در حال بارگذاری

درخواست کانال رسمی

کاربر عزیز، اگر در جستجوی راهی برای برقراری ارتباطی موثرتر با مخاطبان و افزایش اعتبار کانال‌ خود در آپارات هستید، پیشنهاد می‌کنیم کانال خود را به حالت «تاییدشده» یا «رسمی» در آورید. برای انجام این کار کافی است آدرس کانال، فرم درخواست و مدارک خود را به شرح زیر برای ما ایمیل کنید.

شرایط ایجاد کانال تایید شده در آپارات

آپارات به‌عنوان بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین سایت اشتراک ویدیو در ایران، این امکان را برای تمام شرکت‌ها و سازمان‌های مجاز در هر اندازه و ابعاد و با هر میزانی از فعالیت (کوچک یا بزرگ، شناخته شده یا تازه‌تاسیس و در آغاز راه) و همه اشخاص حقیقی فراهم کرده تا در این سرویس «کانال تاییدشده» یا «تیک خاکستری» داشته باشند. شما با داشتن «کانال تاییدشده» به فعالیت‌هایتان در آپارات جنبه رسمی می‌بخشید و از ایجاد صفحات غیرواقعی به نام خودتان جلوگیری می‌کنید.

شرایط ایجاد کانال رسمی در آپارات

عنوان «کانال رسمی» یا «تیک سبز» در آپارات، مختص شرکت‌ها و سازمان‌ها با شهرت فراگیر و دامنه فعالیت گسترده، برندهای خیلی بزرگ و مطرح و شخصیت‌های برجسته و مشهور سیاسی، ورزشی و فرهنگی (مقامات کشوری و لشکری، بازیگران، خوانندگان و...) کشور است. اگر شما یک فرد یا سازمان مشهور هستید، رسمی شدن کانال‌تان در آپارات می‌تواند باعث جذب مخاطبان جدید، ایجاد یک ارتباط تعاملی مداوم با آنها و از همه مهم‌تر، جلوگیری از ایجاد کانال‌های غیرواقعی منتسب به شما و انتشار مطالب غیرموثق شود.

مراحل درخواست کانال رسمی/تایید شده

 1. بارگذاری تصویر پروفایل کانال و تکمیل اطلاعات لازم در مورد فعالیت فرد یا مجموعه (درج تصویر پروفایل الزامی است)
 2. کانال شما حتماً باید حاوی چند ویدیوی مرتبط باشد.
 3. تکمیل فرم درخواست حقوقی / حقیقی
 4. مدارک شناسایی
  • تصویر کارت ملی (اشخاص حقیقی)
  • تصویر مجوز فعالیت یا آخرین روزنامه رسمی (اشخاص حقوقی)
  • نامه درخواست به‌صورت رسمی در سربرگ به همراه مهر و امضاء (سازمان‌ها و نهادهای دولتی)
 5. درج لوگوی آپارات در سایت یا اپلیکیشن با قابلیت لینک به کانال در کنار لوگوی سایر شبکه‌های اجتماعی (داشتن وبسایت یا اپلیکیشن الزامی است.)
 6. ارسال مدارک از طریق ایمیل
  • ایمیل رسمی با دامین سایت (اشخاص حقوقی)
  • ایمیل درج شده در هنگام ثبت نام (اشخاص حقیقی)
  لطفا پس از اطمینان از رعایت تمام نکات بالا و کامل بودن مدارک موردنیاز، آنها را به آدرس زیر ارسال کنید: pr [at] aparat [dot] com
با تشکر از دقت و همراهی شما