در حال بارگذاری
 • 97
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.4هزار
  بازدید

استانداری خوزستان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 97
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.4هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "استانداری خوزستان" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • حضور دکتر شریعتی در تحریریه روزنامه ایران

  13,218 بازدید

  استاندار خوزستان با حضور در تحریریه روزنامه ایران به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد

 • آبرسانی غدیر در ایستگاه خرمشهر

  151 بازدید

  آب پس از طی حدود یکصد کیلومتر ظهر امروز وارد تصفیه خانه آب خرمشهر شد

 • سوال خبرنگار روزنامه ایران از استاندار خوزستان

  492 بازدید

  اگر اعتراض های مردم خرمشهر و آبادان نبود آیا پروژه خط دوم طرح آبرسانی غدیر به بهره برداری می رسید؟ ........................ پاسخ کارشناسی و تخصصیدکتر شریعتی استاندار خوزستان به سوال خبرنگار روزنامه ایران

 • اهمیت_اولویت

  157 بازدید

  اگر خط لوله دوم غدیر آبادان - خرمشهر نبود چه می شد ؟

 • افتتاح پروژه آبرسانی به چذابه با حضور وزیر نیرو

  3,710 بازدید

  پروژه آبرسانی به چذابه با حضور وزیر نیرو و استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان پروژه آبرسانی به چذابه روز دوشنبه پانزدهم آبان ماه با حضور وزیر نیرو و استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید. این پروژه در طول دو ماه با اعتبار 25 میلیارد تومان تکمیل شد.

 • برگزاری جلسه مدیریت بحران استان

  3,124 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوستان در جلسه مدیریت یحران استان از تحویل لایحه ریزگردها و خسارات سیل به دولت خبر و گفت در صورت پذیرش این لایحه ها تا حدودی خسارات سیل جبران خواهد شد ، سازمان آب و برق خوزستان هم در این زمینه عنوان کرد امسال در حوزه رودخانه های کارون ،دز.و کرخه مشکل کشت محصولات نداریم

 • تدابیر استاندار خوزستان برای رفع مشکلات شرکت فارسیت

  520 بازدید

  استاندار خوزستان گفت: برنامه ریزی هایی انجام شده است تا شهرداری های استان موظف شوند خریدهای خود را از شرکت فارسیت اهواز انجام دهند، به شرطی که این کارخانه نیز کیفیت تولیدات خود را مانند تولیدات خارج از استان ارتقاء دهد زیرا این امکان در کارخانه فارسیت مهیا است.

 • راه اندازی فاز اول خط 1 قطار شهری اهواز تا 10 ماه آینده

  723 بازدید

  تاکنون حدود 25 کیلومتر تونل در این پروژه حفر شده است. یکی از موارد مشکل در حفر تونل در پروژه متر و اهواز، حفاری در زیر رودخانه کارون بود که با موفقیت انجام شده است. امیدواریم فاز اول خط یک قطار شهری اهواز از فرودگاه تا مصلا در مدت 6 تا 10 ماه آینده راه اندازی شود. کارهای اساسی فاز دوم نیز از مصلا تا میدان ساعت انجام شده است و اگر همه تلاش کنند می توان این فاز را در بازه ای 15 ماهه راه انداخت.

 • نشست ستاد ساماندهی امور جوانان

  118 بازدید

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: در زمینه کاهش میزان بیکاری و ایجاد اشتغال دراستان دستگاه های مختلف به صورت موردی برنامه هایی را اجرا می کنند اما برای کاهش این آسیب اجتماعی باید چرخه معیشت مردم را بیشتر به حرکت دربیاوریم.

 • کارا کارت-خروج از رکود و بالابردن قدرت خرید کارمندان

  277 بازدید

  دکتر غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران از امضای تفاهم نامه جدیدی میان استانداری خوزستان و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: کارا کارت تفاهم نامه جدیدی است که برای خروج از رکود و بالابردن قدرت خرید و تحرک بخشیدن به بازار در اختیار کارمندان قرار خواهد گرفت. وی افزود: این کارت ها به میزان 4برابر حقوق دریافتی کارمندان شارژ خواهند شد که بازپرداخت یکساله با سود حداکثر12درصد خواهد داشت.

 • بازار عراق فرصتی برای کارخانجات تولیدی آرد استان

  181 بازدید

  دکتر شریعتی : بازار عراق فرصتی برای شرکت های تولیدی آرد است تا بتوانند با تمام ظرفیت کار کنند و این که مشکلات وجود دارد و نمی توان به صادرات محصول پرداخت، بهانه است زیرا نمی توان هیچ کار تولیدی و اقتصادی را بدون ریسک انجام داد. وی افزود: شرکت های تولید آرد از ظرفیت مازاد خود استفاده کنند و وارد بازارهای عراق و سایر بازارها شوند و تولیدات خود را به این کشورها صادر کنند.

 • تأمین ۵ میلیارد تومان برگزاری کلاس های کنکوری

  92 بازدید

  استاندار خوزستان : برای تأمین پنج میلیارد تومان مورد نیاز به منظور برگزاری کلاس های کنکوری نیز باید از ظرفیت های تمامی سازمان ها استفاده کرد. اگر هر سازمانی مثل بنیاد نخبگان یک کلاس هم متعهد شود، تمام نیاز استان برطرف می شود،از پتانسیل های موجود سازمان های مختلف باید استفاده کرد تا کارها تقسیم شود و هر کسی در حد توان خود برای توسعه و پیشرفت خوزستان کمک کند.

 • تبادل تفاهم نامه توانمندسازی اقتصادی و محرومیت زدایی

  221 بازدید

  محمدرضا مخبر دزفولی، رییس ستاد اجرایی فرمان امام در این آیین اظهار کرد: طی سه سال آینده باید 200هزار میلیارد ریال در استان از سوی این بنیاد سرمایه گذاری صورت بگیرد و با این حجم اعتبارات بیش از 30 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد که امیدوار هستیم همه مدیران استانی از آن پشتیبانی کنند تا این پروژه ها به سر انجام برسند.

 • بازدیدوزیر کشور و استاندار خوزستان از پایانه مرزی چذابه

  359 بازدید

  دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بازدید از مرز چزابه : استانداری خوزستان برنامه ریزی خیلی خوبی جهت برگزاری اربعین حسینی داشته است و هماهنگی های انجام شده بسیار خوب بود امیدواریم این اقدامات همچنان تا اربعین حسینی ادامه یابد و شاهد برگزاری مراسم اربعین حسینی به طور شایسته باشیم.

 • سفر وزیر بهداشت به شهرستان های بهبهان و آغاجاری

  1,177 بازدید

  به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان،با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان،امروز دوشنبه دو پروژه بهداشتی، درمانی شامل بخش LDR (بخش زایمان) بیمارستان فریده بهبهانی و ICU بیمارستان شهید زاده در شهرستان بهبهان به بهره برداری رسید.

 • جمع آوری مدارس کانکسی و کپری در خوزستان

  208 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوزستان در آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان امام حسین (ع) روستای خسرج شهر شاوور از توابع شوش بیان کرد: این تصمیم مهم تنها با کمک همه مردم و مسئولان و مدیران استان محقق می شود تا جشن برچیده شدن مدارس کانکسی را بگیریم.

 • دیدار صمیمانه استاندار با بازیکنان استقلال خوزستان

  686 بازدید

  استاندار خوزستان در این دیدار با اشاره به بازی پیش روی استقلال خوزستان گفت:بازی پیش رو با استقلال تهران بازی مهمی است البته من برعکس دوستان اعتقاد دارم که این بازی برای استقلال تهران مهم تر است زیرا حریف آن ها قهرمان لیگ است.تمام تیم های کشور اگر بخواهند با استقلال خوزستان بازی کنند باید برنامه ریزی کنند که چگونه در برابر این تیم مقاومت کنند.

 • سفر شهرستانی استاندار خوزستان به رامهرمز

  571 بازدید

  غلام رضا شریعتی استاندار خوزستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود در رامهرمز با اشاره به وضعیت تاسف آور طرح کشاورزی دیمه اظهار کرد: با وجود سرمایه گذاری عظیم و پایداری که انجام شد ، غفلت ، بی توجهی و سپردن پروژه به شرکت ها و موسساتی غیر بومی این پروژه را به ناکامی کشاند و پروژه کشاورزی دیمه که میتوانست منشا اشتغالزایی حداقل برای3هزار نفر باشد ، قبل از به بهره برداری رسیدن تعطیل شد .

 • تاکید استاندار خوزستان بر حل مشکلات منطقه عین دو

  363 بازدید

  دکتر شریعتی با تاکید بر این که وظیفه ما این است که مشکلات را برطرف کنیم، گفت: قرار نیست که با حضور مسئولان منتی گذاشته شود بلکه جزو وظایف حکومت ها است که در راستای حل مشکلات گام بردارند. بنابراین حل مشکلات از حقوق مردم و از وظایف ما است.باید نظرات مردم لحاظ شود و مورد توجه قرار گیرد و این گونه نباشد که تنها به نظرات ما در جلسات بسته عمل کرد و در نتیجه مشکلی از مردم حل نشود.

 • دیدار استاندار خوزستان با اهالی ملاشیه

  680 بازدید

  در این نشست که با حضور جمعی از اهالی برگزار شد، دکتر شریعتی بر لزوم توجه تمام دستگاه ها و مدیران جهت رفع مشکلات ملاشیه و سایر مناطق حاشیه شهر تأکید کرد مشکلات فاضلاب شهری، وضعیت گاز شهری، بیکاری جوانان ملاشیه در جوار صنایع و کارخانه های موجود،مشکلات حمل و نقل عمومی در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 • بازدید استاندار خوزستان از شهرستان دشت آزادگان و هویزه

  761 بازدید

  دكتر غلامرضاشریعتی در این سفر طی دیداری با نخبگان سیاسی و اجتماعی شهرستان دشت آزادگان با مشكلات عمده مردم این شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند.پس از بازدید از شهرستان دشت آزادگان وارد شهرستان هویزه شد و در بدو ورود با استقبال مسئولان، مردم و عشایر این شهرستان مواجه شدند.

 • وضعیت مسجدسلیمان در شان مردم این شهر نیست

  924 بازدید

  استاندار خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی در بازدید از روند ساخت پتروشیمی مسجدسلیمان و همچنین کارخانه آلومینیم سازی این شهر در جلساتی به بررسی وضعیت و رسیدگی به مشکلات موجود پرداخت .

 • بازدید هوایی استاندار خوزستان از مناطق سیل زده

  1,460 بازدید

  بازدید هوایی استاندارخوزستان از مناطق سیل زده و دیدار با مردم دکتر عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان با یک فروند بالگرد از مناطق سیل زده این استان بازدید هوایی داشت و درپایان این بازدید تصمیمات مهمی برای کمک به سیل زدگان و ترمیم وبازسازی ابنیه ها و اراضی کشاورزی مناطق سیل زده اتخاذ کرد

 • سخنان استاندار خوزستان در در کارگروه ستاد انتخابات

  292 بازدید

  وی تصریح کرد:هیچ کس در ستاد اجرایی و نظارت انتخابات حق ندارد در تعیین نمایندگان مجلس دخالتی داشته باشد و آنچه که انتخاب و تایید می شود همان رای مردم است.در واقع انتخابات یک رفراندوم است که هیچ کس حق دخل و تصرف در آن ندارد و رای مردم فصل الخطاب انتخابات است.نباید طراحی مهندسی برای تعیین یک مجلس صورت بگیرد و این حق نه برای دولت است و نه هیات نظارت و نه هیات اجرایی این حق را ندارد .

 • رونق در بندر شادگان

  532 بازدید

  بندر شادگان با وجود اینکه در عرصه اقتصادی تازه وارد به حساب می آید، توانسته به قلب تپنده رونق اقتصاد و اشتغال شهرستان تبدیل شود. پنجم آبانماه سال 93 بود که عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان، جمعی از مدیران اقتصادی و بازرگانی استان و مسئولان محلی به بندر تجاری شادگان سفر کردند تا این بندر را به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار دهند.

 • کنفرانس خبری هیئت سوئیسی و استاندار خوزستان-بخش اول

  143 بازدید

  قائم مقام وزیر امور خارجه سوئیس در کنفرانسی خبری با حضور استاندار خوزستان در هتل پارس برگزار شد گفت : دلیل اصلی اینکه شلمچه را به عنوان مقصد نخست خود در ایران انتخاب کردیم، جنگی بود که در سال 1980 آغاز شد و تاثیر عمیقی در ایران، منطقه و جهان برجای گذاشت؛ لمس چنین اتفاقاتی از نزدیک تجربه بسیار خاص و مفیدی خواهد بود.

 • ادای احترام هیئت سوئیسی به شهدای شلمچه

  192 بازدید

  معاون استاندارخوزستان و فرماندار ویژه خرمشهر در نشست با هیئت سوئیسی به سرپرستی "ایو رسیه" قائم مقام وزیر خارجه کشور سوئیس در زیارتگاه شهدای گمنام شلمچه، با بیان اینکه این منطقه یکی از نقاط آغازین شروع جنگ نابرابر علیه مردم ایران بود ،جنگی تمام عیار بر علیه مردمی بی دفاع، گفت : این یادمان شهدا نمادی از ایثار و مقاومت جانانه مردم در برابر تعدی و تجاوز کشورهای متخاصم بود.

 • بازدید سفیر سوئیس از مناطق مختلف اهواز

  442 بازدید

  جولیو هاز سفیر کشور سوئیس در ایران که به دعوت استانداری خوزستان در اهواز حضور پیدا کرده بود از مناطق مختلف شهر اهواز دیدن کرد