در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 4.2هزار
  بازدید

پارک علم و فناوری خلیج فارس

این کانال به معرفی پارک علم و فناوری خلیج فارس و فعالیت های آن می پردازد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال به معرفی پارک علم و فناوری خلیج فارس و فعالیت های آن می پردازد.

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 4.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "پارک علم و فناوری خلیج فارس" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • برگزیدگان ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

  874 بازدید

  آیین اختتامیه ششمین دوره جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حضور مدیران ارشد وزارت نفت، استاندار بوشهر، نماینده ولی فقیه، خانواده معظم شهید تندگویان و صاحبان طرح های برگزیده در سالن اجتماعات دانشکده نفت و گاز دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید. در این جشنواره 181 طرح نوآورانه از 24 استان کشور دریافت گردید و با رای داوران از 5 طرح برگزیده تقدیر شد.

 • اختتامیه ششم: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

  157 بازدید

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که استان بوشهر به قطب علمی حوزه انرژی تبدیل شود. مهندس مهدی یوسفی در آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس اظهار داشت: ایجاد ارتباط مثبت و سازنده بین صنعت و دانشگاه همواره یکی از دغدغه های ما بوده است و در این راستا تلاش بسیار زیادی داشته ایم.

 • اختتامیه ششم: سخنرانی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس

  420 بازدید

  دکتر حبیب رستمی در اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) با بیان اینکه جشنواره پس از 10 ماه تلاش، با معرفی برترین های عرصه نفت،گاز وپتروشیمی به کار خود پایان می دهد، گفت: امیدواریم این جشنواره در کنار سایر کارهایی که در پارک علم و فناوری صورت می گیرد زمینه ای برای ایجاد پیوند بین اقتصاد محلی استان و نفت باشد.

 • اختتامیه ششم: سخنرانی سرکار خانم تندگویان، مشاور وزیر

  356 بازدید

  مشاور وزیر نفت درامور بانوان گفت: نام و نشان مسئولان بخاطر اعتماد مردم نسبت به آنان است از این رو خدمتگزاری به مردم باید سرلوحه کار آنان باشد. فاطمه تندگویان در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در بوشهر افزود: همانطور که شهید تندگویان در خدمت رسانی به تمامی سطوح جامعه بویژه قشر کارگر نگاه ویژه داشت در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز باید چنین رویکرد سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

 • اختتامیه ششم: مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران

  124 بازدید

  مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران، تجاری سازی طرحهای پژوهشی را یکی از برنامه های مهم این شرکت دانست وگفت:باید به سمت تولید ثروت از طریق علم و فناوری حرکت کرد. ابراهیم طالقانی درآیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با بیان این که جوانان سربازان آینده تفکر شهید تندگویان هستند و باید تفکرشان ترویج شود،اظهار کرد: بایدبه سمت دانش بنیان کردن اقدامها براساس بندهای اقتصادمقاومتی حرکت کنیم

 • اختتامیه ششم: سخنرانی دکتر سالاری استاندار بوشهر

  268 بازدید

  دکترمصطفی سالاری در آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با اشاره به ضرورت بررسی اجتماعی و فرهنگی در جوامع پیرامونی صنایع نفت،گاز و پتروشیمی اظهار داشت:هویت مدنی درکنار هویت صنعتی بایدبه شکل متناسبی دست پیدا کند بدون تردید عسلویه، کنگان و پارس جنوبی بزرگترین رویداد صنعتی کشور درتمام اعصار است بایدپذیرفت که پیوندانسانی و مدنی متناسب و شایسته ای باصنعت درمنطقه پارس جنوبی بوجود نیامده است

 • سخنرانی آیت الله صفایی در اختتامیه ششمین جشنواره دانایی

  152 بازدید

  حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس گفت: اگر به دنبال این هستیم که ایران کشوری ممتاز در عرصه انرژی باشد باید عرصه های مرتبط با انرژی را تقویت کرده و به مرجعیت علمی در این زمینه برسیم.

 • اختتامیه ششم: مدیرعامل شركت مجتمع گاز پارس جنوبی

  126 بازدید

  مهندس حسنی مدیرعامل شركت مجتمع گاز پارس جنوبی در اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس گزارشی از جلوه های اقتصاد مقاومتی در این مجتمع گازی ارائه نمود.

 • اختتامیه ششم: سخنرانی مهندس بوشهری معاون شهید تندگویان

  683 بازدید

  مهندس بوشهری: برجستگی های علمی شهید تندگویان الگویی برای زندگی آینده جوانانمان است مهندس بهروز بوشهری رئیس ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت:همه شرکت کنندگان با بار علمی بالا در این جشنواره حضور داشتند و فقط 5 نفر شایسته دریافت جایزه نیستند،ولی به ناچار درهر مسابقه ای عده ای یک قدم جلوترند و این به این معنی نیست که 181 طرح شرکت کننده در این جشنواره ارزشمند نیستند

 • تصویر هوایی از محل برگزاری ششمین جشنواره ملی دانایی خلی

  159 بازدید

  ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حمایت وزارت نفت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان توسط پارک علم و فناوری خلیج فارس در اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ برگزار شد.

 • داوری نهایی ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

  141 بازدید

  ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حمایت وزارت نفت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان توسط پارک علم و فناوری خلیج فارس در اردیبهشت ماه 1395 برگزار شد.

 • تیزر2 / ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

  163 بازدید

  پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) در راستای شناسایی استعدادها، كشف ایده­ های نو، ایجاد ارتباط میان پژوهشگران، نوآوران، فن آفرینان و صنعتگران، و ایجاد فضای رقابت و توسعه نوآوری در زمینه­ های نفت، گاز و پتروشیمی و کاربرد دیگر فناوری­ ها در این حوزه، «جشنواره ملی دانایی خلیج فارس: نوآوری­ های برتر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی» را به طور سالانه در روز ملی خلیج فارس (۱۰ اردیبهشت ماه) برگزار می نماید.

 • تیزر1 / ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

  125 بازدید

  پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) در راستای شناسایی استعدادها، كشف ایده­ های نو، ایجاد ارتباط میان پژوهشگران، نوآوران، فن آفرینان و صنعتگران، و ایجاد فضای رقابت و توسعه نوآوری در زمینه­ های نفت، گاز و پتروشیمی و کاربرد دیگر فناوری­ ها در این حوزه، «جشنواره ملی دانایی خلیج فارس: نوآوری­ های برتر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی» را به طور سالانه در روز ملی خلیج فارس (۱۰ اردیبهشت ماه) برگزار می نماید.

 • 5 دوره جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

  374 بازدید

  پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) در راستای شناسایی استعدادها، كشف ایده­ های نو، ایجاد ارتباط میان پژوهشگران، نوآوران، فن آفرینان و صنعتگران، و ایجاد فضای رقابت و توسعه نوآوری در زمینه­ های نفت، گاز و پتروشیمی و کاربرد دیگر فناوری­ ها در این حوزه، «جشنواره ملی دانایی خلیج فارس: نوآوری­ های برتر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی» را به طور سالانه در روز ملی خلیج فارس (10 اردیبهشت ماه) برگزار می نماید.