در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 115
  دنبال کننده
 • 84
  دنبال شونده
 • 121.2هزار
  بازدید

فانوس

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 115
  دنبال کننده
 • 84
  دنبال شونده
 • 121.2هزار
  بازدید
Loading...
این کانال رسمی به درخواست "فانوس" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • فانوس-بهزادفراهانی:ازصادق هدایت تا لبخند آیت الله خمینی

  11,755 بازدید

  برنامه فانوس قسمت ششم-بهزاد فراهانی:مشکل مسئولین با سبیلهای من است و احیانا سوسیالیست هستم که هستم همیشه در فعالیتهایم مخالفت سیاسی وجود دارد چشمشان کور برایم مهم نیست/آوای الله اکبر را در سال 48 من سر دادم/سنگ سورنای من لبخند آیت الله خمینی را برانگیخت/بهروز وثوقی،ملک مطیعی وفردین دستاوردهای قبل از انقلاب هستند/چپاول مملکت و دیوار فقیرانه سینما و تئاتر/ملاقات هدایت- تهیه کننده و مجری:حمید باقریان

 • فانوس-لوون هفتوان:مهاجرت سینماگران/رضا عطاران و دراکولا

  14,044 بازدید

  برنامه فانوس-قسمت پنجم-لوون هفتوان:مهاجرت سینماگران و هنرمندان از کشور به دلیل محدودیت و بعد از انقلاب/چالش من و رضا عطاران و دراکولا/پررویی برای موفقیت در سینما/عدم توجه کافی به هنرمندان ارامنه در ایران به دلایل سیاسی/لوون هفتوان شاخصترین بازیگر ارمنی/کابوس فقر و گرسنگی در ایران/پرویز پرستویی نقش اول "پرویز" برزگر بود/تئاتر کانادا را با ایران مقایسه میکنید؟-(مجری و تهیه کننده: حمید باقریان).

 • کثیریان:از داعشی و نامسلمان نبودن اصغر فرهادی تا فراستی

  11,177 بازدید

  برنامه فانوس-قسمت چهارم-کیوان کثیریان:کی گفته فرهادی،بیضایی،کیارستمی و عیاری داعشی و نامسلمان هستند/بغل کردن لیوان توسط فراستی و نظرهای عامیانه و بی منطق سر برنامه هفت/آقای روحانی یک کلمه در زمینه فرهنگ حرف نزد من رایم را پس میگیرم/هر فیلمی توسط افراد خودی مسئولان فرهنگی ساخته نشود بد است/اسکار و نخل طلای سینماگران با کتک قدردانی میشود-(مجری و تهیه کننده: حمید باقریان).

 • شایسته:شبکه GEM و تهدید سینماگران از طرف وزیر و ارشاد

  12,259 بازدید

  برنامه فانوس قسمت سوم-مرتضی شایسته تهیه کننده و رئیس کانون پخش فیلمها از عدم شفافیت و تصمیم نادرست شورای پخش فیلمها در وزارت ارشاد صحبت می کند/داستان توقیف "پنجاه کیلو آلبالو"/بی عدالتی در پخش و تبلیغات فیلمها در رسانه ملی/تبلیغات در شبکه های ماهواره ای و GEM کمک حال سینما هستند/آقایان جنتی، خاموشی و اعضای شورای پخش جوابگوی حال سینما باشند (مجری و تهیه کننده:حمید باقریان).

 • برنامه فانوس- فرزاد موتمن: پورنوگرافی در فیلمفارسی

  3,211 بازدید

  قسمت دوم برنامه فانوس با حضور فرزاد موتمن کارگردان و نویسنده سینما/جنجال اخراج محمدرضا فروتن به خاطر بازی بد او سر صحنه فیلمبرداری/عاشقی و ازدواج آقای کارگردان به خاطر علاقه همسرش به ژان لوک گدار/به شهرت رسیدن هانیه توسلی و طناز طباطبائی/برابری پورنوگرافی با سینمای قبل از انقلاب/ناگفته هایی از فروزان، خسرو شکیبایی و مری آپیک/سرنگونی سینما با بهانه "هنر و تجربه". (مجری و تهیه کننده: حمید باقریان)

 • برنامه فانوس- عسگرپور: ویرانی سینما بدون کیارستمی

  1,967 بازدید

  قسمت اول- کیارستمی نباشد اعتبار جهانی سینما چه جایگاهی دارد؟ تکلیف این همه نفع طلبی چیست؟ چرا فیلم "عصبانی نیستم" رضا درمیشیان، او را عصبانی کرد؟ چرا فیلم "رستاخیز" از خیز طوفانی محروم ماند؟ در این بخش محمد مهدی عسگرپور، کارگردان و تهیه کننده، مدیر عامل اسبق خانه سینما، فارابی و قائم مقام شبکه دو سیما، به این چراها پاسخ می دهند. (مجری و تهیه کننده: حمید باقریان).