در حال بارگذاری
 • 45
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 250.5هزار
  بازدید

رکاب - جامع ترین سایت خرید و فروش انواع وسائل نقلیه

جدیدترین اطلاعات و جستجوی وسایل نقلیه سبک، سنگین و موتورسیکلت را در سایت رکاب (Rekab) بیابید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

جدیدترین اطلاعات و جستجوی وسایل نقلیه سبک، سنگین و موتورسیکلت را در سایت رکاب (Rekab) بیابید.

 • 45
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 250.5هزار
  بازدید
این کانال از سوی "رکاب - جامع ترین سایت خرید و فروش انواع وسائل نقلیه" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • ویدیو تبلیغاتی هیوندای النترا

  26 بازدید

  هیوندای النترا از پرفروش‌ترین محصولات هیوندای در بازار جهانی محسوب می‌شود. هم اکنون مدل 2017 این خودرو در داخل کشور به فروش می‌رسد که در ادامه پس از معرفی کامل این خودرو به مشخصات فنی، تجهیزات و ارزش خرید آن می‌پردازیم.

 • تست تصادف هیوندای النترا

  25 بازدید

  هیوندای النترا در بحث ایمنی نیز شرایط خوبی را طی می کند و توانست امتیاز مناسبی از موسسه بیمه ایمنی بزرگراه های آمریکا (IIHS) دریافت کند، در ادامه فیلم کوتاه تست تصادف این خودرو آمده است که پیشنهاد می کنیم از دست ندهید.

 • ویدیوی بررسی کامل هیوندای النترا

  15 بازدید

  نمونه ی استاندارد النترا که شاهد حضور آن در ایران هستیم مجهز به یک موتور 2.0 لیتری است. این موتور قادر است حداکثر توان 154 اسب بخار و گشتاور خروجی 195 نیوتن متر را تولید کند. انتقال قدرت نیز توسط یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته انجام می پذیرد. زمان 0-100 این خودرو 8.5 ثانیه و حداکثر سرعت آن 160 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. مصرف سوخت ترکیبی هیوندای النترا نیز 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

 • معرفی و بررسی کامل هیوندای آزرا 2018

  36 بازدید

  نسل جدید آزرا با سه موتور 2.4، 3 و 3.5 لیتری عرضه می شود که طبیعتا نسخه 2.4 لیتری آن در ایران عرضه می‌شود. مدل حاضر در بازار مجهز به موتور 4 سیلندر با حجم دقیق 2360 سی‌سی است. این موتور قادر است حداکثر 190 اسب بخار توان و 240 نیوتن متر گشتاور تولید کند. وظیفه انتقال توان موتور به چرخ‌های جلو نیز توسط یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته انجام می‌پذیرد.

 • تست تصادف هیوندای آزرا 2018

  22 بازدید

  همانطور که عنوان کردیم آزرا در اروپا و امریکا عرضه نشده است؛ لذا تصت تصادف جامع و معتبر NCAP و IIHS از آن به عمل نیامده است. ولی می توان در عوض به آزمون بنیاد ایمنی خودروهای کره جنوبی KNCAP در مورد آزرا توجه کرد. هیوندای آزرا 5 ستاره ایمنی از این آزمون دریافت کرد.

 • معرفی کامل و بررسی هیوندای آزرا 2018

  21 بازدید

  نسل جدید آزرا با سه موتور 2.4، 3 و 3.5 لیتری عرضه می شود که طبیعتا نسخه 2.4 لیتری آن در ایران عرضه می‌شود. مدل حاضر در بازار مجهز به موتور 4 سیلندر با حجم دقیق 2360 سی‌سی است. این موتور قادر است حداکثر 190 اسب بخار توان و 240 نیوتن متر گشتاور تولید کند. وظیفه انتقال توان موتور به چرخ‌های جلو نیز توسط یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته انجام می‌پذیرد. شتاب 0-100 آزرا 10 ثانیه زمان می‌برد و حداکثر سرعت آن 215 کیلومتر بر ساعت است. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو نیز 8.5 لیتر در هر 100 کیلومتر بوده و حجم باک آن 70 لیتر است.

 • ویدیو تبلیغاتی هیوندای آزرا

  23 بازدید

  خودروی حاضر نسل هفتم خودروی آزرا با لقب گرانجور (Grandeur) است که بعد از فراز و نشیب‌های زیادی توانست فروش خود را حفظ کند و حتی با عرضه موتور 2.4 لیتری، ورود خود به بازار ایران را از سر گرفته شد. این خودرو بصورت جهانی عرضه نشده است و تمرکز فروش آن بیشتر در شرق آسیا و کشورهای جهان سوم بوده است.

 • تبلیغ برلیانس H330

  73 بازدید

  در تیپ دوم برلیانس H330، این خودرو از موتور 1.6 لیتری (1654 سی سی) بهره می‌برد که دارای حداکثر توان 114 اسب بخار و حداکثر گشتاور 154 نیوتن متر است. مدل موتور نیز با مدل قبلی شباهت دارد. وظیفه انتقال قدرت نیز در هر دو مدل توسط یک گیربکس دستی 5 سرعته یا اتوماتیک 4 سرعته انجام می‌پذیرد.

 • ویدیوی بررسی برلیانس H330

  175 بازدید

  در تیپ اول برلیانس، این خودرو از موتور 1.5 لیتری بهره می‌برد که حجم دقیق آن 1498 سی‌سی است. این موتور دارای حداکثر توان 103 اسب بخار و گشتاور خروجی 138 نیوتن متر بوده و از نوع 4 سیلندر با آرایش خطی و دارای 16 سوپاپ است. حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر بر ساعت و شتاب 0-100 آن 10.9 زمان می‌برد.

 • هفتاد سالگی خودروسازی فراری

  265 بازدید

  20 ژوئن 2017، مصادف با 29 تیرماه 1396، جشن هفتادمین سالگرد تولید خودروی فراری، مشهور به اسب وحشی بود. داستان فراری از سال 1946، زمانی که اولین خودروی آن با مارک فراری، پا در جاده ی مارنلو ( شهری در ایتالیا) گذاشت. فراری گرچه قبل از این تاریخ نیز اولین خودروی خود را تولید کرده بود، اما به دلیل اینکه تولید این خودرو، به عنوان زیر مجموعه ی کمپانی دیگری عرضه شد، چند سال پس از آن یعنی سال 1947 را اولین زمان تولید خودروی فراری می دانند.

 • پانزده سالگی حضور موتورسیکلت های باجاج

  359 بازدید

  جمنلال باجاج کار خود را در سال ۱۹۴۵ و با نام M/s Bachraj Trading Corporation آغاز کرد و در سال ۱۹۴۸ دست به فروش موتور و سه چرخه‌های وارداتی در هندوستان زد. تا سال ۱۹۵۹ طول کشید تا شرکت باجاج بتواند از دولت هندوستان مجوز تولید وسایل موتوری دو چرخ و سه چرخ را دریافت کند.

 • ویدیو تبلیغاتی موتور باجاج پالس 200NS

  134 بازدید

  فروش موتور پالس 200 NS در بازار هند در سال 2015 متوقف شد تا فضا برای فروش موتور باجاج پالس AS200 باز شود. اما عدم استقبال مشتریان از این موتور سبب شد تا کمپانی باجاج بار دیگر اقدام به فروش موتور پالس 200 NS در بازار این کشور نماید. کمپانی باجاج در نسخه ی جدید این موتور مطابق قوانین BSIV عمل کرده و تغییراتی را در سیستم پیشرانه ی خود ایجاد کرده است. این موتور همچنان ماهیتی اسپورت و خشن دارد و در نسخه ی جدید نیز سعی شده تا این ماهیت حفظ شود.

 • معرفی هد آپ دیسپلی

  142 بازدید

  امروزه همه ی خودرو سازان به دنبال راهی هستند که بتوانند مشتریان خود را به هر نحوی راضی نگه دارند. یکی از همین راه ها اضافه کردن امکانات کاربردی است. یکی از امکاناتی که امروزه خودروسازان در حال گسترش آن هستند، سیستم هدآپ (HUD-Display) است که احتمالا نام آن را شنیده‌اید، خصوصا اگر ماشین‌های لوکس‌تر را بررسی کرده باشید، به احتمال خیلی زیاد با سیستم هدآپ دیسپلی مواجه شده‌اید. در این مقاله به معرفی این آپشن می‌پردازیم و نگاهی می‌کنیم به این که این آپشن چطور روی تجربه رانندگی تاثیر می‌گذارد.

 • تبلیغ تویوتا پریوس

  100 بازدید

  رانندگی با تویوتا پریوس تجربه خوبی برای رانندگان زیادی به همراه داشته است. اگرچه هیچ خودرویی برای رفع نیاز همه مردم مناسب نیست، تویوتا پریوس بهترین گزینه برای راننده هایی است که به خودرویی نیاز دارند که سرآمد در تکنولوژی و مورد اعتماد بوده و دارای کارکرد سوخت بهینه، رانندگی ساکت، هزینه نگهداری پایین و هیچگونه آلاینده محیط زیست باشد.

 • تست تصادف فولکس واگن تیگوان

  218 بازدید

  به جرئت می توان فولکس واگن تیگوان را یکی از ایمن ترین خودروهای شاسی بلند دنیا دانست. این مدل همواره در لیست برترین محصولات جهان از نظر حفظ جان سرنشینان قرار دارد و با توجه به عملکرد عالی در تست های تصادف و سطح بالای فناوری های ایمنی، مورد توجه افرادی که ایمنی خودرو برایشان اهمیت دارد قرار می گیرد. در ادامه ی مطلب می توانید فیلم کاملی از تست های تصادف و ایمنی فولکس واگن تیگوان که توسط بنیاد ایمنی خودروی اروپا (Euro NCAP) منتشر شده است، ملاحظه کنید.

 • بررسی کامل فولکس واگن تیگوان

  75 بازدید

  تیگوان فولکس واگن در تیپ های مختلف با پیشرانه های مختلفی عرضه می شود. در این مقاله ولی به نسخه 2.0 لیتری آن می پردازیم که در داخل کشور حضور دارد. این نسخه مجهز به موتور توربوشارژر و اینترکولر است که حداکثر توان آن 185 اسب بخار و گشتاور خروجی آن 320 نیوتن متر است. سیستم انتقال قدرت این خودرو توسط یک گیربکس اتوماتیک 7 سرعته دوکلاچه، نیروی موتور را به چهار چرخ منتقل می کند. شتاب 0-100 این خودرو 7.7 ثانیه زمان می برد و حداکثر سرعت آن 208 کیلومتر بر ساعت است.

 • تبلیغ فولکس واگن تیگوان

  63 بازدید

  نسل جدید تیگوان، با افزایش حجم بدنه و استفاده از پیشرانه های مدرن فولکس واگن ارائه شد و پس از گذشت ۲ سال از زمان عرضه، مورد استقبال بازار جهانی قرار گرفته است. این خودرو هم اکنون نیز در بازار داخلی کشورمان توسط مجموعه ماموت خودرو عرضه می شود.

 • بررسی لیفان 820

  409 بازدید

  موتور لیفان 820 کرمان موتور، دارای حداکثر توان 158 اسب بخار و گشتاور خروجی 221 نیوتن‌متر است. سیستم انتقال قدرت این خودرو توسط یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک نیروی موتور را به چرخ ها منتقل می‌کند. لیفان اعلام کرده است که این سیستم انتقال قدرت توسط کمپانی‌ DSI استرالیا تولید می‌شود؛ کمپانی نام‌آشنایی که سابقه‌ی ساخت سیستم انتقال قدرت مورد نیاز شرکت‌هایی مانند فورد، کرایسلر، جیلی و سانگ‌یانگ را در کارنامه‌ی خود دارد.

 • تبلیغ لیفان 820

  129 بازدید

  لیفان 820 لوکس‌ترین سدان چینی در بازار داخلی محسوب می‌شود. این خودرو در سال 2014 در نمایشگاه پکن رونمایی شد و در سال 2015 عرضه آن آغاز شد. اواخر سال 94 کرمان موتور تصمیم خود مبنی بر مونتاژ و عرضه نسخه 2.4 لیتری لیفان 820 به بازار داخلی را عنوان کرد و آغاز عرضه و فروش آن از اوایل سال 95 آغاز شد.

 • تست تصادف هیوندای i20

  368 بازدید

  شتاب 0-100 برای هیوندای i20، 13 ثانیه زمان می‌برد و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت است. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو نیز 7.5 لیتر در هر صد کیلومتر است که البته کمی برای خودرویی در این کلاس زیاد است.

 • بررسی هیوندای i20

  73 بازدید

  این خودرو از یک موتور 1.4 لیتری تنفس طبیعی بهره می برد که قوی ترین موتور بین تیپ های دیگر است. این موتور حداکثر توانی برابر 100 اسب بخار داشته و گشتاور خروجی آن 133 نیوتن متر است. گیربکس این خودرو در دو مدل چهار سرعته دستی یا اتوماتیک ارائه می شود، ولی مدل داخلی این خودرو با دنده اتوماتیک عرضه می شود.

 • تبلیغ هیوندای i20

  42 بازدید

  قیمت هیوندای i20 در حال حاضر در کارخانه 115 میلیون تومان و در بازار 210 میلیون تومان است. این خودرو البته در کلاس خود رقیبی در بازار ایران ندارد و به تنهایی یکه تازی می‌کند، با این حال بعضی کیا پیکانتو را به دلیل شباهت‌هایی که با این خودرو دارد با آن مقایسه می‌کنند.

 • ویدیوی معرفی لیفان X50

  43 بازدید

  لیفان X50 از موتور 1.5 لیتری با حداکثر توان 102 اسب بخار و گشتاوئر 133 نیوتن‌متر بهره می‌برد. وظیفه انتقال قدرت نیز توسط یک گیربکس 5 سرعته دستی و اتوماتیک  CVTانجام می‌شود. حداکثر سرعت لیفان X50 170 کیلومتر بر ساعت است و شتاب 0-100 آن برابر 13.5 ثانیه است. مصرف سوخت ترکیبی این کراس اوور شهری 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر است. حجم باک این خورو نسبت به رقبا کمتر بوده و 42 لیتر ظرفیت دارد.

 • بررسی کامل شاسی بلند جدید زامیاد | لندفورت فودای

  413 بازدید

  لندفورت در کنار پیکاپ های F16و F22، هم اکنون تنها کراس اور شرکت فودای است. این خودرو در کلاس کراس اورهای متوسط جای می گیرد و به لحاظ ابعادی، شباهت زیادی به بی وای دی S7 دارد. بنابراین با ورود به ایران با قیمتی بین 160 تا 220 میلیون تومان به دست خریداران خواهد رسید و باید با مدل های معروفی مانند جک S7، ام جی RX5، چری تیگو 8 و حتی جیلی امگرند X7 رقابت کند.

 • بررسی موتورسیکلت آپاچی 31o rr

  407 بازدید

   سرعت آپاچی 310S، یکصد و چهل و پنج کیلومتر بر ساعت عنوان شده که همین امر سبب می شود که در رقابت با موتورسیکلت هایی نظیر KTM RC 390، کاوازاکی نینجا 300، یاماها R3 و بنلی تورنادو 302 قرار گیرد. قرار است تا جولای 2017 این موتورسیکلت کمپانی TVS به بازار عرضه شود. البته انتظار علاقمندان به این موتورسیکلت به سر آمده و همین امر سبب شده تا کمپانی تی وی اس قول عرضه ی آپاچی اس 310 (Apache 310S) را در همین یکی دو ماه آینده دهد.

 • معرفی موتورسیکلت TVS Apache RR 310

  40 بازدید

  تی‌وی‌اس آپاچی یک برند مطرح موتورسیکلت است که مالکیت آن به عهده شرکت تی وی اس موتورز است. این شرکت در سال ۲۰۰۸ اعلام کرده بود که بیش از ۲.۵ میلیون موتورسیکلت فروخته است. این شرکت کار خود را با همکاری با شرکت سوزوکی و عرضه موتورهای آن شرکت در هندوستان آغاز کرد

 • تاریخچه ایمنی در بی ام و

  182 بازدید

  صد سال پیش بی ام و (BMW) یک سازنده موتور هواپیما بود که در معرض ورشکستگی قرار داشت، اما امروز این برند که کار خود را با یک کارخانه کوچک حوالی مونیخ آلمان شروع کرد، در چهار قاره و ۱۴ کشور بیش از ۳۰ کارخانه دارد و تبدیل به یکی از شناخته‌شده‌ترین خودروسازان جهان شده است که بخاطر طراحی خودرو و موتورسیکلت‌های لوکس و با عملکرد بالا معروف است.

 • ویدیوی تبلیغاتی کیا سراتو

  49 بازدید

  در حال حاضر کیا سراتو سایپا با قیمت بین ۲۰۰ تا ۲۱۴ میلیون تومان در بازار معامله می شود که برای یک سدان خانوادگی اقتصادی رقم بالایی محسوب می شود. قیمت کارخانه کیا سراتو سایپا بسته به تیپ و موتور (۱.۶ یا ۲ لیتری) بین ۹۰ تا ۱۱۳ میلیون تومان است ولی شرایط فروش آن مثل خیلی از خودروها محدود و پیچیده است. قیمت کیا سراتو وارداتی بین ۲۱۴ تا ۲۱۹ میلیون تومان است و در بازار نیز با قیمت ۳۳۵ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

 • ویدیوی معرفی تویوتا راو4

  100 بازدید

  نسل چهارم راو 4 ظاهری مستحکم و مدرن داشت و با معرفی آن در سال 2013، این مدل خودرو به جایگاه بالاتری در عرصه رقابت رسید. راو 4 در سال 2016 با یک فیس لیفت همراه شد و به موتورهای بنزینی، دیزل و هیبریدی مجهز شد. آخرین مدل راو 4 نیز در سال 2018 ارائه شد.

 • ویدیوی بررسی کامل تویوتا راو4 مدل 2016

  36 بازدید

  تویوتا راو 4 در بخش مشخصات فنی نیز عملکرد مناسبی دارد. موتور آن 4 سیلندر و 2.5 لیتری است که حداکثر توان 176 اسب بخار و گشتاور خروجی 233 نیوتن متر را تولید می کند. راو 4 بنزینی در دو نسخه گیربکس 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک ارائه می شود که شتاب 0-100 آن ها به ترتیب 9 ثانیه و 10 ثانیه است. توجه داشته باشید که مدلی که در ایران عرضه می شود مجهز به گیربکس اتوماتیک است. حداکثر سرعت این خودرو 190 کیلومتر بر ساعت است و مصرف سوخت ترکیبی آن 9 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

 • ویدیو تبلیغاتی پراید 151

  228 بازدید

  این خودرو هم مثل بقیه پرایدها (از جمله سایپا ۱۱۱) از یک موتور ۱.۳ لیتری استفاده می‌کند که ۴ سیلندر دارد و می‌تواند ۷۱ اسب بخار قدرت و ۱۰۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. این خودرو فقط ۹۰۰ کیلوگرم وزن دارد و ممکن است در نگاه اول چنین موتوری برای آن کافی باشد، ولی با توجه به این که این خودرو برای حمل بار طراحی شده است انتظار می‌رفت لااقل موتور آن کمی بهبود پیدا کند.

 • معرفی کامل ام وی ام 110 جدید

  130 بازدید

  به طور کلی مشخصات فنی ام وی ام 110 اسپرت تشابه زیادی با نسل قبلی دارد، ولی از لحاظ مصرف سوخت و عملکرد موتور شاهد بهبودهای مناسبی هستیم. مدلهایی که مدیران خودرو نمایندگی چری یا نمایندگی ام وی ام عرضه می کند Luxury و Comfortable هستند که هر دو، مجهز به موتور 998 سی سی سه سیلندر با حداکثر توان 68 اسب بخار و گشتاور خروجی 93 نیوتن متر هستند.