در حال بارگذاری
 • 62
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 6.9هزار
  بازدید

پژمان

بازی های قدیمی، نرم افزارهای کامپیوتر و موشن گرافیک از جمله ویدیوهایی هستند که در این کانال خواهید یافت.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

بازی های قدیمی، نرم افزارهای کامپیوتر و موشن گرافیک از جمله ویدیوهایی هستند که در این کانال خواهید یافت.

 • 62
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 6.9هزار
  بازدید
"پژمان"گیمر برتر آپارات است.

همه ویدیو ها

 • معرفی و اجرای بازی Worms Armageddon

  422 بازدید

  توی این ویدیو میخوام بازی Worms Armageddon رو معرفی کنم، یک بازی با قوانین فیزیک که تک نفره تا چندین نفره بر روی یک دستگاه یا چند دستگاه میتونید بازی کنید. لینک دانلود بازی: https://www.yasdl.com/153500/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-worms-armageddon.html لینک مرجع کلید های بازی: http://s8.picofile.com/file/8349986842/worms_keys.jpg

 • آموزش نصب بازی Armikrog

  221 بازدید

  توی این ویدیو بهتون نشون میدم که چطور بازی Armikrog رو نصب کنید، لینکِ دانلود بازی Armikrog (نسخه GOG را دانلود کنید): https://shatelland.com/game/computer-windows/557/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-armikrog-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-windows/90484 دانلود باگ فیکس های بازی Armikrog نسخه 2.0 ارتقا 2.3 http://s8.picofile.com/file/8349528492/Armikrog_patch_updates.zip.html برای اطلاع از زمانِ پخشِ زنده بازی و یا دانلود بازی های دیگر به همین کانال آپارات و یا تلگرام t.me/livepejii بپیوندید.

 • آموزش نصب بازی The Neverhood

  94 بازدید

  توی این ویدیو بهتون نشون میدم که چطور بازی The Neverhood را روی PC و سیستم عامل های جدید نصب کنید و چگونه فیکسِ VoodooFixer رو برای این بازی اعمال کنید تا بازی بدون لگ و مشکلاتِ گرافیکی اجرا بشه. لینکِ دانلود بازی: http://s8.picofile.com/file/8349365292/The_Neverhood_1996_DreamWorks_.zip.html لینکِ دانلود VoodooFixer: http://s9.picofile.com/file/8348896034/VoodoFixer.zip.html برای اطلاع از زمانِ پخش زنده بازی، دانلود بازی های دیگر و اطلاع از آپدیت های بعدی میتونید در کانال تلگرام t.me/livepejii و

 • راهنمای نصب و اجرای بازی Zuma

  133 بازدید

  توی این ویدیو بهتون نشون میدم که چطور بازی Zuma نسخه Deluxe را بر روی PC خود بریزید و اجرا کنید. برای دانلود بازی از لینک زیر استفاده کنید: http://s9.picofile.com/file/8349228118/Zuma.zip.html برای اطلاع از بازی هایی که آپلود میکنم و یا استریم بازی های میتونید به کانال تلگرام t.me/livepejii و یا همین کانال در آپارات بپیوندید.

 • آموزش نصب و فیکسِ بازی King of the Road

  309 بازدید

  توی این ویدیو نحوه نصب و اعمالِ voodooFix رو برای بازی King of the Road خواهید دید. جهت دانلود این بازی و یا voodooFix از لینک های زیر استفاده کنید. http://s9.picofile.com/file/8349166518/King_of_the_Road.zip.html http://s9.picofile.com/file/8348896034/VoodoFixer.zip.html برای اطلاع از آپلود های جدید، کانال تلگرام t.me/livepejii و یا همین کانال آپارات را دنبال کنید.

 • نحوه نصب و فیکس گرافیک بازی Populous

  77 بازدید

  توی این ویدیو بهتون نشون میدم چطور بازی populous رو نصب کنید و فیکسِ voodoo را برای اجرای این بازی در سیستم های جدید روی آن اعمال کنید. این بازی فقط روی ویندوز جوابگو است و سخت افزار قوی ای برای اجرا نمیخواهد لینک های دانلود: http://s8.picofile.com/file/8348917292/Populous_The_Beginning.zip.html http://s9.picofile.com/file/8348896034/VoodoFixer.zip.html اطلاعیه های جدید در تلگرام t.me/livepejii و یا اشتراک در همین کانال آپارات.

 • موشن گرافیک درخت، کاهش مصرف کاغذ

  395 بازدید

  این ویدئو جهت الصاق به ویدئوی پرزنتیشن یک اپلیکیشن تولید محتوای دیجیتال تهیه گردید. هدف این ویدئو آگاه سازی بیننده از مشکلات مصرف کاغذ بود. انیمیشن ها در افترافکت انجام گردید. فوتیج ها در فتوشاپ و ایلاستریتور ساخته/تصحیح گردید. موسیقی در Sony Soundforge ویرایش گردید.

 • ویدئو تبلیغاتی گروه ساختمانی عمار

  112 بازدید

  این ویدئو به سفارش گروه ساختمانی عمار جهت نمایش یکی از دست یافت های اجرایی این گروه تهیه گردید. راش های تصویر توسط سه دوربین متفاوت به صورت زمینی، ریلی و هوایی تهیه گردید. تدوین در پریمیر پرو انجام شد. لرزشگیری با Mercalli انجام شد. تدوین موسیقی در Sony Soundforge انجام شد.

 • کارخانه ساخت لوله

  804 بازدید

  این ویدئو به سفارش یک تولید کننده لوله (آلیاژ و مس) تهیه گردید. تدوین این کار در پریمیر انجام شده. ترکیبی از افترافکت و پریمیر هم برای تصحیح رنگ و لرزشگیری دوربین و تغییر زمان فوتیج ها استفاده شده. تدوین موسیقی در sony soundforge انجام شده.

 • ویدئو لوپ اینستاگرام شماره 1 لایف کافی

  68 بازدید

  این ویدئو جهت استفاده تبلیغاتی در کانال اینستاگرام کافه رستوران "لایف کافه" طراحی گردیده است. یک اسلایدشوی کوتاه 15 ثانیه ای به سفارش کارفرما. این نمونه فاقد ترانزیشن میباشد، صرفاً جهت اجرای ساده و سریع ارائه گردید که در انتها استفاده نشد و دو نمونه بهتر هم برای کارفرما تولید گردید ولی ترجیه دادم این رو هم برای دوستان آپلود کنم. اجرای کار در افترافکت بود. تدوین موسیقی در sony soundforge انجام شد.

 • ویدئو لوپ اینستاگرام شماره 2 لایف کافی

  62 بازدید

  یکی دیگه از اسلایدشو هایی که برای رستوران و کافی شاپ لایف کافه تهیه کردم. این ویدیو جهت استفاده به صورت لوپ در کانال سوشیال این کافه رستوران تهیه گردیده است. اجرای کار در افترافکت انجام شده، ویرایش موسیقی در Sony Soundforge

 • SL zsplash to room1 test7

  55 بازدید

  این ویدئو بخشی از آزمایش های اولیه در پروسه تولید یک بازی آموزش زبان برای کودک میباشد. وظیفه اینجانب اجرای انیمیشن های مورد نیاز جهت بازتاب نیازهای مدیریت پروژه و مدرسین به گروه برنامه نویسی بود تا بتوانیم کلیه پیش نیازها و اصلاحات را قبل از شروع به کد زدن اعمال کرده و از تغییر در هنگام برنامه نویسی و مشکلات بعدی بکاهیم. در این ویدیو اینتروی اولیه و معرفی شخصیت های اصلی انجام میگیرد.

 • 0:6

  SL TestBGChk1

  42 بازدید

  این ویدیو بخشی از انیمیشن های اولیه یک نرم افزار آموزشی و تفریحی زبان به کودک است. هدف تولید این انیمیشن ها تسریع ساخت بازی و اعمال اصلاحیه ها قبل از شروع به کد نویسی بود. در این انیمیشن، تغییر مرحله اول به مرحله دوم به نمایش گزاشته شده است.

 • 0:4

  SL TestBGChk2

  44 بازدید

  این ویدیو بخشی از انیمیشن های اولیه یک نرم افزار آموزشی و تفریحی زبان به کودک است. هدف تولید این انیمیشن ها تسریع ساخت بازی و اعمال اصلاحیه ها قبل از شروع به کد نویسی بود. در این انیمیشن، تغییر مرحله دوم به مرحله سوم به نمایش گزاشته شده است.

 • 0:4

  SL TestBGChk3

  57 بازدید

  این ویدیو بخشی از انیمیشن های اولیه یک نرم افزار آموزشی و تفریحی زبان به کودک است. هدف تولید این انیمیشن ها تسریع ساخت بازی و اعمال اصلاحیه ها قبل از شروع به کد نویسی بود. در این انیمیشن، تغییر مرحله سوم به مرحله چهارم به نمایش گزاشته شده است.

 • Numbers Prototype

  268 بازدید

  این ویدئو بخشی از آزمایش های اولیه در پروسه تولید یک بازی آموزش زبان برای کودک میباشد. وظیفه اینجانب اجرای انیمیشن های مورد نیاز جهت بازتاب نیازهای مدیریت پروژه و مدرسین به گروه برنامه نویسی بود تا بتوانیم کلیه پیش نیازها و اصلاحات را قبل از شروع به کد زدن اعمال کرده و از تغییر در هنگام برنامه نویسی و مشکلات بعدی بکاهیم.

 • اسلایدشوی تقدیر از همکاران بیمارستان پیامبران

  306 بازدید

  این ویدیو بخشی از اسلایدشویی است که جهت جشن تقدیر از تمامی همکاران بیمارستان پیامبران تهیه گردید. کل پروژه در افترافکت انجام شده. کمی تصحیح رنگ و روتوش در فتوشاپ روی بعضی از تصاویر انجام شده.

 • اسلایدشو سوشیال رستوران دلژین

  184 بازدید

  این ویدئوی اسلایدشوی کوتاه به سفارش رستوران دلژین جهت استفاده در شبکه اینستاگرام این رستوران تهیه گردید. انتخاب موسیقی و زمانبندی توسط اینجانب انجام گردید، پروژه اسلایدشو آماده و به انتخاب کارفرما مورد استفاده گردید.

 • تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک کتابیت

  276 بازدید

  این موشن گرافیک به سفارش کارفرما، جهت تبلیغات و همچنین پررنگ نمودن نقاط قوت اپلیکیشن کتابیت تهیه گردید. ترکیبی از افترافکت، element 3D و cinema 4D میباشد. بخشی از اصلاحیه های روی تصاویر و تکسترچرها در فتوشاپ انجام گردید. موسیقی آماده از سایت ویدیوهایو است. حرکات دست فوتیج آماده میباشد.

 • Alphabet Prototype

  261 بازدید

  این ویدیو بخشی از نمونه اولیه اجرای/انیمیشن یک بازی آموزشی زبان برای کودکان بود که جهت راهنمایی برنامه نویس ها و همچنین اصلاحات قبل از تولید کار تهیه گردید. اکثر کار در افترافکت انجام شده. طراحی اشیاء در ایلاستریتور و کمی هم تصحیح در فتوشاپ انجام شده. کارهای صوتی با soundforge انجام شده.

 • 0:5

  آشکارسازی لوگوی ماشین بین

  162 بازدید

  موشن گرافیک آشکارسازی لوگوی ماشین بین، جهت استفاده در ابتدا/انتها و به عنوان واترمارک ویدیوهای پروژه ماشین بین تهیه گردید. طراحی لوگو با اینجانب نبود. انیمیشن آشکارسازی تماماً در افترافکت انجام شده.

 • نمونه حذف/جایگزینی لوگو از ویدیو

  592 بازدید

  مشتری این کار میخواست که ویدئوی محصولی رو در سایتش بگزاره ولی تبلیغ مستقیم خود محصول و کمپانی تولید کننده را از ویدیو حذف کنه. با استفاده از موکا و افترافکت و کمی هم کمک فتوشاپ و حدوداً 6 ساعت کار، خروجی مورد نیاز تحویل ایشان شد.

 • اینتروی ماشین بین.

  74 بازدید

  این هشتمین اینترویی بود که برای یک استارت آپ به نام ماشین بین ساختم. خودم که همه کارهای تولیدی ام را در این پروژه دوست داشتم، ولی حتی یکی اشان هم تاییدیه نهایی رو نگرفت و نشد که قشنگ یه دو سه ماهی وقت بزارم و به بهترین نحو روی یکی از اونها بیشتر کار کنم. نرم افزارهای استفاده شده: Adobe Illustrator Adobe After Effects Soundforge زمان اجرا: 3 روز کاری، از ایده پردازی تا اتمام رندر.

 • نمونه اجرای ویدیوی لوپ اینستاگرام

  39 بازدید

  ویدیوی فوق به سفارش کافی شاپ Life Cafe جهت آپلود در کانال اجتماعی اینستاگرام تهیه گردید. از جمله نیازهای کارفرما، قابلیت لوپ شدن ویدیو و موسیقی بود، موسیقی و ساخت ویدیو تماماً به عهده اینجانب قرار داده شد و تصاویر محصولات و لوگو از سمت کارفرما ارائه گردید.

 • آشکار سازی لوگوی پنج برگ هنر

  373 بازدید

  مشتری این پروژه میخواست که یه 5 انگلیسی به پنج فارسی تبدیل بشه، از اسم شرکت و فعالیت آنها در تولید سناریوی این ویدیو استفاده کردم. نرم افزارهای استفاده شده: فتوشاپ جهت برش برگ ها و ساخت پشت صحنه استفاده شده. در افترافکت انیمیشن ها اجرا شده. با soundforge موسیقی کار تنظیم شده.

 • انیمیاتیک موشن گرافیک تبلیغاتی برای محصولات نورپردازی

  593 بازدید

  یه پروژه تبلیغاتی موشن گرافیک که قرار بود به صورت زنده و با تکنیک استاپ موشن و ترکیب موشن گرافیک اجرا بشه رو به مشتری محصول پرزنت کردیم، مراحل کار تا به اجرای انیماتیک رسید و متاسفانه مشتری کار رو رد کرد. برای اجرای این انیماتیک از فتوشاپ و افتر افکت استفاده شده.

 • میدان نوشابه، آخرین خروجی

  351 بازدید

  آزمایش matchmoving و insert با استفاده از نرم افزار و پلاگ این های: After Effects CC2014 VideoCopilot Element 3D v2 MochaPro 4 تصویر ضبط شده توسط: Gopro Hero4 Black

 • آزمایش مسیریابی و تغییر صحنه دیجیتالی

  343 بازدید

  یه GoPro گرفتم، رفتم تو خیابون واسه تست دوربین و کیفیت تصویرش چند تا تصویر ضبط کردم، بعد تصمیم گرفتم چند تا هم افکت بندازم رو تصاویر ببینم چطور میشه که این شد. نرم افزارهای مورد استفاده: Mocha جهت tracking و مسیریابی دوربین/صحنه/اشیاء. After effect جهت تصحیحات رنگی و لنز دوربین. Element 3D جهت قرار دادن اشیاء سه بعدی و رندر آنها. Photoshop جهت ساخت تابلوی تبلیغاتی و Plate های حذف اشیاء از صحنه.