در حال بارگذاری
 • 20
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 71.9هزار
  بازدید

آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 20
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 71.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فیلم برنده اسکار الهام بخش آگهی خرده فروشی

  13 بازدید

  یک خرده فروش لوازم الکترونیکی در منطقه اسکاندیناوی به نام "Elkjøp" یکی دیگر از طرفداران آگهی های تبلیغاتی جاه طلبانه به مناسبت کریسمس در سال جاری میلادی است که با یک آگهی تبلیغاتی سینمایی ممکن است اشکتان را در بیاورد.

 • وقتی گلوله، کارد و چنگال شد

  6 بازدید

  ماه گذشته، یک گزارش از سوی سازمان غیر انتفاعی بین المللی "Save the Children"، بیان کرد که بیش از 85 هزار کودک از گرسنگی شدید در یمن مرده اند.

 • به مکدونالد بروید و برگر کینگ سفارش بدهید

  8 بازدید

  جدید ترین اقدام بازاریابی برگر کینگ شامل ارسال پیام به مشتریان خود برای رفتن به رستوران مکدونالد و خرید برگر بزرگ یک سنتی آن می شود. این رستوران فست فود زنجیره ای یک توییت رمز آلود را به مشتریانش فرستاد و در حالی که آن ها را گیج و سردرگم کرده بود از مشتریان خواست تا به مکدونالد بروند.

 • حتی بابانوئل هم محدودیت های خاص خودش را دارد

  31 بازدید

  برخی کودکان از بابا نوئل می خواهند تا کریسمس برایشان هدیه بیاورد. بقیه بچه ها تازه ترین گجت های مدرن، بازی های ویدیویی، کتاب یا لباس از او طلب می کنند. اما دختری که با او در آگهی تبلیغاتی تکان دهنده آژانس adam

 • بچه ها به تقلید از ترامپ: من بهترین هستم

  22 بازدید

  در این آگهی تبلیغاتی با عنوان "بهترین کریسمس از گذشته تاکنون"، ما شاهد حضور چند کودک هستیم که هر یک از آن ها به نمایندگی از کشور زادگاه خود، با شرکت کردن در یک اجلاس به بحث درباره امکان خروج از فهرست سال افراد سرکش بابا نوئل می پردازند. یک بازیگر جوان با تجسم و تقلید از رئیس جمهور آمریکا در نشست این جمله را به زبان می آورد: "من باید بگویم که به هیچ وجه سرکش نیستم. در حقیقت، من بهترین شخصی هستم که می شناسم." نشست با خندیدن به این جواب پایان پیدا می کند: "انتظار این واکنش را نداشتید ا

 • Vodafone: نامادری همیشه هم یک زن ظالم و بدجنس نیست

  17 بازدید

  کلمه نامادری همیشه با تعصب و پیش داوری همراه است. اغلب اوقات ادبیات و فیلم های کودکان از نامادری یک زن جادوگر و شرور را به تصویر می کشند. به هر حال فرضیه بد بودن همه نامادری ها یک کلیشه گمراه کننده محسوب می شود. در سرتاسر جهان نامادری های زیادی وجود دارند که چنان به این بچه ها وقت، توجه و عشق زیادی را اختصاص می دهند، گویی آن ها بچه های خودشان هستند. این زنان توانایی بسیار زیادی برای جای دادن چنین بچه هایی در قلب خود دارند که نه تنها از لحاظ بیولوژیکی بچه هایشان نیستند بلکه زنان دیگری آن ها را به دنیا آورده

 • با هر گاز از بیسکویت Oreo یک آهنگ جدید بشنوید

  41 بازدید

  اگر هنوز قطعا به این نتیجه نرسیده اید که به مناسبت کریسمس برای عزیزانتان چه هدیه خاصی را بخرید، شاید بخواهید این جعبه موسیقی Oreo منحصر به فرد را امتحان کنید که با کاربردی دوگانه این بیسکویت معروف می تواند به عنوان یک صفحه موسیقیایی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 • در روز جهانی کودک آبی شوید

  33 بازدید

  بازیگر معروف انگلیسی، میلی بابی براون، به مناسبت روز جهانی کودک یک پیام ویژه برای بچه ها و بزرگسالان در سرتاسر جهان دارد: آبی شوید! پوشیدن لباس آبی در روز 25 نوامبر راهی برای نشان دادن حمایت از همه بچه های جهان به شمار می رود. یک راه دیگر برای اثبات این موضوع انجام یک کار به رنگ آبی است: به وسیله یونیسف از رهبران جهان بخواهید تا متعهد به احقاق حقوق همه کودکان چه نسل کنونی و چه نسل آتی شوند. در غیر این صورت می توانید با خرید هدایای الهامی، نیاز های حیاتی زندگی و رشد آن ها را برطرف کنید.

 • بیلبورد این بهشت استوایی را فقط زیر باران شدید می توانید ببینید

  30 بازدید

  هلند یکی از پر باران ترین کشور ها در اروپا است. خوشبختانه یک بهشت استوایی در همان حوالی وجود دارد. این بهشت را می توان در پارک تعطیلات هلند "Center Parcs" یافت که به خاطر بهشت شنای استوایی خود معروف است.

 • امسال جان‌لوییس نتوانست اشک مردم را دربیاورد

  5 بازدید

  بله، جان‌لوییس رقیب پیدا کرده! این روزها یک ویدیوی پنجاه پوندی با داستان کریسمس اشک خیلی‌ها را درآورده و تنها در فیس‌بوک بیش از ۵میلیون بار دیده شده است. بسیاری از کسانی که به تماشای این ویوید نشسته‌اند با مقایسه‌ی آن با آگهی ۷ میلیون پوندی جان‌لوییس در کامنت‌هایشان به جان‌لوییس گفته‌اند آگهی کریسمس سال بعدش را به کارگردان این ویدیو بسپارد.

 • دومینو: شکل های جذاب پس از خوردن پیتزا چیزبرگر

  69 بازدید

  دومینو، محبوب ترین پیتزا در انگلستان، پیتزا چیزبرگر جدید خود را عرضه کرده است. با کمپینی که به درستی "The Official food of WTF" نامگذاری شد، آژانس تبلیغاتی VCCP دست به ساخت یک سری فیلم های اجتماعی زده است که به جستجو و کشف حس لذت ناشی از خوردن جدید ترین پیتزای دومینو می پردازد.

 • همیشه می‌توانی روی شیر حساب کنی3

  17 بازدید

  بزرگ‌ترها ممکن است فکر کنند، بچه‌ها زندگی راحتی دارند. اما اگر از زاویه‌ی دید بچه‌ها به زندگی نگاه کنیم، اتفاقا خیلی هم سخت است. بچه‌ها هر روز با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند: خوردن کلم بروکسل، انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه و حمل کوله‌پشتی‌هایی بیش از وزن خودشان. خوشبختانه مهم نیست زندگی چه ماجراهایی برایشان داشته باشد، زیرا همیشه چیزی هست که بتوانند رویش حساب کنند؛ یک لیوان شیر.

 • همیشه می‌توانی روی شیر حساب کنی2

  14 بازدید

  بزرگ‌ترها ممکن است فکر کنند، بچه‌ها زندگی راحتی دارند. اما اگر از زاویه‌ی دید بچه‌ها به زندگی نگاه کنیم، اتفاقا خیلی هم سخت است. بچه‌ها هر روز با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند: خوردن کلم بروکسل، انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه و حمل کوله‌پشتی‌هایی بیش از وزن خودشان. خوشبختانه مهم نیست زندگی چه ماجراهایی برایشان داشته باشد، زیرا همیشه چیزی هست که بتوانند رویش حساب کنند؛ یک لیوان شیر.

 • همیشه می توانی روی شیر حساب کنی

  21 بازدید

  بزرگ ترها ممکن است فکر کنند، بچه ها زندگی راحتی دارند. اما اگر از زاویه ی دید بچه ها به زندگی نگاه کنیم، اتفاقا خیلی هم سخت است. بچه ها هر روز با چالش های زیادی روبه رو می شوند: خوردن کلم بروکسل، انجام فعالیت های فوق برنامه و حمل کوله پشتی هایی بیش از وزن خودشان. خوشبختانه مهم نیست زندگی چه ماجراهایی برایشان داشته باشد، زیرا همیشه چیزی هست که بتوانند رویش حساب کنند؛ یک لیوان شیر.

 • خطر همیشه بیخ گوش شما است، استخوان در برابر فولاد

  13 بازدید

  رهگذران هر جا که بخواهند بدون توجه به خودرو ها از خیابان عبور می کنند بدون این که متوجه باشند که همیشه خطر بیخ گوش آن ها است. در نتیجه با هدف افزایش آگاهی درباره این موضوع، آژانس خلاقیت LG2 کبک با همکاری شرکت بیمه "SAAQ" دست به اقدام تبلیغاتی "استخوان در مقابل فولاد" زد.

 • آیا یخ انحصار تولید آگهی تبلیغاتی توسط انسان آب می شود؟

  15 بازدید

  فیلمنامه آگهی تبلیغاتی خودروی مدل ES لکسوس با هوش مصنوعی نوشته شده است. شهرت لکسوس به عبور از مرز های فناوری مدرن و نوآوری الهام بخش ساخت یک فیلم تبلیغاتی جدید بوده که فیلمنامه آن به طور کامل توسط هوش مصنوعی (AI) نوشته شده است. مسئولیت کارگردانی این آگهی تبلیغاتی 60 ثانیه ای با عنوان "رانده شده توسط بصیرت و درک مستقیم" را برنده جایزه اسکار، کوین مک دونالد، بر عهده داشت. از لحاظ مفهوم و محتوای خلاقانه، آگهی تبلیغاتی فوق از ویژگی های جسورانه، نوآورانه و تخیلی که لکسوس را به عنوان یک برند تعریف می کنند، تقدیر

 • داستان دنباله دار John Lewis و التون جان

  23 بازدید

  شرکت فروشگاه زنجیره ای "John Lewis

 • لگو بازی کنید تا استرستان کم شود

  189 بازدید

  ظاهرا برند اسبای بازی کلاسیک کودکان، LEGO، دامنه مخاطبان محصولات خود را با هدف دستیابی به بخش جدیدی از بازار گسترش می دهد: بزرگسالان. این سازنده اسباب بازی دانمارکی محصول جدید خود موسوم به LEGO ‘FORMA’ را به طور خاص برای آن دسته از بزرگسالانی طراحی و معرفی کرده است که در تمایل به انجام رفتار های خلاقانه برای کاهش استرس دارند. با الهام از طبیعت، LEGO ‘FORMA’ علاقمند به ارائه یک تم جدید با رنگ و لعاب جدید است که امکان ارائه تفاسیر هنری و متفاوتی از گیاهان و حیوانات را به وجود می آورد.

 • ادریس البا جذاب ترین مرد سال 2018

  47 بازدید

  ادریس البا شاید در گذشته بالاترین عنوان را از پادشاهی بریتانیا برای خدمات خود به دنیای نمایش دریافت کرده باشد اما حالا افتخار کسب لقب جذاب ترین مرد جهان را نیز به دست آورده است. از بازی موفقیت آمیزش در سریال "The Wire" گرفته تا بازی درخشان و برتر خود در "Norse God"، این بازیگر انگلیسی چهل و شش ساله به یکی از بزرگ ترین و جذاب ترین ستارگان هالیوود تبدیل شده است.

 • KFC: فقط مرغ است که باقی می ماند

  60 بازدید

  آگهی تبلیغاتی کریسمس کی اف سی در قالب یک حرکت دراماتیک و انیماتوری بین دو گوشت پر طرفدار، مرغ و بوقلمون، این جمله را بیان می کند: "بوقلمون می آید و می رود اما مرغ است که باقی می ماند." با الهام از فیلم وسترن "yore"، داستان فیلم این کمپین از دشت کوهستانی برفی شروع می شود. مرغ به طرز شگفت انگیزی از جنگل های توندرا، دریاچه های یخ زده، صخره های بزرگ و زیر سیم خاردار می گذرد و در نهایت برای مواجهه با دشمن بزرگ خود، بوقلمون، در همان حوالی سر جای خود می ایستد.

 • IKEA؛ چیزی که شبیه به هیچ چیز نیست2

  21 بازدید

  این سری آگهی های تبلیغاتی هوشمندانه و کاملا جالب به محصولات اجازه می دهند تا خود به معنای واقعی کلمه زبان به سخن بگشایند. از تعدادی وسایل آشپزخانه هیجان انگیز در کشو آشپزخانه گرفته تا یک قفسه کتاب که با ریتمی یکنواخت با یک گیاه خانگی درباره ارزش و اهمیت خود حرف می زند (که تقریبا جان گیاه را به لب می رساند) و یک لامپ نقریبا وحشت زده که به تحسین دیگر لوازم منزل به خاطر کیفیت بسیار بالای آن ها می پردازد.

 • IKEA؛ چیزی که شبیه به هیچ چیز نیست

  20 بازدید

  این سری آگهی های تبلیغاتی هوشمندانه و کاملا جالب به محصولات اجازه می دهند تا خود به معنای واقعی کلمه زبان به سخن بگشایند. از تعدادی وسایل آشپزخانه هیجان انگیز در کشو آشپزخانه گرفته تا یک قفسه کتاب که با ریتمی یکنواخت با یک گیاه خانگی درباره ارزش و اهمیت خود حرف می زند (که تقریبا جان گیاه را به لب می رساند) و یک لامپ نقریبا وحشت زده که به تحسین دیگر لوازم منزل به خاطر کیفیت بسیار بالای آن ها می پردازد.

 • دی کاپریو؛ پسر زیبای هالیوود که نخواست زیبا بماند

  61 بازدید

  تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هنوز دو سال مانده ولی حالا زمان انتخابات مجلس نمایندگان، سنا و فرمانداران ایالتی و منطقه ای این کشور است. صفحه های اینستاگرام، حساب های توییتر و بقیه ی شبکه های اجتماعی مردم عادی و سلبریتی ها پر است از پست هایی که مردم را به مشارکت تشویق می کنند. در این میان نام برخی سلبریتی ها بیش از بقیه به چشم می خورد؛ لئوناردو دی کاپریو سهم زیادی در ترغیب افراد به رای دادن دارد.

 • زمان رای؛ کمپین بزرگ انتخابات میان دوره ای آمریکا

  15 بازدید

  انتخابات میان دوره ای آمریکا برگزار شد. اما این سیاستمداران نبودند که در نهایت پیروز شدند بلکه اتحاد صنایع مختلف آمریکا در ماه سپتامبر بود که سعی زیادی را در تشویق مردم به رای دادن داشت. به گزارش وال استریت ژورنال، بیش از ۱۵۰ شرکت در این کمپین جمعی –زمان رای دادن- شرکت کردند. آنها همچنین به کارکنان شان مرخصی لازم را برای رای دادن در روز انتخابات آمریکا دادند تا تمام مدیران این کشور بدانند که باید برای این اتفاق ارزش قائل شوند. نام والمارت، لی وایز، نورت فیس و پاتاگونیا در این فهرست می درخشد.

 • می دانستید جعبه های آمازون آواز می خوانند؟

  69 بازدید

  آگهی تبلیغاتی کریسمس جذاب آمازون در انگلستان جعبه های مقوایی آوازه خوان را لبخند زنان در حال سفر به همه جای دنیا نشان می دهد. آگهی تبلیغاتی، محصول آژانس "Lucky Generals"، جعبه های مقوایی متمایز با لوگوی آمازون را در حالی به تصویر می کشد که با دهان های انیمیشنی شاد و جذاب همراه با نسخه خاص ترانه "Give a Little Bit" ترانه نویس و آهنگساز، راجر هاجسون، از طریق کامیون ها، قایق ها و هواپیما های مختلف سفر لذت بخش خود را از نوار نقاله انبار به سراسر جهان طی می کنند.

 • فانتا و هالووین: دستان زامبی

  39 بازدید

  این شاهکار تبلیغاتی و دستگاه خودکار تحویل نوشابه شرکت کوکاکولا در واقع یک لذت ترسناک با حضور شبح به شمار می رود. همزمان با برگزاری جشن هالووین، کوکاکولا مانیل در فیلیپین یک دستگاه فروش خودکار نوشابه فانتا ROYAL رایگان به نام "دستگاه فریاد" (Scream Machine) را راه اندازی کرد که یک نوشابه رایگان را به طرفداران خود پیشنهاد می دهد و در عوض، آن ها باید از صمیم قلب فریاد بزنند.

 • حلِ مکعبِ روبیک با هوشِ هواوی

  124 بازدید

  شرکت فناوری چینی هواوی مردم را برای حل یک پازل مکعب روبیک غول پیکر هواوی با استفاده از هوش مصنوعی به چالش می کشد. در راستای ارائه گوشی هوشمند "Mate 20 Pro"، برند مردم را نشویق به حل پازل از طریق قابلیت هوش مصنوعی گوشی جدید خود می کند.

 • دوچرخه‌های کهنه پناه‌جویانِ لندنی را به مقصد می‌رسانند

  27 بازدید

  به پناه‌جویان در انگلیس مبلغ کمی داده می‌شود تا بتوانند زندگی‌شان را بگذرانند. آنها مجاز نیستند کار کنند و این مبلغ دریافتی، به زحمت کفاف حمل و نقل و خورد و خوراک‌شان را می‌دهد. برای دسترسی به غذا و پوشاک مخصوص پناه‌جویان که در سراسر لندن پخش است، آنها باید به این ور و آن ور بروند و همیشه یک جای کار می‌لنگد.

 • رستوران استارباکس مخصوص ناشنوایان در آمریکا

  40 بازدید

  استارباکس تخستین رستوران مخصوص ناشنوایان و سخت شنوایان را در واشنگتن دی سی افتتاح کرد. این فروشگاه زنجیره ای برای اولین بار خبر از نقشه خود برای ارائه قهوه به این جوامع در طول تابستان داد.

 • تویوتا و ماشینی فقط برای مردان

  42 بازدید

  کمپین آخر تویوتا در مصر که تصاویر و ویدیوهایی در فیس‌بوک و توییتر به نمایش گذاشته، بر این مفهوم استوار است: از آن جایی که دیگر نیازی نیست مردها به شکار بروند، رهاکردن وجه مردانه‌ی وجودشان تبدیل به کاری سخت شده. «اما خوشبختانه هنوز هم می‌توانند از قدرت‌شان استفاده کنند، به همین دلیل است که به فورچنر (Fortuner) نیاز دارند.

 • کابوس شبانه ارمغان همبرگر برگر کینگ به مناسبت هالووین

  26 بازدید

  برگر کینگ عاشق آزمایش نان برگر های عجیب و غریب، معمولا حاوی یک رنگ غیر طبیعی است. اخیرا، این رستوران زنجیره ای از یک برگر جدید به نام "Nightmare King" رونمایی کرد که دقیقا همزمان با هالووین نان برگر به رنگ سبز دارد، اما این بار تغییری جدید در این شیرین کاری غیر عادی با نان برگر رخ داده است: این شرکت تلاش می کند تا ادعای کابوس شبانه خود را با استفاده از علم به اثبات برساند که خوردن این برگر وافعا احتمال کابوس شبانه دیدن را در شما بالا خواهد برد.