در حال بارگذاری
 • 382
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 711.3هزار
  بازدید

پرواز کنکوری ها

مجموعه پرواز کنکور افتخار دارد تا محصولات آموزشی ویژه کنکور و کمک درسی را در مقاطع گوناگون مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی و منابع کنکور در اختیار شما قرار دهد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مجموعه پرواز کنکور افتخار دارد تا محصولات آموزشی ویژه کنکور و کمک درسی را در مقاطع گوناگون مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی و منابع کنکور در اختیار شما قرار دهد.

 • 382
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 711.3هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "پرواز کنکوری ها" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • تدریس فلسفه و منطق توسط استاد علی دیری

  1,699 بازدید

  در اختیار داشتن مجموعه ای کامل که تمامی مفاهیم فلسفه و منطق را در برگرفته و با آن بتوان به تسلطی جامع بر تمامی دروس و نکات درکمترین زمان ممکن دست یافت برای داوطلب رشته انسانی ضرورتی غیرقابل انکار است. در مجموعه جمع بندی فلسفه و ... - شما میتوانید برای تهیه کامل این مجموعه آموزشی به وب سایت WWW.PARVAZ99.IRمراجعه نمائید.

 • صفر تا صد انتخاب رشته با دکتر پدرام

  687 بازدید

  دکتر پدرام در همایش هایی که برای انتخاب رشته کنکور96 برگزار کردند به بررسی 10 گام مهم درانتخاب رشته پرداختند،شما همراهان گرامی که نتوانستید در این همایش ها شرکت کنید میتوانید از طریق این ویدئو از 10 گام مهم برای انتخاب رشته مطلع شوید. جهت ارتباط با تیم حرفه ای مشاوران گروه آموزشی پرواز با سرپرستی دکتر پدرام با شماره 02122691010 تماس بگیرید و یا به وب سایت Parvaz99.ir مراجعه نمایید.

 • مهدی فرهادیان مشاور تحصیلی و متخصص انتخاب رشته

  621 بازدید

  مزایای پکیج مکاتبه ای : 1. یک جلسه تلفنی بررسی و تطبیق انتخاب ها با مشاور سرپرست تیم انتخاب رشته 2. بررسی نیازها و الویت های تحصیلی بر اساس علایق فرد با استفاده از آزمون آنلاین MBTI 3. استفاده از خدمات مشاوره ای در دوره ی انتخاب رشته 4. همراهی یک کارشناس پشتیبان خبره در طول دوره تماس و رزرو با شماره 22691010-021 parvaz99.ir

 • مهدی فرهادیان مشاور تحصیلی و متخصص انتخاب رشته

  144 بازدید

  انتخاب رشته بر اساس الگوی 10 مرحله ای پرواز به شما کمک می کند تا بهترین مشاغل ویژه ی خود را بشناسید و براساس علاقه و تواناییهایتان الویت بندی صحیحی برای انتخاب رشته و دانشگاه خود داشته باشید. شناخت توانمندی ها و علایق شخصیتی و فردی با استفاده از آزمون های استاندارد برینگز-مایرز ( MBTI ) و دست یابی به دقیقترین انتخاب رشته بر اساس الویت های فردی و خواسته های داوطلب از ویژگی های بارز این پکیج است.

 • هواداران امید فراهانی

  373 بازدید

  تشکر دانش آموزان استاد امید فراهانی از ایشان بعد از جلسه کنکور

 • هواداران آریان حیدری

  613 بازدید

  تشکر دانش آموزان استاد آریان حیدری از ایشان بعد از جلسه کنکور

 • پرواز در نمایشگاه بین المللی کتاب

  1,486 بازدید

  گروه آموزرشی پرواز در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۳ اردیبهشت تا ۲۳ اردیبهشت ۹۶ واقع در شهر آفتاب

 • ریاضی دهم با تدریس امید سلمانی

  2,871 بازدید

  در این محصول که با بیش از ۹ ساعت آموزش و در۵ لوح فشرده (۶ جلسه ای) ارائه شده است تمامی آن چیزی که در کتاب درسی ارائه شده و حتی بسیار فراتر از آن، به نحوی جدید و کاملاً فشرده، و ...-برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/Ahm72b مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • ریاضی نهم با تدریس امید سلمانی

  2,064 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/hQJQq8 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • تدریس دیفرانسیل توسط استادمحسن خلیلی درگروه آموزشی پراز

  2,127 بازدید

  هندسه تحلیلی و جبرخطی در سال های اخیر حدود ۴۵ درصد از پرسش های درس ریاضیات مربوط به ریاضیات پایه، ۲۵ درصد سؤالات از درس حساب دیفرانسیل، ۱۵ درصد سؤالات از درس گسسته و درصد مابقی.- برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/PspJrb مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید

 • تدریس فیزیک نهم توسط استاد امیرحسین فرید اعلم

  2,383 بازدید

  کتاب علوم سال نهم دارای ۱۵ فصل می باشد که ۴ فصل از آن ها (۴ ،۵ ،۸ و ۹) به فیزیک اختصاص یافته است. با توجه به اهمیت درس فیزیک و استفاده هرچه بهتر از مباحث آن،گروه آموزشی پرواز تصمیم گرفت به ارائه جداگانه... - برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/S3AE3g مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • اردوی مطالعاتی نوروز 96

  2,064 بازدید

  اردوی مطالعاتی نوروز ۹۶ دخترانه و پسرانه (در مکان های مجزا) به صورت شبانه روزی و یا روزانه فقط مختص دانش آموزان درس خوان کنکوری ، سومی و دومی در یکی از بهترین اردوگاه های مجهز کشور واقع در کرج...-برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت www.parvaz۹۹.ir و یا با شماره 09128501125 تماس بگیرید

 • دین و زندگی چهارم با تدریس استاد محمدرضا شیرازیان

  3,191 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/9bcRg9 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • عربی اختصاصی انسانی با تدریس استاد امیر هورفر

  5,113 بازدید

  در دفترچه سؤالات رشته انسانی از شماره ۱۶۶تا ۱۸۵ را سؤالات عربی اختصاصی تشکیل می دهد که ۵ سؤال از ترجمه، ۲ سؤال از تحلیل صرفی، ۲ سؤال از تشکیل(حرکت گذاری) و بقیه سؤالات از قواعد طرح می شوند...- برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/x4UyCW مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • حل تست های عربی کنکور ۹۵

  4,354 بازدید

  استاد امیر هورفر مدرس با تجربه درس عربی در این فیلم آموزشی به حل و تجزیه و تحلیل تست های عربی کنکور سراسری سال ۹۵ برای دو گروه ریاضی و تجربی پرداخته است و بدون شک این محصول برای تمام داوطلبانی که...-برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/RKUHtL مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • فیلم آموزشی صوت / موج های الکترومغناطیسی

  2,686 بازدید

  با تدریس استاد امیر حسین فرید اعلم - شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های مبحث صوت و موج های الکترومغناطیسی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/YbhUSF مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش حرکت نوسانی / موج ها مکانیکی (پیش یک)

  1,833 بازدید

  با تدریس استاد امیر حسین فریید اعلم - شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های مبحث حرکت نوسانی و موج های مکانیکی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/ydbu17 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • فیلم آموزشی درس ریاضی برای کنکور

  3,719 بازدید

  برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس جغرافیا برای کنکور

  915 بازدید

  برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های جغرافیا در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس هندسه برای کنکور بااستاد انصاری

  1,294 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/KkQ3zr مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های هندسه در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس شیمی برای کنکور

  4,038 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/4LfLGT مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های شیمی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس زیست شناسی برای کنکور بااستاد فراهانی

  6,711 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/6fyFr4 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های زیست شناسی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس دین و زندگی برای کنکور

  2,594 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/ywspFR مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های دین و زندگی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس ریاضیات پایه و گسسته برای کنکور

  1,429 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/LMghWA مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضیات پایه و گسسته در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس ادبیات انسانی برای کنکور بااستاد قاضی

  2,588 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/NiEWfx مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ادبیات انسانی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس عربی برای کنکور با استاد هورفر

  5,463 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/9Y9vto مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های عربی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس عربی برای کنکور بااستاد کشاورزصدر

  1,566 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/Fqd8cY مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های عربی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس هندسه تحلیلی و گسسته برای کنکور

  772 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/UMXYcn مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های هندسه تحلیلی و گسسته در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس اقتصاد برای کنکور با استاد خاکساری

  7,907 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/39fL9Z مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های اقتصاد در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس ریاضی برای کنکور با استاد خلیلی

  2,889 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/pbL8p5 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • فیلم آموزشی درس ریاضی برای کنکور بااستاد محمدی نژاد

  2,555 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/6dJWPJ مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • تکنیک تست زنی سوالات زبان انگلیسی درکنکوربااستادمرتاضی

  2,953 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/Rf4wVc مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های زبان انگلیسی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.