در حال بارگذاری
 • 51
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 9.1هزار
  بازدید

اتاق بازرگانی ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 51
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 9.1هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "اتاق بازرگانی ایران" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • راهکارهای توسعه تجارت میان ایران و عراق از زبان غلامحسین شافعی

  57 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در آستانه سفر به بغداد همراه رئیس جمهور گفت: با توجه به برنامه های آینده ایران برای مشارکت بیشتر در فعالیت های اقتصادی در سوریه، پیشنهاد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ایجاد یک پیمان همکاری سه جانبه میان ایران، عراق و سوریه است.

 • گزارش خبری دیدار کمیسیونر بازرگانی ‫انگلیس در خاورمیانه با حسین سلاح ورزی

  34 بازدید

  سایمون پنی کمیسیونر بازرگانی‬⁩ دولت ⁧‫انگلیس‬⁩ در خاورمیانه با هدف توسعه روابط تجاری بین دو کشور و پیگیری راه اندازی کانال ویژه مالی با اروپا با حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق ایران دیدار کرد.

 • شافعی: اعتماد را به جامعه و بخش های مولد اقتصاد باز گردانیم

  66 بازدید

  آنچه امروز بیش از اقتصاد، جامعه را تهدید می کند، سقوط اخلاق در جامعه است. تاریخ نشان داده که تعمیق فقر و فاصله طبقاتی در هر اقتصادی به راحتی می تواند تعامل دولت و جامعه را خدشه دار سازد. عدم اعتماد می تواند به مانعی جدی برای اجرا و اثرگذاری سیاست ها بدل شود. بازگرداندن اعتماد و اطمینان به جامعه باید در دستور کار قرار گیرد در غیر این صورت هرگونه اقدام هرچند صحیح، بی اثر خواهد بود.

 • اسحاق جهانگیری: راهی جز اعتماد به بخش خصوصی نداریم

  43 بازدید

  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم نکوداشت حاج علاء میر محمد صادقی با اشاره به اجتناب ناپذیر بودن حضور بخش خصوصی در میدان اقتصاد تاکید کرد: همواره بخش خصوصی ایران شامل افرادی بوده که از منظر عملیاتی و فکری توانمند بوده اند و می توانند برای حل مشکلات اقتصادی راه حل های مناسب ارائه دهد. امروز هم باید تأکید کنم که راه حلی جز اعتماد به بخش خصوصی

 • مذاکره با وزیر اقتصاد و تجارت سوریه در اتاق ایران

  74 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در دیدار با محمد سامر الخلیل وزیر اقتصاد و تجارت سوریه روابط بانکی را یکی از مشکلات اساسی میان ایران و سوریه دانست و در همین زمینه پیشنهاد داد تا بانک مسکن ایران به گشایش اعتبارات ارزی، بانک صنعت و معدن به فاینانس پروژه های سوریه و بانک توسعه صادرات خاص اعتبارات خریداران و فروشندگان، در سوریه مشغول به فعالیت شوند.

 • کارایی SPV در شرایط تحریم از زبان حسین سلاح ورزی

  38 بازدید

  حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق ایران معتقد است: سازوکار ویژه مالی می تواند بخشی از مشکلات تجاری را در شرایط رفع کند.

 • وضعیت واگذاری طرح های نیمه تمام از زبان حسین سلاح ورزی

  64 بازدید

  حسین سلاح ورزی نایب رئیسی اتاق ایران در برنامه گفت وگوی ویژه خبری گفت: تفکیک و اولویت بندی در واگذاری طرح های نیمه تمام می تواند موجب تسریع در روند اجرای واگذاری شود.

 • دیدار رئیس هیات روابط پارلمان اروپا با ایران با غلامحسین شافعی

  41 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در دیدار با تاریا کرونبرگ رئیس هیات روابط پارلمان اروپا با ایران تاکید کرد که با عملی شدن ساز و کار ویژه مالی (SPV) از سوی اتحادیه اروپا، بسیاری از مشکلات ایران حل خواهد شد. شافعی از اروپایی‌ها خواست درباره این کانال مالی هر چه سریع‌تر تصمیم‌گیری کنند.

 • راه های عبور از تحریم

  60 بازدید

  علاء میرمحمدصادقی عضو شورای پیشکسوتان اتاق ایران معتقد است: همانطور که در گذشته تجربه کردیم دولت با واگذار کردن اقتصاد به مردم و بخش خصوصی می تواند از تحریم عبور کند.

 • گزارش نشست روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه

  71 بازدید

  در دیدار روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه، بر ضرورت رفع موانع بر سر راه توسعه روابط اقتصادی دو کشور و هکاری بیشتر بخش خصوصی دو طرف تاکید شد.

 • پویش «اتاق ها برای صلح» از زبان پدرام سلطانی

  81 بازدید

  پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق ایران در نشست آینده فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان ایده «اتاق ها برای صلح» را مطرح خواهد کرد. به گفته او نسل جدید اتاق های بازرگانی جهان باید به سمت پذیرش مسئولیت در زمینه تقویت صلح جهانی حرکت کنند.

 • نخستین اظهارنظر وزیر پیشنهادی اقتصاد درباره بخش خصوصی

  119 بازدید

  فرهاد دژپسند وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و امور دارایی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری اتاق ایران با اشاره به نقش نظرات بخش خصوصی در تصمیم گیری تاکید کرد: بخش خصوصی شریک دولت است و باید از این ظرفیت در تقویت بدنه کارشناسی دولت استفاده کرد

 • روز ملی صادرات

  50 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی به مناسبت روز ملی صادرات، نسبت به ورود افراد غیرحرفه ای به این عرصه هشدار داد و خواستار توجه به اصلاحات پیشنهادی بخش خصوصی در طرح پیمان سپاری ارزی شد.

 • دولت صادرکنندگان غبر نفتی را آزاد بگذارد و بستر ساز توسعه صادرات شود.

  90 بازدید

  بررسی وضعیت بازار ثانویه ارز در گفت وگو با محمدرضا انصاری محمد رضا انصاری نایب رئیس اتاق ایران معتقد است: دولت صادرکنندگان غبر نفتی را آزاد بگذارد و بستر ساز توسعه صادرات شود.

 • بررسی وضعیت بازار ثانویه ارز در گفت‌وگو با پدرام سلطانی

  296 بازدید

  پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق ایران، معتقد است برای کنترل بازار ارز باید اعتماد‌سازی و ثبات بخشی در دستور کار دولت قرار گیرد.

 • دولت، سخنان اتاق بازرگانی را بخواند، بشنود و ببیند

  383 بازدید

  مقام معظم رهبری صبح چهارشنبه هفتم شهریورماه 1397، در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت ضمن تاکید بر ضرورت به کارگیری ظرفیت های بخش خصوصی، خواستار توجه دولت به نظرات اتاق بازرگانی شدند.ایشان افزودند: «مجموعه اتاق بازرگانی در دیداری با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی حرف های مفصلی زده اند که من خوانده ام. به نظر من این حرف ها را بخوانید و بشنوید و ببینید؛ حرف های درستی است.

 • مشروح سخنان وزیر صنعت در همایش ملی تشکل های اقتصادی

  168 بازدید

  محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سخنانی در نخستین همایش ملی تشکل های اقتصادی در اتاق ایران گفت: فهرست ملی تشکل های اقتصادی، بانک اطلاعاتی ارزشمندی برای دستگاه های اجرایی است.

 • مشروح سخنان وزیر کشور در همایش ملی تشکل ها

  96 بازدید

  عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش ملی تشکل های اقتصادی تاکید کرد: تشکل های اقتصادی در جایگاه واقعی خود قرار ندارند و بخشی از این موضوع به عدم باور، عدم واگذاری مسئولیت و همچنین به فرهنگ جامعه بر می گردد. تلاش وزارت کشور بر توانمندسازی تشکل ها و نظارت بر آن ها متمرکز است. http://otaghiranonline.ir/video/14879

 • مشروح سخنان غلامحسین شافعی در همایش ملی تشکل های اقتصاد

  172 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در نخستین همایش ملی تشکل های اقتصادی با انتقاد از کم توجهی به نقش تشکل ها در نظام تصمیم گیری کشور گفت: تشکل های اقتصادی با ایجاد پیوند و تاکید بر عوامل فرهنگی نقش حایز اهمیتی در رشد شاخص سرمایه اجتماعی دارند. http://otaghiranonline.ir/video/14874

 • انتظارات بخش خصوصی از دستگاه دیپلماسی از زبان شریف نظام

  78 بازدید

  شریف نظام مافی رئیس اتاق مشترک ایران و سوئیس اعتقاد دارد استراتژی عبور از بحران باید با بخش خصوصی در میان گذاشته شود و از قابلیت بخش خصوصی استفاده شود.

 • چالش های بازار ثانویه ارز از زبان روسای کمیسیون های تخص

  92 بازدید

  روسای کمیسیون های صنایع، معادن، کشاورزی، قضائی و سرمایه گذاری اتاق ایران، ضمن انتقاد از روند کارکرد بازار ثانویه ارز تاکید کردند: راه برون رفت از مشکلات بخش ارز، مسیری است که منطبق بر مکانیزم بازار و عرضه و تقاضا باشد.

 • روایت دبیر کل اتاق ایران از اصلاح آئین نامه کارت بازرگا

  29 بازدید

  علیرضا اشرف دبیرکل اتاق ایران معتقد است که عضویت فراگیر و ارتقای نظامات کنترلی سایر سازمان های مرتبط با کارت بازرگانی، می تواند منجر به کاهش تخلفات شود.

 • جزئیات اصلاحیه صدور و تمدید کارت بازرگانی

  116 بازدید

  مظفر علیخانی معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق ایران با شاره به اصلاحیه مصوب هیات دولت در فرایند صدور کارت بازرگانی تاکید کرد: حذف ضوابط غیر ضروری و بستن روزنه های سوء استفاده دو رویکرد اساسی در تغییر و اصلاح روند صدور کارت بازرگانی مورد توجه قرار گرفت

 • هیات تجاری ایران در راه اتریش: گفت وگو با پدرام سلطانی

  105 بازدید

  پدرام سلطانی، رئیس اتاق مشترک ایران و اتریش و نایب رئیس اتاق ایران، اعتقاد دارد همواره کنشگری در فضای بین الملل می تواند راهگشای دربهای بسته در اقتصاد ایران باشد. http://otaghiranonline.ir/video/14107

 • تاکید رهبری بر ضرورت بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید

  187 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر با ابراز خرسندی از ایجاد نهاد فراقوه ای برای حل مشکلات اقتصادی خاطر نشان کردند: هدایت نقدینگی به سمت تولید ورونق کسب و کار باید در اولویت برنامه های کشور باشد. http://otaghiranonline.ir/video/13925

 • سیاست های ارزی، رویکرد حمایت از واردات دارد

  148 بازدید

  ارز تک نرخی [4]: گفت وگو با عدنان موسی پور عدنان موسی پور رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران اعتقاد دارد: سیاست های ارزی رویکرد حمایت از واردات دارد تا توسعه صادرات.

 • مشروح سخنان رئیس جمهور در دیدار با و فعالان اقتصادی

  368 بازدید

  حسن روحانی در دیدار با اساتید و فعالان اقتصادی با اشاره به جایگاه بخش خصوصی تاکید کرد: در بنگاه داری باید بخش خصوصی واقعی را پای کار آورد. روحانی افزود: بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی و فرصت سازی کند. روحانی همچنین بر لزوم اولویت و اطمینان دادن به سرمایه گذاران ایرانی داخل و خارج کشور تأکید کرد. http://otaghiranonline.ir/video/13706

 • آینده برجام و اقتصاد ایران: گفت وگو با مهدی میرعماد

  1,031 بازدید

  مهدی میرعمادی رئیس اتاق مشترک ایران و فرانسه معتقد است: اراده سیاسی دولت و بخش خصوصی فرانسه بر توسعه همکاری های اقتصادی با ایران استوار است و بی شک با تمرکز بر راه حل های موجود می توان اثرات تحریم آمریکا را کم کرد. http://otaghiranonline.ir/video/13478

 • شافعی: شرایط قبل از برجام در روابط اقتصادی قابل بازگشت

  83 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در پیامی ضمن حمایت قاطعانه از برجام به عنوان یک دستاورد ملی تاکید کرد: حمایت کشورهای اروپایی از برجام متاثر از فشار اتاق های بازرگانی است که اصرار بر همکاری با ایران دارند و هرگز فضای گذشته تحریم و مسائل قبل از برجام قابل تکرار نیست.

 • آینده برجام و سرنوشت اقتصاد ایران در گفت وگو با پدرام س

  932 بازدید

  پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق ایران، معتقد است حتی اگر آمریکا از برجام خارج شود، حفظ برجام می تواند آثار مثبتی در روابط اقتصادی ایران با دیگر کشورها به دنبال داشته باشد.

 • ارز تک نرخی

  144 بازدید

  محمد لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به اتخاذ سیاست ارز تک نرخی از سوی دولت تاکید کرد: ماندگاری ارز تک نرخی زمانی رقم خواهد خورد که دولت تمامی تقاضای موجود را تامین کند.

 • راهکارهای پیشنهادی غلامحسین شافعی برای حمایت از کالای ا

  78 بازدید

  غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در سی و پیمجمین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران گفت:با ادامه حرکت های ناهمگون در عرصه تصمیم گیری فعلی قادر نخواهیم بود در اقتصاد جهانی نقشی درخور توجه با توجه به پتانسیل های خود داشته باشیم.