60 دنبال‌ کننده
199.8 هزار بازدید ویدیو
3 بازدید 2 روز پیش

۲ مسافر سوار بر کپسول هایپرلوپ در مسیری بدون هوا با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت، نخستین آزمایش انسانی جدید‌ترین روش صنعت حمل و نقل را انجام دادند. البته این وسیله قرار است به سرعتی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و تحولی را در صنعت حمل و نقل زمینی در جهان ایجاد کند. در این طرح کپسول‌های شناور مغناطیسی درون تونل‌های تقریبا بدون هوا با حداکثر سرعت ۱۲۲۳ کیلومتر برساعت حرکت خواهند کرد. این شرکت ها بیش از ۴۰۰ آزمایش را تاکنون انجام داده‌اند اما این اولین آزمایش انسانی بود که با موفقیت انجام شد.

ساخت تونل فاز یک خط دو مترو شیراز

15 بازدید 1 ماه پیش

شروع عملیات ریل گذاری و پایان ساخت تونل فاز یک خط دو مترو شیراز فاز نخست خط ۲ مترو از شهرک میانرود آغاز و پس از گذر از بولوار عدالت و خیابان انقلاب به میدان امام حسین(ع) ختم می شود.

حمل و نقل عمومی شهر

30 بازدید 3 ماه پیش

مصاحبه شهردار شیراز در حمایت کامل از تعطیلی حمل و نقل عمومی شهر: سلامت شهروندان اولویت اصلی شهرداری شیراز است. با توجه به شرایط صعودی گسترش ویروس کرونا در فارس و شیراز، اولین و بهترین راهکار دورکاری است. سیاست های عمومی کشور میبایست در حمایت از اقشار آسیب پذیر باشد تا گسترش ویروس کرونا از طریق حمل و نقل عمومی صورت نپذیرد. سیاستگذاری به شکلی باشد که در این شرایط تقاضای سفر ایجاد نشود در شرایط فعلی بازگشایی حمل و نقل عمومی در شیراز آسیب جدی را به دنبال خواهد داشت.

دیگر ویدیوها

16 بازدید 2 روز پیش
9 بازدید 4 روز پیش
6 بازدید 4 روز پیش
نمایش بیشتر