در حال بارگذاری
 • 320
  دنبال کننده
 • 77
  دنبال شونده
 • 382.9هزار
  بازدید

راه پرداخت

کانال شبکه راه پرداخت در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال شبکه راه پرداخت در آپارات

 • 320
  دنبال کننده
 • 77
  دنبال شونده
 • 382.9هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "راه پرداخت" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • گزارشی از روز سوم مانی ۲۰۲۰ آسیا

  34 بازدید

  مانی ۲۰۲۰ یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با فناوریهای مالی در جهان است. پیش از این این رویداد در آمریکا و اروپا برگزار میشد و از امسال در آسیا هم برگزار میشود.

 • گزارشی از روز دوم مانی ۲۰۲۰ آسیا

  9 بازدید

  مانی ۲۰۲۰ یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با فناوریهای مالی در جهان است. پیش از این این رویداد در آمریکا و اروپا برگزار میشد و از امسال در آسیا هم برگزار میشود.

 • گزارشی از روز اول مانی ۲۰۲۰ آسیا

  17 بازدید

  مانی ۲۰۲۰ یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با فناوریهای مالی در جهان است. پیش از این این رویداد در آمریکا و اروپا برگزار میشد و از امسال در آسیا هم برگزار میشود.

 • بهاریه چهره های فناوریهای مالی ایران برای سال 97 (2)

  20 بازدید

  بهار 97 هم از راه رسید. این سال می تواند برای بانکداری و پرداخت، فینتک، اینشورتک، ولثتک، رگتک و عرصه های نوآوری سال تعیین کننده ای باشد. با همه مشکلات و چالش های موجود در این حوزه، همه به بهاری سبز امیدوارند. فعالان فینتک ایران در این ویدیو، از طریق دوربین راه پرداخت، سال نو را تبریک می گویند.

 • بهاریه فعالان فناوریهای مالی ایران برای سال 97 (1)

  14 بازدید

  بهار 97 هم از راه رسید. این سال می تواند برای با فعالان بانکداری و پرداخت، فینتک، اینشورتک، ولثتک و رگتک ایران سال تعیین کننده ای باشد. با همه مشکلات و چالش های موجود در این حوزه، همه امیدواریم. چهره های فناوریهای مالی ایران در این ویدیو، از طریق دوربین راه پرداخت، سال نو را تبریک می گویند.

 • پانزده نکته که درباره مسترکارت نمی دانستید

  319 بازدید

  برخلاف باورهای موجود، مدیران شرکت مسترکارت اعتقاد دارند که صادرکننده کارت نیستند، بلکه یک شرکت فناوری هستند. این گزارش را ببینید تا به 15 حقیقت درباره مسترکارت پی ببرید.

 • سامانه BI پرداخت الکترونیک سداد چه کار می کند؟

  2,947 بازدید

  سامانه BI شرکت پرداخت الکترونیک سداد قادر است در یک نقشه اطلاعات کلی و جزئی پذیرندگان این PSP را نمایش دهد. این سامانه همچنین می تواند نقشه روند بازار را نشان دهد و میزان پتانسیل جذب سپرده و تقاضای خدمات بانکی را اعلام کند. در این ویدیو با دیگر قابلیت های این سامانه آشنا خواهید شد.

 • گفتگو با گرکانی نژاد در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018

  279 بازدید

  محمد گرکانی نژاد مشاور معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت، مفاهیم کلاد، 5G و اینترنت اشیا را مهمترین فناوری های این رویداد دانست که مفاهیم مثل زنجیره بلوک در سایه این فناوری ها بود و یکی از مهمترین داشته ها، درس عبرت نوکیا و ارائه تلفن های هوشمند اندرویدی بود که روزی نوکیا روی سیستم عامل سیمبین پافشاری داشت.

 • گفتگو با شاه گشتاسبی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون

  104 بازدید

  رستم شاه گشتاسبی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت گفت 5G و اینترنت اشیا مهمترین تکنولوژی های ارائه شده در این رویداد بودند و نکته جالب تر پیش بینی ویزا در خصوص کنار رفتن آرام آرام کارتخوان سنتی و پررنگ شدن کارتخوان های موبایلی بود.

 • گفتگو با شکرانی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون

  279 بازدید

  مسعود شکرانی مدیرعامل شرکت جویا در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت، بزرگ داده ها، 5G و اینترنت اشیا را مهمترین تکنولوژی های این رویداد دانست که در کمتر از دو سال آینده تاثیر جدی آنها را در ایران هم خواهیم دید.

 • در بخش استارتاپ های کنگره موبایل بارسلون چه خبر است؟

  119 بازدید

  در این ویدیو سعی کرده ایم به طور مختصر و مفید نگاهی به بخش استارتاپ های کنگره موبایل بارسلون 2018 داشته باشیم. این ویدیو اختصاصی از راه پرداخت را مشاهده کنید تا ببینید در نمایشگاه های بزرگ بین المللی استارتاپ ها چه وضعیتی دارند.

 • کارکردهای نوین پوز محصول جدید پرداخت نوین آرین

  80 بازدید

  کارتخوان های موبایلی یا MPOS، کارتخوان های تمام تاچ اندرویدی و پایانه های اندرویدی از محصولات جدید پرداخت نوین آرین هستند که در قالب «نوین پوز» به بازار عرضه شده اند. پرج، مدیر بخش ارتباط با امور شرکت ها این محصولات را معرفی می کند.

 • جمالی از اهمیت زنجیره بلوک در کنگره موبایل 2018 میگوید

  76 بازدید

  بسیاری از متخصصان، فعالان و مدیران ارشد فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت ایران این روزها در رویداد کنگره موبایل بارسلون 2018 حضور دارند تا از نزدیک با آخرین فناوری ها و دستاوردها در این حوزه آشنا شوند. دکتر محمدرضا جمالی مدیرعامل شرکت نبض افزار از اهمیت زنجیره بلوک در کنگره موبایل 2018 برای ما می گوید.

 • آمنی چنل بک بیس و کیف پول کامویوا، پلتفرم های جدید رمیس

  154 بازدید

  شرکت رمیس اخیرا دو پلتفرم بین المللی را که در دنیا نیز شناخته شده هستند، به ایران وارد کرده است. پلتفرم نخست محصول آمنی چنل شرکت هلندی بکبیس و پلتفرم دوم نیز پرداخت الکترونیک و کیف پول کامویوا است. وحید محمودیان، مدیر کسب و کار پرداخت الکترونیک شرکت رمیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت درباره این دو پلتفرم توضیحات جالبی ارائه می کند.

 • تاریخچه ای از تلفن های همراه و تغییر و تحولات آنها

  204 بازدید

  نگاهی به اولین تلفن های همراه تولیدشده در دنیا و حتی تلفن های داخل خودرو که قبل از موبایل کاربرد داشتند و همینطور آینده موبایل در سال 2024

 • نگاهی به درون فضای نمایشگاهی کنگره موبایل بارسلون 2018

  65 بازدید

  تیم راه پرداخت در روزهای آینده گزارش های دسته اول از کنگره موبایل بارسلون 2018 برای مخاطبان خود منتشر خواهد کرد. اولین ویدیو که داغ داغ از اولین ساعات این رویداد تهیه شده است را مشاهده کنید.

 • ثبات و آرامش اقتصادی پس از گذر از یک سال سخت

  44 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، علی حاجی زاده مقدم مدیرعامل شرکت آدانیک در گفتگو با راه پرداخت امیدوار بود رخدادهای نه چندان خوب سال 96 تکرار نشود و بتوانیم در نهایت در سال 97 به آرامش و ثبات اقتصادی برسیم. به گفته او توجه به ارزهای رمزنگاری شده، رگ تک، هوش مصنوعی و بزرگ داده ها می تواند موفقیت بیشتر و بهتری برای صنعت بانکداری و پرداخت به همراه داشته باشد.

 • پرداخت با QRcode در اپلیکیشن ایوا از شرکت سداد

  121 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت پرداخت الکترونیک سداد از قابلیت پرداخت با QRCode از طریق اپلیکیشن ایوا رونمایی کرد. محمدمهدی صادق مدیرعامل این شرکت در این ویدیو نشان می دهد چطور می توان با استفاده از گوشی و بدون حضور کارت پرداخت را انجام داد.

 • دستگاه VTM و صدور کارت شرکت پویا چه کارکردی دارد؟

  71 بازدید

  شرکت پویا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت دو دستگاه VTM و صدور و فروش کارت خود را معرفی کرد. به گفته ظریفی، از واحد فروش شرکت پویا با رونق بانکداری الکترونیک با شعبه های زیان ده مواجه هستیم، با این حال هنوز امکان حذف بخشی از آنها نیست. دستگاه های شرکت پویا راهکاری برای این مسئله است.

 • درباره دستگاه HSM حصین ایمن بیشتر بدانیم

  259 بازدید

  یکی از محصولات شرکت حصین ایمن از زیرمجموعه های هلدینگ حصین، دستگاه HSM یا دستگاه امنیت سخت افزاری است که در اختیار بانک ها قرار می گیرد و با خدمات رمزنگاری که دارد، به حفظ امنیت تراکنش های بانکی کمک می کند. خلیل طاهری مدیر توسعه نرم افزار حصین ایمن در این ویدیو توضیحات کاملی ارائه می کند.

 • دستاوردهای حصین در همایش بانکداری الکترونیک

  146 بازدید

  هلدینگ حصین در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از محصولات متنوع خود در حوزه فینتک رونمایی کرد. سیدمحمد حمزه خردمند، مدیر فروش گروه حصین در این ویدیو از دستارودها و تجربه های این شرکت می گوید.

 • شرکت کاسپین چگونه سیستم FBTI را پیاده سازی می کند؟

  65 بازدید

  به گفته فاطمه بسام مدیر پروژه های ارزی شرکت کاسپین یک دهه ای می شود که این شرکت سیستم FBTI را در ایران پیاده سازی و بومی سازی می کند که در بخش بانکداری ارزی قرار می گیرد. به کمک این سیستم تبادلات مالی بانک ها در بخش ارزی انجام می شود.

 • فرزاد مقدم از شرکت تسکا می گوید

  65 بازدید

  شرکت تسکا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور داشت. فرزاد مقدم مدیرعامل این شرکت در این ویدیو از فعالیت های تسکا مانند راه اندازی دو استارتاپ پولام و بینگو می گوید.

 • درباره آخرین محصول شرکت شقایق بیشتر بدانیم

  27 بازدید

  در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت مهندسی نرم افزار شقایق از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد. این محصول زیرساختی است که در کنار سوئیچ پرداخت قرار می گیرد و میتواند سرویس های متنوعی به مشتریان ارائه کند. مهدی شریعت پناهی، مشاور مدیرعامل این شرکت درباره این محصول توضیح می دهد.

 • محصول جدید شرکت داتین، EMV در یک جعبه

  43 بازدید

  شرکت داتین در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از یکی از محصولات داخلی و بومی خود با نام EMV در یک جعبه رونمایی کرده است. هدف از این محصول، ارائه یک سیستم مهندسی شده و کامل به بانک ها است تا به آنها در مهاجرت به سیستم EMV کمک کند. محمدعلی فرداد، معاون فنی شرکت داتین در این باره بیشتر توضیح می دهد.

 • ملکه بیت ها یک ایرانی است

  311 بازدید

  شرمین وشمگیر متولد ایران است. والدینش زمانی که او ۴ سال داشت با مهاجرت به اتریش زندگی جدیدی را آغاز کردند. وشمگیر دکترای فناوری اطلاعات دارد و در حال حاضر یکی از زنان پرنفوذ در دنیای فناوری وب به شمار می رود. تخصص او «بِلاک چِین» است؛ یک فناوری جدید که به خصوص در بیت کوین، واحد پول مجازی و یک روش پرداخت دیجیتال، به طور گسترده بکار می رود.

 • پیش به سوی کنگره موبایل ۲۰۱۸

  111 بازدید

  کنگره موبایل بارسلون شاید مهم ترین رویداد فناوری جهان نباشد؛ اما حتما مهم ترین رویداد موبایل جهان است. مهم ترین بخش این رویداد نمایشگاه آن است؛ شرکت های مختلف سعی می کنند قدرت خود را در این نمایشگاه به رخ بکشند. همان طور که از نام رویداد هم مشخص است، همایش و برنامه های مختلفی در کنار آن برگزار می شود؛ که اگر اهمیت آن به اندازه نمایشگاه نباشد از آن کم تر نیست.

 • انجام تمام خدمات بانکداری با دستگاه SPS310 شرکت آدونیس

  38 بازدید

  محصول دیگر شرکت آدونیس، دستگاهی با نام تجاری SPS310 است که می تواند تمام خدمات بانکداری را غیر از پرداخت مانند صدور کارت، افتتاح حساب، شارژ کردن کارت های EMV base و غیره برای مشتریان VIP بانک ها انجام دهد. نسرین مختاریان، کارشناس پشتیبانی فنی شرکت آدونیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از کارکردهای بیشتر این محصول می گوید.

 • کارکردهای متنوع دستگاه SDM، محصول جدید شرکت آدونیس

  36 بازدید

  دستگاه SDM محصول شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس، کارکردهای متنوعی دارد و با استفاده از آن هم می توان کارت صادر کرد و هم نوعی مینی VTM است. اما این تنها کارکردهای این دستگاه نیست. لیدا اسماعیلی کارشناس توسعه محصول بخش تحقیق و توسعه شرکت آدونیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در این باره توضیح می دهد.

 • قابلیت واریز وجه در دستگاه های CRS شرکت آدونیس

  47 بازدید

  دستگاه CRS شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس قابلیت دریافت و پرداخت آنی وجه به مشتری را دارد. با کمک این دستگاه می توان همانطور که برداشت وجه انجام داد، واریز وجه هم داشت. محمد جناب، کارشناس تحقیق و توسعه این شرکت در این ویدیو درباره کارکرد این دستگاه توضیح می دهد.

 • معرفی پایانه فروشگاهی اندرویدی رهیاب رایان فردا

  326 بازدید

  پایانه فروشگاهی اندرویدی رهیاب رایان فردا مدل KS8223 محصول شرکت چینی SZZT در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت معرفی شد. ایرانی، کارشناس پروژه های خاص شرکت رهیاب رایان فردا در این ویدیو درباره ویژگی های این دستگاه صحبت می کند.

 • پایانه های تمام تاچ و اندرویدی در رهیاب رایان فردا

  24 بازدید

  فرهاد عباسی، مدیرعامل شرکت رهیاب رایان فردا در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام می کند چیزی حدود 150 هزار دستگاه کارتخوان های تمام تاچ و اندرویدی را به شبکه بانکی کشور تزریق کرده است.