1.1 هزار دنبال‌ کننده
1.6 میلیون بازدید ویدیو
451 بازدید 1 سال پیش

شروع ثبت نام اردوی آنلاین نوروز 1399. همراه شما هستیم در برترین و قوی ترین اردوی آنلاین نوروزی ایران، با کادری مجرب، اساتید حرفه ای و مشاورین خبره در فضای مجازی . برای دریافت اطلاعات از شرایط و و امکانات اردو آنلاین نوروزی به لینک زیر مراجعه کنید . parvaz99.ir/ordoo - همچنبن جهت ثبت نام می توانید با شماره 22691010-021 تماس بگیرید.

پایه یازدهم

2.6 هزار بازدید 2 سال پیش

بیش از 18 ساعت آموزش تمام مفاهیم و مباحث کتاب درسی در این مجموعه آموزش داده می‌شوند؛ در ابتدا به تدریس درسنامه پرداخته شده و در ادامه با ذکر جزییات فراوان و نکات کلیدی و مهم به حل نمونه سوالات کنکوری و حل تمرین‌ها پرداخته می‌شود.از صفر تا صد این درس را می‌توانید با خیالی آسوده در این لوح‌ها فرابگیرید. می‌توانید برای تهیه این محصول و مشاهده نمونه تدریس‌های بیشتر به سایت Parvaz99.ir مراجعه کنید.

پایه نهم

11.3 هزار بازدید 4 سال پیش

برای مشاهده کامل این فیلم آموزشی به لینک مستقیم https://goo.gl/sX7NNy مراجعه کنید-حل تشریحی سؤالات آزمون استعداد تحصیلی و تحلیلی به همراه حل سؤالات تألیفی و سؤالات آزمون سال های گذشته و نیز ارائه نکات کلیدی و روش های منحصر به فرد برای حل سؤالات تستی در کمترین زمان ممکن ، برای اولین بار در ایران...-شما میتوانید برای تهیه کامل این مجموعه آموزشی به وب سایت WWW.PARVAZ99.IRمراجعه نمائید

نمایش بیشتر