در حال بارگذاری
 • 38
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.4هزار
  بازدید

رایان پژوهان پارسه

سامانه رایان پژوهان پارسه در زمینه آموزش های مجازی کلیه رشته های کامپیوتر، هوش مصنوعی، برق، صنایع، عمران و سایر رشته ها فعالیت می کند. موسسه رایان پژوهان پارسه یک شرکت استارتاپ است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سامانه رایان پژوهان پارسه در زمینه آموزش های مجازی کلیه رشته های کامپیوتر، هوش مصنوعی، برق، صنایع، عمران و سایر رشته ها فعالیت می کند. موسسه رایان پژوهان پارسه یک شرکت استارتاپ است.

 • 38
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • جلسه ۱۷: آموزش انتخاب ویژگی باکنترل Optimizationدر رپی

  229 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر، فرآیند انتخاب ویژگی از دیتاست سرطان سینه (بعنوان نمونه با کمک کنترل Optimization و هسته الگوریتم های طبقه بندی مثل SVM، درخت تصمیم، شبکه عصبی، KNN، نایوبیز و غیرہ صورت میپذیرد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/BSfPx را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه۱۶: آموزش انتخاب ویژگی های بهینه در رپیدماینر

  57 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر, فرآیند انتخاب ویژگی از دیتاست سرطان سینه (بعنوان نمونه با کمک الگوریتم ازدحام ذرات یا PSO و هسته SVM صورت میپذیرد.در این جلسه آموزشی بصورت خاص الگوریتم انتخاب ویژگی PSO بصورت تئوریک و عملی تدریس می گردد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/dd9y5 را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید

 • جلسه۱۴: آموزش طبقه بندی داده های سرطان سینه دررپیدماینر

  56 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره های رپیدماینر (Rapidminer) به آموزش طبقه بندی داده ها با استفاده از تکنیک یادگیری تقویتی یا Vete در نرم افزار داده کاوی رپیدماینر پرداخته می شود. ما در جلسه آموزشی یادگیری تقویتی کاملا بصورت پروژه محورعمل کرده ایم.جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/y58KV را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۲۵: آموزش برنامه ی html5

  44 بازدید

  در جلسه ۲۵ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۲۰: آموزش انواع طراحی layout در html

  53 بازدید

  در جلسه ۲۰ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۱۹: آموزش تگ head در html

  28 بازدید

  در جلسه ۱۹ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۱۸: آموزش جاوا اسکریپت در html

  93 بازدید

  در جلسه ۱۸ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۱۷: آموزش id و iframe در html

  28 بازدید

  در جلسه ۱۷ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش id و iframe در html می پردازیم. در اچ تی ام ال هنگام استفاده از استایل ها، می توان به نوع خاصی از تگ ها استایل موردنظر را اعمال کرد. اما در صورتی که در یک صفحه تعداد زیادی از نوع تگ موردنظرما (مثلا تگ p) موجود باشد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/GZ76J را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱۶: آموزش بلاک ها و کلاس  در html

  17 بازدید

  در جلسه ۱۶ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش بلاک ها و کلاس  در html می پردازیم. در html هر عنصر با توجه به نوع خود، به صورت inline و یا بلاک نمایش داده می شود. در حالت نمایش بلاک، عنصر در یک خط جدید قرار میگیر د و نمیتوان عنصر دیگری را در کنار آن قرار داد.جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/iXHaW را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱۵: آموزش لیست در برنامه html

  12 بازدید

  در جلسه ۱۵ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش لیست در برنامه html می پردازیم. در html می توان دو نوع لیست ایجاد کرد Ordered و unOrdered لیست های unordered بصورت غیرعددی نشانه گذاری می شوند و لیست های ordered بصورت عددی و یا حروف. این لیست ها با تگ های ul و ol ایجاد می شوند.جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/M2wXQ را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱۴: آموزش ایجاد جدول در html

  24 بازدید

  در جلسه ۱۴ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش ایجاد جدول  در html می پردازیم. جدول ها در html کاربرد زیادی دارند. از تقسیم بندی صفحه تا ایجاد فرم ها و جدول های ساده. برای تعریف جدول از تگ table و برای ایجاد ستون ها و ردیف های آن از تگ های tr,td,th استفاده می شود. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/0a4OX را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱۳: آموزش تصویر

  36 بازدید

  در جلسه ۱۳ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۱۲: آموزش لینک

  71 بازدید

  در جلسه ۱۲ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۱۱: آموزش css

  36 بازدید

  در جلسه ۱۱ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش css

 • جلسه ۱۰: آموزش رنگها در برنامه html

  49 بازدید

  در جلسه ۱۰ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۹: آموزش Quote و cite در html

  13 بازدید

  در جلسه ۹ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش Quote و cite در html می پردازیم. در اچ تی ام ال تگ هایی برای قراردادن نقل قول، قسمتی از یک متن، قراردادن مشخصات نویسنده یک مطلب و... وجود دارند. این تگ ها فرمت این گونه متن ها را بصورت پیش فرض اعمال می کنند. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/LcoaN را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۸: آموزش فرمت متن ها در برنامه html

  51 بازدید

  در جلسه ۸ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش فرمت متن ها در html می پردازیم. بوسیله اتریبیوت استایل می توان به المنت های مختلف از جمله پاراگراف ها تغییرات دلخواه را اعمال کرد. اما اچ تی ام ال تگ هایی را برای بولد، ایتالیک، آندرلاین، هایلایت و... متن در نپر گرفته است. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/HRQu5 را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۷: آموزش استایل پاراگراف ها در html

  19 بازدید

  در جلسه ۷ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۶: آموزش پاراگراف ها در برنامه html

  17 بازدید

  در جلسه ۶ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش پاراگراف ها در برنامه html می پردازیم. در اچ تی ام ال هر بخش از صفحه بوسیله تگ های مختلف مشخص می شود. تگ p در صفحات اچ تی ام ال میتواند متن های طولانی و پاراگراف ها را نمایش دهد.جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/xExcG را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۵: آموزش Heading ها درنرم افزار html

  28 بازدید

  در جلسه ۵ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۴: آموزش attribute ها در برنامه html

  29 بازدید

  در جلسه ۴ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به

 • جلسه ۳: آموزش المنت ها در برنامه html

  48 بازدید

  در جلسه ۳ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش المنت ها در برنامه html می پردازیم. برخی المنت ها فقط دارای یک تگ باز هستند. یعنی فقط opening tag رو شامل می شوند. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/lhNt0 را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید

 • جلسه ۲: آموزش تگ های پایه در برنامه html

  39 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره آموزشی اچ تی ام ال (HTML) به آموزش تگ های پایه در html می پردازیم. در این جلسه از دوره آموزشی اچ تی ام ال به بررسی تگ های اولیه html که کاربرد اصلی آن ها برای قراردادن محتوای وب سایت ( متن، تصویر و لینک) است پرداخته خواهد شد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/og6nA را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید

 • جلسه ۱: آموزش مقدماتی و معرفی HTML

  54 بازدید

  جلسه ۱ از دوره آموزشی(HTML) به

 • جلسه ۹: آموزش ماکرو،ماژول و خروجی در نرم افزار اکسس

  936 بازدید

  در جلسه ۹ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش ماکرو،ماژول و خروجی در نرم افزار اکسس می پردازیم. ماکرو یک زبان برنامه نویسی ساده و تاحدودی آماده می باشد که کافیست دستورات موردنظرتان را از لیست درستورات آن انتخاب کنید و در جایی که نیاز داشتید این مجموعه کد را اجرا نمایید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/pZwp را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۸: آموزش گزارش یا report نرم افزار اکسس

  192 بازدید

  در جلسه ۸ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش گزارش یا report نرم افزار اکسس می پردازیم. در این جلسه از دوره ی آموزشی به ایجاد گزارش در نرم افزار اکسس با هدف چاپ اطلاعات خاصی انجام میگیرد. ریپورت به کاربر امکان چاپ اطلاعات دلخواه در قالب دلخواه کاربر ( هدر مخصوص سازمان، چیدمان مرتب و…) را فراهم می کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/oZRB را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۷: آموزش فرم ها در نرم افزار اکسس

  378 بازدید

  در جلسه ۷ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش فرم ها در نرم افزار اکسس میپردازیم. فرم ها پنجره هایی از پیش طراحی شده هستند که می توانند به کاربر نهایی نمایش داده شوند و کار با دیتابیس را برای او ساده تر و دقیق تر نمایند. فرم ها می توانند محلی برای دریافت و نمایش اطلاعات و یا انجام اعمال خاصی باشند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/nRQW را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۶: آموزش کوئری در نرم افزار اکسس

  346 بازدید

  در جلسه ۶ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش کوئری در نرم افزار اکسس می پردازیم. کوئری یا پرس و جو در نرم افزار اکسس به کاربر این امکان را می دهد که بصورت مناسبی داده های مورد نیاز خود را از پایگاه داده دریافت کند. نمای جدول به تنهایی نمی تواند این نیاز را براورده کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/lRQg را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۵: آموزش تنظیمات و رابطه میان جداول در اکسس

  315 بازدید

  در جلسه ۵ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش تنظیمات و رابطه میان جداول در اکسس می پردازیم. در نرم افزار اکسس می توان میان جدول ها ارتباط برقرار کرد. این ارتباط مزایای بسیاری دارد به این صورت که میان جداول یکپارچگی خواهیم داشت. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/jYQP را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۴: آموزش انواع داده ای و تب Home در اکسس

  182 بازدید

  جلسه ۴ از دوره آموزشی اکسس به آموزش انواع داده ای و تب Home در اکسس میپردازیم. در پایگاه داده هر جدول از تعدادی سطر یا رکورد و تعدادی ستون یا فیلد تشکیل شده است. که هر موجودیت دارای صفات مختلفی است که هر صفت فیلد نامیده می شود. این فیلد ها وابسته به ماهیت خود نوع خاصی از داده را در خورد پذیرش می کنند.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/w098 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۳: آموزش ساخت جدول در نرم افزار اکسس

  362 بازدید

  در جلسه ۳ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش ساخت جدول در نرم افزار اکسس می پردازد. در اکسس موجودیت ها بصورت جدول یا Table هستند که هنگام طراحی و ایجاد پایگاه داده در اکسس باید به چگونگی نمایش موجودیت های فیزیکی بوسیله جدول ها و سایر اشیای پایگاه داده و نحوه ارتباط موجودیت ها با هم توجه داشت. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/pZwV را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۲: آموزش نصب و معرفی محیط نرم افزار اکسس

  237 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش نصب و معرفی محیط نرم افزار اکسس می پردازد. Access یک نرم افزار پرقدرت برای مدیریت پایگاههای داده (Database) است و میتواند در مسائل متنوعی همچون مرتب سازی، سازماندهی و یا گزارش گیری از اطلاعات داخل پایگاه داده مورد استفاده قرار گیرد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/LEVYY را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.