در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 82
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 29.9هزار
  بازدید

استانداری خوزستان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 82
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 29.9هزار
  بازدید
Loading...
این کانال رسمی به درخواست "استانداری خوزستان" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • افتتاح پروژه آبرسانی به چذابه با حضور وزیر نیرو

  24 بازدید

  پروژه آبرسانی به چذابه با حضور وزیر نیرو و استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان پروژه آبرسانی به چذابه روز دوشنبه پانزدهم آبان ماه با حضور وزیر نیرو و استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید. این پروژه در طول دو ماه با اعتبار 25 میلیارد تومان تکمیل شد.

 • برگزاری جلسه مدیریت بحران استان

  3,063 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوستان در جلسه مدیریت یحران استان از تحویل لایحه ریزگردها و خسارات سیل به دولت خبر و گفت در صورت پذیرش این لایحه ها تا حدودی خسارات سیل جبران خواهد شد ، سازمان آب و برق خوزستان هم در این زمینه عنوان کرد امسال در حوزه رودخانه های کارون ،دز.و کرخه مشکل کشت محصولات نداریم

 • تدابیر استاندار خوزستان برای رفع مشکلات شرکت فارسیت

  333 بازدید

  استاندار خوزستان گفت: برنامه ریزی هایی انجام شده است تا شهرداری های استان موظف شوند خریدهای خود را از شرکت فارسیت اهواز انجام دهند، به شرطی که این کارخانه نیز کیفیت تولیدات خود را مانند تولیدات خارج از استان ارتقاء دهد زیرا این امکان در کارخانه فارسیت مهیا است.

 • راه اندازی فاز اول خط 1 قطار شهری اهواز تا 10 ماه آینده

  431 بازدید

  تاکنون حدود 25 کیلومتر تونل در این پروژه حفر شده است. یکی از موارد مشکل در حفر تونل در پروژه متر و اهواز، حفاری در زیر رودخانه کارون بود که با موفقیت انجام شده است. امیدواریم فاز اول خط یک قطار شهری اهواز از فرودگاه تا مصلا در مدت 6 تا 10 ماه آینده راه اندازی شود. کارهای اساسی فاز دوم نیز از مصلا تا میدان ساعت انجام شده است و اگر همه تلاش کنند می توان این فاز را در بازه ای 15 ماهه راه انداخت.

 • نشست ستاد ساماندهی امور جوانان

  96 بازدید

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: در زمینه کاهش میزان بیکاری و ایجاد اشتغال دراستان دستگاه های مختلف به صورت موردی برنامه هایی را اجرا می کنند اما برای کاهش این آسیب اجتماعی باید چرخه معیشت مردم را بیشتر به حرکت دربیاوریم.

 • کارا کارت-خروج از رکود و بالابردن قدرت خرید کارمندان

  199 بازدید

  دکتر غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران از امضای تفاهم نامه جدیدی میان استانداری خوزستان و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: کارا کارت تفاهم نامه جدیدی است که برای خروج از رکود و بالابردن قدرت خرید و تحرک بخشیدن به بازار در اختیار کارمندان قرار خواهد گرفت. وی افزود: این کارت ها به میزان 4برابر حقوق دریافتی کارمندان شارژ خواهند شد که بازپرداخت یکساله با سود حداکثر12درصد خواهد داشت.

 • بازار عراق فرصتی برای کارخانجات تولیدی آرد استان

  106 بازدید

  دکتر شریعتی : بازار عراق فرصتی برای شرکت های تولیدی آرد است تا بتوانند با تمام ظرفیت کار کنند و این که مشکلات وجود دارد و نمی توان به صادرات محصول پرداخت، بهانه است زیرا نمی توان هیچ کار تولیدی و اقتصادی را بدون ریسک انجام داد. وی افزود: شرکت های تولید آرد از ظرفیت مازاد خود استفاده کنند و وارد بازارهای عراق و سایر بازارها شوند و تولیدات خود را به این کشورها صادر کنند.

 • تأمین ۵ میلیارد تومان برگزاری کلاس های کنکوری

  86 بازدید

  استاندار خوزستان : برای تأمین پنج میلیارد تومان مورد نیاز به منظور برگزاری کلاس های کنکوری نیز باید از ظرفیت های تمامی سازمان ها استفاده کرد. اگر هر سازمانی مثل بنیاد نخبگان یک کلاس هم متعهد شود، تمام نیاز استان برطرف می شود،از پتانسیل های موجود سازمان های مختلف باید استفاده کرد تا کارها تقسیم شود و هر کسی در حد توان خود برای توسعه و پیشرفت خوزستان کمک کند.

 • تبادل تفاهم نامه توانمندسازی اقتصادی و محرومیت زدایی

  125 بازدید

  محمدرضا مخبر دزفولی، رییس ستاد اجرایی فرمان امام در این آیین اظهار کرد: طی سه سال آینده باید 200هزار میلیارد ریال در استان از سوی این بنیاد سرمایه گذاری صورت بگیرد و با این حجم اعتبارات بیش از 30 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد که امیدوار هستیم همه مدیران استانی از آن پشتیبانی کنند تا این پروژه ها به سر انجام برسند.

 • بازدیدوزیر کشور و استاندار خوزستان از پایانه مرزی چذابه

  276 بازدید

  دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بازدید از مرز چزابه : استانداری خوزستان برنامه ریزی خیلی خوبی جهت برگزاری اربعین حسینی داشته است و هماهنگی های انجام شده بسیار خوب بود امیدواریم این اقدامات همچنان تا اربعین حسینی ادامه یابد و شاهد برگزاری مراسم اربعین حسینی به طور شایسته باشیم.

 • سفر وزیر بهداشت به شهرستان های بهبهان و آغاجاری

  713 بازدید

  به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان،با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان،امروز دوشنبه دو پروژه بهداشتی، درمانی شامل بخش LDR (بخش زایمان) بیمارستان فریده بهبهانی و ICU بیمارستان شهید زاده در شهرستان بهبهان به بهره برداری رسید.

 • جمع آوری مدارس کانکسی و کپری در خوزستان

  159 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوزستان در آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان امام حسین (ع) روستای خسرج شهر شاوور از توابع شوش بیان کرد: این تصمیم مهم تنها با کمک همه مردم و مسئولان و مدیران استان محقق می شود تا جشن برچیده شدن مدارس کانکسی را بگیریم.

 • دیدار صمیمانه استاندار با بازیکنان استقلال خوزستان

  516 بازدید

  استاندار خوزستان در این دیدار با اشاره به بازی پیش روی استقلال خوزستان گفت:بازی پیش رو با استقلال تهران بازی مهمی است البته من برعکس دوستان اعتقاد دارم که این بازی برای استقلال تهران مهم تر است زیرا حریف آن ها قهرمان لیگ است.تمام تیم های کشور اگر بخواهند با استقلال خوزستان بازی کنند باید برنامه ریزی کنند که چگونه در برابر این تیم مقاومت کنند.

 • سفر شهرستانی استاندار خوزستان به رامهرمز

  382 بازدید

  غلام رضا شریعتی استاندار خوزستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود در رامهرمز با اشاره به وضعیت تاسف آور طرح کشاورزی دیمه اظهار کرد: با وجود سرمایه گذاری عظیم و پایداری که انجام شد ، غفلت ، بی توجهی و سپردن پروژه به شرکت ها و موسساتی غیر بومی این پروژه را به ناکامی کشاند و پروژه کشاورزی دیمه که میتوانست منشا اشتغالزایی حداقل برای3هزار نفر باشد ، قبل از به بهره برداری رسیدن تعطیل شد .

 • تاکید استاندار خوزستان بر حل مشکلات منطقه عین دو

  190 بازدید

  دکتر شریعتی با تاکید بر این که وظیفه ما این است که مشکلات را برطرف کنیم، گفت: قرار نیست که با حضور مسئولان منتی گذاشته شود بلکه جزو وظایف حکومت ها است که در راستای حل مشکلات گام بردارند. بنابراین حل مشکلات از حقوق مردم و از وظایف ما است.باید نظرات مردم لحاظ شود و مورد توجه قرار گیرد و این گونه نباشد که تنها به نظرات ما در جلسات بسته عمل کرد و در نتیجه مشکلی از مردم حل نشود.

 • دیدار استاندار خوزستان با اهالی ملاشیه

  372 بازدید

  در این نشست که با حضور جمعی از اهالی برگزار شد، دکتر شریعتی بر لزوم توجه تمام دستگاه ها و مدیران جهت رفع مشکلات ملاشیه و سایر مناطق حاشیه شهر تأکید کرد مشکلات فاضلاب شهری، وضعیت گاز شهری، بیکاری جوانان ملاشیه در جوار صنایع و کارخانه های موجود،مشکلات حمل و نقل عمومی در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 • بازدید استاندار خوزستان از شهرستان دشت آزادگان و هویزه

  335 بازدید

  دكتر غلامرضاشریعتی در این سفر طی دیداری با نخبگان سیاسی و اجتماعی شهرستان دشت آزادگان با مشكلات عمده مردم این شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند.پس از بازدید از شهرستان دشت آزادگان وارد شهرستان هویزه شد و در بدو ورود با استقبال مسئولان، مردم و عشایر این شهرستان مواجه شدند.

 • وضعیت مسجدسلیمان در شان مردم این شهر نیست

  564 بازدید

  استاندار خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی در بازدید از روند ساخت پتروشیمی مسجدسلیمان و همچنین کارخانه آلومینیم سازی این شهر در جلساتی به بررسی وضعیت و رسیدگی به مشکلات موجود پرداخت .

 • بازدید هوایی استاندار خوزستان از مناطق سیل زده

  870 بازدید

  بازدید هوایی استاندارخوزستان از مناطق سیل زده و دیدار با مردم دکتر عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان با یک فروند بالگرد از مناطق سیل زده این استان بازدید هوایی داشت و درپایان این بازدید تصمیمات مهمی برای کمک به سیل زدگان و ترمیم وبازسازی ابنیه ها و اراضی کشاورزی مناطق سیل زده اتخاذ کرد

 • سخنان استاندار خوزستان در در کارگروه ستاد انتخابات

  253 بازدید

  وی تصریح کرد:هیچ کس در ستاد اجرایی و نظارت انتخابات حق ندارد در تعیین نمایندگان مجلس دخالتی داشته باشد و آنچه که انتخاب و تایید می شود همان رای مردم است.در واقع انتخابات یک رفراندوم است که هیچ کس حق دخل و تصرف در آن ندارد و رای مردم فصل الخطاب انتخابات است.نباید طراحی مهندسی برای تعیین یک مجلس صورت بگیرد و این حق نه برای دولت است و نه هیات نظارت و نه هیات اجرایی این حق را ندارد .

 • رونق در بندر شادگان

  278 بازدید

  بندر شادگان با وجود اینکه در عرصه اقتصادی تازه وارد به حساب می آید، توانسته به قلب تپنده رونق اقتصاد و اشتغال شهرستان تبدیل شود. پنجم آبانماه سال 93 بود که عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان، جمعی از مدیران اقتصادی و بازرگانی استان و مسئولان محلی به بندر تجاری شادگان سفر کردند تا این بندر را به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار دهند.

 • کنفرانس خبری هیئت سوئیسی و استاندار خوزستان-بخش اول

  128 بازدید

  قائم مقام وزیر امور خارجه سوئیس در کنفرانسی خبری با حضور استاندار خوزستان در هتل پارس برگزار شد گفت : دلیل اصلی اینکه شلمچه را به عنوان مقصد نخست خود در ایران انتخاب کردیم، جنگی بود که در سال 1980 آغاز شد و تاثیر عمیقی در ایران، منطقه و جهان برجای گذاشت؛ لمس چنین اتفاقاتی از نزدیک تجربه بسیار خاص و مفیدی خواهد بود.

 • ادای احترام هیئت سوئیسی به شهدای شلمچه

  176 بازدید

  معاون استاندارخوزستان و فرماندار ویژه خرمشهر در نشست با هیئت سوئیسی به سرپرستی "ایو رسیه" قائم مقام وزیر خارجه کشور سوئیس در زیارتگاه شهدای گمنام شلمچه، با بیان اینکه این منطقه یکی از نقاط آغازین شروع جنگ نابرابر علیه مردم ایران بود ،جنگی تمام عیار بر علیه مردمی بی دفاع، گفت : این یادمان شهدا نمادی از ایثار و مقاومت جانانه مردم در برابر تعدی و تجاوز کشورهای متخاصم بود.

 • بازدید سفیر سوئیس از مناطق مختلف اهواز

  388 بازدید

  جولیو هاز سفیر کشور سوئیس در ایران که به دعوت استانداری خوزستان در اهواز حضور پیدا کرده بود از مناطق مختلف شهر اهواز دیدن کرد

 • بازدید استاندار از نمایشگاه توانمندی های خوزستان

  108 بازدید

  این نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی صنعتگران و بازدیدکنندگان مواجه شد و تعامل فراوانی جهت آشنایی تولید کنندگان و مشتریان به وجود آورد تا به این وسیله موجبات دلگرمی بیشتر برای تولیدکنندگان بومی و حمایت از تولیدات کالاها و خدمات آنها و رونق و افزایش سطح کیفی محصولات فراهم گردد.

 • ضیافت افطاری استانداری خوزستان در مرکز بهزیستی

  164 بازدید

  در ضیافت افطاری ایتام و دانشجویان ممتاز تحت پوشش بهزیستی مورد تجلیل استانداری خوزستان قرار گرفتند. مهندس خبیر با ابراز خرسندی از اینکه در میان جمع کودکان و ایتام تحت پوشش بهزیستی حضور دارد گفت:همه افراد جامعه در قبال این کودکان مسئولیت دارند و ما به عنوان مسئول در هر منصبی که هستیم باید از این کودکان حمایت کنیم. در پایان مراسم هدایایی از طرف استانداری خوزستان به ایتام و دانشجویان ممتاز اهدا شد.

 • ضیافت افطاری در بیت آیت الله موسوی جزایری

  514 بازدید

  استاندارخوزستان به همراه جمعی از مدیران ستادی یکشنبه مصادف با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان درضیافت افطاری آیت الله سید علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان و امام جمعه اهواز شرکت کرد.

 • تجلیل از فعالین امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر

  167 بازدید

  مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان در این مراسم که با حضور مهندس خبیر معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان برگزار شد اظهار داشت :مبارزه با مواد مخدر مستلزم صبر ،بردباری و تلاشی شبانه روزی است و برای قدم گذاشتن در این مسیر دشوار بیش از هر چیز عنایت حق تعالی است که می تواند راه گشا باشد.

 • شورای اداری 27 خرداد 94

  154 بازدید

  استاندار خوزستان در شورای اداری که در سالن همایش امام رضا شهرک نفت اهواز و با حضور مسئولان و مدیران استان برگزار شد از بوروکراسی موجود اداری و دفع سرمایه گذاران از استان از سوی برخی نهادهای خدماتی و اقتصادی به شدت انتقاد کرد.

 • مهندس خبیر معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار خوزستان

  221 بازدید

  بیانات مهندس خبیر معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار خوزستان در مصاحبه با روابط عمومی استانداری خوزستان در رابطه با حماسه سیاسی 24 خرداد و ماه مبارک رمضان