در حال بارگذاری
 • 125
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 284.8هزار
  بازدید

فناوری اطلاعات پارمیس

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و مالی نسخه فروشگاهی نسخه بازرگانی نسخه شرکتی نسخه تولیدی نرم افزار یکپارچهERP خط ویژه: 87758 کانال تلگرام پارمیس : https://telegram.me/parmisit

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و مالی نسخه فروشگاهی نسخه بازرگانی نسخه شرکتی نسخه تولیدی نرم افزار یکپارچهERP خط ویژه: 87758 کانال تلگرام پارمیس : https://telegram.me/parmisit

 • 125
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 284.8هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "فناوری اطلاعات پارمیس" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • آموزش بستن حسابها و ایجاد سال مالی جدید در پارمیس همراه

  265 بازدید

  با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از کاربران پارمیس همراه برای بستن حساب ها و ایجاد سال مالی جدید در اپلیکیشن رایگان حسابداری شخصی پارمیس همراه اقدام میکنند. به همین منظور ویدئویی آموزشی به صورت مرحله به مرحله برای این کاربران آماده کردیم تا به این روش برای بستن دوره مالی خود و صفر کردن حسابها برای سال جدید و منتقل شدن مانده ها به سال جدید اقدام کنند.

 • ویژگی های صندوق فروشگاهی و کارتخوان اندرویدی پارمیس

  117 بازدید

  فناوری اطلاعات پارمیس به تازگی نرم افزار صندوق فروشگاهی پارمیس اسمارت را به صورت یکپارچه با دستگاه های سخت افزاری صندوق فروشگاهی اندرویدی و کارتخوان های اندرویدی که به تازگی وارد بازار شده اند منطبق و طراحی کرده است. درباره یکپارچگی اپلیکیشن صندوق فروشگاهی پارمیس اسمارت با کارتخوان های اندرویدی بیشتر بشنویم...

 • گفتگو راه پرداخت با بنیانگذار پارمیس -نمایشگاه بانکداری

  46 بازدید

  در حاشیه هفتمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت امسال، مجله اینترنتی راه پرداخت نیز حضور پررنگی داشت و در این نمایشگاه به گفتگو با فعالان این عرصه پرداخت و از کارشناسان و متخصصان یک سوال واحد پرسید. در سال 97 مهمترین فناوری یا موضوعی که باید به آن توجه کنیم چیست؟ پاسخ بنیانگذار پارمیس را در ویدئو ببینید...

 • امکانات منحصر بفرد نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس11

  116 بازدید

  تغییرات ساختاری نسخه پارمیس 11 را به اختصار در این ویدئو به شما کاربران عزیز نرم افزار حسابداری پارمیس معرفی کردیم که این ویژگی های جدید به کسب و کارهای فروشگاهی و خرده فروشی ها کمک میکند تا بتوانند مدیریت بهتری از طریق صندوق فروشگاهی پارمیس داشته باشند و تحولی در کسب و کارشان ایجاد کنند.

 • دومین تندیس نقره ای جشنواره وب و کسب و کار ایران پارمیس

  64 بازدید

  فناوری اطلاعات پارمیس، امسال نیز با حضور موفق خود در جشنواره وب و کسب و کار ایران موفق به دریافت تندیس نقره ای تعاملات الکترونیکی شد. به گزارش روابط عمومی پارمیس، فرآیند ارزیابی این جشنواره که از ماه گذشته آغاز شده است منجر شد تا سایت شرکت پارمیس در میان صدها شرکت کننده این جشنواره موفق به دریافت تندیس جشنواره شود و وب سایت این شرکت فاکتورهای مورد نیاز برای دریافت این جشنواره را دریافت نماید.

 • انتقال بکاپ از iOS به اندروید-حسابداری پارمیس همراه

  601 بازدید

  یکی از عمده سوالاتی که کاربران پارمیس همراه، همواره از تیم پشتیبانی پارمیس دارند، روش صحیح انتقال فایل بکاپ روی سایر گوشی ها می باشد. این اتفاق در چهار حالت رخ میدهد. انتقال بکاپ از اندروید به اندروید، iOS به iOS، اندروید به iOS و iOS به اندروید در این آموزش قصد داریم که به روش انتقال فایل بکاپ از نسخه iOS پارمیس همراه به گوشی دیگری با نسخه اندروید بپردازیم.

 • انتقال بکاپ از اندروید به iOS-حسابداری پارمیس همراه

  384 بازدید

  یکی از عمده سوالاتی که کاربران پارمیس همراه، همواره از تیم پشتیبانی پارمیس دارند، روش صحیح انتقال فایل بکاپ روی سایر گوشی ها می باشد. این اتفاق در چهار حالت رخ میدهد. انتقال بکاپ از اندروید به اندروید، iOS به iOS، اندروید به iOS و iOS به اندروید در این آموزش قصد داریم که به روش انتقال فایل بکاپ از نسخه اندروید پارمیس همراه به گوشی دیگری با نسخه iOS بپردازیم.

 • انتقال بکاپ از iOS به iOS-حسابداری پارمیس همراه

  448 بازدید

  یکی از عمده سوالاتی که کاربران پارمیس همراه، همواره از تیم پشتیبانی پارمیس دارند، روش صحیح انتقال فایل بکاپ روی سایر گوشی ها می باشد. این اتفاق در چهار حالت رخ میدهد. انتقال بکاپ از اندروید به اندروید، iOS به iOS، اندروید به iOS و iOS به اندروید در این آموزش قصد داریم که به روش انتقال فایل بکاپ از نسخه iOS پارمیس همراه به گوشی دیگری با نسخه iOS بپردازیم.

 • انتقال بکاپ از اندروید به اندروید-حسابداری پارمیس همراه

  879 بازدید

  یکی از عمده سوالاتی که کاربران پارمیس همراه، همواره از تیم پشتیبانی پارمیس دارند، روش صحیح انتقال فایل بکاپ روی سایر گوشی ها می باشد. این اتفاق در چهار حالت رخ میدهد. انتقال بکاپ از اندروید به اندروید، iOS به iOS، اندروید به iOS و iOS به اندروید در این آموزش قصد داریم که به روش انتقال فایل بکاپ از نسخه اندروید پارمیس همراه به گوشی دیگری با نسخه اندروید بپردازیم.

 • آموزش ثبت یادآورفعالیت روزانه در حسابداری پارمیس همراه

  3,261 بازدید

  آموزش ویدئویی ثبت فعالیت های روزانه و چک لیست کارهای روزمره با قابلیت یادآوری در برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه. برای آموزش بیشتر به لینک goo.gl/QsZ5E7 مراجعه کنید.

 • آموزش ثبت هزینه و درآمدِ رویداد/پروژه در پارمیس همراه

  3,985 بازدید

  خیلی از افراد هزینه هایی بابت پروژه هایی مانند تعمیر خانه، ساختمان سازی و ... صرف می کنند یا درآمدی به ازای هر پروژه کسب میکنند، برخی دیگر نیز بابت برگزاری یا شرکت در رویدادهایی مانند سفر، اعیاد و مناسبتها و ... هزینه هایی می پردازند. در چنین مواردی که هزینه و درآمدها بسته به سبک زندگی افراد در دسته بندی های مختلفی تفکیک میشود، پارمیس همراه راه حل پروژه و رویدادها را در برنامه قرار داده است.

 • موشن گرافیک معرفی نرم افزارهای حسابداری ویکپارچه پارمیس

  627 بازدید

  پارمیس تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و مالی و یکپارچه سازمانی می باشد که از سال 1383 در زمینه طراحی و تولید انواع نرم افزار حسابداری و مالی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و نرم افزار های یکپارچه ERP برای سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات بزرگ فعالیت میکند. برای اطلاعات بیشتر به سایت پارمیس www.ParmisIT.com سر بزنید و یا با شماره 02187758 تماس بگیرید.

 • آموزش کامل اپلیکیشن رایگان حسابداری شخصی پارمیس همراه

  16,959 بازدید

  این ویدئوی آموزشی درباره مفهوم کلی مدیریت مالی و حسابداری شخصی خودتون و خانوادتون، نحوه ثبت وام و اقساط، چک ها، مدیریت حسابهای بانکی، ثبت هزینه و درآمدها، گزارشگیری های کاربردی، بودجه بندی هزینه و درآمد و ... هست که از طریق اپلیکیشن رایگان حسابداری شخصی پارمیس همراه به صورت کامل و رایگان قابل استفاده هست. https://parmisit.com/products/acconting-software/parmismobileacc

 • آموزش استفاده از اثر انگشت برای ورودبه برنامه حسابداری

  6,351 بازدید

  یکی از امکاناتی که برای حفظ امنیت اطلاعات و حریم خصوصی در پارمیس همراه تعبیه شده است، قابلیت ورود به برنامه از طریق اثر انگشت می باشد. چنانچه تلفن همراه هوشمند شما از قابلیت حسگر اثر انگشت پشتیبانی کند، این امکان برای شما در پارمیس همراه نیز فراهم می باشد.

 • آموزش ایجاد میانبر تراکنش ها در حسابداری پارمیس همراه

  2,228 بازدید

  میانبر تراکنش ها زمانی کاربرد دارد که شما یک تراکنش را دائماً تکرار میکنید. میانبر تراکنش ها باعث سرعت بخشیدن به عملیات ثبت تراکنش می شود.

 • ویدئوی معرفی محصولات نرم افزاری پارمیس برای کسب و کارها

  93 بازدید

  صاحب چه اندازه ای از کسب وکار هستید؟ کوچک یا بزرگ، پارمیس برای هر کدام راه حل ویژه ای در نظر گرفته است. فروشگاهی شرکتی تولیدی بازرگانی سازمانیERP نرم افزارهای مالی پارمیس 02187759000 www.ParmisIT.com

 • آموزش بکاپ گیری و بازیابی فایل پشتیبان پارمیس همراه

  4,486 بازدید

  شما میتوانید برای حفظ و نگهداری مطمئن بکاپ، اطلاعات خود را به فضاهای ابری اینترنتی شخصی خود (مانند ایمیل، دراپ باکس و ...) ارسال نمایید.

 • موشن گرافیک معرفی پارمیس همراه، اپلیکیشن حسابداری شخصی

  2,054 بازدید

  حتما براتون پیش اومده که نمیدونید پول هاتونو کجا خرج کردید! تا حالا شده تصمیم بگیرید که پس انداز کنید اما نشده باشه؟ با پارمیس همراه، اپلیکیشن حسابداری شخصی حساب و کتاب شخصی و خانوادتونو به راحتی مدیریت کنید.

 • آموزش حذف کردن تمام اطلاعات برنامه و شروع مجدد از صفر

  1,360 بازدید

  توجه » دقت کنید که در این آموزش تمامی اطلاعات ثبت شده شما در پارمیس همراه حذف خواهد شد و بازیابی فایل پشتیبان قبلی، تنها در صورتی امکانپذیر است که شما قبل از حذف اطلاعات، از داده های برنامه فایل پشتیبان تهیه کنید و آن را به حافظه SD Card، ایمیل، تلگرام یا ... انتقال دهید.

 • معرفی و کار با امکانات نسخه 5.2.1 حسابداری پارمیس همراه

  585 بازدید

  تغییرات جدید و کاربردی نسخه 5.2.1 : - اضافه شدن واحد پولی تومان، ریال، دلار، یورو، پوند، درهم، دینار و ... - پشتیبانی از سه زبان (فارسی٬ انگلیسی و عربی) - اضافه شدن تقویم (شمسی٬ میلادی و قمری) - تغییرات ظاهر صفحه اول جهت سهولت بیشتر - تغییر ظاهر صفحه تنظیمات - اضافه شدن قابلیت وارد کردن مبلغ بصورت اعشار - تغییر ظاهر صفحه ثبت تراکنش جهت سهولت کار با برنامه - بهبود رابط کاربری

 • آموزش سال مالی در اپلیکیشن رایگان حسابداری پارمیس همراه

  11,235 بازدید

  با توجه به اینکه در آستانه سال جدید هستیم، تصمیم گرفتیم که نحوه تعریف و بستن سال مالی را به شما دوستان آموزش دهیم. لطفاً قبل از بستن دوره مالی در نرم افزار حسابداری پارمیس همراه، آموزش ذیل را به دقت مطالعه کنید و با آگاهی لازم در صورت نیاز نسبت به بستن دوره مالی اقدام نمایید. اطلاعات بیشتر در لینک زیر: https://goo.gl/j77l0t کانال تلگرام پارمیس همراه https://t.me/parmismobile

 • دموی ایده پاپِی، پیگیری وصول مطالبات و پرداخت بدهی ها

  407 بازدید

  پاپِی، اپلیکیشن پیگیری وصول مطالبات و پرداخت بدهی ها با شرکت در اولین المپیاد برنامه نویسی مالی و بانکی فین کاپ (Fin Cup) توانست با کسب امتیازات داوران این رویداد به عنوان ایده برتر این المپیاد معرفی شود.

 • مصاحبه اختصاصی کسب وکارهای نوپا با بنیانگذار پارمیس

  838 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب وکارهای نوپای فاوا با بنیانگذار فناوری اطلاعات پارمیس استارت آپ فینتکی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در ششمین همایش سالانه بانکداری و نظام های پرداخت در کنار بانک ها، موسسات اعتباری و شرکت های مرتبط با حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک جهت تعامل بیشتر با بانکها مورخ 13 و 14 دی ماه در مرکز همایش های برج میلاد شرکت نموده است.

 • Parmis Mobile Accounting App - حسابداری پارمیس همراه

  4,573 بازدید

  Parmis Mobile Personal Accounting Software is a personal financial management application that offers endless possibilities,including: • Manage costs and revenues of each person of family • Manage accounts, funds and bank accounts • Manage and record loans and installments with the possibility of recall • Manage and register cheque with the possibility of warning *More information on Video*

 • آموزش ثبت تراکنش پرداخت (حسابداری پارمیس همراه)

  25,983 بازدید

  آموزش ثبت تراکنش پرداخت. مثال: هزینه - گوشت قرمز از حساب کیف پول.

 • آموزش ثبت تراکنش دریافت (حسابداری پارمیس همراه)

  40,325 بازدید

  آموزش ثبت تراکنش دریافت ( مثل درآمد و...) در اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه. در این ویدئو آموزش ثبت حقوق ماهیانه آموزش داده شده است.

 • آموزش اولیه کار با حسابداری پارمیس همراه

  71,218 بازدید

  معرفی اولیه اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه دریافت - پرداخت - وام و اقساط - مدیریت چک ها

 • مصاحبه با کارآفرین جوان کشور در برنامه سالی نو شبکه5

  2,000 بازدید

  کارآفرین جوان کشور، در ویژه برنامه نوروزی سالی نو شبکه 5، از نقطه شروع کارآفرینی خود می گوید... وی بنیانگزار و مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است که اکنون یکی از شرکت های برتر حوزه IT در زمینه تولید نرم افزارهای مالی در ایران است. شعار شرکت پارمیس "از خانه ای کوچک تا کارخانه ای بزرگ با نرم افزارهای حسابداری پارمیس" است و تاکنون نرم افزارهای متعدد حسابداری تولید نموده است

 • امکانات جدید نرم افزار حسابداری پارمیس پلاس نسخه 10.3

  1,158 بازدید

  این ویدئوی کوتاه به شرح کلی امکانات نرم افزار حسابداری پارمیس پلاس نسخه 10.3 اشاره می کند که در آینده جزییات مفصلی درباره هرکدام از این بخش ها، در ویدئویی جداگانه ارائه خواهیم کرد.

 • آموزش بانکها و حسابهای بانکی در حسابداری پارمیس پلاس

  1,773 بازدید

  آموزش حسابداری پارمیس پلاس - بانکها و حسابهای بانکی

 • آموزش فیش صندوق-پرداخت در حسابداری پارمیس پلاس

  1,720 بازدید

  آموزش حسابداری پارمیس پلاس - فیش صندوق-پرداخت