در حال بارگذاری
 • 12
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 15.7هزار
  بازدید

پارس ادوردز

در کانال آپارات پارس ادوردز، فیلم های آموزش تبلیغات در گوگل با زیرنویس فارسی به رایگان به اشتراک گذاشته می شوند. امید است علاقه مندان استفاده لازم را از این ویدیوها ببرند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در کانال آپارات پارس ادوردز، فیلم های آموزش تبلیغات در گوگل با زیرنویس فارسی به رایگان به اشتراک گذاشته می شوند. امید است علاقه مندان استفاده لازم را از این ویدیوها ببرند.

 • 12
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 15.7هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • #1 راهنمای لینک کردن گوگل ادوردز به گوگل آنالیتیک

  540 بازدید

  بررسی داده های عملکرد حساب کاربری یک راه عالی است برای اینکه ببینید چقدر خوب آگهی ها، کلیدواژه ها و صفحات فرود کار می کنند. پس از کلیک افراد روی آگهی یا مشاهده آن و ورود به وبسایت ، چه اتفاقی رخ می دهد؟ آیا میخواهید بدانید که چه مقدار از ترافیک سایت یا فروش شما از ادوردز می آید؟ شما با لینک کردن google analytics property به حساب کاربری ادوردز خود، اطلاعات عملکرد سایت را مشاهده خواهید کرد.

 • #7 راهنمای استفاده از Report Editor در گوگل ادوردز

  154 بازدید

  بررسی مداوم داده های عملکرد حساب ادوردزتان بسیار مهم است. تا بتوانید فرصت های بهبود را ایجاد کنید. دریافت و تحلیل گزارش میتواند یک روش عالی برای بررسی عملکرد تبلیغ باشد. برای اینکه بتوانید از اکثر داده ها استفاده کنید از یک نرم افزار ساده ولی قدرتمند نظیر ریپورت ادیتور استفاده کنید. فیلترهای پیشرفته ای برای بررسی داده هایتان خواهد داشت که می توانید تحلیل چند بخشی داشته باشید.

 • #6 درک آمار و گزارش های گوگل ادوردز

  137 بازدید

  آمار ها و گزارشات به شما کمک میکند، تا آگاهانه در مورد آگهی هایتان تصمیم بگیرید. مخصوصا جاهایی که باید در حساب کاربری خود تغییراتی اعمال کنید. ببینید چه چیزی در طول زمان ارزش دارد و چه چیزی ندارد. میتوانید impr، ctr، avg.cpc ، clicks، cost را به صورت روتین چک کنید. مثلا برای اینکه ببینید چطور در ترویج برند خود فعالیت دارید Impr را بررسی کنید.

 • #5پنج نکته مهم برای بهبود عملکرد تبلیغات گوگل

  261 بازدید

  مواردی مثل - کلمات کلیدی و متن ( تبلیغی که شفاف و توصیفی باشد) - ایجاد صفحات هدف مرتبط ( تبلیغات به گونه ای تنظیم میشوند که هریک از آنها به صفحه هدف مخصوصشان درسایت پیوند داده می شوند) - رصد کردن و تنظیم قیمت (تعدادی از کلمات کلیدی سود رسانی بیشتری نسبت به سایرین دارند .مهم این است که میزان سود رسانی هر کلمه برای کسب و کار خودتان را متوجه شوید) در ارتقای عملکردهای ادوردز به شما کمک می کند.

 • #4چگونه اطلاعات و گزارش های گوگل ادوردز را آنالیز کنیم؟

  90 بازدید

  بررسی مداوم عملکرد حساب کاربری ادوردز میتواند به شما در به دست آوردن نتایج ، ذخیره زمان و هزینه کمک کند. در این درس به شما نشان خواهیم داد که چطور به سرعت جداول آماری ادوردز را سفارشی سازی کنید تا داده های عملکردی که برای شما بیشترین اهمیت را دارند . ببینید. تجزیه و تحلیل داده ها به شما کمک می کند که متوجه کلید واژه و تبلیغاتی گردید که عملکرد خوبی ندارد و بودجه تبلیغات خود را ساختار بندی کنید.

 • #3 راهنمای استفاده از اپلیکیشن گوگل ادوردز در 5 دقیقه

  463 بازدید

  چطور از نرم افزار ادوردز استفاده کنید؟ نرم افزار ادوردز برای هر دو پلتفرم در دسترس است. ios اندروید. نرم افزار ادوردز یک نرم افزار از نسخه دستکتاپ ادوردز است. شما به سادگی می توانید داده های عملکرد کمپین خود را مشاهده کنید. تغیراتی در حساب کاربری خود ایجاد کنید و فعالیت مربوط به صورت حساب کاربری را نیز دیدبانی کنید. در نظر داشته باشید که نرم افزار برای حساب کاربری مدیریتی نیز در دسترس است.

 • #2 مشاهده گزارش های عملکردی ضروری در محیط گوگل ادوردز

  93 بازدید

  این سوال برایتان مطرح است که تبلیغات شما چطور عمل می کنند؟ ادوردز راه های زیادی را برای دنبال کردن اینکه آگهی های شما چطور بر پایه اهداف تبلیغاتی شما کار میکنند. دارد. بیایید نگاهی به اساسی ترین آمارهای عملکردی بیندازیم. کلیک ها ، نرخ کلیک (CTR) ، تعداد دفعات نمایش آگهی (impressions) ، میانگین هزینه بابت هر کلیک (Avg.cpc) ، امتیاز کیفیت (Quality score) را به شما پیشنهاد می دهیم.

 • #1 مشاهده کلیک های نامعتبر یا invalid clicks در ادوردز

  163 بازدید

  آیا تاکنون فکر کرده اید که کلیک ها از سوی کاربران واقعی هستند ؟ امکان دارد بخشی از آنها نشان از علاقه کامل کاربر به تبلیغ شما در گوگل نداشته باشند. ما به دنبال افرادی می گردیم که عامدانه بر روی تبلیغتان کلیک میکنند تا هزینه های تبلیغات و درآمدتان را افزایش دهند. ادوردز برای کلیک های نامعتبر و کلیک دوم هزینه کسر نمیکند. میتوانید گزارش های کلیک های نامعتبر را به حسابتان اضافه کنید.

 • #3 بررسی تبلیغات با پیگیری تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری

  97 بازدید

  این سوال برای شما ایجاد شده که آیا این آگهی برای شما سود آوری دارد یا خیر ؟ آیا برای کار شما جواب می دهد؟ ادوردز یک ابزار رایگان ردیابی تبدیلات دارد که به شما اجازه می دهد تا ببینید پس از کلیک مشتری چه اتفاقی رخ میدهد. راه های کمی برای دنبال کردن تبدیلات وجود دارد که همگی وابسته به اهداف کسب و کارشما هستند. در این درس به چگونگی استفاده از ابزار ردیابی و محاسبه بازگشت سرمایه می پردازیم.

 • #2 پیگیری تماس مشتریان از طریق تبلیغات گوگل

  174 بازدید

  آیا کمپانی شما کسب و کارهای زیادی از طریق تلفن انجام می دهد ؟ ادوردز یک ابزار رایگان به نام conversion tracking دارد که، در هنگامی که آگهی های شما باعث رسیدن به نتیجه با ارزشی می شود و شما را مطلع می کند که شامل تماس مشتری نیز می گردد. یک تبدیل زمانی رخ می دهد که مشتری پس از کلیک روی آگهی ثبت سفارش یا تماس با شما را انجام می دهد. بیایید این ابزار را که برای کارتان مفید می باشد را مشاهده کنیم.

 • #1 پیگیری تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری در ادوردز

  101 بازدید

  زمانی که شخصی روی آگهی شما کلیک می کند و وارد وب سایتتان می شود. به این معناست که به آنچه پیشنهاد می کنید علاقه مند هستند. اما نمیخواهید بدانید که پس از ورود به وب سایتتان چه اتفاقی می افتد ؟ ردیابی تبدیلات یک ابزار رایگان ادوردز است که به شما کمک می کند تا بفهمید که آیا مشتریان شما پس از کلیک عملی که میخواهید، نظیر سفارش آنلاین ، پرکردن یک فرم آنلاین انجام می دهندیا خیر ؟

 • #7وضعیت های مختلف کمپین های ادوردز و راهنمای تغییر آنها

  71 بازدید

  در این درس به شما نشان می دهیم که چطور وضعیت کمپین خود را چک کنید . کمپین خود را تغییر دهید و اینکه وضعیت کمپین های شما به چه صورت است ؟ آیا کمپین شما در حال نمایش هست یا خیر ؟ دلیل اینکه تبلیغ شما برخی مواقع نشادن داده نمیشود چیست ؟

 • #6 کدام نوع کمپین تبلیغاتی در گوگل مناسب کار شماست ؟

  64 بازدید

  اینکه کدام کمپین برای ما مناسب است در ادوردز وجود ندارد. برای کمک به شما که متوجه شوید چه کمپینی برای کسب و کارتان مناسب است. برخی گزینه های موجود در نوع کمپین شما رو میگوییم. مثلا تبلیغات شما کجا میتوانند به مخاطبان نمایش داده شوند. اینکه تحت چه نوعی نوشته یا ویدئو باشند را تعیین کنید. تبلیغات شما میتواند در یک یا هر دو شبکه گوگل به نمایش درآید و بستگی به کمپینی دارد که انتخاب می کنید.

 • #5 شبکه تبلیغات در گوگل چیست؟

  85 بازدید

  شبکه گوگل واژه ای است که برای مکان هایی مثل جست و جوی گوگل ، سایت های همکار با گوگل ، صفحات وب معروف، که تبلیغات گوگل میتواند نمایش داده شود. استفاده می شود. و به دو بخش شبکه جست و جو - شبکه نمایش تقسیم می شود. راز موفقیت ، استفاده از شبکه گوگل برای دسترسی به مشتریانی است که به دنبالشان هستید . شبکه گوگل پیغام درست را به مخاطب درست میرساند.

 • #4 راهنمای استفاده از زمانبندی تبلیغات گوگل ادوردز

  78 بازدید

  چطور از زمان بندی تبلیغ برای نمایش تبلیغات خود در زمان هایی که مشتریان بالقوه شما آنلاین باشند استفاده نمایید؟ زمانی که یک کمپین ادوردز ایجاد می کنید به صورت خودکار در تمام روز و تمامی ساعت ها به نمایش در خواهد آمد. اما اگر قصد نمایش تبلیغ خود تنها در ساعات خاصی را داشته باشید. زمانبندی تبلیغات به سودتان خواهد بود. میتوانید برای تبلیغات خود زمانبندی سفارشی تنظیم نمایید.

 • #3چگونه در ادوردز مکان مورد نظر خود را هدف قرار دهیم؟

  196 بازدید

  در این درس نشان می دهیم که چطور از هدف گیری مکان برای هدف گیری تبلیغات خود در محدوده خاص استفاده کنید. هدف گیری در ادوردز میتواند به تبلیغات شما کمک کند تا مشتریان بالقوه در یک منطقه جغرافیایی را به دست آورید . دسترسی به مشتریانی که میخواهید برای شما آسانتر است و بازگشت سرمایه شما را افزایش خواهد داد.

 • #2 چگونه زمان شروع و پایان کمپین ها را مشخص کنیم؟

  81 بازدید

  زمانی که میخواهید تبلیغات شما در یک دوره خاص، مانند زمانی که به صورت محدود تبلیغ می کند و یا پیشنهاد ویژه ای را برای مدت محدود ارائه می کنید. میتوانید زمان شروع و پایان خودکار برای کمپین خود تنظیم کنید. ادوردز به صورت خودکار نمایش کمپین شما را مطابق روزهایی که تنظیم کرده اید انجام خواهدداد. دیگر نیازی نیست به صورت دستی انجام دهید.

 • #1 چگونه کمپین های گوگل را متوقف، فعال و یا حذف کنیم؟

  118 بازدید

  در این درس یاد می گیریم که چطور یک کمپین را متوقف ، راه اندازی مجدد و حذف نمایید. با ادوردز شما تصمیم می گیرید که چه زمانی کمپین تبلیغاتی خود را آغاز و به پایان برسانید.

 • #3 راهنمای استفاده از سیستم پیشنهادی بیشترین کلیک

  63 بازدید

  در این درس به نحوه کار استراتژی پیشنهاد و چگونگی اجرای آن در حساب کاربری خود میپردازیم. مسائل مربوط به استراتژی بیشترین کلیک (Maximize Clicks) ، مدیریت پیشنهادات در جهت ذخیره زمان و استفاده موثر از بودجه تان را خواهیم گفت. اگر مطمئن نیستید که چطور پیشنهادات خود را مدیریت کنید و بیشترین کلیک ممکن با بودجه خود را دریافت کنید با این درس همراه باشید .

 • #2 استفاده از تنظیمات بید(bid adjustments) در ادوردز

  142 بازدید

  آیا کلیک از یک مکان خاص ، زمان خاصی از روز ، دستگاه موبایل یا ترکیبی از این موارد برایتان ارزش بیشتری دارد ؟ با استفاده از تنظیمات بید(bid adjustments) می توانید پیشنهادات خود را برای کنترل بیشتری روی زمان و مکان نمایش تبلیغات خود، افزایش یا کاهش دهید .

 • #1 چگونه بودجه روزانه خود را در گوگل ادوردز تغییر دهیم؟

  126 بازدید

  تغییر دادن بودجه کمپین را بیاموزید ! کمپین ممکن است با بودجه محدود شده و تاثیر گذاری کمتر یا با بودجه اضافی غیر معقول و افزایش هزینه رو به رو باشد . میتوانید بودجه روزانه کمپین خود را هر زمان و هر چند بار که بخواهید تغییر دهید .

 • #22 افزودن کلیدواژه های پویا در تبلیغات گوگل

  299 بازدید

  در ادامه آموزش گوگل ادوردز در این درس می خوایم در مورد قرار دادن کلیدواژه های پویا صحبت کنیم. در واقع یک ابزار قدرتمنده که با گذاشتن یک ثانیه وقت در اون می تونید مهارت کسب کنید و یکی از ابزارهای جعبه ابزارتونه که برای دریافت بیشترین بازده از تبلیغات استفاده می شه. برای دیدن متن کامل این درس به لینک مراجعه فرمایید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/dynamic-keyword-insertion/

 • #38 دوره آموزش گوگل ادوردز – بخش پایانی

  150 بازدید

  به شما بابت به پایان رساندن دوره ی مقدماتی گوگل ادوردز تبریک می گم. اگه هر سؤالی راجع به ادوردز یا کمپین ها، گروه های تبلیغاتی، کلیدواژه ها، کپی تبلیغ و هر چیز مرتبط با ادوردز داشتین بدونید که بخش بحث در این دوره همواره یک منبع برای شماست. برای دیدن متن کامل این درس به لینک زیر مراجعه فرمایید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/the-wrap-up/

 • #36 دوره آموزش گوگل ادوردز – ریمارکتینگ مقدماتی

  671 بازدید

  سلام بچه ها. به درس ریمارکتینگ مقدماتی خوش آمدین! بهتون قول می دم با درک و شناخت در مورد نحوه ی استفاده ازش، متوجه می شید یک ابزار واقعاً قدرتمنده تقریباً شبیه یک حقه ی جادو هست چون با استفاده از اون تاکتیک های مختلفی دارید که می تونید برای کمپین های بازاریابی تون به کار بگیرید. برای دیدن متن کامل به لینک زیر مراجعه کنید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/intro-into-remarketing/

 • #37 دوره آموزش گوگل ادوردز – تمرین ریمارکتینگ مقدماتی

  620 بازدید

  خب بچه ها به تمرین مربوط به ریمارکتینگ خوش آمدین! در این تمرین می خوام به شما نشون بدم که چجوری فهرست ریمارکتینگ رو بسازید، همچنین یک کمپین بازاریابی نمایشی در ادوردز می سازید که از فهرست ریمارکتینگ ساخته شده بهره می گیره. برای دیدن متن کامل این درس به لینک زیر مراجعه کنید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/walk-through-remarketing/

 • #35 تمرین مربوط به تبلیغات نمایشی

  298 بازدید

  خوب به تمرین مربوط به بخش مقدماتی تبلیغات نمایشی خوش آمدین! برای اینجا می خوام یه چند تا گزینه برای ایجاد کمپین های تبلیغات نمایشی رو تمرین کنم و البته تعدادی از قدم هایی که باید برای پیشروی و ساخت کمپین های تبلیغات نمایشی پی بگیرین. برای دیدن متن کامل این درس به لینک زیر مراجعه فرمایید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/walk-through-display-campaigns/

 • #34 مقدمه تبلیغات نمایشی

  74 بازدید

  سلام بچه ها به این درس که مقدمه ی بازاریابی نمایشی هست خوش اومدید! در تبلیغات جستجو و پیشتر در گوگل ادوردز، علاوه بر تبلیغات متنی این تبلیغات وجود دارن که در واقع به شکلی کاملاً متمایز از تبلیغات متنی که راجع بهشون صحبت کردیم عمل می کنن. برای دیدن متن کامل این درس به لینک زیر مراجعه فرمایید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/intro-into-display-campaigns/

 • #33 بهینه سازی کمپین از طریق کلیدواژه های منفی

  284 بازدید

  کلیدواژه های منفی می تونن یک برتری ساده برای بهینه سازی کمپین ادوردز شما باشن. اساساً کلیدواژه های منفی اونهایی هستن که تبلیغ کننده ها می گن تبلیغ من رو برای این واژه ها نشون نده. برای دیدن متن کامل این درس به لینک زیر مراجعه فرمایید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/optimizing-with-negative-keywords/

 • #32 بهینه سازی کمپین از طریق نرخ کلیک

  246 بازدید

  بهبود نرخ کلیک یک راه بسیار ساده برای بهینه سازی کمپین ادوردز هست. هرقدر نرخ کلیک بالاتر، امتیاز کیفیت هم بالاتر و همین امر معادل با کاهش هزینه هاست که در انتها می تونیم بهبود در بازده سرمایه گذاری انجام گرفته روی ادوردز رو انتظار داشته باشیم. لطفا به لینک زیر مراجعه کنید. http://parsadwords.com/google-adwords-training/optimizing-click-through-rates/

 • #31 بهینه سازی از طریق افزونه های تبلیغ

  147 بازدید

  اضافه کردن یک افزونه می تواند یک برتری واقعاً سریع، برای بهینه سازی کمپین ادوردز شما باشه، بدونید که افزونه های تبلیغ هم اکنون در محاسبات گوگل برای امتیاز کیفیت شما هم تاثیرگذار هستن. برای دیدن متن کامل به لینک زیر مراجعه کنید . http://parsadwords.com/google-adwords-training/optimizing-with-ad-extensions/

 • #30 بهینه سازی از طریق آزمون (A/B)

  150 بازدید

  آزمون (A/B) یک فرایند جاری هست که از همه چیز سر درآوردید، چه چیزهایی رو به صورت پیوسته رصد کنید یا تبلیغاتتون رو بهتر کنید بهبودها رو ماه به ماه و هفته به هفته مشاهده خواهید کرد و نرخ کلیک و امتیاز کیفیت و در نهایت تبدیل ها وضعشون بهتر می شه. به لینک زیر مراجعه فرمایید. http://parsadwords.com/google-adwords-training/optimizing-through-ab-testing/

 • #29 تنظیمات بهینه سازی کمپین ادوردز

  162 بازدید

  یک روش دیگر برای ارتقای بازدهی کمپین های ادوردز کار بر روی تنظیمات اونهاست، برای این کار باید یه مقدار زمان بذارید و داده به دست بیارید تا بتونید درک بهتری از اتفاقاتی که دقیقاً در این معیارها می افتن به دست بیارید. پس از حدود یک ماه اینقدر داده ی خوب مشاهده می کنید که می تونید با کمک اونها تصمیمات عملیاتی بگیرید. برای دیدن متن کامل به لینک زیر مراجعه کنید . http://parsadwords.com/google-adword