها بیاید، به دانش آموزان دستور می دهد که به دنبال چیزهایی بگردند که شانس می آورند. اما آیا یک دسته شبدر چهاربرگ می تواند به ویگلاف و دوستانش کمک کند تا اژدهای خوش نیش را شکست بدهند

 • کتاب صوتی «کتابی برای جوان ها»

  25 بازدید

  «کتابی برای جوان ها» اثر آنت لایاسول کتاب مفیدی ست از سری کتاب های خودیاری که با ترجمه ی مهدی قراچه داغی و خوانش دلارام شکوهی منتشر شده. این کتاب به شما کمک می کنه تا بدون تکرار اشتباهات، با آموختن از تجربیات و اشتباهات دیگران انتخاب های درست تری داشته باشین و رازهای موفقیت و شکست رو بدونین و بر مبنای اون زندگی هیجان انگیزتر و موفقی داشته باشین.

 • کتاب صوتی ملانصرالدین

  135 بازدید

  قصه های ملانصرالدین قصه های خود ماست، همان طنز تلخ و شیرینی که همیشه ذهن و کارهای ما به دنبال آن بوده و هست. اگر پند پذیر باشیم این قصه ها می تواند علاوه بر خنده ای که به لب هایمان می نشاند، تلنگری هم به ذهن و احساس ما بزند. ملانصرالدین را می توانید با صدای طناز داریوش کاردان و موسیقی پرشور دستگاهی و ریتم های شاد ایرانی بشنوید.

 • کتاب صوتی آب سوخته

  49 بازدید

  کتاب «آب سوخته» اثر کارلوس فوئنتس نویسنده ی مشهور مکزیکی ست. او در این اثر چهار داستان را از زبان چهار شخصیت روایت می کند: پیرمردی که هنوز به یاد انقلاب مکزیک زندگی می کند و از نسل اول انقلاب شناخت بسیاری دارد، پیرزنی فراموش شده و ساکن محله های قدیمی شهر، پیرپسرِ ثروتمندی که هیچ گاه طعم فقر را نچشیده است و پسری ساکن حاشیه های محروم شهر. «آب سوخته» را می توانید با صدای گرم منوچهر زنده دل بشنوید.

 • کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود

  83 بازدید

  این کتاب صوتی، شش پیشنهاد قطعی را پیش روی شما می گذارد برای اینکه اشتیاق تان را بیشتر کنید، در کارتان موفق شوید و زندگی شگفت انگیزی داشته باشید.

 • کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم

  60 بازدید

  شما در لحظه های مهم و حیاتی زندگی تون چطور تصمیم می گیرید؟ باید مدت ها زمان بذارید و جست وجو کنید و یا به سرعت تجزیه و تحلیل ذهنی تون رو شروع می کنید؟ توانایی برنامه ریزی دقیق دارید ولی هیچ وقت متعهد به برنامه نمی مونید؟ همیشه منتظر شنبه ای هستید که کارهای مهم تون رو شروع کنید و اون شنبه هیچ وقت نمیاد؟ اگر اینطور هستید بهتون پیشنهاد می کنیم کتاب صوتی «چگونه بر خود مسلط شویم» رو گوش بدید.

 • کتاب صوتی شب های ورامین

  48 بازدید

  «شب ­های ورامین» نام یکی از داستا ن های صادق هدایت است که در مجموعه داستان سایه روشن به چاپ رسیده است. درون مایه ی اصلی این داستان، اعتقاد به روان آدمی و به نمایش کشیدن کارزار قشر روشن­فکر جامعه در برابر قشر سنتی و نسل آتی است. «شب های ورامین» را می توانید با صدای شاهین علایی نژاد بشنوید.

 • کتاب صوتی حسین کرد شبستری

  159 بازدید

  کتاب شرح داستان هایی از قهرمانان عیّار است. «حسین کرد» خود یکی از چوپان زادگان و پهلوانان ایران است که در آغاز مهتر یک پهلوان دیگر است و بعدتر خود به مهتری می رسد؛ شخصیتی کاملا از طبقات عادی جامعه است. مانند سمک عیّار، دلیر، مردم دوست، زرنگ، نیرومند و باهوش و در بسیاری موارد شبیه سازی شده ی رستم است. متن برگزیده ای که می شنوید را اردلان ضرغام خوانده و آهنگسازی آن به عهده مهدی زارع بوده است.

 • کتاب صوتی آبتنی ماه

  61 بازدید

  «آبتنی ماه» گزیده ای از اشعار سوسن مقصودلو با صدای خود شاعر است. مقصودلو متولد ۱۳۳۶ است و علاوه بر گویندگی، در سینما، تئاتر و تلویزیون نیز سابقه فعالیت فراوان دارد. بخش عمده ای از کارهای سوسن مقصودلو در این سال ها به کودکان اختصاص داشته و نوار قصه های شاپرک خانوم بیژن مفید، ترب، ماه و پلنگ و شازده کوچولوی شاملو با صدای او شنیدنی ست و این روحیه لطیف و صدای مهربانش در کارها و آثارش به چشم می آید.

 • کتاب صوتی رویای نیمه شب

  74 بازدید

  «رویای نیمه شب» نوشته ی مظفر سالاری ست. داستانی عاشقانه با زمینه‎ی مذهبی که روایتگر دلدادگی هاشم، جوانی اهل سنت، است که عاشق و شیفته ی ریحانه، دختری شیعه مذهب، می شود. وصالی آمیخته با موانع و تلخی ها و شیرینی های بسیار... ٖ روایت مظفر سالاری را می توانید با صدای مهبد قناعت پیشه بشنوید که به خوبی از پس حال وهوای اثر برآمده است.

 • کتاب صوتی گربه علف است

  63 بازدید

  «گربه علف است و ماهی درخت» مجموعه داستانی از مسعود شامحمدی ست. که خوانش خوب علی عسگری و سیما تیرانداز و موسیقی به جای پالیز شامحمدی، تصویر و تصور بهتری از حس و فضای هر کدام از قصه ها در ذهن مخاطب ایجاد می کند. مسعود شامحمدی سال ها در سینما مشغول به فعالیت بوده و با هنر هفتم قصه هایش را روایت کرده. همین است که متن های او این همه تصویری اند و خیال را درگیر می کنند.

 • کتاب صوتی نقطه‌ی بحران

  20 بازدید

  «نقطه‌ی بحران» اثر دیگری از برایان تریسی‌ است که توسط مهدی قراچه‌داغی به فارسی ترجمه شده و با خوانش حسین محمدرضایی توسط نوین کتاب گویا منتشر شده است. نقطه‌ی بحران ۲۱ روشی را بیان می‌کند تا به کمک آن‌‌ها بتوانید به هنگام تشخيص عامل/ عوامل بحران، به بهترين و موثرترین شيوه عمل کنيد.

 • کتاب صوتی عشق سیال

  46 بازدید

  عشق سیال کتاب خوبی در باب رابطه ی انسانی در دنیای مدرن است. از آنجا که لغزان و ناپایدار بودن روابط و مناسبات در دنیای امروز، بیش از هر زمان دیگری، به هراس انسان معاصر می افزاید؛ باومن ازین منظر به آسیب شناسی و واکاوی آن می پردازد. کتاب تحلیل گر خوبی ست تا با شناخت این آسیب ها به راهبری بهتری در روابط دست پیدا کنید. این کتاب صوتی به تازگی با صدای مهبد قناعت پیشه توسط نوین کتاب گویا منتشر شده است.

 • کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید

  54 بازدید

  «به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید» عنوان دیگری ست از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها» نوشته ی کیت مک مولان و ترجمه ی فرزانه مهری. در این داستان تعطیلات تابستان است و مدرسه ی اژدهاکشی تعطیل. ویگلاف و دوستانش به اردوی اژدهانکا می روند و پشت سر هم غافلگیر می شوند. این مجموعه مختص کودکان و نوجوانان است و خانم اعظم حبیبی با هنر صدا تک تک شخصیت های داستان را چنان آفریده اند تا خیال انگیزی داستان بیشتر شود

 • کتاب صوتی گلستان سعدی

  173 بازدید

  بیشتر از هفت قرن از روزگار سعدی می گذرد و هنوز کلامش مثل شهدی بر دهان می نشیند و کامروایمان می کند. همان که گفته اند: استاد سخن سعدی. و گرنه چه کسی جز سعدی می تواند از پند بگوید و نه تنها گرد ملال بر خاطر شنونده ننشیند، که مشتاقش کند به شنیدن و شنیدن. گلستان همان گلستان است. گلستان سحرانگیز کلمات با معانی شگفت. گلستان سعدی را می توانید با خوانش خوب و به قاعده ی احسان چریکی و الهام نامی بشنوید.

 • کتاب صوتی من و محمدفری

  58 بازدید

  کتاب «من و محمدفری» نوشته ی امین فقیری، نویسنده و پژوهشگر اهل شیراز، است. مجموعه ای که هفت داستان کوتاه را شامل می شود. از فقیری تاکنون داستان ها، رمان ها و نمایشنامه های بسیاری منتشر شده. ٖ «من و محمدفری» دربرگیرنده ی داستان هایی با پس زمینه ی اجتماعی ست. داستان هایی برآمده از متن زندگی مردم. و «شیراز» که نقطه ی اشتراک تمام شخصیت های این مجموعه است.

 • کتاب صوتی امپراطوری اپ

  52 بازدید

  دنیای امپراطوری اپ، دنیای جذابیت و هیجان و رنگ و سرعت و تغییر است. کافی است همین حالا نگاهی به صفحه ی گوشی تلفن های همراه تان بیاندازید و در چشم برهم زدنی انواع اپ ها را ببینید. «امپراطوری اپ» زندگی نامه ی خودنوشتی با نثری ساده و روان است که چاد مورتا روند موفیقت آمیزِ زندگی و حرفه اش را برای مان شرح داده است.

 • شعر و صدای شاعر: مشفق کاشانی

  122 بازدید

  عباس کی منش مشهور به «مشفق کاشانی» از شاعران روزگار معاصرِ ماست. او از دوستان سهراب سپهری در کاشان بود و خاطرات بسیاری از این هم نشینی ها برای گفتن داشت . مشفق کاشانی علاقه ی ویژه ای به غزل داشت و آن ها را به سبک عراقی سروده است . نوین کتاب گویا گلچینی از اشعار مشفق را با صدای شاعر و لحن صمیمانه اش منتشر کرده است.

 • کتاب صوتی صد سال تنهایی

  224 بازدید

  «صد سال تنهایی» مهمترین اثر گابریل گارسیا مارکز است که به خاطر آن، موفق به کسب نوبل ادبی شده است. مارکز در صد سال تنهایی، سبکی نو ایجاد نمود که در عین واقع گرایی، عناصر شگفت انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند زده و اثری متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض آفرید. این سبک را در اصطلاح رئالیسم جادویی می گویند. «صد سال تنهایی» به تازگی با خوانش هنرمندانه ی مهدی پاکدل منتشر شده است.

 • کتاب صوتی یادگاری

  92 بازدید

  «یادگاری» شعرهای کارگردان و مستندساز کهنه کار، آقای خسرو سینایی، است . شعرهایی که از کودکی در ذهن شاعر می خرامیدند و تا امروز پیش آمدند. روایتی رها و روان از احوالات شخصی اش و آنطور که خودش می گوید کوششی در راستای دغدغه ی دوری که داشته: «آسان را مشکل گفتن آسان است؛ مشکل را آسان گفتن مشکل است.» اشعار سینایی با صدای خود شاعر و صدای مهرداد اسکویی، مستندساز صاحب سبک و خلاق، منتشر شده است.

 • کتاب صوتی چهل نامه به ماه

  75 بازدید

  «چهل نامه به ماه» نثری ادبی از عباس نادری ست. او معتقد است که در سال های اخیر، برخلاف گذشته، به نثر ادبی اقبال بیشتری شده و ازین منظر به آن تخصصی تر پرداخته شده است. نثر ادبی نه شعر است، نه نثری ساده و معمول. نثری پرکشش است با ظرفیت هایی ویژه که به غنای ادبیات ما کمک می کند. «چهل نامه به ماه» را می توانید با صدای نادر پناه زاده بشنوید و در خلسه ی خوش کلمات غوطه ور شوید.

 • کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان

  57 بازدید

  «پیرترین اژدهای جهان» عنوان دیگری ست از مجموعه ی «مدرسه ی نابودکنندگان اژدها» نوشته ی کیت مک مولان و ترجمه ی فرزانه مهری. شخصیت اصلی این مجموعه داستان ها پسری است به نام ویگلاف که توسط مرد دوره گردی با مدرسه ی اژدهاکشی آشنا می شود و پس از ورود به این مدرسه به آن علاقه پیدا می کند. در این داستان ویگلاف و دوستانش به خانه ی شوالیه های سالمند می روند تا آنکه برخلاف انتظارشان اتفاق عجیبی می افتد.

 • کتاب صوتی چند روایت معتبر

  101 بازدید

  مجموعه داستان «چند روایت معتبر» نوشته ی «مصطفی مستور» است. مجموعه ای شامل هفت داستان کوتاه با پس زمینه ی فلسفی-اعتقادی. روایت هایی در باب عشق و خداوند و مرگ. عشق همچون سایر آثار مستور عشقی آمیخته به عرفان است. عشقی اعلا که منتهای آن به وصل دو روح می انجامد و ازین جهت روایت ها پیچیده در تعاملی روحی اند.