در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 98.9هزار
  بازدید

پُرس لاین

پُرس لاین، سامانه انجام آنلاین تحقیقات بازار، ارزیابی های سازمانی و مطالعات دانشگاهی. پرسشنامه آنلاین طراحی و ارسال کنید و تحلیل آماری لحظه ای دریافت کنید. در این کانال قابلیت های پُرس لاین معرفی می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پُرس لاین، سامانه انجام آنلاین تحقیقات بازار، ارزیابی های سازمانی و مطالعات دانشگاهی. پرسشنامه آنلاین طراحی و ارسال کنید و تحلیل آماری لحظه ای دریافت کنید. در این کانال قابلیت های پُرس لاین معرفی می شود.

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 98.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • افزودن شرط براساس مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی

  34 بازدید

  اگر فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن، پورتال مشتری، سیستم CRM، سیستم منابع انسانی و سیستم های اطلاعاتی مشابهی دارید، می توانید با استفاده از این ویژگی براساس نوع خرید، نوع خدمت، نوع تراکنش و یا حتی اطلاعات هویتی کاربران خود، آن ها را به صورت خودکار به قسمت مرتبطی در فرم یا پرسشنامه آنلاین ساخته شده با پُرس لاین هدایت کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • پایپینگ مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی در پرسشنامه

  18 بازدید

  اطلاعات پایگاه های داده مانند سیستم CRM، سیستم پذیرش، سیستم منابع انسانی و ... را می توانید به صورت مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی در فرم و پرسشنامه آنلاین پایپ کنید. به این ترتیب لینک های اختصاصی تولید می شوند که وقتی پاسخ دهنده بر روی آن ها کلیک می کند، می توانید وی را به نام وی مخاطب قرار دهید و ... . برای آشنایی بیشتر این ویدیو «پایپینگ مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی» را ببینید.

 • ساخت فرم و پرسشنامه آنلاین به زبان های مختلف در پُرس لاین

  61 بازدید

  پُرس لاین تنها فرم ساز و نرم افزار پرسشنامه و نظرسنجی آنلاین با قابلیت ساخت فرم و پرسشنامه به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی است. در این ویدیو نحوه تنظیم زبان پاسخ دهی به فرم و پرسشنامه را مشاهده کنید.

 • ویژگی جدید پُرس لاین: ثبت موقعیت مکانی پاسخ دهندگان

  391 بازدید

  در بسیاری از پرسشگری های میدانی تحقیقات بازار، موقعیت مکانی پاسخ دهندگان، داده ای ارزشمند محسوب می شود و در تصمیم گیری نهایی حائز اهمیت است. در کاربری سازمانی پُرس لاین می توانید این ویژگی را فعال کنید و موقعیت پاسخ دهندگان را به صورت پین شده بر روی نقشه مشاهده کنید. این ویدیو را ببینید.

 • تصمیم گیری اثربخش به کمک گزارش ساز پُرس لاین

  565 بازدید

  اگر می خواهید تنها نمودارهای بُرش یا بخش خاصی از داده های جمع آوری شده در پرسشنامه آنلاین خود را ببینید و تحلیل کنید، از گزارش ساز در کاربری سازمانی پُرس لاین استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • چگونه سوال اولویت دهی در پُرس لاین تعریف و تحلیل کنید؟

  442 بازدید

  اولویت دهی در پرسشنامه های تحقیقات بازار و نظرسنجی مشتری و کارکنان کاربرد فراوانی دارد. در این ویدیو با نوع سوال اولویت دهی و چگونگی تحلیل داده و نمودارهای آن در کاربری رایگان پُرس لاین آشنا شوید.

 • پُرس لاین چیست؟

  1,261 بازدید

  پُرس لاین، نرم افزار ساخت پرسشنامه آنلاین است. تحقیقات بازاریابی، مدیریت تجربه مشتری، ارزیابی های منابع انسانی، فرم های درون سازمانی و پیمایش های دانشگاهی بخشی از موارد استفاده پُرس لاین در سازمان ها و برای مدیران، کارآفرینان و دانشجویان است. برای شروع رایگان به porsline.ir مراجعه کنید.

 • پُرس لاین چگونه کار می کند؟

  79,939 بازدید

  پُرس لاین کاربرپسند ترین نرم افزار ساخت پرسشنامه و فرم آنلاین است. در پُرس لاین تنها با چند درگ و دراپ می توانید پرسشنامه بسازید. رایگان شروع کنید.

 • اطلاعات مخفی در پرسشنامه آنلاین چیست و چگونه کار می کند

  820 بازدید

  درج اطلاعات مخفی راهکاری برای استفاده از اطلاعات پایگاه های داده سازمان مانند پایگاه داده مشتریان و منابع انسانی در پرسشنامه است. مزایای این ویژگی: ۱. لینک های اختصاصی از پرسشنامه تولید کنید تا هر پاسخ دهنده تنها از طریق آن بتواند پاسخ دهد. ۲. پاسخ دهندگان خود را بخش بندی(Segment) کنید. و بسیاری مزایای دیگر. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • نمونه پرسشنامه و فرم آنلاین آماده

  1,140 بازدید

  با امکان جدید پُرس لاین، می توانید از میان ده ها فرم آنلاین و پرسشنامه آماده، به راحتی نمونه موردنظر خود را انتخاب و ویرایش کنید و تنها با چند کلیک آن را ارسال کنید.

 • ویژگی جدید پرس لاین: تعریف فیلترهای پیشرفته بر روی داده

  492 بازدید

  در حساب کاربری سازمانی پُرس لاین، می توانید به کمک ویژگی فیلترینگ چند سطحی داده ها و نتایج پرسشنامه آنلاین، نگاهی موشکافانه به داده ها بیندازید و تصمیمی اثربخش بگیرید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • طراحی و رنگ بندی فرم آنلاین در پرس لاین

  184 بازدید

  انتخاب رنگ بندی برای فرم آنلاین یا پرسشنامه آنلاین ایجاد شده در پرس لاین، امکان جدیدی است که در حساب کاربری رایگان پرس لاین برای همه کاربران قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • سفارشی سازی صفحه تشکر از پاسخ دهندگان در پُرس لاین

  840 بازدید

  اگر می خواهید به پاسخ دهندگان به پرسشنامه آنلاین خود، در انتهای پاسخ دهی، متناسب با جواب هایی که داده اند، صفحه های تشکر متفاوتی نشان دهید، این ویدیو را ببینید.

 • احراز هویت پاسخ دهندگان

  756 بازدید

  اگر می خواهید سوالات پرسشنامه آنلاین، تنها توسط افرادی خاصی قابل مشاهده و پاسخ گویی باشد، از امکان احراز هویت پاسخ دهندگان در حساب کاربری سازمانی پُرس لاین استفاده کنید. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • ساز و کار جلوگیری از ثبت بیش از یکبار پاسخ در پرس لاین

  477 بازدید

  در این ویدیو با دو ویژگی «جلوگیری از ثبت بیش از یکبار پاسخ» و «شناسایی پاسخ های تکراری و اسپم» در حساب کاربری حرفه ای پرس لاین آشنا شوید.

 • امکانات جدید نمایش پرسشنامه به صورت پاپ آپ

  157 بازدید

  اگر مایلید پرسشنامه آنلاین خود را به صورت پاپ آپ نمایش دهید و بلافاصله با پاسخ به آخرین سوال، بدون نمایش دکمه ارسال و صفحه تشکر، پاپ آپ بسته شود، این ویدیو را ببینید.

 • ویژگی جدید پُرس لاین: پایپینگ پاسخ و امتیاز

  434 بازدید

  در کاربری رایگان پُرس لاین می توانید پاسخ یک سوال را در متن سوال دیگری بکار برید یا امتیاز کاربر را بلافاصله به وی نشان دهید و پرسشنامه آنلاین تعاملی بسازید.

 • ویژگی جدید پُرس لاین: تنظیم امتیاز در پرسشنامه

  696 بازدید

  برای ایجاد آزمون آنلاین، محاسبه امتیاز عملکرد کارکنان، ایجاد سبد خرید برای وب سایت و ده ها کاربرد دیگر از ویژگی «افزودن امتیاز» استفاده کنید. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • شرطی کردن سوال های پرسشنامه و تعریف روابط منطقی

  1,085 بازدید

  به کمک تنظیم لاجیک و افزودن شرط می توانید مسیرهای مختلف پاسخ دهی در پرسشنامه آنلاین خود ایجاد کنید. با افزودن شرط تعیین می کنید که بعد از پاسخ تحت شرایط خاصی، چه سوالی نمایش داده شود. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • دو شیوه جدید ارسال و نمایش پرسشنامه در پُرس لاین

  367 بازدید

  از این به بعد برای نمایش پرسشنامه و جمع آوری پاسخ به به اشتراک گذاری لینک در شبکه های اجتماعی محدود نیستید و می توانید از امکان «نمایش به صورت پاپ آپ» و «قراردادن در وب سایت» هم استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدئو را ببینید.

 • هفت نوع سوال جدید در نسخه رایگان پُرس لاین

  308 بازدید

  امکان دریافت ایمیل، لینک/وب سایت، عدد، سوال متنی با پاسخ کوتاه و بلند، ایجاد سوال ماتریسی و بخش بندی پرسشنامه آنلاین با هفت نوع سوال جدید در پُرس لاین ایجاد شده است.

 • گزارش پرسشنامه آنلاین خود را با همکاران تان تسهیم کنید

  456 بازدید

  با دو ویژگی جدید پرس لاین آشنا شوید: اول، لینک گزارشات گرافیکی آماری را با همکاران و مدیران خود به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از هر مکان و در هر زمانی بتوانند نتایج را به صورت لحظه ای دنبال کنند. دوم، با موبایل خود وارد شوید و شاخص های پاسخ دهی را چک کنید یا گزارشات گرافیکی را بررسی نمایید.

 • مصاحبه مرکز کسب و کارهای نوپای فاوا با پُرس لاین

  276 بازدید

  در جریان نمایشگاه الکامپ ۹۵، مرکز کسب و کارهای نوپای فاوا، با انجام مصاحبه با چند استارت آپ منتخب، به بررسی روند شکل گیری و چالش های آن ها پرداخت. پُرس لاین نیز یکی از این موارد بود که در این ویدئو می توانید روند شکل گیری و توسعه پُرس لاین را دنبال کنید. https://porsline.ir

 • تصمیمی هوشمندانه و سریع با گزارشات گرافیکی پُرس لاین

  194 بازدید

  پُرس لاین نه تنها به شما در ایجاد و توزیع پرسشنامه آنلاین کمک می کند، بلکه به کمک گزارشات گرافیکی آماری می توانید تصمیمی هوشمندانه بگیرید. انواع نمودارهای تعاملی به شکل نمودار میله ای، دایره ای و نقطه ای به همراه جداول آماری را می توانید برای گزارش دهی نتایج داده های جمع آوری شده بکار برید. https://porsline.ir

 • مصاحبه با مدیرعامل پُرس لاین در جریان نمایشگاه الکامپ۹۵

  141 بازدید

  نحوه شکل گیری پُرس لاین از زبان مدیرعامل آن. https://porsline.ir

 • تغییرات صفحه مطالعات من در پُرس لاین

  350 بازدید

  برای استفاده راحت تر کاربران پُرس لاین، تغییراتی را در صفحه مطالعات من ایجاد کرده ایم. این ویدئو را ببینید تا با این تغییرات آشنا شوید. برای شروع استفاده به porsline.ir سر بزنید. https://porsline.ir

 • پُرس لاین چگونه کار می کند؟

  2,183 بازدید

  برای آشنایی با نحوه ایجاد پرسشنامه و نظرسنجی در پُرس لاین، امکانات ارسال و دریافت بهنگام نتایج، این ویدیو را مشاهده کنید. پُرس لاین، انجام تحقیقات بازار، رضایت سنجی مشتریان، ارزیابی های درون سازمانی و تحقیقات دانشگاهی را برای مدیران سازمان ها، پژوهشگران و دانشجویان ساده، سریع و کم هزینه می کند. برای شروع به porsline.ir مراجعه کنید. پرس لاین را رایگان شروع کنید. https://porsline.ir