در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 60.8هزار
  بازدید

فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد

ویدئوهای منتشره در این کانال، در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد و توسط فیزیوتراپیست صادق زراعتکار تهیه و پخش شده است. با ما همراه باشید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

ویدئوهای منتشره در این کانال، در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد و توسط فیزیوتراپیست صادق زراعتکار تهیه و پخش شده است. با ما همراه باشید.

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 60.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فیزیوتراپی کمر درد با لیزر پرتوان

  33 بازدید

  کمر درد آشناترین درد مفصلی است که تقریبا همه افراد دست کم یکبار به آن دچار شده اند. درمانهایی که برای درد کمر وجود دارد بسیار متنوع است که از این میان فیزیوتراپی از مهمترین و اثرگذارترین روشهای درمانی آن محسوب میشود. لیزر تراپی با لیزر پرتوان برای بهبود سریع و ترمیم مشکلات ستون فقرات بیمار بسیار کمک کننده است. این شیوه بصورت تخصصی در فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد انجام میشود که انواع آسیبهای ستون فقرات را درمان میکند، توضیحات بیشتر را از فیزیوتراپیست صادق زراعتکار بشنوید.

 • لیزر درمانی زانو در فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد

  175 بازدید

  فیزیوتراپیست صادق زراعتکار درباره لیزر درمانی زانو با لیزر پرتوان برای درمان دردهای مفصل زانو مانند آرتروز زانو، آسیب دیدگی رباط های زانو، کشیدگی عضلات پیرامون، ساییدگی مفصل زانو، تخریب غضروف زانو، صدا دادن زانو، خالی کردن و قفل کردن زانو توضیح میدهد.

 • فیزیوتراپی گردن درد با لیزر پرتوان

  420 بازدید

  لیزر پرتوان فیزیوتراپی آرامش درمان اصولی دردهای گردنی است. در این شیوه فیزیوتراپیست صادق زراعتکار با بکارگیری دقیق امواج پر قدرت لیزر ضایعات مفصلی گردن، دیسک گردن، آرتروز گردن و گردن درد عصبی را درمان میکند.

 • فیزیوتراپی پیچ خوردگی مچ پا با لیزر پرتوان

  535 بازدید

  پیچ خوردگی مچ پا یا انکل اسپرین، موجب درد و احساس لقی در مچ پا میشود. عدم درمان مناسب این عارضه موجب افزایش احتمال پیچ خوردگی های بعدی با شدت بیشتر میشود. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار نحوه درمان پیچ خوردگی مچ پا توسط امواج قدرتمند لیزر پرتوان را توضیح میدهد.

 • درمان پارگی رباط صلیبی زانو با لیزر پرتوان

  6,521 بازدید

  رباط صلیبی جلویی یا ACL از مهمترین عناصر ثبات دهنده مفصل زانوست که بصورت رایجی در میان ورزشکاران و حتی افراد غیر ورزشکار دچار کشیدگی و پارگی میشود. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار، درمان رباط صلیبی با استفاده از لیزر پرتوان را تشریح میکند. این روش بصورت تخصصی در فیزیوتراپی آرامش در سعادت آباد انجام میشود.

 • فلج بلز-فیزیوتراپی

  312 بازدید

  درمان قطعی فلج بلز فیزیوتراپی اصولی است. در کلینیک فیزیوتراپی آرامش در سعادت آباد روشهای اختصاصی درمان فلج بل توسط فیزیوتراپیست صادق زراعتکار انجام میشود. این روشها شامل لیزر درمانی، طب سوزنی، تحریک الکتریکی، درمان با دست و... است.

 • تشخیص و درمان فلج بل

  194 بازدید

  بیماری های گوناگونی مانند سکته مغزی، بیماری لایم، سندروم رامسی هانت و... علائمی شبیه به فلج بلز دارند. توضیحات بیشتر از زبان فیزیوتراپیست صادق زراعتکار.

 • عملکرد عصب صورتی

  273 بازدید

  عملکردهای عصب هفتم یا عصب صورتی را در این ویدیو مشاهده بفرمایید.

 • علائم فلج بل

  196 بازدید

  فلج بلز که بدنبال درگیری عصب هفتم صورت بوجود می آید، نشانه هایی دارد که مهمترین آن فلج یکطرفه صورت است. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به تشریح علائم فلج بل میپردازد.

 • علت فلج بل

  1,212 بازدید

  فلج بلز که همراه با از کار افتادن حرکات صورت است و بیمار را چندین ماه گرفتار میکند به دلایل بسیاری ایجاد میشود. صرف نظر از علل ناشناخته، در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار برخی از مهمترین علل شناخته شده فلج بل را تشریح میکند

 • فلج بل چیست

  199 بازدید

  روزانه بیماران مبتلا به فلج صورت یا همان فلج بل، به فیزیوتراپی آرامش مراجعه میکنند تا به شیوه دکتر فیزیوتراپیست صادق زراعتکار درمان شوند. در این ویدیو با فلج عصب هفتم مغزی بیشتر آشنا میشویم. تلفن مطب: 88681746 و 88680938، تلگرام 09354462653

 • درمان شانه درد با طب سوزنی درای نیدلینگ

  1,302 بازدید

  درای نیدلینگ درمانی با استفاده از سوزن است. سوزنها بدون وارد کردن ماده خارجی و با تحریک نقاطی انتخابی در بدن موجب آزاد سازی بافتهای درگیر میشوند. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار دردهای شانه و کتف را با استفاده از درای نیدلینگ درمان میکند.

 • درای نیدلینگ گردن درد توسط فیزیوتراپیست صادق زراعتکار

  648 بازدید

  یکی از روشهای درمانی بدون عارضه در فیزیوتراپی آرامش برای درمان دردهای گردن طب سوزنی درای نیدلینگ است.

 • درمان زانو درد با طب سوزنی درای نیدلینگ

  1,975 بازدید

  مزیت مهم درای نیدلینگ بدون عارضه بودن این روش است. در این روش نقاط خاصی برای ورود سوزن انتخاب میشوند که تحریک آنها اثرات درمانی ویژه ای دارد. این روش بصورت تخصصی در فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد توسط فیزیوتراپیست صادق زراعتکار انجام میشود.

 • فیزیوتراپی تخصصی درد مفصل فک

  796 بازدید

  استفاده از روشهای روز دنیا، مدرنترین تجهیزات موجود در جهان و کسب certificate از دانشگاه north georgia امریکا در درمان مشکلات سر، صورت و فک، ویژگی های منحصر به فرد فیزیوتراپی آرامش هستند.

 • درمان سر درد با سوزن درای نیدلینگ

  3,675 بازدید

  در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار با استفاده از طب سوزنی درای نیدلینگ به درمان سر درد میپردازد.

 • درمان درد کشاله ران با طب سوزنی درای نیدلینگ

  1,834 بازدید

  در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار دردهای کشاله ران را با درای نیدلینگ درمان میکند.

 • درمان درد مفاصل و عضلات نوازندگان

  379 بازدید

  فیزیوتراپی آرامش نخستین مرکز درمان تخصصی دردهای مفصلی و عضلانی نوازندگان در ایران است. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به تشریح روشهای درمانی در مشکلات اسکلتی عضلانی نوازندگان میپردازد.

 • توراسیک اوت لت، درد فک و شلی لیگامانی در نوازندگان

  38 بازدید

  از دیگر مشکلات رایج در بین نوازندگان سندروم خروجی توراسیک، درد در مفصل و شلی رباط های مفاصل دست بخصوص انگشتان است. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به تشریح آسیبهای یاد شده میپردازد. فیزیوتراپی آرامش نخستین مرکز تخصصی درمان دردهای مفصلی و عضلانی در نوازندگان.

 • دردهای گردن، کمر و سیاتیک در نوازندگان

  209 بازدید

  مشکلات متعدد ستون فقرات نوازنده را مجبور به کاهش مدت زمان تمرین و شاید به کلی متوقف کردن تمرین و اجرا میکند. در فیزیوتراپی آرامش -کلینیک تخصصی مشکلات مفصلی- نوازندگان با بررسی علل ایجاد این آسیبها به بازگشت هرچه سریعتر نوازنده به تمرین و اجرا کمک میکنیم. توضیحات بیشتر از زبان فیزیوتراپیست صادق زراعتکار.

 • دردهای آرنج و مچ دست در نوازندگان

  629 بازدید

  درد دست بزرگترین شکایت در بین نوازندگان تمام سازهاست. حرکات ظریف و تکرار شونده انگشتان و مچ دست علت اصلی این مشکل است که در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به بررسی رایجترین این مشکلات پرداخته است.

 • مشکلات تاندونی و شانه درد در نوازندگان

  166 بازدید

  نوازندگان با تمرینهای طولانی و فشرده و داشتن استراحتهای کوتاه، پوزیشن های ثابت و در برخی موارد غلط شانس آسیب زیادی در تاندونهای خود بویژه در تاندونهای شانه دارند. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توضیحات بیشتری میدهد. فیزیوتراپی آرامش نخستین مرکز اختصاصی درمانی آسیبهای نوازندگان در ایران.

 • علل دردهای مفصلی و عضلانی نوازندگان

  137 بازدید

  نوازندگان بدلیل اختصاص زمانهای طولانی برای تمرین و یا اجرا، همچنین استفاده های طولانی از مفاصل دست، بیش از سایرین در معرض آسیبهای مفصلی و عضلانی هستند. فیزیوتراپی آرامش نخستین مرکز تخصصی درمان دردهای مفصلی نوازندگان است. به توضیحات فیزیوتراپیست صادق زراعتکار در این باره توجه بفرمایید.

 • درمان دردپا در مشاغلی که زیاد می ایستند با درای نیدلینگ

  906 بازدید

  پزشکان جراح، پرستاران، مهمانداران هواپیما، معلمان، آرایشگران و تقریبا تمام افرادیکه باید در حالت ایستاده کار کنند تجربه درد در مفاصل پا، زانو، لگن و یا کمر را دارند. در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد با بررسی علل ایجاد این دردها از روشهای مختلف از جمله درای نیدلینگ برای درمان بیماران استفاده میکنیم. به توضیحات فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توجه بفرمایید.

 • فیزیوتراپی کمر درد با طب سوزنی درای نیدلینگ

  1,298 بازدید

  در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد علل درد و درگیری ستون فقرات بیمار را بررسی میکنیم و از روشهای موثری همچون لیزر درمانی با لیزر پرتوان، اولتراسوند، جریانهای الکتریکی مناسب و طب سوزنی درای نیدلینگ برای درمان علت اصلی درد استفاده میکنیم. به توضیحات فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توجه بفرمایید.

 • درمان درد پشت زانو با طب سوزنی به روش درای نیدلینگ

  1,579 بازدید

  در پشت زانو عضله کوچک و بسیار مهمی بنام پوپلیتئوس قرار دارد که در صورت اختلال در عملکردش، موجب دردناک شدن پشت زانو میشود. فیزیوتراپیست صادق زراعتکار در مورد درای نیدلینگ زانو در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد توضیحات بیشتری میدهد.

 • درمان درد سوزشی بین دو كتف با درای نیدلینگ

  2,814 بازدید

  فیزیوتراپی درمان اصلی دردهای سوزشی پشت و بین دو کتف است. این دردها در بین افرادیکه زمان زیادی مینشینند و یا مشاغلی دارند که باید در وضعیت نشسته به فعالیت بپردازند بیشتر دیده میشود. درای نیدلینگ روش موثری برای درمان این دردهاست که در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد بصورت تخصصی انجام میشود. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توضیحات بیشتری میدهد.

 • درمان گرفتگی ماهیچه پای ورزشکاران رزمی با درای نیدلینگ

  364 بازدید

  در کنار امواج پرتوان لیزر، طب سوزنی درای نیدلینگ یک روش موثر در درمان آسیبهای ورزشی خصوصا ورزشهای رزمی است که در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد بصورت تخصصی انجام میشود. توضیحات بیشتر از زبان فیزیوتراپیست صادق زراعتکار.

 • درمان دردهای عمقی کمر و پهلو با طب سوزنی درای نیدلینگ

  401 بازدید

  یک روش موثر در درمان دردهای عمقی و تیر کشنده به بسمت پهلو، لگن و باسن، طب سوزنی درای نیدلینگ است. این روش بصورت تخصصی در کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد انجام میشود. به توضیحات فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توجه بفرمایید.

 • درمان درد سرشانه با طب سوزنی به روش درای نیدلینگ

  1,485 بازدید

  بسیاری از دردهایی که در شانه تا آرنج احساس میشوند در اثر درگیری عضله دلتوئید بوجود می آیند. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به درمان طب سوزنی به روش درای نیدلینگ این ضایعات میپردازد. کلینیک فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد

 • درمان شین اسپلینت با طب سوزنی درای نیدلینگ

  823 بازدید

  دردهای ساق پا، شین اسپلینت نامیده میشوند. بیشتر این دردها در فعالیت های مدام و سنگین که در وضعیت ایستاده انجام میشوند و همچنین در ورزشکاران بسیار رایج است. یک راه حل درمانی طب سوزنی درای نیدلینگ است. فیزیوتراپیست صادق زراعتکار توضیحات بیشتری در این مورد میدهد. فیزیوتراپی آرامش سعادت آباد

 • درمان درد مچ دست با طب سوزنی به روش درای نیدلینگ

  970 بازدید

  درد مچ در بین خانمهای خانه دار رایج است. فعالیتهای زیادی در آشپزخانه موجب ایجاد درد مچ دست میشود. درصد قابل توجهی از این بیماران را میتوان با طب سوزنی درای نیدلینگ درمان کرد. در این ویدیو فیزیوتراپیست صادق زراعتکار به تشریح جزییات بیشتری در این باره میپردازد.