در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 136.1هزار
  بازدید

پرس لاین، نرم افزار فرم ساز و پرسشنامه آنلاین

پرس لاین نرم افزار فرم ساز، پرسشنامه آنلاین و نظرسنجی آنلاین است که کاربران رایگان می توانند پرسشنامه تحقیقات بازار، فرم رضایت مشتری و نظرسنجی کارکنان و ارزیابی عملکرد را بسازند و تحلیل و گزارش آماری دریافت کنند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پرس لاین نرم افزار فرم ساز، پرسشنامه آنلاین و نظرسنجی آنلاین است که کاربران رایگان می توانند پرسشنامه تحقیقات بازار، فرم رضایت مشتری و نظرسنجی کارکنان و ارزیابی عملکرد را بسازند و تحلیل و گزارش آماری دریافت کنند.

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 136.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • امکان دریافت فایل از پاسخ دهندگان به فرم و پرسشنامه آنلاین در پُرس لاین

  157 بازدید

  به کمک ویژگی جدید پُرس لاین می توانید در هرجا از فرم و پرسشنامه آنلاین خود از پاسخ دهندگان بخواهید انواع فایل را برای شما ارسال کنند. در کاربری حرفه ای ۲ گیگابایت و در کاربری سازمانی ۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی فایل در اختیار دارید.

 • افزودن شرط براساس مقادیر متغیر مخفی در فرم ساز پرس لاین

  70 بازدید

  اگر فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن، پورتال مشتری، سیستم CRM، سیستم منابع انسانی و سیستم های اطلاعاتی مشابهی دارید، می توانید با استفاده از این ویژگی براساس نوع خرید، نوع خدمت، نوع تراکنش و یا حتی اطلاعات هویتی کاربران خود، آن ها را به صورت خودکار به قسمت مرتبطی در فرم یا پرسشنامه آنلاین ساخته شده با پُرس لاین هدایت کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • پایپینگ مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی در پرسشنامه

  54 بازدید

  اطلاعات پایگاه های داده مانند سیستم CRM، سیستم پذیرش، سیستم منابع انسانی و ... را می توانید به صورت مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی در فرم و پرسشنامه آنلاین پایپ کنید. به این ترتیب لینک های اختصاصی تولید می شوند که وقتی پاسخ دهنده بر روی آن ها کلیک می کند، می توانید وی را به نام وی مخاطب قرار دهید و ... . برای آشنایی بیشتر این ویدیو «پایپینگ مقادیر متغیرهای اطلاعات مخفی» را ببینید.

 • ساخت فرم و پرسشنامه آنلاین به زبان های مختلف در پُرس لاین

  109 بازدید

  پُرس لاین تنها فرم ساز و نرم افزار پرسشنامه و نظرسنجی آنلاین با قابلیت ساخت فرم و پرسشنامه به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی است. در این ویدیو نحوه تنظیم زبان پاسخ دهی به فرم و پرسشنامه را مشاهده کنید.

 • ثبت موقعیت مکانی پاسخ دهندگان به فرم و پرسشنامه آنلاین

  477 بازدید

  در بسیاری از پرسشگری های میدانی تحقیقات بازار، موقعیت مکانی پاسخ دهندگان، داده ای ارزشمند محسوب می شود و در تصمیم گیری نهایی حائز اهمیت است. در کاربری سازمانی نرم افزار فرم ساز پیشرفته پُرس لاین می توانید این ویژگی را فعال کنید و موقعیت پاسخ دهندگان را به صورت پین شده بر روی نقشه مشاهده کنید. این ویدیو را ببینید.

 • گزارش ساز در ابزار فرم ساز پرس لاین چگونه کار می کند؟

  735 بازدید

  اگر می خواهید تنها نمودارهای بُرش یا بخش خاصی از داده های جمع آوری شده در پرسشنامه آنلاین خود را ببینید و تحلیل کنید، از گزارش ساز در نرم افزار فرمساز پُرس لاین استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • چگونه سوال اولویت دهی در پُرس لاین تعریف و تحلیل کنید؟

  498 بازدید

  اولویت دهی در پرسشنامه های تحقیقات بازار و نظرسنجی مشتری و ارزیابی عملکرد کارکنان کاربرد فراوانی دارد. در این ویدیو با نوع سوال اولویت دهی و چگونگی تحلیل داده و نمودارهای آن در کاربری رایگان پُرس لاین آشنا شوید.

 • پُرس لاین چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

  1,439 بازدید

  پُرس لاین، نرم افزار ساخت پرسشنامه آنلاین، فرم ساز پیشرفته رایگان و ابزار ساخت نظرسنجی است. تحقیقات بازار، مدیریت تجربه مشتری، نظرسنجی رضایت مشتری، ارزیابی عملکرد کارکنان و منابع انسانی، نظرسنجی کارکنان، فرم های درون سازمانی و پیمایش های دانشگاهی بخشی از موارد استفاده پُرس لاین در سازمان ها و برای مدیران، کارآفرینان و دانشجویان است. برای شروع رایگان به porsline.ir مراجعه کنید.

 • پرس لاین چگونه کار می کند؟

  114,203 بازدید

  نرم افزار فرم ساز آنلاین پرس لاین روزانه توسط هزاران کاربر برای ساخت فرم نظرسنجی، پرسشنامه تحقیقات بازار، نظرسنجی کارکنان، ارزیابی عملکرد کارکنان، نظرسنجی رضایت مشتری در استارت اپ ها و شرکت های کوچک و بزرگ استفاده می شود.

 • ساخت پرسشنامه و فرم آنلاین پیشرفته با درج اطلاعات مخفی

  984 بازدید

  درج اطلاعات مخفی راهکاری برای استفاده از اطلاعات پایگاه های داده سازمان مانند پایگاه داده مشتریان و منابع انسانی در پرسشنامه است. مزایای این ویژگی: ۱. لینک های اختصاصی از پرسشنامه تولید کنید تا هر پاسخ دهنده تنها از طریق آن بتواند پاسخ دهد. ۲. پاسخ دهندگان خود را بخش بندی(Segment) کنید. و بسیاری مزایای دیگر. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • نمونه پرسشنامه و فرم آنلاین آماده

  1,471 بازدید

  نمونه پرسشنامه و فرم آنلاین آماده، ساخت فرم نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین را برای کاربران بسیار راحت می کند. در فرم ساز پیشرفته آنلاین پرس لاین به ده ها نمونه فرم و پرسشنامه آماده دسترسی دارید که همگی قابل ویرایش هستند.

 • تحلیل آماری پیشرفته با نرم افزار فرم ساز پرس لاین

  640 بازدید

  در حساب کاربری سازمانی نرم افزار نظرسنجی آنلاین، پُرس لاین، می توانید به کمک ویژگی فیلترهای پیشرفته داده ها بر روی نتایج فرم نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین، نگاهی موشکافانه به داده ها بیندازید و تصمیمی اثربخش بگیرید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • ساخت فرم آنلاین و رنگ بندی و طراحی فرم نظرسنجی

  238 بازدید

  انتخاب رنگ بندی برای فرم آنلاین یا پرسشنامه آنلاین ساخته شده در پرس لاین، امکان جدیدی است که در حساب کاربری رایگان پرس لاین برای همه کاربران قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • سفارشی سازی صفحه تشکر از پاسخ دهندگان در پُرس لاین

  998 بازدید

  اگر می خواهید به پاسخ دهندگان به فرم نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین خود، در انتهای پاسخ دهی، متناسب با جواب هایی که داده اند، صفحه های تشکر متفاوتی نشان دهید، این ویدیو را ببینید.

 • احراز هویت پاسخ دهندگان به فرم نظرسنجی و پرسشنامه

  910 بازدید

  اگر می خواهید سوالات فرم پرسشنامه آنلاین، تنها توسط افرادی خاصی قابل مشاهده و پاسخ گویی باشد، از امکان احراز هویت پاسخ دهندگان در حساب کاربری سازمانی پُرس لاین استفاده کنید. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • جلوگیری از ثبت بیش از یکبار پاسخ در فرم نظرسنجی آنلاین

  576 بازدید

  در این ویدیو با دو ویژگی «جلوگیری از ثبت بیش از یکبار پاسخ» و «شناسایی پاسخ های تکراری و اسپم» در حساب کاربری حرفه ای پرس لاین آشنا شوید. بعد از ساخت فرم نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین، از فاز تنظیمات امکان های فوق را برای ثبت تنها یکبار پاسخ فعال کنید.

 • ساخت فرم و پرسشنامه آنلاین به صورت نمایش پاپ اپ

  199 بازدید

  اگر مایلید فرم پرسشنامه آنلاین و نظرسنجی خود را به صورت پاپ آپ نمایش دهید و بلافاصله با پاسخ به آخرین سوال، بدون نمایش دکمه ارسال و صفحه تشکر، پاپ آپ بسته شود، این ویدیو را ببینید.

 • ساخت فرم آنلاین و آزمون آنلاین تعاملی در پرس لاین

  511 بازدید

  در نرم افزار فرمساز و پرسشنامه آنلاین، پُرس لاین، می توانید پاسخ یک سوال را در متن سوال دیگری بکار برید یا امتیاز کاربر را بلافاصله به وی نشان دهید و پرسشنامه آنلاین، فرم نظرسنجی یا آزمون آنلاین خود را تعاملی کنید.

 • ساخت آزمون آنلاین در پرس لاین

  848 بازدید

  برای ساخت آزمون آنلاین، محاسبه امتیاز ارزیابی عملکرد کارکنان، ایجاد سبد خرید برای وب سایت و ده ها کاربرد دیگر از ویژگی «افزودن امتیاز» در نرم افزار ساخت آزمون آنلاین، پرس لاین، استفاده کنید. برای آشنایی این ویدیو را ببینید.

 • شرطی کردن سوال های پرسشنامه و تعریف روابط منطقی

  1,333 بازدید

  نرم افزار فرم ساز آنلاین پرس لاین امکان تعریف روابط منطقی و شرطی کردن نمایش سوال های فرم نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین را می دهد. به کمک تنظیم لاجیک و افزودن شرط می توانید مسیرهای مختلف پاسخ دهی در پرسشنامه آنلاین خود ایجاد کنید. با افزودن شرط تعیین می کنید که بعد از پاسخ تحت شرایط خاصی، چه سوالی نمایش داده شود. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.

 • قرار دادن فرم آنلاین پرسشنامه در وب سایت

  437 بازدید

  کد html برای امبد کردن یا نمایش پرسشنامه و فرم آنلاین ساخته شده با پرس لاین را دریافت کنید و پرسشنامه، فرم و نظرسنجی خود را در وب سایت یا اپلیکیشن خود نمایش دهید

 • ساخت پرسشنامه به صورت رایگان در پرس لاین

  352 بازدید

  امکان دریافت ایمیل، لینک/وب سایت، عدد، سوال متنی با پاسخ کوتاه و بلند، ایجاد سوال ماتریسی و بخش بندی فرم آنلاین و پرسشنامه آنلاین با هفت نوع سوال جدید در پُرس لاین ایجاد شده است.

 • گزارش پرسشنامه آنلاین خود را با همکاران تان تسهیم کنید

  496 بازدید

  نرم افزار فرمساز آنلاین رایگان پرس لاین دو امکان جدید را تولید کرده است: اول، لینک گزارش تحلیل آماری را با همکاران و مدیران خود به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از هر مکان و در هر زمانی بتوانند نتایج را به صورت لحظه ای دنبال کنند. دوم، با موبایل خود وارد شوید و شاخص های پاسخ دهی را چک کنید یا گزارشات گرافیکی را بررسی نمایید.

 • مصاحبه مرکز کسب و کارهای نوپای فاوا با پُرس لاین

  287 بازدید

  در جریان نمایشگاه الکامپ ۹۵، مرکز کسب و کارهای نوپای فاوا، با انجام مصاحبه با چند استارت آپ منتخب، به بررسی روند شکل گیری و چالش های آن ها پرداخت. پُرس لاین نیز یکی از این موارد بود که در این ویدئو می توانید روند شکل گیری و توسعه پُرس لاین را دنبال کنید. https://porsline.ir

 • تحلیل آماری و نمودار گرافیگی در بخش گزارش پرسشنامه

  227 بازدید

  نرم افزار فرمساز و پرسشنامه آنلاین، پُرس لاین، نه تنها به شما در ساخت فرم نظرسنجی آنلاین کمک می کند، بلکه به کمک تحلیل و گزارش گرافیکی آماری می توانید تصمیمی هوشمندانه بگیرید. انواع نمودارهای تعاملی به شکل نمودار میله ای، دایره ای و نقطه ای به همراه جداول آماری را می توانید برای گزارش دهی نتایج داده های جمع آوری شده بکار برید.

 • مصاحبه با مدیرعامل پُرس لاین در جریان نمایشگاه الکامپ۹۵

  151 بازدید

  نحوه شکل گیری پُرس لاین از زبان مدیرعامل آن. https://porsline.ir

 • نمونه پرسشنامه یا ساخت پرسشنامه در صفحه پرسشنامه های من

  395 بازدید

  نمونه پرسشنامه با قابلیت ویرایش و یا ساخت پرسشنامه جدید به همراه دیگر امکانات صفحه پرسشنامه های من در نرم افزار فرم ساز آنلاین پرس لاین. رایگان شروع کنید.

 • ابزار فرم ساز، پُرس لاین، چگونه کار می کند؟

  2,374 بازدید

  نرم افزار فرم ساز و پرسشنامه آنلاین پرس لاین را برای ساخت پرسشنامه و ارسال فرم نظرسنجی و دریافت بهنگام نتایج و خروجی اکسل استفاده کنید. رایگان شروع کنید. پُرس لاین، انجام تحقیقات بازار، رضایت سنجی مشتری، نظرسنجی کارکنان و ارزیابی عملکرد پرسنل و تحقیقات دانشگاهی را برای مدیران سازمان ها، پژوهشگران و دانشجویان ساده، سریع و کم هزینه می کند.