در حال بارگذاری
 • 381
  دنبال کننده
 • 77
  دنبال شونده
 • 520هزار
  بازدید

راه پرداخت

کانال شبکه راه پرداخت در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال شبکه راه پرداخت در آپارات

 • 381
  دنبال کننده
 • 77
  دنبال شونده
 • 520هزار
  بازدید
این کانال از سوی "راه پرداخت" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • نگاهی به پنل «دغدغه‎های رسانه‎های مطرح فین‎تک ایران»

  244 بازدید

  محمدرضا نورشید سردبیر و هم بنیان‎گذار رده، علیرضا هوشمند سردبیر و هم بنیان‎گذار پرداخت برتر، ایمان محمدعلی فعال اکوسیستم استارتاپی فین تک، دانیال خدابخش سردبیر و بنیان‎گذار عصر بانک، رسول قربانی سردبیر راه پرداخت و رضا قربانی سردبیر ماهنامه عصر تراکنش در پنلی از دغدغه‎های رسانه‎های فعال در حوزه فین‎تک می گویند. گزارش کامل این پنل را در راه پرداخت بخوانید.

 • نگاهی به پنل «چالش‎های رگولاتوری در حوزه کرادفاندینگ»

  93 بازدید

  در شماره آذرماه ماهنامه «عصر تراکنش» پنلی با عنوان «چالش‎های رگولاتوری در حوزه کرادفاندینگ»، با حضور حسین نظام‎دوست، علی عمیدی و جعفر محمدی خواهیم داشت. موضوع اصلی بحث دستورالعملی بود که از سوی معاونت عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران، برای تامین مالی جمعی منتشر شده است. در این ویدئو، به این گفت‎وگوی مفصل، نگاهی انداختیم. گزارش کامل این پنل را در شماره بعدی ماهنامه تخصصی «عصر تراکنش» بخوانید.

 • گفت‎وگو با یاشار راشدی، بنیان‎گذار رادیو بلاکچین

  642 بازدید

  در گفت وگو با یاشار راشدی، در مورد شکل‎گیری ایده رادیو بلاکچین پرسیدیم؛ از راهی که او در جست‎وجوی فناوری‎های جدید طی کرده و نگاهی که به آینده بلاکچین در ایران دارد. این ویدئو بخش کوتاهی از مصاحبه مفصلی‎ست که در راه پرداخت می‎توانید آن را مطالعه کنید. لینک مربوط به مصاحبه: https://way2pay.ir/120299

 • نگاهی به باشگاه کارآفرینی تیوان

  259 بازدید

  باشگاه کارآفرینی تیوان، با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی ایجاد شده است و به تیم‎ها این فرصت را می‎دهد که قبل از ورود به شتاب‎دهنده‎ها با حضور در یک محیط کاری پویا اشتباهاتشان را به حداقل برسانند و سرعت رشدشان را افزایش بدهند. در این ویدئو، با محمدرضا سبحان، مدیرعامل باشگاه کارآفرینی تیوان صحبت کردیم و سپس با چند استارت‎آپ حاضر در این مجموعه، درباره حوزه کاری و محیط کاری تیوان گفت‎وگو کردیم. نسخه کامل این گزارش را می‎توانید در شماره آذرماه «عصرتراکنش» مطالعه کنید.

 • نگاهی به چند ارائه در سومین کنفرانس شکست (FailCon)

  345 بازدید

  کنفرانس شکست یا FailCon یک کنفرانس بین المللی یک روزه مخصوص کارآفرینان، طراحان، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده شدن برای حرکت در مسیر موفقیت است. این سمینار جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار شد. در این ویدئو بخش‎هایی از ارائه رضا قربانی، سهیل شهیدی، پویا محمدی، ایمان رضوی و عماد قائنی را مشاهده ‎می‎کنیم.

 • تجربه پرداخت قسط و قرعه کشی صندوق وام با اپلیکیشن همیان

  367 بازدید

  در موسسه «عصر تراکنش» تصمیم گرفتیم صندوق وامی را راه بندازیم. مدیر صندوق، فاطمه قوتی، اپلیکیشن همیان را ‎نصب کرد و همه اعضای عصر تراکنش را دعوت کرد. در این ویدئو فاطمه از چکونگی پرداخت قسط با همیان می‎گوید و اولین قرعه کشی را انجام می‎دهد.

 • پرداخت امن با رمز یکبار مصرف اپلیکیشن 60 بانک ملی

  390 بازدید

  با اپلیکیشن 60 می‎توانید برای حساب‎های متصل به بانک ملی رمز اول و دوم یکبار مصرف بگیرید. این رمزها فقط 60 ثانیه اعتبار دارند. در این ویدئو از ابتدا تا انتها فرآیند فعال‎سازی و نحوه استفاه از این اپلیکیشن را بررسی کردیم.

 • تیم تحریریه عصر تراکنش از شماره 16 این ماهنامه می‎گویند

  93 بازدید

  در شماره آبان ماهنامه «عصر تراکنش» به صورت ویژه به سه موضوع پرداخت‎یاری، فین‎تک‎های ارزی و امنیت پرداختیم. گفت‎وگوی مفصلی نیز با آقای ژان صیاد از پیشکسوتان حوزه فناوری مالی داشتیم. در این ویدئو تیم تحریریه عصر تراکنش از شانزدهمین شماره این ماهنامه تخصصی می‎گویند.

 • داستان کریپتو وال ‎استریت ژورنال

  103 بازدید

  روزنامه وال استریت ژورنال برای درک بهتر ارزهای رمزنگاری شده، یک کریپتو می‎سازد. این مستند 23 دقیقه‎ای، ماجرای «استیو روسولولا»، روزنامه‎نگار وال استریت ژورنال برای ساخت این کریپتو از ابتدا تا انتها را روایت می‎کند.

 • تجربه تراکنش با کارت‎خوان موبایلی هدایت هوشمند قرن

  779 بازدید

  کارت خوان های موبایلی یا MPOS از سال ۲۰۱۴ به علت نیازی که در کسب وکارهای خرد حس می شد، وارد بازار جهانی شد. یکی از شرکت هایی که در ایران مدل هایی از دستگاه کارت خوان موبایلی را به شبکه پرداخت ارائه کرد و موفق به اخذ مجوزهای لازم برای ارائه این محصول به بازار شد، شرکت هدایت هوشمند قرن (HHQ) است. در این ویدئو سرویس خرید را روی کارت‎خوان موبایلی اسپکترا مدل SP530 بررسی کردیم.

 • نگاهی به رویداد اسمارت آپ ویژن با محوریت بررسی وضعیت فین تک و هوش مصنوعی

  103 بازدید

  رویداد اسمارت آپ ویژن هجدهم مهرماه در پژوهشگاه انرژی دانشگاه شریف توسط اسمارت آپ و شبکه راه پرداخت برگزار شد. در این رویداد ابتدا محمد احمدی، مدیرعامل اسمارت آپ به معرفی این مجموعه پرداخت. در ادامه مینا والی، مدیرعامل موسسه عصر تراکنش، این مجموعه را معرفی کرد. در این رویداد، وضعیت فین تک توسط رضا قربانی، سردبیر ماهنامه عصر تراکنش مورد بررسی قرار گرفت و ایمان عقیلیان، عضو هیات مدیره اسمارت آپ نیز در مورد وضعیت هوش مصنوعی در ایران صحبت کرد. گزارش کامل این رویداد را در سایت راه پرداخت (way2pay.ir) بخوانید.

 • پرداخت‎یاران از چالش‎های پیشرو می‎گویند

  51 بازدید

  آیا پرداخت‎یاری ما را به مدل‎های پیشروی جهانی در زمینه پرداخت نزدیک‎تر می‎کند؟ در دفتر راه پرداخت در این رابطه پنلی با حضور پرهام بهین‎شاد، مدیرعامل هدایت هوشمند قرن، مصطفی امیری، مدیرعامل زرین پال، ایمان اسدی، مدیرعامل اندیشه هوشمند رایان پارسی، محمدمهدی بیرشک، معاون توسعه بازار جهان ارتباط نکا و مهدی عبادی دبیر انجمن فین تک برگزار شد. این پنل دو ساعته را می‎توانید در شماره 16 ماهنامه «عصر تراکنش» مطالعه کنید.

 • متخصصان کسب‎وکارهای ارزی در مورد چالش‎های این حوزه چه می‎گویند

  108 بازدید

  در دفتر راه پرداخت پنلی با حضور آقایان سهیل شهیدی، بنیان‎گذار پیمنت 24 و صرافی ستاره سهیل، مهران تاج‎الدین، مدیر سایت آسان کارت، مجید خاکپور مقدم، هم‎بنیان‎گذار و مدیرعامل تهران پیمنت و میثم عبدالهی، بنیان‎گذار پیمنت اکسپرس برگزار شد. در این پنل دو ساعته به چالش‎های پیشروی کسب‎وکارهای ارزی پرداختیم. این پنل را می‎توانید در شانزدهمین شماره ماهنامه «عصرتراکنش» بخوانید.

 • انتقال وجه بدون نیاز به شماره کارت با اپلیکیشن «بله»

  362 بازدید

  «بله» علاوه بر قابلیت‎های متداول یک پیام‎رسان، امکان بهره‎مندی از خدمات مالی را نیز دارد. کارت به کارت، درخواست پول، خرید شارژ، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از کشور با این اپلیکیشن براحتی قابل انجام است. در این ویدئو انتقال وجه با این اپلیکیشن را از ابتدا تا انتها بررسی کردیم.

 • دریافت پول بدون نیاز به شماره کارت با اپلیکیشن باهمتا

  264 بازدید

  باهمتا یک سرویس پرداخت و دریافت پول بر اساس شماره موبایل است و با استفاده از این سرویس دیگر نیاز نیست که شماره کارت و یا شماره حساب خود را در اختیار دیگران قرار دهید. در این ویدئو سناریو دریافت پول را از ارسال درخواست تا دریافت وجه بررسی کردیم.

 • خرید موبایلی بلیت اتوبوس بین شهری با اپلیکیشن تاپ

  109 بازدید

  اپلیکیشن تاپ مجموعه سرویس‎های متنوعی را در حوزه پرداخت ارائه می‎دهد. در این ویدئو از صفر تا 100 خرید بلیط اتوبوس را بررسی کردیم. شما ‎می‎توانید با انتخاب مبدا و مقصد و روز مورد نظر برای سفر، کل اتوبوس‎ها و مشخصات آن‎ها را مشاهده کنید. با دیدن پلان اتوبوس، صندلی مورد نظرتان را انتخاب کنید و با ورود اطلاعات کارت، بلیط را بخرید.

 • گفت‎وگو با سوهانیان مدیرعامل هاب در تلکام 2018

  177 بازدید

  در حاشیه نمایشگاه تلکام 2018 به بهانه رونمایی از کتاب کسب و کار بلاکچین با محمدرضا سوهانیان، مدیرعامل شرکت هاب مصاحبه‎ای انجام دادیم تا با حوزه فعالیت این شرکت و رویکرد آن به تکنولوژی های جدید آشنا شویم.

 • مراسم رونمایی کتاب کسب و کار بلاکچین در نمایشگاه تلکام

  349 بازدید

  در روز دوم نمایشگاه تلکام از کتاب «کسب و کار بلاکچین» رونمایی شد. این کتاب توسط راه پرداخت و با حمایت شرکت هاب منتشر شده است. در این مراسم محمدرضا سوهانیان، مدیرعامل شرکت هاب، پیمان رحمانی، مترجم کتاب و مینا والی، مدیرعامل موسسه عصر تراکنش صحبت کردند.

 • تیم تحریریه عصر تراکنش از شماره 15 این ماهنامه می‎گویند

  95 بازدید

  تیم تحریریه عصر تراکنش از پانزدهمین شماره این نشریه می‎گویند. عصر تراکنش نشریه ای چاپی است که به صورت تخصصی در زمینه کسب وکار، فناوری، طراحی، ایده ها و نوآوری منتشر می شود. در حال حاضر تمرکز محتوای عصر تراکنش فناوری های مالی (فین تک)، بیمه (اینشورتک)، بورس (ولث تک) و مقررات (رگ تک) است.

 • افتتاح سپرده در شعبه 24 ساعته بانک حکمت ایرانیان

  122 بازدید

  بانک حکمت ایرانیان از اولین شعبه بانک 24 ساعته این بانک در شهرک شهید فلاحی، تحت عنوان "ایرانیان نت" رونمایی کرد. در این ویدئو روند افتتاح حساب را مشاهده می‎کنید.

 • چگونه از شعبه بانک 24 ساعته بانک حکمت ایرانیان کارت هدیه بگیریم؟

  176 بازدید

  بانک حکمت ایرانیان از اولین شعبه بانک 24 ساعته این بانک در شهرک شهید فلاحی، تحت عنوان ایرانیان نت رونمایی کرد. در این ویدئو روند صدور کارت هدیه بوسیله این دستگاه را مشاهده می‎کنید.

 • افتتاح اولین شعبه ایرانیان نت بانک حکمت ایرانیان

  153 بازدید

  بانک حکمت ایرانیان از اولین شعبه بانک 24 ساعته این بانک در شهرک شهید فلاحی تحت عنوان "ایرانیان نت" رونمایی کرد. در این ویدئو نگاه کوتاهی به این مراسم رونمایی انداختیم.

 • دموی شعبه بانک دیجیتال بانک ایران زمین

  534 بازدید

  شعبه بانک دیجیتال بانک ایران زمین در مگامال تهران افتتاح شد. در این ویدئو با بخشی از قابلیت‎های این شعبه مانند روند افتتاح حساب، برداشت و واریز وجه و چگونگی دریافت کارت هدیه آشنا می‎شویم.

 • افتتاح شعبه بانک دیجیتال بانک ایران زمین در مگامال تهران

  97 بازدید

  شعبه بانک دیجیتال بانک ایران زمین با حضور مدیران ارشد این بانک و شرکت‎های فعال در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت، در مگامال تهران افتتاح شد.

 • نگاهی کوتاه به دوازدهمین فینتاک با حضور امیر هامونی

  335 بازدید

  دوازدهمین نشست فینتاک با حضور جمعی از فعالان فین‎تک ایران و امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران در ساختمان فرابورس ایران برگزار شد. در این ویدئو نگاهی کوتاه به بخش پرسش و پاسخ این جلسه انداخته‎ایم.

 • خرید بلیط قطار با اپلیکیشن آپ

  246 بازدید

  در این ویدئو از ابتدا تا انتها سناریوی خرید بلیط قطار از اپلیکیشن آپ را مشاهده می‎کنید.

 • چه کنیم که در اینترنت و پرداخت‎های اینترنتی کلاه سرمان نرود؟

  253 بازدید

  دیدن این ویدئو را به تمامی کسانی توصیه می‎کنیم که پرداخت اینترنتی انجام می‎دهند. این 5 توصیه به شما کمک می‎کند که از دست دزدها در امان باشید.

 • تلویزیون بعد از ملکه بیت ها حماسه ای دیگر آفرید

  713 بازدید

  برنامه حالا خورشید از کارشناسی دعوت کرده که مردم را با بلاکچین و بیتکوین آشنا کند. با انبوه اطلاعات غلطی که در این برنامه ارائه شد نتیجه آن شده که رضا رشیدپور هم در انتها میگوید کلا متوجه نشد اصلا بیتکوین و بلاکچین چیست.

 • پزشکان، کارت‎خوان و مالیات

  143 بازدید

  از هفته گذشته جای خالی کارت‎خوان‎ در مطب پزشکان تبدیل به بحث داغ شبکه‎های اجتماعی شد. در این ویدئو از اولین توییت تا اظهار نظر کارشناسان حوزه پرداخت و نظر روابط عمومی سازمان امور مالیاتی را بررسی کردیم.

 • گفت‎وگو با مهران کرمی مدیر شتاب‎دهنده سریر در الکامپ 97

  89 بازدید

  شرکت سریر و شرکت سرمایه‎گذاری جسورانه اندیشه با هدف سرمایه‎گذاری بر استارت‎آپ‎ها شروع به فعالیت کرده است. در گفت‎وگو با مهران کرمی در مورد شرایط پذیرفته شدن در شتاب‎دهنده سریر و خدماتی که این شتاب‎دهنده به استارت‎آپ‎ها می‎دهد، سوال کردیم.

 • معرفی بیمه بدنه هوشمند مرکوری در الکامپ 97

  255 بازدید

  مرکوری، بیمه بدنه هوشمند سفر است که با همکاری بیمه کوثر ارائه می شود و در سفرهای مختلف می‎توانید از آن استفاده کنید. در این ویدئو فرآیند ثبت یک بیمه را از اول تا انتها باهم مشاهده می‎کنیم.

 • معرفی انجمن اینشورتک ایران در الکامپ 97

  83 بازدید

  علاقه‎مندان به فن‎آوری‎های بیمه می‎توانند در این انجمن عضو شوند. توضیحات بیشتر را در ویدئو مشاهده کنید.