در حال بارگذاری
 • 37
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.8هزار
  بازدید

اتاق بازرگانی ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 37
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.8هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "اتاق بازرگانی ایران" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • گزارش نشست روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه

  21 بازدید

  در دیدار روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه، بر ضرورت رفع موانع بر سر راه توسعه روابط اقتصادی دو کشور و هکاری بیشتر بخش خصوصی دو طرف تاکید شد.

 • پویش «اتاق ها برای صلح» از زبان پدرام سلطانی

  42 بازدید

  پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق ایران در نشست آینده فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان ایده «اتاق ها برای صلح» را مطرح خواهد کرد. به گفته او نسل جدید اتاق های بازرگانی جهان باید به سمت پذیرش مسئولیت در زمینه تقویت صلح جهانی حرکت کنند.

 • نخستین اظهارنظر وزیر پیشنهادی اقتصاد درباره بخش خصوصی

  77 بازدید

  فرهاد دژپسند وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و امور دارایی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری اتاق ایران با اشاره به نقش نظرات بخش خصوصی در تصمیم گیری تاکید کرد: بخش خصوصی شریک دولت است و باید از این ظرفیت در تقویت بدنه کارشناسی دولت استفاده کرد

 • روز ملی صادرات

  31 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی به مناسبت روز ملی صادرات، نسبت به ورود افراد غیرحرفه ای به این عرصه هشدار داد و خواستار توجه به اصلاحات پیشنهادی بخش خصوصی در طرح پیمان سپاری ارزی شد.

 • دولت صادرکنندگان غبر نفتی را آزاد بگذارد و بستر ساز توسعه صادرات شود.

  66 بازدید

  بررسی وضعیت بازار ثانویه ارز در گفت وگو با محمدرضا انصاری محمد رضا انصاری نایب رئیس اتاق ایران معتقد است: دولت صادرکنندگان غبر نفتی را آزاد بگذارد و بستر ساز توسعه صادرات شود.

 • بررسی وضعیت بازار ثانویه ارز در گفت‌وگو با پدرام سلطانی

  174 بازدید

  پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق ایران، معتقد است برای کنترل بازار ارز باید اعتماد‌سازی و ثبات بخشی در دستور کار دولت قرار گیرد.

 • دولت، سخنان اتاق بازرگانی را بخواند، بشنود و ببیند

  298 بازدید

  مقام معظم رهبری صبح چهارشنبه هفتم شهریورماه 1397، در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت ضمن تاکید بر ضرورت به کارگیری ظرفیت های بخش خصوصی، خواستار توجه دولت به نظرات اتاق بازرگانی شدند.ایشان افزودند: «مجموعه اتاق بازرگانی در دیداری با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی حرف های مفصلی زده اند که من خوانده ام. به نظر من این حرف ها را بخوانید و بشنوید و ببینید؛ حرف های درستی است.

 • مشروح سخنان وزیر صنعت در همایش ملی تشکل های اقتصادی

  136 بازدید

  محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سخنانی در نخستین همایش ملی تشکل های اقتصادی در اتاق ایران گفت: فهرست ملی تشکل های اقتصادی، بانک اطلاعاتی ارزشمندی برای دستگاه های اجرایی است.

 • مشروح سخنان وزیر کشور در همایش ملی تشکل ها

  75 بازدید

  عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش ملی تشکل های اقتصادی تاکید کرد: تشکل های اقتصادی در جایگاه واقعی خود قرار ندارند و بخشی از این موضوع به عدم باور، عدم واگذاری مسئولیت و همچنین به فرهنگ جامعه بر می گردد. تلاش وزارت کشور بر توانمندسازی تشکل ها و نظارت بر آن ها متمرکز است. http://otaghiranonline.ir/video/14879

 • مشروح سخنان غلامحسین شافعی در همایش ملی تشکل های اقتصاد

  127 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در نخستین همایش ملی تشکل های اقتصادی با انتقاد از کم توجهی به نقش تشکل ها در نظام تصمیم گیری کشور گفت: تشکل های اقتصادی با ایجاد پیوند و تاکید بر عوامل فرهنگی نقش حایز اهمیتی در رشد شاخص سرمایه اجتماعی دارند. http://otaghiranonline.ir/video/14874

 • انتظارات بخش خصوصی از دستگاه دیپلماسی از زبان شریف نظام

  43 بازدید

  شریف نظام مافی رئیس اتاق مشترک ایران و سوئیس اعتقاد دارد استراتژی عبور از بحران باید با بخش خصوصی در میان گذاشته شود و از قابلیت بخش خصوصی استفاده شود.

 • چالش های بازار ثانویه ارز از زبان روسای کمیسیون های تخص

  64 بازدید

  روسای کمیسیون های صنایع، معادن، کشاورزی، قضائی و سرمایه گذاری اتاق ایران، ضمن انتقاد از روند کارکرد بازار ثانویه ارز تاکید کردند: راه برون رفت از مشکلات بخش ارز، مسیری است که منطبق بر مکانیزم بازار و عرضه و تقاضا باشد.

 • روایت دبیر کل اتاق ایران از اصلاح آئین نامه کارت بازرگا

  19 بازدید

  علیرضا اشرف دبیرکل اتاق ایران معتقد است که عضویت فراگیر و ارتقای نظامات کنترلی سایر سازمان های مرتبط با کارت بازرگانی، می تواند منجر به کاهش تخلفات شود.

 • جزئیات اصلاحیه صدور و تمدید کارت بازرگانی

  81 بازدید

  مظفر علیخانی معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق ایران با شاره به اصلاحیه مصوب هیات دولت در فرایند صدور کارت بازرگانی تاکید کرد: حذف ضوابط غیر ضروری و بستن روزنه های سوء استفاده دو رویکرد اساسی در تغییر و اصلاح روند صدور کارت بازرگانی مورد توجه قرار گرفت

 • هیات تجاری ایران در راه اتریش: گفت وگو با پدرام سلطانی

  78 بازدید

  پدرام سلطانی، رئیس اتاق مشترک ایران و اتریش و نایب رئیس اتاق ایران، اعتقاد دارد همواره کنشگری در فضای بین الملل می تواند راهگشای دربهای بسته در اقتصاد ایران باشد. http://otaghiranonline.ir/video/14107

 • تاکید رهبری بر ضرورت بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید

  130 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر با ابراز خرسندی از ایجاد نهاد فراقوه ای برای حل مشکلات اقتصادی خاطر نشان کردند: هدایت نقدینگی به سمت تولید ورونق کسب و کار باید در اولویت برنامه های کشور باشد. http://otaghiranonline.ir/video/13925

 • سیاست های ارزی، رویکرد حمایت از واردات دارد

  99 بازدید

  ارز تک نرخی [4]: گفت وگو با عدنان موسی پور عدنان موسی پور رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران اعتقاد دارد: سیاست های ارزی رویکرد حمایت از واردات دارد تا توسعه صادرات.

 • مشروح سخنان رئیس جمهور در دیدار با و فعالان اقتصادی

  262 بازدید

  حسن روحانی در دیدار با اساتید و فعالان اقتصادی با اشاره به جایگاه بخش خصوصی تاکید کرد: در بنگاه داری باید بخش خصوصی واقعی را پای کار آورد. روحانی افزود: بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی و فرصت سازی کند. روحانی همچنین بر لزوم اولویت و اطمینان دادن به سرمایه گذاران ایرانی داخل و خارج کشور تأکید کرد. http://otaghiranonline.ir/video/13706

 • آینده برجام و اقتصاد ایران: گفت وگو با مهدی میرعماد

  900 بازدید

  مهدی میرعمادی رئیس اتاق مشترک ایران و فرانسه معتقد است: اراده سیاسی دولت و بخش خصوصی فرانسه بر توسعه همکاری های اقتصادی با ایران استوار است و بی شک با تمرکز بر راه حل های موجود می توان اثرات تحریم آمریکا را کم کرد. http://otaghiranonline.ir/video/13478

 • شافعی: شرایط قبل از برجام در روابط اقتصادی قابل بازگشت

  75 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در پیامی ضمن حمایت قاطعانه از برجام به عنوان یک دستاورد ملی تاکید کرد: حمایت کشورهای اروپایی از برجام متاثر از فشار اتاق های بازرگانی است که اصرار بر همکاری با ایران دارند و هرگز فضای گذشته تحریم و مسائل قبل از برجام قابل تکرار نیست.

 • آینده برجام و سرنوشت اقتصاد ایران در گفت وگو با پدرام س

  839 بازدید

  پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق ایران، معتقد است حتی اگر آمریکا از برجام خارج شود، حفظ برجام می تواند آثار مثبتی در روابط اقتصادی ایران با دیگر کشورها به دنبال داشته باشد.

 • ارز تک نرخی

  110 بازدید

  محمد لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به اتخاذ سیاست ارز تک نرخی از سوی دولت تاکید کرد: ماندگاری ارز تک نرخی زمانی رقم خواهد خورد که دولت تمامی تقاضای موجود را تامین کند.

 • راهکارهای پیشنهادی غلامحسین شافعی برای حمایت از کالای ا

  61 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در سی و پیمجمین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران گفت:با ادامه حرکت های ناهمگون در عرصه تصمیم گیری فعلی قادر نخواهیم بود در اقتصاد جهانی نقشی درخور توجه با توجه به پتانسیل های خود داشته باشیم.

 • سیاست های جدید ارزی دولت از زبان اسحاق جهانگیری

  290 بازدید

  سحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جریان نشست فوق العاده رئیس جمهور با مدیران اقتصادی کشور از تک نرخی شد ارز سخن گفت و تاکید کرد: نرخ ارز از امروز 4200 تومان است و هیچ نرخ دیگری رسمیت ندارد.

 • پیام نوروزی رئیس اتاق ایران در آغاز سال 1397

  86 بازدید

  غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، در پیام نوروزی خود از فعالان اقتصادی که در سال 1396 تلاش کردند تا نام ایران را در جهان زنده نگه دارند تشکر کرد و از آن ها خواست با امید، چشم به خیزش اقتصادی در سال 1397 داشته باشند.

 • توسعه سرمایه گذاری کشورهای عضو اکو

  62 بازدید

  شانزدهمین مجمع عمومی اتاق بازرگانی و صنعت اکو به میزبانی اتاق ایران از تاریخ 12 تا 14 اسفند ماه با حضور نمایندگان و سفرای ده کشور برگزار می شود.از مهمترین اهداف این کنفرانس، توسعه زمینه های سرمایه گذاری کشورهای عضو در منطقه اکو است. محمدرضا کرباسی معاون بین الملل اتاق ایران حضور نماینده های دولت در این کنفرانس را موجب تسریع در روند اجرایی شدن تصمیمات این کنفرانس دانست. http://otaghiranonline.ir/vi

 • مشروح سخنان رئیس اتاق ایران در خصوص نوسانات نرخ ارز

  97 بازدید

  غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در سی و سومین نشست هیات نمایندگان، خواستار رسیدگی به مشکلات بنگاه های اقتصادی در ایام پایانی سال شد و همچنین از مسئولان خواست دستورات رئیس جمهور را بشنوند و آنها را به درستی اجرا کنند. http://otaghiranonline.ir/video/12298

 • پیامدهای نوسانات نرخ ارز

  127 بازدید

  حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق ایران در خصوص نوسانات نرخ ارز گفت: نرخ ارز با مکانیزم عرضه و تقاضا به سمت واقعی شدن حرکت کند.

 • الزامات جراحی اقتصاد چیست؟ گفت وگو با محمدرضا انصاری

  151 بازدید

  «جراحی بزرگ اقتصاد» کلید واژه ای بود که رئیس جمهور اخیرا در جمع روسای کمیسیون های مجلس مطرح کرد. به گفته روحانی، دولت به دنبال اصلاحات گسترده اقتصادی است که بخشی از آن را در قالب بودجه آمده است. محمدرضا انصاری نایب رئیس اتاق ایران معتقد است دولت در قدم اول باید از تصدی گری خارج شود و کار را به بخش خصوصی واقعی واگذار کند.

 • الزامات جراحی اقتصاد چیست؟ گفت وگو با پدرام سلطانی

  514 بازدید

  پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق ایران معتقد است پیش نیاز جراحی، تثبیت وضعیت بیمار است؛ وضعیت اقتصاد ما در شرایط یک بیمار بدحال است که تاب جراحی بزرگ را ندارد. ابتدا باید شرایط را فراهم کرد.

 • عملکرد اتاق ایران در صدور کارت های بازرگانی

  175 بازدید

  وضعیت کارت های بازرگانی یک بارمصرف که مدتی است مطرح شده معلول فضای غیرشفاف و بروکراسی های پیچیده ای است که بر فضای اقتصادی حاکم شده و تا زمانی که این مسائل حل نشود، شاهد رفع مشکلات کوچک تر نخواهیم بود.

 • الزامات اقتصاد مقاومتی [2]:گفت وگو با علاءمیر محمدصادقی

  179 بازدید

  سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی اقتصاد ایران از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است و روسای قوای سه گانه نیز بر تحقق آن تاکید دارند. رسیدن به اهداف این سند جامع، الزاماتی دارد که فعالان اقتصادی در انتظار اجرای آن هستند. علاء میرمحمدصادقی رئیس شورای عالی پیشکسوتان اتاق ایران معتقد است توجه ویژه به صنایع کوچک و متوسط، موجب تحرک اشتغال می شود.