در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 16
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 146.4هزار
  بازدید

سایت درمانی پسوریازیس

سایت درمانی پسوریازیس جدیدترین داروها و شیوه های درمان و کنترل پسوریازیس

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سایت درمانی پسوریازیس جدیدترین داروها و شیوه های درمان و کنترل پسوریازیس

 • 16
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 146.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • گزارش بهبود چشمگیر پسوریازیس کف پا بعد از 19 جلسه ازون

  3,301 بازدید

  بیمار 55 ساله مبتلا به پسوریازیس از نوع کف پا که با درمان های دیگر حملات آنها کنترل نگردیده بود تحت درمان ازون تراپی برای مدت 19 جلسه قرار گرفتند. نتایج درمان عبارت از 50% بهبودی بعد از 12 جلسه و در جلسه نوزدهم 90% بهبودی چشم گیر نشان دادند. مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد: شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹

 • بهبود 70 درصدی ضایعات پسوریازیس در جلسه 29 ازون تراپی

  587 بازدید

  جوانی 37 ساله که از سن 10 سالگی به پسوریازیس مبتلا شده بودند و اکنون قبل از پایان دوره ازون تراپی (جلسه بیست و نهم) خارش، سوزش و پوسته ریزی ضایعات پسوریازیس بیمار تا 70 درصد بهبود یافته است. مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد: شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب.

 • گزارش تصویری از جزئیات بهبودی منحصر به فرد پسوریازیس

  603 بازدید

  بیمار با مراجعه به مرکز اکسی مد و تشکیل پرونده بلافاصله تحت درمان با ازون تراپی قرار گرفتند که بنابه اظهارات بیمار، ایشان پس از شروع دوره درمانی ازون تراپی مصرف سایر داروهای شیمیایی را قطع کردند و در حال حاضر در جلسه 25 درمان قرار داشته که بعد از این تعداد جلسات با استفاده از ازون درمانی نزدیک به 80 درصد ضایعات بیمار درمان پیدا کرده و در بهبودی بسر می برند.مشاوره رایگان ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱

 • نتایج مثبت و خوب بیمار مبتلا به پسوریازیس از ازون تراپی

  567 بازدید

  یکی دیگر از بیماران تقریبا 32 ساله مرکز اکسی مد که مدت 25 سال درگیر بیماری سوریازیس در ناحیه صورت، دست ها و سایر قسمت های بدن بوده اند با مراجعه به مرکز اکسی مد و شروع دوره درمانی ازون تراپی همراه با مشاوره های درمانی آقای دکتر علی تارات به نتایج مثبت و خوبی رسیده اند. مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد: شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب.

 • بهبودی محسوس پسوریازیس ژنرالیزه گرید 3 با ازن تراپی

  1,486 بازدید

  شخص در حدود سه سال مبتلا به پسوریازیس از نوع ژنرالیزه گرید 3 بوده و با شروع دوره درمانی ازون تراپی در جلسه هشتم به بعد به طور محسوسی زخم های بدن رو به بهبودی رفته و شعله وری یا فلاشینگ تقربا به صفر رسید و در حال حاضر به صورت هفته ای یک بار (در هفته سوم) در حال کامل کردن دوره درمانی ازون تراپی می باشد. مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد: شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب.

 • بهبود چشمگیر بیماری پسوریازیس آقای جلالت با ازون تراپی

  1,685 بازدید

  در طول درمان یکی از بیماران مبتلا به پسوریازیس (شدت بیماری بیش از 50 درصد از سطح بدن) به وسیله ازون درمانی در مرکز اکسی مد علائم حدود 94 درصد بیمار مبتلا به این بیماری پس از 25 جلسه درمانی بهبود یافته است. مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد: شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب.

 • درمان ام اس با اکسیژن درمانی (دکتر علی تارات)

  814 بازدید

  تعداد جلسات وابسته به میزان پاسخی است که بیمار به درمان میده و علی الاصول بین ۸ تا ۱۲ جلسه یک روز در میان در هر جلسه اکسیژن درمانی در حال ورزش EWOT و بعد ازون درمانی انجام میشود و بعد از ۱۲ جلسه ام آر ای گرفته میشه و روند درمان را بررسی میکنیم.

 • مکانیزم ازون درمانی در درمان بیماری های خودایمنی

  1,601 بازدید

  اوزون تراپی (Ozone therapy) یا اوزون درمانی به روش درمانی گفته می شود که جزو پزشکی جایگزین حساب می شود و در این روش درمانی برای بهبودی و درمانی بعضی از بیماری ها گاز یا مایع یا محلول ازون دار را از طریق خوراکی، تزریقی، پوستی وارد بدن بیمار می کنند. معمولاً از این روش برای درمان بیماری های سرطان، ایدز، اسکلروز چندگانه و بیماری های پوستی از جمله پسوریازیس استفاده می شود.

 • درمان پسوریازیس حاد خانم مینا آزاد با ازون تراپی

  2,783 بازدید

  تابوی پسوریازیس از یک سو و مقاومت اغلب آنها به درمان هایی نظیر نور درمانی و داروهای عمدتا موضعی قدیمی موجب شد که راهکار های اساسی برای شکار این بیماری سالیان سال محل تحقیق دانشمندان سراسر جهان قرار گیرد، نوابغی که در ایران نیز کم نیستند و اینک به همت همین محققان بنام کشورمان ناقوس مرگ و شکست پسوریازیس به صدا درآمده است.

 • بیماری های خود ایمنی و ازون تراپی (دکتر علی تارات)

  1,066 بازدید

  دکتر علی تارات با تاکید بر اینکه بی خطری مهمترین مولفه و فاکتور اساسی در استفاده از هر روش درمانی است، اظهار داشت: همین میزان موفقیت به علت ماهیت بی خطر و درمانگری که دارد نسبت به سایر روش های درمانی پسوریازیس واقعا کم نظیراست زیرا فرآیندی که هر روش درمانی ایجاد می کند مساله بسیار حیاتی محسوب می شود و نباید با ورود آن به فرد ایمنی بدن وی تحت تاثیر منفی قرار گیرد یا بیماری جدیدی در آن ایجاد شود.

 • نتیجه موفقیت آمیز درمان بیمار پسوریازیس با اکسیژن درمان

  1,545 بازدید

  روش درمانی ازون درمانی روش جدیدی در درمان بیماری پوستی پسوریازیس بوده و از مهمترین مزایای این روش می توان به ۱۰۰ درصد طبیعی بودن، عدم عارضه جانبی، عدم اختلال با داروهای دیگر، اثر پایدار و برگشت ناپذیر درمانی و در نهایت به عنوان آخرین و تنها روش نوین درمان پسوریازیس در جهان نام برد. مشاوره رایگان ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱

 • درمان پسوریازیس خانم رنجبر (18 جلسه ازون تراپی)

  3,253 بازدید

  روش درمانی ازون درمانی روش جدیدی در درمان بیماری پوستی پسوریازیس بوده و از مهمترین مزایای این روش می توان به ۱۰۰ درصد طبیعی بودن، عدم عارضه جانبی، عدم اختلال با داروهای دیگر، اثر پایدار و برگشت ناپذیر درمانی و در نهایت به عنوان آخرین و تنها روش نوین درمان پسوریازیس در جهان نام برد. مشاوره رایگان ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷

 • گزارش تصویری از درمان جدید پسوریازیس یا ازون تراپی

  5,125 بازدید

  روش اکسیژن درمانی یک سیستم درمانی تائید شده توسط FDA برای درمان بیماری های مختلف از جمله پسوریازیس می باشد. در یکی از تحقیقات ثبت شده در PubMed بر روی ۳۳ بیمار برای درمان ضایعات پوستی پسوریازیس در هر هفته ۲ بار و بمدت ۱۵ جلسه موثر بودن این روش را در بهبود ضایعات پوستی پسوریازیس اثبات کرد. متخصصان می گویند با مجوز گرفتن این روش درمانی، مبارزه با پسوریازیس وارد “عصرجدیدی” شده است. 02126207988 مشاور

 • دکتر ابولقاسم متین در مورد درمان گیاهی پسوریازیس

  13,568 بازدید

  پروفسور ابوالقاسم متین، متولد 1313، دارای مدرک دکترا در رشته تغذیه گیاهان شیمی گیاهی از دانشگاه گوتینگن و علوم زمینی از دانشگاه فنی برلین است. ایشان در سال 1350 خورشیدی نائل به درجه پرفسوری از دانشگاه گوتینگن برلین شدند . وی از سال 1345، عضو هیات علمی دانشگاه تبریز است و سال های بیشماری در کرسی استادی دانشگاه جندی شاپور تدریس و تحقیق کرده است. سایت درمانی پسوریازیس psoriasiscure.ir

 • سایت درمانی پسوریازی: توضیح آسان پسوریازیس

  3,402 بازدید

  پسوریازیس یا صدف یك بیماری پوستی مزمن و عود كننده و وابسته به سیستم ایمنی بدن است كه در اثر یك استعداد ژنتیكی یا ارثی در تركیب با محرك های محیطی نظیر ضربه و عفونت و یا داروها به وجود می آید. این بیماری اشكال بالینی بر گوناگونی داشت كه شدتهای متفاوتی دارند و مسری هم نیست. سایت درمانی psoriasiscure.ir

 • راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس

  2,433 بازدید

  راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس سایت درمانی پسوریازیس psoriasiscure.ir

 • استرس زمینه ساز بروز بیماری پوستی پسوریازیس

  2,315 بازدید

  عوامل محیطی موثر در بروز بیماری های خودایمنی بسیار متنوع هستند و هر عاملی از فیزیکی گرفته تا روحی که برای بدن استرس ایجاد کند زمینه ساز بروز بیماری پسوریازیس خواهد بود.

 • تفاوتها و شباهت های آرتریت پسوریازیس و آرتریت روماتوئید

  3,241 بازدید

  ممکن است فردی پسوریازیس داشته باشد ولی الزاما آرتریت پسوریازیس نداشته باشد (یعنی تظاهرات پوستی بدون درگیری مفصلی) که البته ممکن است بیمار پسوریازیس بعد از مدت ها با کمردرد التهابی، مفصل درد التهابی، انتزوپاتی یا ... به پزشک مراجعه کند. (نسبت زن به مرد مساوی است)

 • درگیری مفاصل در بیماری پسوریازیس چگونه است؟

  3,612 بازدید

  حدود ۳۰ درصد از بیماران مبتلا به پسوریازیس، دچار درد و التهاب مفاصل نیز هستند که به آن آرتریت مرتبط با پسوریازیس (Psoriatic arthritis) می گویند. و در ۵ درصد بیماران شدت التهاب به حدى است که باعث ناتوانى بیمار مى شود. در بعضى از افراد، وقتى که شدت گرفتارى پوست خیلى زیاد است، شدت گرفتارى مفاصل هم افزایش مى یابد. گاهى با بهبود ضایعات پوستى، از شدت درد مفاصل هم کاسته مى شود.

 • مصرف بتامتازون در بیماری پوستی پسوریازیس

  5,721 بازدید

  پماد موضعی بتامتازون (Betamethazone) ضد التهاب استروئیدی قوی جهت رفع التهاب و مؤثر در درمان بعضی بیماریهای پوستی از جمله اگزما، درماتیتها، پسوریازیس و لیکن پلان می باشد. بتامتازون استروئید گلوکوکورتیکوئیدی قوی با خواص ضد التهابی و سرکوب کننده سیستم ایمنی است. بتامتازون برای درمان خارش، قرمزی، خشکی و پوسته پوسته شدن،، التهاب و ناراحتی پوست استفاده می شود.

 • نقش تغذیه در رابطه با بیماری پوستی پسوریازیس چیست؟

  1,661 بازدید

  اگر چه از نظر علمی اثبات نشده، برخی از افراد مبتلا به پسوریازیس گمان می برند که آلرژی و رژیم غذایی محرک پسوریازیس آنهاست. مطالعات کنترل نشده نشان داده اند که افراد مبتلا به پسوریازیس و یا آرتریت پسوریاتیک ممکن است از یک رژیم غذایی با مکمل روغن ماهی غنی از ایکوزاپنتانوییک اسید (EPA) و دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) بهره مند شوند.

 • بیماران پسوریازیس مجاز به استفاده از پی آر پی PRPهستند؟

  907 بازدید

  در افراد مبتلا به بیماری های ژنتیکی پوست از قبیل لک و پیس (ویتیلیگو) و پسوریازیس بهتر است روش پی ار پی استفاده نشود. این روش درمانی با مقداری درد در حین تزریق، واکنش های الرژیک، کبودی و تورم در نواحی تزریق در تحریک پسوریازیس موثر است. در برخی موارد نیز همراهی و تخریب گلبول های قرمز همراه پلاکت ها در برخی نقاط پوست ممکن است باعث رسوب رنگدانه و لکه هائی در محل تزریق شو

 • روش های درمان و مراقبت از پسوریازیس ناخن

  4,234 بازدید

  درمان پسوریازیس ناخن با چالش های بالینی همراه می باشد، داده های کارآزمایی بالینی محدود و نتایج متناقضی در این باره منتشر شده است. مجموعه ای از گزینه های درمان پسوریازیس ناخن در دسترس می باشند از جمله می توان به محصولات موضعی، مداخلات رویه ای و عامل های سیستیک دهانی و بیولوژیکی اشاره کرد.

 • چشمه های آب گرم و اثر آن در درمان پسوریازیس

  2,308 بازدید

  گروهی از محققان اثر آب معدنی درمانی را بر درمان پسوریازیس بررسی كرده اند. در این مطالعه از آب های معدنی (لئوپولدین) كه سرشار از گوگرد است استفاده شده. بیوپسی پوستی از ضایعات بیمار قبل و 4 هفته پس از درمان انجام شد و مشاهده شد پیشرفت درمان در افرادی كه با آب معدنی درمان شده بودند 58/9 درصد و در افرادی كه با آب مقطر درمان شده بودند 50/5 درصد است.

 • آیا با وجود پسوریازیس هم می توان باردار شد؟

  1,535 بازدید

  ابتلا به پسوریازیس و یا آرتریت پسوریاتیک تاثیری بر شانس بارداری شما ندارد. باردار شدن تنها به تصمیم شما و شریک زندگیتان وابسته است. قبل از اقدام به لقاح، در مورد آن کاملا با تیم پزشکی خود مشورت کنید. اگر در زمان بارداری هنوز مشغول مصرف دارویی هستید باید بدانید که برخی داروها اثر سوء بر روی تکامل جنین در رحم مادر دارند.

 • طول دوره درمان و کنترل پسوریازیس و درمان نگه دارنده آن

  1,969 بازدید

  طول درمان و کنترل پسوریازیس بسته به وسعت و شدت آن دارد. ممکن است چند پلاک کوچک بوده که با درمان های موضعی به مدت یک تا دو ماه کنترل خواهد شد. اما در موارد شدید بیمار ممکن است 6 ماه الی دو سال نیاز به مصرف انواع داروها داشته باشد. بنابراین بسته به هر فرد طول درمان متفاوت بوده و معمولا فرد ماهی یک بار وقتی تحت درمان است به پزشک خود مراجعه می کند تا میزان دوز دارو و ترکیب آن در صورت نیاز تغیر کند.

 • معاینه بیمار پسوریازیس توسط دکتر احسانی متخصص پوست و مو

  9,401 بازدید

  دکتر امیر هوشنگ احسانی مقاطع پزشکی عمومی و دوره تخصصی پوست و مو را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده است و در حال حاضر دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون آموزشی بیمارستان رازی است. دکتر احسانی تاکنون تحقیقات زیادی را در زمینه لیزر و ریزش مو انجام داده و هم اکنون در کلینیک های تخصصی دولتی و خصوصی به درمان مراجعان می پردازد.

 • آیا نور آفتاب باعث بهبود پسوریازیس می شود؟

  901 بازدید

  یکی از سوالات شایع مبتلایان به بیماری پوستی پسوریازیس این است که آیا آفتاب در بهبود بیماری آنها تاثیر دارد یا نه؟ در جواب باید گفت که بله، نور آفتاب در بهبود بیماری موثر است. اشعه ماورای بنفش در تنظیم سیستم ایمنی پوست دخیل است. البته حواستان باشد که در این بیماری، مدت زمان و نحوه قرار گرفتن در معرض نور خورشید باید حساب شده باشد تا منجر به آفتاب سوختگی و آسیب های پوستی نشود.

 • پسوریازیس ارثی است؟ یا زمینه ژنتیکی دارد؟

  788 بازدید

  پسوریازیس یک نوع بیماری با زمینه ژنتیکی است. ظاهرا عامل اصلی بروز این بیماری ژنتیک است و عوامل محیطی در بروز آن نقش ندارد. ژن های متعددی در بروز این بیماری شناسایی شده است و از آنجایی که در هر کشور با توجه به زمینه ژنتیکی مردمان آن منطقه این ژن ها تفاوت دارند، ژن خاصی در بروز این بیماری شناسایی و تأیید نشده است.

 • نقش حمایت های عاطفی دیگران و درمان های جدید در پسوریازی

  532 بازدید

  درمان پسوریازیس ممکن است شامل لوسیون های درمانی، پرتو درمانی (هر گونه معالجه با اشعه)، جدیدترین داروها تحت عنوان داروهای بیولوژیک و یا تزریقات باشد. درمان این بیماری زمانبر و پر تنش است. داشتن شبکه ای قوی از افراد برای حمایت عاطفی در حین درمان، بسیار حائز اهمیت است. خانواده، دوستان صمیمی شما، همکارانتان و پزشکان شما افرادی هستند که می توانند شما را در طول درمان حمایت کنند.

 • انتخاب درمان پسوریازیس با توجه به وضعیت بیمار

  1,296 بازدید

  در حال حاضر این بیماری درمان قطعی ندارد، اما داروهای بسیاری وجود دارند که با استفاده از آنها، بیماری پسوریازیس کنترل می شود. با توجه به متفاوت بودن پسوریازیس در افراد مختلف، روش درمان در هر فرد بسته به سن، جنس، شغل، وسعت بیماری و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت خواهد بود.

 • آیا طب سوزنی در درمان پسوریازیس موثر است؟

  3,974 بازدید

  در برخی از مبتلایان به بیماری پسوریازیس، حتی تحریک شدن پوست با نوک سوزن یا گزش حشرات می تواند عامل تحریک کننده پلاک در نقطه ای جدید باشد. هر زمان که پوست شما آسیب دیده یا تحریک شود می تواند باعث تشکیل پلاک جدید پسوریازیس گردد. پزشکان این واکنش را پدیده کوبنر می نامند و از بین هر 4 بیمار پسوریازیسی 1 نفر ممکن است این پدیده را تجربه کند.