در حال بارگذاری
 • 191
  دنبال کننده
 • 100
  دنبال شونده
 • 75.2هزار
  بازدید

پارک فناوری پردیس

اشتراک گذاری موفقیت ها و رویدادهای پارک فناوری پردیس و نمایش دستاوردهای شرکت های فناور عضو

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اشتراک گذاری موفقیت ها و رویدادهای پارک فناوری پردیس و نمایش دستاوردهای شرکت های فناور عضو

 • 191
  دنبال کننده
 • 100
  دنبال شونده
 • 75.2هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "پارک فناوری پردیس" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • معرفی شرکت های عضو پارک، مروا بن

  91 بازدید

  یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس؛ پس از سال ها تلاش در زمینه تولید و تجاری سازی اسیدETCH؛ به مرحله ای از رشد و پیشرفت دست یافته که قادر است تمام میزان واردات این ماده را در طول 66روز کاری خود تولید نماید.

 • گزارش خبری تصویری ایرنا از INOTEX 2018 قسمت دوم

  99 بازدید

  هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری(INOTEX ۲۰۱۸)، بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران از ۱۴تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار شد.

 • گزارش خبری تصویری ایرنا از INOTEX 2018 قسمت اول

  129 بازدید

  هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری(INOTEX ۲۰۱۸)، بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران از ۱۴تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار شد.

 • نشست آشنایی و بررسی مسایل مالیاتی

  141 بازدید

  منظورآشنایی شرکت های عضو پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان با آخرین تغییرات قوانین مالیاتی و ملزومات تدوین و ارائه اظهارنامه مالیاتی و با توجه به پیش رو بودن موعد ارائه اظهارنامه های مالیاتی، نشستی با عنوان «آشنایی و پرسش و پاسخ پیرامون مسایل مالیاتی و تکمیل اظهارنامه» با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان مالی شرکت ها و واحدهای فناوری در سالن اجتماعات سراج این پارک برگزار شد.

 • بازدید مدیران سازمان بازرسی کل کشور

  217 بازدید

  بازدید معاونین و مدیران سازمان بازرسی کل کشور

 • بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

  74 بازدید

  شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پزشکی (ایران هلث) 29 خرداد الی 1 تیر 97 - محل نمایشگاههای بین المللی تهران آریاطب فیروز ارکان آرا تجارت البرز الکترونیک برتر پارس نهند پویندگان فنون پزشکی آریا دی توسن تجهیز کیمیا فناوران پردیس پرسام صنعت بهداد کارگزاران مرکز فن بازار ملی ایران

 • بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت

  57 بازدید

  نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد. تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران

 • یک روز شاد با خانواده در پارک-بهار 1397

  221 بازدید

  طعم خنده در هوای دلچسب اردیبهشت؛

 • مسابقه دو پارک فناوری پردیس-1397

  78 بازدید

  ششمین دوره مسابقه دو پارک فناوری پردیس برگزار شد

 • نشست بهره برداری از فناوری های داخلی در توسعه شهرک ها

  47 بازدید

  این رویداد با هدف معرفی دستاوردها و سطح توان فنی مهندسی شركت های فناور و دانش بنیان به مدیران، بهره برداران، و دست اندرکاران شهرک های صنعتی و فناوری به همت مرکز فن بازار ملی ایران و با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 97 در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

 • بازدید معاون نخست وزیر کرواسی

  863 بازدید

  خانم مارتینا دالیچ، معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد، کارآفرینی و صنایع دستی جمهوری کرواسی، به همراه استریبور کیکرتس، سفیر جمهوری کرواسی در ایران و هیات همراه از پارک فناوری پردیس دیدار کردند. وی خاطر نشان کرد: امید می رود؛ در آینده ای نزدیک پارک فناوری پردیس تبدیل به شهر فناوری شود. 97.02.17

 • دوره آموزشی تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه گذاری

  120 بازدید

  توانمندسازی بروكرهای مركز فن بازار ملی ایران؛ بروكرهای فناوری شبكه فن بازار ملی ایران، به صورت دائمی خدمات بازاریابی، انتقال فناوری و مسائل قراردادی را به طرفین عرضه و تقاضای فناوری ارائه می كنند و در این راستا ضروری است كه به ابزارها و توانمندی های مختلفی مجهز باشند كه یكی از آنها دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و ضوابط كشور در این زمینه است.

 • دریافت بیمه بیکاری کارکنان و محققان پارک فناوری پردیس

  219 بازدید

  پس از پیگیری های متعدد حقوقی پارک فناوری پردیس با استناد به ماده 9 قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان و تسری مزایای مناطق آزاد تجاری به پارک های فناوری در حوزه روابط کار مبنی بر بهره مندی کارکنان شاغل در مناطق آزاد از مزایای بیمه بیکاری بر اساس بخشنامه مورخ 1381/09/10 (با در نظر گرفتن پرداخت 3 درصد حق بیمه بیکاری توسط کارفرما)، کارکنان شاغل در پارک های علم و فناوری مشمول استفاده از مزایای بیمه ..

 • پارک فناوری پردیس موفق در جذب نخبگان خارج از ایران

  65 بازدید

  برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» در قالب حمایت از انجام دوره های علمی و تحقیقاتی همچون پسادکتری، فرصت مطالعاتی، استاد مدعو و معین، راه اندازی کسب و کارهای فناورانه، اشتغال در شرکت های دانش بنیان، تعریف پروژه های فناوری کوتاه و بلندمدت، برگزاری سخنرانی و کارگاه های تخصصی به ارتباط موثر ما بین متخصص و مراکز علمی و فناوری برگزیده کشور یاری کند.

 • رونمایی از پوستر نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX 2018

  328 بازدید

  هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018)، بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران از 14تا 16 تیرماه 1397 در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد. پارک فناوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور به عنوان متولی این رویداد بین المللی امسال با همراهی فعالان بخش خصوصی میزبان بیش از 350 تیم , ... خواهند بود.

 • بازدیدمعاون اول رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس نوروز97

  389 بازدید

  گزارش تصویری دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در بازدید از پارک فناوری پردیس: این مجموعه برای هر ایرانی علاقمند به آینده و توسعه کشور نقطه قوت و دلگرم کننده است 7فروردین 97

 • بازدید معاون اول رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس

  586 بازدید

  اسحاق جهانگیری در نشستی با حضور کارآفرینان، منتخبین استارت آپ ها و واحدهای دانش بنیان که در پارک فناوری پردیس برگزار شد، با بیان اینکه از 100 سال قبل تاکنون اقتصاد ایران، همواره اقتصادی نفتی بوده است، خاطرنشان کرد: امروز به اجبار با شرایطی مواجهیم که باید به سمت کم کردن اتکای اقتصاد کشور از نفت باشیم. وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار تهران هم در این نشست حضور داشتند.

 • سرمایه گذاری ۲۵۷ میلیاردی روی اختراعات محققان کشور

  634 بازدید

  در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارایی فکری و فستیوال های نوآوری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به همت مرکز فن بازار ملی ایران قرارداد ۸ اختراع امضا شد و جمع کل قراردادهای منعقد شده در بازار دارایی فکری به ۲۹ مورد به ارزش ریالی ۲۵۷ میلیارد ریال رسید.

 • هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست معاون اول...

  235 بازدید

  اسحاق جهانگیری در جلسه هیأت امناء پارک فناوری پردیس با اشاره به گزارش های ارائه شده از عملکرد پارک فناوری پردیس در سال 95، اقدامات انجام شده و دستاوردهای حاصله را رضایت بخش و امیدوار کننده توصیف و از پویایی و عملکرد پارک فناوری پردیس قدردانی کرد.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک2

  54 بازدید

  حجت الاسلام مرتضوی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از در این نشست، گفت: باید برای نوسازی و تکامل تلاش کنیم. جامعه علمی، فنی، اقتصادی کشور با هم اندیشی وهم افزایی با افکار داخل وخارج از کشوراز بحران ها گذر می کند.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک

  192 بازدید

  محورهای پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور ارزیابی تعاملات معمول با نخبگان خارج از کشور از جمله نقش پارک های علمی و فناوری در تقویت فرهنگ تعامل با ایرانیان مؤثر و تحصیل کرده خارج از کشور و نیز بررسی راهکارهای افزایش جذب سرمایه های انسانی و اقتصادی نخبگان ایرانی خارج از کشور بود. 96-10-4

 • معرفی شرکت های عضو پارک، صنعت کاران مراغه

  268 بازدید

  برای ملاقات با یک مهارت آموز نمونه پا به پارک فناوری پردیس گذاشتیم ، سوژه گزارش ما احسان بهروزی جوانی دهه شصتی است و اهل مراغه. وی با اصرار خانواده برای ادامه تحصیل در رشته ریاضی فیزیک ثبت نام کرد اما بعد از دو هفته پشیمان شد و برای تحصیل در رشته الکترونیک وارد هنرستان شد. از یک اتاق کار کوچک شروع کرد و حالا به ساختمانی با نمای شیشه ای در پارک فناوری پردیس توسعه داد.

 • ضیافت چای پاییزی مدیران عامل پارک فناوری پردیس-96

  115 بازدید

  شروع هر فصل از سال برای افراد مختلف در هر صنف و رده ای می تواند یک شروع و انگیزه تازه برای پیشرفت و حرکت به سمت اهدافش باشد، پارک فناوری پردیس سعی می کند در هر فصل ضیافتی دوستانه به دور از تشریفات اداری برگزار کند که علاوه بر ایجاد انگیزش برای شروع فصل جدید کاری، امکان آشنایی و مراوده رودروی افراد و مدیران شرکت ها را فراهم آورد.

 • رونمایی از بازارگاه اینترنتی حمل ونقل کالای برون شهری

  489 بازدید

  شرکت ترابرنت، یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس با سرمایه گذاری مشترک شرکت های فناور و دانش بنیان داخلی آستین ها را بالا زده تا چالش های این حوزه را به کمک دانش و فناوری حل کند.

 • بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پارک فناوری

  69 بازدید

  گزارش خانه ملت: آشنایی با صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین بازدید رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس و آشنایی با فعالیت های این مجموعه و شرکت های عضو آن-شبکه یک سیما- 9 آذر 96