در حال بارگذاری
 • 60
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 53.1هزار
  بازدید

پارس اپتیک

اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران - پیشگام در ترویج توسعه پایدار از طریق فناوری های نوین نوری

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران - پیشگام در ترویج توسعه پایدار از طریق فناوری های نوین نوری

 • 60
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 53.1هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "پارس اپتیک" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • از قابلیت های زیمکس OpticStudio بیشتر بدانید!

  45 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics نرم افزار، دوره ها و فیلم های آموزشی نرم افزار طراحی اپتیکی زیمکس OpticStudio نسخه پریمیوم ۱۶، ۱۶.۵ و ۱۷ را با محوریت سیستم های NonImaging Optics – Illumination ارائه می نماید. پژوهشگران شرکت کننده در دوره به صورت مستقل با نرم افزار OpticStudio کار خواهند کرد.

 • معرفی نرم افزار LucidShape طراحی سیستم روشنایی خودرو

  47 بازدید

  نرم افزار LucidShape یک ابزار جدید برای طراحی و شبیه سازی سیستم های روشنایی خودرو است که توسط گروه تخصصی ParsOptics برای خودروسازان کشور عزیزمان تهیه و ارائه گردیده است.

 • معرفی قابلیت های نرم افزار Atomistix Toolkit

  287 بازدید

  نرم افزار Atomistix Toolkit دارای قابلیت های منحصربه فردی در زمینه شبیه سازی ساختارهای نانو و سیستم های کوانتومی در مقیاس اتمی است. این نرم افزار می تواند مشخصات الکترونیکی سیستم های باز و بسته کوانتومی را در چارچوب تئوری تراکم-کاربردی (DFT) مدل سازی نماید. گروه تخصصی ParsOptics آموزش و عرضه 64 بیتی این نرم افزار را به جامعه علمی کشور ارائه مینماید. https://parsoptics.com/atomistix-toolkit/

 • نرم افزار ASAP NextGen طراحی و ردیابی پرتو اپتیک صنعتی

  48 بازدید

  نرم افزار ASAP NextGen یک محصول طراحی اپتیکی با بیش از ۳۰ سال سابقه، تحقیق و توسعه مداوم است. شرکت تولیدکننده این محصول، شریک تجاری و علمی شرکت های Lumerical، Catia، SolidWorks و Future Electronics است. گروه تخصصی ParsOptics این نرم افزار را با لایسنس اورجینال به صنایع و پژوهشگاه های کشور ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به پیوند https://parsoptics.com/asap-nextgen مراجعه فرمایید.

 • معرفی نرم افزار APEX طراحی اپتومکانیک صنعتی

  36 بازدید

  نرم افزار APEX افزونه طراحی اپتیکی نرم افزار SolidWorks است. این افزونه یک ابزار استاندارد مدل سازی سه بعدی است. برای اولین بار در ایران، گروه تخصصی ParsOptics این نرم افزار را با لایسنس اورجینال به صنایع و پژوهشگاه های کشور ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به پیوند https://parsoptics.com/apex مراجعه فرمایید.

 • عملکرد نرم افزار زیمکس پریمیوم OpticStudio 16.5 SP5

  361 بازدید

  فیلم پیش رو نحوه عملکرد نرم افزار زیمکس OpticStudio نسخه پریمیوم 16.5 سرویس پک 5 سال 2017 را نشان میدهد. این محصول 64 بیتی بوده و توسط گروه تخصصی ParsOptics ویژه سازمان ها و نهادهای مرتبط با علم اپتیک کشور جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://parsoptics.com/zemax-opticstudio مراجعه فرمایید.

 • عملکرد نرم افزار زیمکس پریمیوم OpticStudio 16 SP1

  51 بازدید

  فیلم پیش رو نحوه عملکرد نرم افزار زیمکس OpticStudio نسخه پریمیوم 16 سرویس پک 1 سال 2016 را نشان میدهد. این محصول 64 بیتی بوده و توسط گروه تخصصی ParsOptics ویژه سازمان ها و نهادهای مرتبط با علم اپتیک کشور جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://parsoptics.com/zemax-opticstudio مراجعه فرمایید.

 • معرفی نرم افزار SPEOS ویرایش 2017 - شبیه ساز اپتومکانیک

  51 بازدید

  نرم افزار SPEOS ویرایش ۲۰۱۷ تنها ابزار شبیه سازی نوری است که با نرم افزار طراحی صنعتی SOLIDWORKS ادغام شده و تحت آن اجرا می شود. گروه تخصصی ParsOptics این نرم افزار را با لایسنس اصلی و صرفا ویژه خودروسازان، صنایع هواپیمایی، شرکت ها و سازمان های متبوع دولتی کشور تهیه نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیوند https://parsoptics.com/optis-speos/ مراجعه فرمایید.

 • گروه تخصصی ParsOptics

  7,594 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics همواره در تلاش است تا در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال به ترویج توسعه پایدار با هدف دستیابی به پیشرفت های علمی درخصوص فن آوری های نوین نوری بپردازد.

 • نانوفناوری پزشکی (درمان سرطان) با نرم افزار کامسول

  366 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics ثبت نام دوره آموزشی نانوفناوری پزشکی (درمان سرطان) با نرم افزار کامسول را آغاز کرده است. در این دوره آموزشی، بهینه ترین راهکارهای درمان تومورهای سرطانی با هدف عدم آسیب رسانی به بافت های سالم بدن توسط شبیه‎سازی روش های نوین درمان سرطان ارائه می شود. برای شرکت در این دوره آموزشی مورخ ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۶ به پایگاه اینترنتی ParsOptics.com مراجعه فرمایید

 • گزیده ای از آموزش شبیه سازی سلول خورشیدی با SCAPS

  621 بازدید

  نرم افزار SCAPS-1D یک ابزار قدرتمند محاسباتی سلول خورشیدی یک بعدی است که توسط دانشکده برق-الکترونیک و اطلاعات در دانشگاه گنت کشور بلژیک ارایه شده است. این نرم افزار دارای قابلیت منحصر به فردی برای فیت کردن نتایج تجربی سلول خورشیدی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی گروه تخصصی ParsOptics به آدرس www.ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • معرفی نرم افزار CODE V ویرایش 11

  255 بازدید

  نرم افزار CODE V یک نرم افزار طراحی اپتیکی است که برای طراحی و آنالیز سیستم های تصویری مورداستفاده قرار می گیرد. گروه تخصصی ParsOptics نرم افزار 11 CODE V را ویژه سازمان ها و نهادهای داخل کشور تهیه کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به پایگاه اینترنتی ما به آدرس ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • معرفی نرم افزار زیمکس OpticStudio ویرایش ۱۶ پریمیوم x64

  2,028 بازدید

  نرم افزار زیمکس یک نرم افزار طراحی اپتیکی است که برای طراحی و آنالیز سیستم های تصویری مانند لنزهای دوربین و همچنین سیستم های روشنایی مورداستفاده قرار می گیرد. گروه تخصصی ParsOptics نرم افزار زیمکس OpticStudio ویرایش ۱۶ - پریمیوم ۶۴ بیتی را ویژه سازمان ها و نهادهای داخل کشور تهیه کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیوند https://parsoptics.com/zemax-opticstudio/ مراجعه فرمایید.

 • آموزش شبیه سازی فوتولیتوگرافی با نرم افزار لومریکال

  491 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics با برگزاری بیش از 32 دوره موفق آموزش تخصصی نرم افزار لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور در خدمت تمام پژوهشگران این مرز و بوم است. آخرین اخبار کارگاه های آموزشی (ترمیک و یک روزه) ما را از پایگاه اینترنتی www.ParsOptics.com و کانال تلگرام https://t.me/parsoptics دنبال کنید در صورت نیاز به درخواست آموزش از طریق سایت اقدام کنید.

 • اجرای شبیه سازی بدون بازکردن نرم افزار لومریکال

  479 بازدید

  در این فیلم آموزشی با نحوه اجرای شبیه سازی بدون دخالت نرم افزارهای لومریکال آشنا خواهید شد. گروه تخصصی ParsOptics با 7 سال سابقه درخشان در تدریس این نرم افزار در خدمت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و موضوعات آموزشی به پایگاه اینترنتی ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • گزیده ای از آموزش شبیه سازی فراماده تنظیم پذیر با CST

  754 بازدید

  مجموعه شماره 7 فیلم آموزشی CST Studio محصول ParsOptics به آموزش بازتولید مقاله نیچر با موضوع فراماده تنظیم پذیر / Tunable Metamaterial شامل آموزش طراحی و شبیه سازی یک فراماده تنظیم پذیر از مجله Nature، آموزش معرفی گرافن از دو روش کدنویسی در نرم افزار MATLAB (همراه با فایل کدنویسی) و رجوع به نرم افزار CST Studio و آموزش پیمایش پارامتری بر روی پتانسیل شیمیایی گرافن به زبان پارسی میپردازد.

 • گزیده ای از آموزش نرم افزار CST Studio - مجموعه 6

  775 بازدید

  مجموعه شماره 6 فیلم آموزشی CST Studio محصول ParsOptics به آموزش شبیه سازی آثار Extinction Cross Section، Absorption Cross Section و Scattering Cross Section به زبان پارسی میپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آموزش کامل شبیه سازی به پایگاه ParsOptics.com بخش مجموعه فیلم های آموزشی مراجعه فرمایید. پیوند ثابت فیلم های آموزشی https://parsoptics.com/cst-studio-education-1395/ میباشد.

 • شبیه سازی مدولاتور مبتنی بر گرافن در نرم افزار لومریکال

  925 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی و 28 دوره آموزش تخصصی نرم افزار لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار لومریکال به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com یا کانال تلگرام ما t.me/ParsOptics مراجعه فرمایید.

 • مدل سازی نوری کاربردی از گرافن در نرم افزار لومریکال

  807 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی و 28 دوره آموزش تخصصی نرم افزار لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار لومریکال به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com یا کانال تلگرام ما t.me/ParsOptics مراجعه فرمایید.

 • مقدمه ای بر نرم افزار Lumerical 2017a

  1,605 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی و 25 دوره موفق آموزش لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار لومریکال به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com یا کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید.

 • گزیده ای از آموزش نرم افزار Atomistix Toolkit

  1,123 بازدید

  به منظور شبیه سازی سنسورهای گاز مبتنی بر گرافن از نرم افزار قدرتمند (Atomistix Toolkit (ATK استفاده میشود. این نرم افزار با تلفیق مباحث فیزیک، شیمی و الکترونیک به شبیه سازی عددی می پردازد و از مدل DFT به منظور تجزیه و تحلیل استفاده می کند. برای دسترسی به نسخه کامل فایل آموزشی به بخش مجموعه فیلمهای آموزشی پایگاه اینترنتی ParsOptics.com و یا کانال رسمی تلگرام ParsOptics@ مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی نحوه انتشار نور در مدولاتور ماخ زندر

  659 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران این ویدئو آموزشی را به عموم پژوهشگران میهن اسلامی تقدیم مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار مورد استفاده در این شبیه سازی، خدمات آموزشی و مشاوره ای به پایگاه ParsOptics.com مراجعه نمایید.

 • شبیه سازی فیبر بلور فوتونی با طول z معلوم

  736 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران این ویدئو آموزشی را به عموم پژوهشگران میهن اسلامی تقدیم مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار مورد استفاده در این شبیه سازی، خدمات آموزشی و مشاوره ای به پایگاه ParsOptics.com مراجعه نمایید.

 • شبیه سازی سوئیچ اپتیکی با مواد غیرخطی و کاواک نانو دیسک

  749 بازدید

  در این مجموعه به آموزش شبیه سازی سوییچ اپتیکی توسط مواد غیرخطی و کاواک نانو دیسک با نرم افزار کامسول پرداخته میشود. آموزش شامل هندسه ساختار، پارامترهای مورد نیاز در فیزیک اپتیک موجی با روش حل وابسته به طول موج، تعریف مواد غیرخطی، استخراج نمودار حالت روشن و خاموش و استخراج نمودار شیفت طول موجی در طیف عبوری از موجبر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) تسلیت باد

  966 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را بر عموم پژوهشگران میهن اسلامی تسلیت عرض می نماید. مرثیه سرائی جناب آقای سیدرضا نریمانی در حضور رهبر انقلاب از پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR بازنشر شده است.

 • مقدمه ای بر نرم افزار کامسول ویرایش 5.2 (زبان اصلی)

  1,091 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار کامسول به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش شبیه سازی تداخل سنج ماخ زندر با کامسول

  992 بازدید

  در این آموزش تخصصی به آموزش شبیه سازی یک تداخل سنج ماخ زندر با نرم افزار کامسول همراه با مشاهده طرح تداخل در خروجی تداخل سنج و تغییر طرح تداخل ناشی از تغییر فاز در بازوی قرار گرفته در معرض گاز متان و استخراج نمودار اختلاف فاز از الگوی تداخل پرداخته میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • چگونه به یک وب سایت اینترنتی اطمینان کنیم؟

  337 بازدید

  گروه تخصصی ParsOptics با آدرس اینترنتی ParsOptics.com در راستای مجوزهای فعالیت قانونی، دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نماد اعتماد طلایی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همراهی با شما پژوهشگران مایه مباهات ماست.

 • آموزش نرم افزار آرسافت - فول ویو و لیزر مود

  938 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار آرسافت به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش نرم افزار لومریکال INTERCONNECT

  1,061 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی و 20 دوره موفق آموزش لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار لومریکال به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com مراجعه فرمایید

 • اثر فوتوحرارتی در نانوساختارهای پلاسمونیکی با لومریکال

  466 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران با بیش از 7 سال سابقه در برگزاری کارگاه آموزشی و 20 دوره موفق آموزش لومریکال در دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه آموزش نرم افزار لومریکال به پژوهشگران ارجمند میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم آموزشی به پایگاه ParsOptics.com مراجعه فرمایید

 • جداسازی میکروذرات دی الکتریک توسط اندازه آنها با کامسول

  524 بازدید

  اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران گزیده ای از این ویدئو آموزشی با کاربرد پزشکی را به عموم پژوهشگران میهن اسلامی تقدیم مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات آموزشی، مشاوره ای و محصولات ما به پایگاه ParsOptics.com مراجعه نمایید.