در حال بارگذاری
 • 9
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.5هزار
  بازدید

روابط عمومی پیاكو

لوازم جانبی پکیج گرمایشی، گرمایش و سرمایش

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

لوازم جانبی پکیج گرمایشی، گرمایش و سرمایش

 • 9
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • روش های صحیح لوله کشی

  179 بازدید

  روش های صحیح لوله کشی رادیاتور کدامند؟ چگونه می توان نصب رادیاتور شکیل تری داشت؟

 • مشکلات رایج در پکیج گرمایشی- مسئله خوردگی

  30 بازدید

  چرا اینهمه خرابی در پکیج؟؟؟؟ چگونه می توان از این خرابی ها جلوگیری کرد؟؟

 • رسوب آهکی- شناخت، جلوگیری و درمان

  26 بازدید

  رسوب آهکی ناشی از سختی آب است. چگونه می توان از این مشکل در لوله کشی باز و بسته جلوگیری کرد؟ راه حل چیست با ما تماس بگیرید. www.pyaco.ir

 • عملکرد فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش

  8 بازدید

  این فیلتر در مسیر برگشت گرمایش نصب می گردد. بواسطه وجود آهنربای قوی، تمام ذرات سیاه رنگ موجود در مسیر گرمایش جذب فیلتر میشود. بدین صورت قطعات داخلی پکیج همانند پمپ، شیر سه راهه، مبدل ثانویه و ... عمر بیشتر خواهند داشت.با جذب این ذرات راندمان سیستم گرمایشی نیز افزایش می یابد.

 • عملکرد مگی- فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش 1

  127 بازدید

  فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش، مگی، جهت نصب در مسیر برگشت پکیج مورد استفاده است. با نصب این فیلتر در مسیر برگشت، تمام رسوبات فلزی و غیر فلزی جذب می گردد. رسوب فلزی، مگنتایت، رسوب سیاه رنگ مدار گرمایش به علت خاصیت مغناطیسی در داخل پمپ جمع می شود. رسوب فلزی در سیستم علاوه بر کاهش بهره وری سیستم گرمایشی باعث خرابی قطعاتی همانند پمپ، شیر سه راهه، مبدل، مبدل ثانویه می گردد. همچنین به علت سنگین بودن ذرات، راندمان حرارتی رادیاتور را نیز کاهش می دهد.

 • مشکلات رایج در پکیج-قسمت اول (طرح مسئله)

  38 بازدید

  چرا خرابی پکیج در مقایسه با موتورخانه به مراتب بیشتر است؟ خرابی پکیج از چیست؟ آیا می توان از خرابی پکیج جلوگیری کرد؟ با ما همراه باشید www.pyaco.ir

 • عملکرد چشمگیر مگی (فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش)

  71 بازدید

  در سیستم گرمایش مخصوصا پکیج به علت وجود خوردگی گالوانیک، رسوب فلزی سیاه رنگ به نام مگنتایت ایجاد میشود. این ذرات به علت ریز بودن و قابلیت مغناطیسی در داخل پمپ و دیگر قطعات همانند مبدل ثانویه و شیر سه راهه جمع میشود. این ذرات باعث میشود که عمر قطعات پکیج به سرعت کاهش می یابد. با نصب مگی (فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش) در مسیر برگشت پکیج (قبل از پمپ) تمام این ذرات به آهنربای قوی مگی جذب می شود. با جذب مگنتایت، عمر پمپ، مبدل ثانویه و دیگر قطعات پیکج افزایش می یابد. همچنین میزان مصرف گاز کم شده و بهره وری سیستم اف

 • پاکسازی و احیای سیستم های سرمایشی

  75 بازدید

  در این ویدیو شیوه استفاده از دو کپسول پاکسازی و احیای سیستم های سرمایشی را نشان میدهد. با استفاده از این محصول می توانید اواپراتور کولر گازی و یا کولر خودرو را پاک سازی کرد و عطر دلپذیر را به آن منتقل نمود. هر اسپری برای پاکسازی سیستم های سرمایشی تا 24000 بی تی یو بر ساعت مناسب می باشد. این محصول در 7 رایحه مختلف ارائه میش ود.

 • فیلتر مغناطیسی مدار بهداشتی

  105 بازدید

  فیلتر مغناطیسی مدار بهداشتی (آنتی اسکیل) جهت جلوگیری از نشت رسوب آهکی در مسیر بهداشتی و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر مغناطیسی مدار بهداشتی با تغییر در ساختار کریستالی کلسیم، از رسوب آهکی جلوگیری خواهد کرد. در این ویدیو عملکرد این فیلتر مغناطیسی به طور کامل نشان داده شده است.

 • عملکرد فیلتر مغناطیسی مدار بهداشتی - آنتی اسکیل

  140 بازدید

  فیلتر آنتی اسکیل در مدار بهداشتی نصب می گردد. با نصب این فیلتر در مسیر بهداشتی، یک فضای مغناطیسی در مسیر آب عبور ایجاد میشود که در نتیجه باعث تغییر در ساختار کریستالی کلسیم می گردد و در نتیجه از ایجاد رسوب آهکی در مسیر جلوگیری می کند.

 • عملکرد محلول محافظ سیستم گرمایش (ضد رسوب و خوردگی)

  60 بازدید

  محلول ضد رسوب MC1 تولید کشور انگلستان است. در ویدیو به طور کامل شیوه عملکرد و محافظت از سیستم گرمایش و پکیج را نشان داده است. با تزریق این محلول به مدار گرمایش، از ایجاد هوا در رادیاتورهای آلومینیومی و رسوب فلزی در رادیاتورهای پانلی جلوگیری خواهد کرد.

 • عملکرد شستشوی مدار گرمایش به همراه فیلتر مغناطیسی

  87 بازدید

  متاسفانه به روشی اشتباه گاهی سیستم گرمایش با اسید شسته میشود. مشکل اصلی مدار گرمایش وجود رسوب فلزی (مگنتایت) می باشد. رسوب فلزی به علت خاصیت آهنربایی و همچنین سنگین بودن در کف رادیاتور و پمپ ته نشین می شود و راندمان مدار گرمایش و پکیج را کاهش میدهد. محلول شستشوی مدار گرمایش (MC3) راهکاری خنثی برای رفع رسوب فلزی از مدار پکیج می باشد.

 • عملکرد رفع نشتی سیستم گرمایشی و پکیج

  352 بازدید

  در این ویدیو شیوه عملکرد نشتی گیری سیستم گرمایش و پکیج را نشان می دهد. اگر نشتی سیستم به گونه ای باشد که گیج فشار پکیج هر 24 ساعت یکبار افت فشار نشان دهد می توان از این محلول استفاده نمود. مزیت محلول، رفع نشتی سیستم گرمایشی و پکیج در حین کارکرد سیستم می باشد و نیازی به تخلیه پکیج و یا مدار گرمایش نیست. این محلول برای 125 لیتر آب در مدار گرمایش و یا 15 متر رادیاتور مناسب می باشد.

 • رفع صدای مبدل اصلی پکیج

  144 بازدید

  محلول MC2 برای رفع سر و صدای مبدل اصلی فرمولاسیون و تولید شده است. این محصول تولید کشور انگلستان می باشد. صدای مبدل می تواند ناشی از رسوبات آهکی یا فلزی موجود در مبدل اصلی و یا ناشی از تخلخل سطح داخلی مبدل اصلی دستگاه باشد. در این ویدیو دلیل ایجاد صدا به صورت کامل نشان داده شده است. با کمک این محلول صدای مبدل اصلی پکیج رفع خواهد شد.

 • ایده آل سازی مدار گرمایش و پکیج- گام سوم

  26 بازدید

  در گام سوم از ایده آل سازی مدار گرمایش و پکیج، نصب فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش است تا رسوبات فلزی (مگنتایت) ایجاد شده در مدار گرمایش پکیج را با استفاده از آهنرباهای قوی موجود در محصول جذب کند.

 • ایده آل سازی مدار گرمایش و پکیج- گام دوم

  45 بازدید

  در این ویدیو گام دوم از شش گام ایده آل سازی مدار گرمایش ارائه شده توسط شرکت adey را بیان میکند.

 • ایده آل سازی مدار گرمایش و پکیج

  85 بازدید

  در این ویدیو مرحله اول از شش مرحله ایده آل سازی مدار گرمایش (پکیج و موتورخانه) را توضیح میدهد. مشکل اساسی در سیستم گرمایش وجود خوردگی و مگنتایت است که باید با فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش آنرا از مدار گرمایش و پکیج خارج نمود. پیاکو نماینده انحصاری ADEY در ایران می باشد.

 • عملکرد فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش

  277 بازدید

  در ویدیو عملکرد فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش که پیاکو به عنوان نماینده انحصاری RBM در ایران آنرا به فروش می رساند. فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش MG1 با جذب مگنتایت (رسوب فلزی) در مسیر گرمایش از پکیج و قطعات داخلی آن از جمله پمپ، شیر سه راهه و مبدل ثانویه محافظت خواهد کرد. همچنین بازده پکیج را افزایش خواهد داد.

 • افزایش راندمان عملکرد کولر خودرو

  911 بازدید

  یک محصول کاربردی در هر نوع خودرو، برای افزایش راندمان و بازگرداندن برودت روز اول می باشد. کافی است در هنگام روشن بودن کولر خودرو و از طریق اتصال همراه محصول، محلول 6 میلی لیتر را به طور کامل از محل تزریق مبرد و فشار پایین، به سیستم تزریق نمایید. پس از گذشت 30 دقیقه هوای خروجی تا 5 درجه خنک تر خواهد شد.

 • نشتی گیر مبرد کولر خودرو

  879 بازدید

  یک نشتی گیر مبرد کارآمد و کاربردی جهت آشکارسازی و رفع کامل نشتی های ریز مبرد در سیستم های تراکمی می باشد. این محصول عاری از هر گونه پلیمر بوده و نشتی های تا 0.3 میلی متر را به طور کامل رفع خواهد نمود. - تا ظرفیت 72000 بی تو یو بر ساعت (6 تن تبرید) - مناسب برای تمامی مبردها

 • رفع روغن ریزی موتور (روغن موتور)

  4,103 بازدید

  این محلول 250 میلی لیتری، به منظور رفع نشتی روغن و روغن ریزی از موتورهای دیزل و بنزینی طراحی و تولید شده است. این محصول هر نوع نشتی روغن را در هر نقطه از موتور که روغن موتور در آن حضور دارد مرتفع می نماید، حتی درزبندهای (کاسه نمد و ...) سخت شده و نشت دار را به حالت اولیه باز می گرداند. به ازای هر یک لیتر روغن موتور، 60 میلی لیتر از این محصول مورد نیاز است که از محل شارژ روغن موتور، تزریق می گردد.

 • افزایش راندمان عملکرد سیستم های تراکمی (کولر گازی و ...

  306 بازدید

  6 میلی لیتر محصول مقدار کای برای تزریق در تمامی کولرهای گازی، مینی چیلرها و چیلرها به طور کلی سیستم های تبرید تراکمی تا ظرفیت 72000 بی تی یو بر ساعت (6 تن تبرید) می باشد. در واقع این محصل یک ماده چند جزیی برای تزریق در تمامی کولرهای گازی، مینی چیلرها و چیلرها می باشد که سرمایش اولیه سیستم های تراکمی را به آن ها بر می گرداند.

 • نشتی گیر مبرد سیستم های تراکمی

  1,200 بازدید

  #کولرگازی #نشتی #پیاکو #تراکمی #سرمایش #پیاکو #گرنایش #تاسیسات #رادیاتور #میدیا #الجی #سامسونگ #extremeultra #errecom #pyaco

 • معرفی فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش

  541 بازدید

  فیلتر مغناطیسی (MG1) بهترین راه حل برای حل مشکلات ناشی از انواع ناخالصی در مدار گرمایش از قبیل رسوب فلزی، لای و لجن، باقیمانده های نوار تفلون، خاک، شن و ماسه و ... است. به لطف استفاده از فیلتر مغناطیسی همه ذرات ناخالصی سیستم جذب شده و از چرخش مجدد آن ها در سیستم جلوگیری می شود و در نتیجه نصب این فیلتر عمر مفید پکیج را بالا برده و عدم خرابی پمپ، مبدل اصلی، مبدل ثانویه و شیر سه راهه را تضمین می نما

 • فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش موتورخانه ای

  250 بازدید

  با نصب فیلتر مغناطیسی در مسیر برگشت گرمایش موتورخانه حداقل ۱۵ درصد مصرف انرژی ساختمان را کاهش داده و از خرابی اجزا و قطعات سیستم جلوگیری نمایید و عدم کاهش توان حرارتی سیستم را تضمین نمایید

 • معرفی فیلتر مغناطیسی RBM

  66 بازدید

  فیلتر مغناطیسی تولید کشور ایتالیا و با ضمانت 5 ساله پیاکو است.