در حال بارگذاری
 • 441
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 990.4هزار
  بازدید

پرواز کنکوری ها

مجموعه پرواز کنکور افتخار دارد تا محصولات آموزشی ویژه کنکور و کمک درسی را در مقاطع گوناگون مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی و منابع کنکور در اختیار شما قرار دهد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مجموعه پرواز کنکور افتخار دارد تا محصولات آموزشی ویژه کنکور و کمک درسی را در مقاطع گوناگون مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی و منابع کنکور در اختیار شما قرار دهد.

 • 441
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 990.4هزار
  بازدید
این کانال از سوی "پرواز کنکوری ها" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آموزش املا و لغت ادبیات با استاد عبدالمحمدی

  76 بازدید

  آموزش املا و لغت ادبیات به همراه نکات آموزشی با تدریس استاد علیرضا عبدالمحمدی مختص کنکور ی ها عزیز. برای تهیه ی این محصول می‌توانید به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید.

 • شبیه‌ساز ادبیات

  15 بازدید

  آموزش ادبیات به همراه نکات آموزشی با تدریس استاد علیرضا عبدالمحمدی مختص کنکور ی ها عزیز. برای تهیه ی این محصول می‌توانید به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید.

 • مصاحبه با مرصادشاهدصادق رتبه 1496 رشته تجربی کنکور 97

  1,071 بازدید

  مرصاد شاهد صادق رتبه 1496 رشته علوم تجربی کنکور 97 قبولی: پزشکی | دانشگاه علوم پزشکی شاهرود | روزانه

 • آموزش روش تست زنی شیمی

  1,968 بازدید

  آموزش شیمی به همراه نکات تستی و راه حل های پروازی با تدریس استاد مهدی صالحی راد مدرس فیلم های آموزشی پرواز مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی شیمی استاد مهدی صالحی راد به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش تکنیکی حل تست های شیمی

  880 بازدید

  آموزش شیمی به همراه نکات تستی و راه حل های پروازی با تدریس استاد مهدی صالحی راد مدرس فیلم های آموزشی پرواز مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی شیمی استاد مهدی صالحی راد به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • روش های تکنیکی برای حل تست شیمی

  461 بازدید

  استاد مهدی صالحی راد مدرس فیلم های آموزشی پرواز که در این فیلم به شما کنکوری عزیز راه حل های پروازی و نکات تستی در درس شیمی را آموزش می دهد. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی شیمی استاد مهدی صالحی راد به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش آمار

  347 بازدید

  استاد محسن خلیلی مدرس فیلم های آموزشی پرواز در این ویدیو یک روش تستی و نکته جدید از درس آمار را به شما آموزش می دهد. که شما کنکوری عزیز با کوتاه ترین راه حل به پاسخ صحیح می رسید. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی ریاضی استاد محسن خلیلی به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • ساده کردن براکتی

  308 بازدید

  در این ویدیو استاد خلیلی؛ یک راه حل پروازی و تکنیکی به شما آموزش می دهد که در این روش با کم ترین راه حل در کوتاه ترین زمان به پاسخ صحیح خواهید رسید

 • حل معادلات مثلثاتی

  654 بازدید

  یک روش تکنیکی و تستی پروازی برای حل معادلات مثلثاتی با تدریس استاد محسن خلیلی مدرس فیلم های آموزشی پرواز که با این روش شما کنکوری عزیز می توانید در کوتاه ترین زمان به پاسخ صحیح برسید. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی ریاضی استاد محسن خلیلی به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش لگاریتم - ریاضی

  717 بازدید

  آموزش لگاریتم با استاد خلیلی مدرس فیلم های آموزشی پرواز، همراه با راه حل پروازی و تکنیکی برای دانش آموزان کنکوری. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی ریاضی استاد محسن خلیلی به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش افعال ناقصه در عربی

  816 بازدید

  آموزش افعال ناقصه و بررسی نکات و حل تست های آن به روش پروازی با تدریس استاد امیر هورفر مدرس فیلم های آموزشی پرواز؛ مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش پیدا کردن فاعل در فعل هایی که ضمیر فاعلی ندارند

  1,572 بازدید

  در این فیلم استاد امیر هورفر مدرس فیلم های آموزشی پرواز ؛ پیدا کردن فاعل در فعل هایی که ضمیر فاعلی ندارند را به شما کنکوری های عزیز آموزش میدهد و همچنین به بررسی تست ها و نکات کنکوری آن به روش پروازی می پردازد. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • آموزش تشخیص دادن انواع حرف «لا» براساس عامل یا غیرعامل

  297 بازدید

  آموزش تشخیص دادن انواع حرف «لا» براساس عامل یا غیرعامل و بررسی نکات کنکوری و حل تستهای آن به روش تکنیکی و پروازی با تدریس استاد هورفر

 • تبدیل کردن جمله های معلوم و مجهول در عربی

  459 بازدید

  تبدیل کردن جمله های معلوم و مجهول در عربی و بررسی نکات و حل تست های آن به روش پروازی با تدریس استاد امیر هورفر مدرس فیلم های آموزشی پرواز مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • تشخیص دادن مضاف و مضاف الیه در درس عربی

  3,152 بازدید

  تشخیص دادن مضاف و مضاف الیه در درس عربی و بررسی نکات و حل تست های آن به روش پروازی با تدریس استاد امیر هورفر مدرس فیلم های آموزشی پرواز؛ مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • تشخیص دادن انواع حرف لام «لِ» عامل

  367 بازدید

  آموزش تشخیص انوان حرف لام «لِ» عامل و حل تست های آن به روش پروازی با تدریس استاد امیر هورفر مدرس فیلم های آموزشی پرواز؛ مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • یک نکته یک تست - درس عربی

  258 بازدید

  آموزش تشخیص دادن انواع «من» و «ما» در درس عربی و حل تست های آن به روش پروازی با تدریس استاد امیر هورفرمدرس فیلم های آموزشی پرواز؛ مختص کنکور ی های عزیزی که می خواهند به روش تکنیکی و سریع در درس عربی به پاسخ صحیح برسند. برای تهیه ی مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی عربی استاد امیر هورفر به سایت www.Parvaz99.ir مراجعه نمایید و هم چنین از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

 • زیست شناسی دهم

  2,976 بازدید

  گروه آموزش و مشاوره پرواز همگام با تغییرات نظام آموزشی، در ادامه ارائه محصولات جدید خود، این بار از پایه دهم، درس زیست شناسی را با تدریس قدرتمند، و پرانرژی استاد امید فراهانی ارائه می نماید. جدید بودن کتاب درسی و نبود آموزش مشابه در بازار، حساسیت ما را در تولید بالا برد تا بهترین آموزش ممکن را ...- برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • زیست شناسی یازدهم

  1,247 بازدید

  زیست پایه یازدهم از سری محصولات دوره دوم متوسطه گروه آموزش و مشاوره پرواز و در ادامه زیست دهم پیش روی شماست؛ این مجموعه می تواند کمک بسزایی در فراگیری هرچه بهتر مفاهیم درسی زیست شناسی عزیزان باشد. در این محصول..- برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • نمونه تدریس فیزیک یازدهم

  2,574 بازدید

  تغییرات نظام آموزشی و استقرار نظام جدید ۱۲ساله آموزشی، تغییرات کتاب های درسی را با خود به همراه داشته که ترکیب مباحث دروس در سالهای مختلف را تغییر داده و نهایتا منجر به تولید کتاب های جدید گشته است...-برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/Wm4voF مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • پرواز تا قله های موفقیت

  655 بازدید

  ما هیچ مسیری را پیاده نمیرویم،ما پرواز میکنیم http://parvaz99.ir/

 • تدریس فلسفه و منطق توسط استاد علی دیری

  6,055 بازدید

  در اختیار داشتن مجموعه ای کامل که تمامی مفاهیم فلسفه و منطق را در برگرفته و با آن بتوان به تسلطی جامع بر تمامی دروس و نکات درکمترین زمان ممکن دست یافت برای داوطلب رشته انسانی ضرورتی غیرقابل انکار است. در مجموعه جمع بندی فلسفه و ... - شما میتوانید برای تهیه کامل این مجموعه آموزشی به وب سایت WWW.PARVAZ99.IRمراجعه نمائید.

 • صفر تا صد انتخاب رشته با دکتر پدرام

  2,316 بازدید

  دکتر پدرام در همایش هایی که برای انتخاب رشته کنکور96 برگزار کردند به بررسی 10 گام مهم درانتخاب رشته پرداختند،شما همراهان گرامی که نتوانستید در این همایش ها شرکت کنید میتوانید از طریق این ویدئو از 10 گام مهم برای انتخاب رشته مطلع شوید. جهت ارتباط با تیم حرفه ای مشاوران گروه آموزشی پرواز با سرپرستی دکتر پدرام با شماره 02122691010 تماس بگیرید و یا به وب سایت Parvaz99.ir مراجعه نمایید.

 • مهدی فرهادیان مشاور تحصیلی و متخصص انتخاب رشته

  1,386 بازدید

  مزایای پکیج مکاتبه ای : 1. یک جلسه تلفنی بررسی و تطبیق انتخاب ها با مشاور سرپرست تیم انتخاب رشته 2. بررسی نیازها و الویت های تحصیلی بر اساس علایق فرد با استفاده از آزمون آنلاین MBTI 3. استفاده از خدمات مشاوره ای در دوره ی انتخاب رشته 4. همراهی یک کارشناس پشتیبان خبره در طول دوره تماس و رزرو با شماره 22691010-021 parvaz99.ir

 • مهدی فرهادیان مشاور تحصیلی و متخصص انتخاب رشته

  310 بازدید

  انتخاب رشته بر اساس الگوی 10 مرحله ای پرواز به شما کمک می کند تا بهترین مشاغل ویژه ی خود را بشناسید و براساس علاقه و تواناییهایتان الویت بندی صحیحی برای انتخاب رشته و دانشگاه خود داشته باشید. شناخت توانمندی ها و علایق شخصیتی و فردی با استفاده از آزمون های استاندارد برینگز-مایرز ( MBTI ) و دست یابی به دقیقترین انتخاب رشته بر اساس الویت های فردی و خواسته های داوطلب از ویژگی های بارز این پکیج است.

 • هواداران امید فراهانی

  991 بازدید

  تشکر دانش آموزان استاد امید فراهانی از ایشان بعد از جلسه کنکور

 • هواداران آریان حیدری

  2,675 بازدید

  تشکر دانش آموزان استاد آریان حیدری از ایشان بعد از جلسه کنکور

 • پرواز در نمایشگاه بین المللی کتاب

  1,550 بازدید

  گروه آموزرشی پرواز در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۳ اردیبهشت تا ۲۳ اردیبهشت ۹۶ واقع در شهر آفتاب

 • ریاضی دهم با تدریس امید سلمانی

  4,361 بازدید

  در این محصول که با بیش از ۹ ساعت آموزش و در۵ لوح فشرده (۶ جلسه ای) ارائه شده است تمامی آن چیزی که در کتاب درسی ارائه شده و حتی بسیار فراتر از آن، به نحوی جدید و کاملاً فشرده، و ...-برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/Ahm72b مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.

 • ریاضی نهم با تدریس امید سلمانی

  2,435 بازدید

  برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/hQJQq8 مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید. شما در این فیلم آموزشی می توانید به راحتی با تست های ریاضی در کنکور آشنا شوید و تکنیک تست زنی این بخش را آموزش ببینید.

 • تدریس دیفرانسیل توسط استادمحسن خلیلی درگروه آموزشی پراز

  2,622 بازدید

  هندسه تحلیلی و جبرخطی در سال های اخیر حدود ۴۵ درصد از پرسش های درس ریاضیات مربوط به ریاضیات پایه، ۲۵ درصد سؤالات از درس حساب دیفرانسیل، ۱۵ درصد سؤالات از درس گسسته و درصد مابقی.- برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/PspJrb مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید

 • تدریس فیزیک نهم توسط استاد امیرحسین فرید اعلم

  5,931 بازدید

  کتاب علوم سال نهم دارای ۱۵ فصل می باشد که ۴ فصل از آن ها (۴ ،۵ ،۸ و ۹) به فیزیک اختصاص یافته است. با توجه به اهمیت درس فیزیک و استفاده هرچه بهتر از مباحث آن،گروه آموزشی پرواز تصمیم گرفت به ارائه جداگانه... - برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/S3AE3g مراجعه کنید , همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان می توانید به وب سایت www.Parvaz99.ir مراجعه فرمایید.