در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 60
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 243.1هزار
  بازدید

نعیم پردازش: واردات، فروش پخش دوربین مدار بسته، دزدگیر

نعیم پردازش: پخش و فروش عمده انواع دوربین مدار بسته، دزدگیر و درب های اتوماتیک.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

نعیم پردازش: پخش و فروش عمده انواع دوربین مدار بسته، دزدگیر و درب های اتوماتیک.

 • 60
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 243.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • تست سختی دوربین مداربسته ضد ضربه-دوربین ضد خرابکاری

  45 بازدید

  واردات، پخش عمده و فروش همکار انواع دوربین مداربسته، DVR و NVR و ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران. نعیم پردازش- تست و نمایش ضد ضربه بودن دوربین مداربسته. برای آشنایی با مدل های مختلف محصولات و دریافت قیمت همکاری و فروش بدون واسطه همکاری، می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید.

 • نمونه فیلم و تست تصویر دوربین مداربسته دید در شب رنگی

  834 بازدید

  واردات، پخش عمده و فروش همکار انواع دوربین مداربسته، DVR و NVR و ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران. نعیم پردازش- تست شب دوربین دید در شب رنگی سوپر استار لایت- به تفاوت رنگ دوربین موبایل گرفته شده با خروجی تصویر این دوربین دقت نمایید. برای آشنایی با مدل های مختلف محصولات و دریافت قیمت همکاری می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید.

 • نعیم پردازش "آموزش راه اندازی و نحوه نصب دوربین لامپی"

  1,598 بازدید

  واردات و پخش و فروش و آموزش نصب دوربین مداربسته - تولید دوربین مداربسته: نعیم پردازش تولید، واردات، فروش و پخش دوربین مداربسته از انبارهای شیراز و تهران، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و تجهیزات درب اتوماتیک گارانتی طلایی 24 ساعته تا 24 ماه. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی http://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • فروش و پخش دوربین هایلوک در ایران(تصویر 3 مگ آنالوگ روز

  727 بازدید

  نعیم پردازش؛ واردات، پخش و فروش و توزیع دوربین مداربسته، DVR و NVR "های لوک" Hilook هایلوک در ایران. 24 ماه ضمانت طلایی نعیم پردازش و قیمت های ویژه و کاملا رقابتی انواع دوربین، دی وی آر و NVR تحت شبکه. ارسال سراسری و سریع بار از انبار های شیراز و تهران به تمام نقاط. جهت کسب اطلاعاات بیشتر به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید.

 • پخش و فروش دوربین HiLook در ایران(تصویر 3 مگ آنالوگ شب)

  353 بازدید

  نعیم پردازش؛ واردات، پخش و فروش دوربین مداربسته "های لوک" Hilook هایلوک در ایران. 24 ماه ضمانت طلایی نعیم پردازش و قیمت های ویژه و کاملا رقابتی انواع دوربین، دی وی آر و NVR تحت شبکه. ارسال سراسری و سریع بار از انبار های شیراز و تهران به تمام نقاط. جهت کسب اطلاعاات بیشتر به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید.

 • فروش و پخش دوربینهای مداربسته HiLook (آنالوگ و IP)

  756 بازدید

  نعیم پردازش: واردات و پخش دوربین های مداربسته HILOOK هایلوک در ایران. تولید، واردات و پخش تخصصی انواع دوربین مداربسته* ارسال سریع بار از انبارهای شیراز و تهران* گارانتی تعویض طلایی محصولات و خدمات پس از فروش معتبر. **جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی فروش HILOOK می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • فروش و پخش دوربین های مداربسته HiLook (آنالوگ و IP)

  342 بازدید

  نعیم پردازش: واردات، فروش و پخش دوربین های مداربسته هایلوک (HILOOK) در ایران. تولید، آموزش نصب و فروش عمده به همکار انواع دزدگیر اماکن، دوربین مداربسته. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی فروش HILOOK می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید .** پخش عمده محصولات به همکار و ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران.

 • دوربین اندوسکوپی جهت دامپزشکی (ابعاد و فیلم بررسی)

  1,296 بازدید

  نعیم پردازش: تولید، واردات و پخش تخصصی انواع دوربین مداربسته* ارسال سریع بار از انبارهای شیراز و تهران* گارانتی تعویض طلایی محصولات و خدمات پس از فروش معتبر. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • نمونه تصویر دوربین لوله ای (مشاهده چاه، منبع و مخازن)

  1,479 بازدید

  نعیم پردازش؛ واردات، تولید، فروش و پخش سیستم های نوین حفاظتی و نظارت تصویری. انواع دوربین مداربسته، سیستم های اعلام سرقت و اعلان حریق، گیت و حضور و غیاب، جک و موتور درب های برقی و سیستم هوشمند ساختمان (BMS). گارانتی بی وقفه و طلایی محصولات و درجه کیفی A. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی مراجعه نمایید. قروش انواع تستر دوربین مداربسته.

 • آموزش نصب دزدگیر اماکن (آموزش کنترل تلمبه و درب با SMS)

  3,371 بازدید

  نعیم پردازش: تولید، آموزش نصب و فروش عمده به همکار انواع دزدگیر اماکن، دوربین مداربسته، درب برقی و حضورو غیاب. واردات و پخش و فروش جک پارکینگی، موتور درب ریلی، درب سکشنال و کرکره برقی، اپراتور درب شیشه ای. جهت کسب اطلاعات و آموزش های بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید. پخش عمده محصولات به همکار و ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران.

 • فیلم آموزش نصب و بررسی جک بازویی برقی (پارکینگ)

  11,492 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش نصب و فروش به همکار با قیمت رقابتی انواع درب برقی و واردات و پخش و فروش جک پارکینگی، موتور درب ریلی، درب سکشنال و کرکره برقی، اپراتور درب شیشه ای. جهت کسب اطلاعات و آموزش های بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی http://npico.ir مراجعه نمایید. پخش عمده محصولات به همکار و ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران. گارانتی معتبر طلایی نعیم پردازش برای محصولات.

 • نمونه تصویر دوربین مداربسته پلاک خوان در شب (تحت شبکه)

  1,737 بازدید

  نعیم پردازش؛ مشاوره، آموزش، واردات، تولید و پخش عمده سیستم های امنیتی به همکار - انواع دوربین مداربسته، درب اتوماتیک، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و سیستم های هوشمند ساختمان BMS- ارسال سریع بار به نمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران- محصولات باکیفیت به همراه گارانتی تعویض طلایی با شرایط ویژه. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • نمونه دمو تصویر دوربین 4 مگاپیکسل AHD (حتما ببینید!)

  1,143 بازدید

  تولید دوربین مداربسته: نعیم پردازش - تولید، واردات، فروش و پخش دوربین مداربسته، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و تجهیزات درب اتوماتیک باکیفیت. - گارانتی طلایی 24 ساعته تا 24 ماه. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید. -سریعترین ارسال بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران.

 • آموزش نصب جک پارکینگی (معرفی ریموت کنترل در جک دو لنگه)

  6,116 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی نصب درب های اتوماتیک، دوربین مداربسته، دزدگیر و آموزش سیستم هوشمند ساختمان (BMS)** واردات، تولید و پخش و فروش جک بازویی و متعلقات درب های برقی، دوربین مداربسته و سیستم دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر طلایی. **ارسال سریع 24 ساعته بار- جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از آموزش های تکمیلی می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش نصب جک بازویی (معرفی ریموت کنترل در تک لنگه)

  2,836 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی نصب درب های اتوماتیک، دوربین مداربسته، دزدگیر و آموزش سیستم هوشمند ساختمان (BMS)** واردات، تولید و پخش و فروش جک بازویی و متعلقات درب های برقی، دوربین مداربسته و سیستم دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر طلایی. **ارسال سریع 24 ساعته بار- جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از آموزش های تکمیلی می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش نصب درب برقی (حذف ریموت کنترل)

  4,124 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی نصب درب های اتوماتیک، دوربین مداربسته، دزدگیر و آموزش سیستم هوشمند ساختمان (BMS)** واردات، تولید و پخش و فروش جک بازویی و متعلقات درب های برقی، دوربین مداربسته و سیستم دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر طلایی. **ارسال سریع 24 ساعته بار-جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از آموزش های تکمیلی می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش نصب درب اتوماتیک (آموزش اتوست)

  942 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی نصب درب های اتوماتیک، دوربین مداربسته، دزدگیر و آموزش سیستم هوشمند ساختمان (BMS)** واردات، تولید و پخش و فروش جک بازویی و متعلقات درب های برقی، دوربین مداربسته و سیستم دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر طلایی.**ارسال 24 ساعته بار - جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از آموزش های تکمیلی می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش نصب جک های بازویی برقی ( آموزش ریست کردن برد)

  3,388 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی نصب درب های اتوماتیک، دوربین مداربسته، دزدگیر و آموزش سیستم هوشمند ساختمان (BMS)** واردات، تولید و پخش و فروش جک بازویی و متعلقات درب های برقی، دوربین مداربسته و سیستم دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر طلایی. **ارسال 24 ساعته بار - جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از آموزش های تکمیلی می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش نصب جک بازویی برقی (پارکینگی)

  40,016 بازدید

  نعیم پردازش: مجری واردات، تولید و پخش درب اتوماتیک، جک بازویی، اپراتور شیشه ای، راه بند و انواع موتور کرکره ساید و توبولار. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی www.npico.ir مراجعه فرمایید. ارسال سریع بار از انبارهای شیراز و تهران. 24 ماه گارانتی طلایی تعویض محصولات.

 • آموزش دوربین مداربسته شبکه IP و NVR

  3,339 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی دوربین مداربسته، تولید کننده، واردات و پخش دوربین مداربسته،DVR و NVR و انواع دزدگیر اماکن و جک و موتور درب برقی. ارسال 24 ساعته بار از انبارهای شیراز و تهران. 24 ماه گارانتی تعویض طلایی تا 24 ساعت. جهت دیدن آموزش های بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید. همچنین مشاهده کامل این آموزش را در پیج npico.ir/?page_id=8547 دنبال نمایید.

 • فیلم آموزش تعویض IP در دوربین مداربسته تحت شبکه

  4,625 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی دوربین مداربسته * تولید کننده، واردات و پخش دوربین مداربسته،DVR و NVR و انواع دزدگیر اماکن و جک و موتور درب برقی. ارسال 24 ساعته بار از انبارهای شیراز و تهران. 24 ماه گارانتی تعویض طلایی تا 24 ساعت. جهت دیدن آموزش های بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی https://npico.ir مراجعه نمایید.

 • آموزش نصب دتکتور دود، مگنت و چشم بیسیم در دزدگیر اماکن

  8,152 بازدید

  نعیم پردازش: واردات، تولید و پخش عمده انواع دزدگیر اماکن، جک بازویی برقی و دوربینهای مدار بسته* ارسال سریع بار به تمام نقاط از انبارهای شیراز و تهران گارانتی اصالت کالا و ضمانت طلایی محصولات تا 24 ماه **جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آموزش های تخصصی بیشتر می توانید وارد وبسایت نعیم پردازش : http://npico.ir/ شوید.

 • شمارش افراد با استفاده از دوربین مدار بسته

  518 بازدید

  نعیم پردازش: اموزش تخصصی دوربین مدار بسته* تولید، واردات و پخش و فروش عمده به همکار انواع دوربین های مدار بسته، سیستم اعلام سرقت اماکن و متعلقات جک و درب برقی. کیفیت و قیمت های کاملا رقابتی گارانتی طلایی تعویض 24 ساعته تا 24 ماه و ارسال سریع بار از انبارهای تهران و شیراز. وبسایت نعیم پردازش: http://npico.ir

 • فیلم آموزش پریست Preset دادن به دوربین چرخشی(جوی استیک)

  672 بازدید

  نعیم پردازش: اموزش تخصصی دوربین مدار بسته تولید، واردات و پخش و فروش عمده به همکار انواع دوربین های مدار بسته، سیستم اعلام سرقت اماکن و متعلقات جک و درب برقی. کیفیت و قیمت های کاملا رقابتی گارانتی طلایی تعویض 24 ساعته تا 24 ماه و ارسال سریع بار از انبارهای تهران و شیراز. وبسایت نعیم پردازش: http://npico.ir

 • آموزش نحوه بروزرسانی و آپگرید DVR و NVR

  4,907 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی دوربین مداربسته *تولید، واردات، پخش و فروش همکار دوربین مدار بسته، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و جک و موتور درب برقی* 24 ماه گارانتی تعویض طلایی و ارایه رقابتی ترین قیمت ارسال سریع از انبارهای شیراز و تهران جهت کسب اطلاعات بیشتر، استفاده از آموزش های تخصصی بیشتر و اطلاع از قیمت های همکار دوربینهای مداربسته می توانید به وبسایت نعیم پردازش https://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش تنظیم منوی دوربین AHD برای تشخیص بهتر پلاک

  3,085 بازدید

  آموزش های حرفه ای بیشتر را می توانید در وبسایت نعیم پردازش (http://npico.ir) قسمت مقالات آموزشی، دنبال نمایید. نعیم پردازش: تولید، واردات، پخش و فروش انواع دوربین مدار بسته، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن، جک و موتور درب برقی، حضورغیاب اثرانگشتی و کارتی و انواع تجهیزات جانبی وابسته. گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض و رقابتی ترین قیمت پخش همکار. ارسال سریع بار از انبارهای شیراز و تهران.

 • آموزش کنترل لوازم برقی با SMS (اس ام اس) از راه دور

  2,965 بازدید

  آموزش کامل کار با نرم افزار سیستم اعلام سرقت مدل SMART (دوگانه،:سیم کارت + خط شهری). نعیم پردازش: تولید، واردات، پخش و فروش سیستم های امنیتی با کیفیت و با قیمت همکار رقابتی. (دوربین مداربسته، موتور و جک درب برقی، انواع دزدگیر و اعلام سرقت اماکن، حضوروغیاب و ساعت زنی). جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش http://npico.ir مراجعه نمایید. با لایک خود در اینجا ما را دلگرم کنید!

 • فیلم آموزش دوربین مدار بسته (انتقال تصویر DVR)

  3,603 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تخصصی **پخش عمده دوربین های مداربسته با کیفیت، تا 24 ماه گارانتی تعویض 24 ساعته با ارسال و پخش سراسری بار از انبارهای شیراز و تهران به تمام نقاط در سریعترین زمان. با کیفیت ها را از ما بخواهـــید... جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت های رقابتی و استفاده از آموزش های تخصصی بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به آدرس http://npico.ir مراجعه نمایید.

 • فیلم آموزش نصب میکروفن به DVR

  11,848 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تخصصی **پخش عمده دوربین های مداربسته با کیفیت، تا 24 ماه گارانتی تعویض 24 ساعته با ارسال و پخش سراسری بار از انبارهای شیراز و تهران به تمام نقاط در سریعترین زمان. با کیفیت ها را از ما بخواهـــید... جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت های رقابتی و استفاده از آموزش های تخصصی بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به آدرس http://npico.ir مراجعه نمایید.

 • فیلم کامل آموزش نحوه سوکت زدن کابل شبکه

  4,195 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش تخصصی و پخش و فروش تجهیزات مداربسته. اگر در دیدن این فیلم آموزشی مشکل دارید می توانید با مراجعه به لینک https://goo.gl/QAhjwD از متن فارسی و تصاویر تهیه شده بصورت کامل استفاده کنید. برای استفاده دیگر آموزش های مرتبط می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی http://npico.ir مراجعه نمایید.

 • فیلم آموزش نصب دوربین شبکه وای فای (baby camera)

  8,814 بازدید

  آموزش نصب دوربین چرخشی وایرلس تحت شبکه (دوربین مراقبت از کودک و پرستار) - تولید دوربین مداربسته: نعیم پردازش تولید، واردات، فروش و پخش دوربین مداربسته، دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و تجهیزات درب اتوماتیک گارانتی طلایی 24 ساعته تا 24 ماه. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نعیم پردازش به نشانی http://npico.ir مراجعه فرمایید.

 • فیلم آموزشی BNC زدن کابل RG59 دوربین مداربسته (پرس BNC)

  5,496 بازدید

  نعیم پردازش: آموزش نصب دوربین مداربسته جهت مشاهده مقالات آموزش نصب دوربین مداربسته به صورت تخصصی می توانید وارد وبسایت نعیم پردازش به نشانی http://npico.ir شده و از قسمت پایین وبسایت وارد بخش مقالات تخصصی آموزش سیستم مداربسته شوید.