کاربر عزیز، اگر در جستجوی راهی برای برقراری ارتباطی موثرتر با مخاطبان و افزایش اعتبار کانال‌ خود در آپارات هستید، پیشنهاد می‌کنیم کانال خود را به حالت «تاییدشده» یا «رسمی» در آورید. برای انجام این کار کافی است آدرس کانال، فرم درخواست و مدارک خود را به شرح زیر برای ما ایمیل کنید.

کانال تایید شده در آپارات

آپارات به‌عنوان بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین سایت اشتراک ویدیو در ایران، این امکان را برای تمام شرکت‌ها و سازمان‌های مجاز در هر اندازه و ابعاد و با هر میزانی از فعالیت (کوچک یا بزرگ، شناخته شده یا تازه‌تاسیس و در آغاز راه) و همه اشخاص حقیقی فراهم کرده تا در این سرویس «کانال تاییدشده» یا «تیک خاکستری» داشته باشند. شما با داشتن «کانال تاییدشده» به فعالیت‌هایتان در آپارات جنبه رسمی می‌بخشید و از ایجاد صفحات غیرواقعی به نام خودتان جلوگیری می‌کنید.

کانال رسمی در آپارات

عنوان «کانال رسمی» یا «تیک سبز» در آپارات، مختص شرکت‌ها و سازمان‌ها با شهرت فراگیر و دامنه فعالیت گسترده، برندهای خیلی بزرگ و مطرح و شخصیت‌های برجسته و مشهور سیاسی، ورزشی و فرهنگی (مقامات کشوری و لشکری، بازیگران، خوانندگان و...) کشور است. اگر شما یک فرد یا سازمان مشهور هستید، رسمی شدن کانال‌تان در آپارات می‌تواند باعث جذب مخاطبان جدید، ایجاد یک ارتباط تعاملی مداوم با آنها و از همه مهم‌تر، جلوگیری از ایجاد کانال‌های غیرواقعی منتسب به شما و انتشار مطالب غیرموثق شود.

مراحل درخواست کانال رسمی/تایید شده

 1. ابتدا یک کانال ایجاد کنید.
 2. بارگذاری تصویر پروفایل کانال و تکمیل اطلاعات لازم در مورد فعالیت فرد یا مجموعه (درج تصویر پروفایل الزامی است).
 3. کانال شما حتماً باید حاوی ۵ ویدیوی مرتبط باشد.
 4. تکمیل فرم درخواست حقوقی / حقیقی
 5. مدارک شناسایی
  • تصویر کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار (اشخاص حقیقی)
  • برای درخواست کانال رسمی حتما باید بالای 18 سال، سن داشته باشید.
  • تصویر مجوز فعالیت یا آخرین روزنامه رسمی (اشخاص حقوقی)
  • نامه درخواست رسمی در سربرگ به همراه مهر و امضاء (سازمان‌ها و نهادهای دولتی)
 6. درج لوگوی آپارات در سایت یا اپلیکیشن با قابلیت لینک به کانال در کنار لوگوی سایر شبکه‌های اجتماعی (داشتن وبسایت یا اپلیکیشن معتبر و فعال الزامی بوده و وبلاگ، صفحات شبکه‌های اجتماعی و امثال آن به هیچ وجه موردپذیرش واقع نخواهند شد.)
 7. ارسال مدارک از طریق ایمیل
  • ایمیل رسمی با دامین سایت اشخاص حقوقی

لطفا پس از اطمینان از رعایت تمام نکات بالا و کامل بودن مدارک موردنیاز، آنها را به آدرس زیر ارسال کنید:

با تشکر از دقت و همراهی شما