در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 9هزار
  بازدید

سازمان دانشجویان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 3
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 9هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  212 بازدید

  این مناظره در دوره پنجم مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران انجام شده است. مناظره پیش رو سال گذشته در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد. تیم کلوپن به عنوان تیم موافق و تیم اندیشه به عنوان تیم مخالف با یکدیگر مناظره می کنند. موضوع مورد بحث: «طرح تحول سلامت باعث تقویت عدالت در نظام سلامت است.»

 • پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  64 بازدید

  این برنامه از مناظره هایی است که در پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه تهران انجام شد مناظره بین تیم های «پرسا» از دانشگاه تهران به عنوان تیم موافق و «تنقیح مناط ترافرازنده» از مشهد به عنوان تیم مخالف برگزار شده است. گزاره مورد بحث: استفاده از الگوهای موسیقی پاپ در ریتم نوحه های عزاداری موجب تقدس زدایی از عزاداری ها است. اطلاعات بیشتر در isdc.ir

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  84 بازدید

  این مسابقه در دوره یک دوم نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران انجام شده است. مناظره بین تیم های «اتاق آسمان» به عنوان تیم موافق و تیم «جیم» به عنوان تیم مخالف بوده است. گزاره مورد بحث: «نیاز اصلی توسعه دانش بنیان کشور در جلوگیری از رشد دانشگاه های آموزش محور و تسریع در توسعه دانشگاه های پژوهش محور می باشد» اطلاعات بیشتر در isdc.ir

 • چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  32 بازدید

  این مناظره در چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران برگزار شده است. بین تیم های «جیم» به عنوان تیم موافق و «فراست» به عنوان تیم مخالف گزاره ی مورد بحث: «روابط سیاسی و حزب گرایی در تضاد با اخلاق مداری است» اطلاعات بیشتر در isdc.ir

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  48 بازدید

  این مسابقه مربوط به دوره چهارم مسابقات مناظره است. مسابقه بین تیم های فراست به عنوان تیم مخالف و تیم اصفهان به عنوان تیم موافق برگزار شد. گزاره مورد بحث: «روابط پیش از ازدواج به انتخاب همسر مناسب در آِنده لطمه می زند»

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  76 بازدید

  ویدئوی پیش رو مرحله کشوری چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی را نشان می دهد. این مسابقات در دانشگاه امیر کبیر برگزار و بین تیم های «عبارت» به عنوان تیم موافق و تیم «اتاق آسمان» به عنوان تیم مخالف انجام شد. گزاره مورد بحث: وضعیت نابسامان اقتصادی دلیل افزایش انحرافات اجتماعی است. اطلاعات بیشتر در isdc.ir

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  167 بازدید

  این ویدئو مربوط به چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران است. که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. مناظره بین تیم های پردیس الزهرا به عنوان تیم موافق و تیم اصفهان به عنوان تیم مخالف برگزار شده است. گزاره مورد بحث: «در مشاغلی چون معلمی، دینداری و تعهد بر تخصص ارجحیت دارد»

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  160 بازدید

  در این قسمت از سلسله مناظرات چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، تیم های «E» به عنوان تیم موافق و تیم «فراست» به عنوان تیم مخالف با یکدیگر به مناظره می پردازند. گزاره مورد بحث در این مسابقه: «سرانه مطالعه در کشور رابطه مستقیم با رفاه مادی دارد» می باشد. لازم به ذکر است، مرحله کشوری ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، 19، 20 و 21 آذرماه در دانشگاه علامه برگزار می شود.

 • چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  84 بازدید

  ویدئوی پیش رو مسابقه مناظره در چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران را نشان می دهد. این مسابقه با موضوع: «علوم انسانی محصول غرب بوده و با اسلامی شدن در تعارض است» انجام شده است. این مناظره بین تیم های «اندیشه» به عنوان تیم موافق و «جیم» به عنوان تیم مخالف برگزار شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقات به isdc.ir مراجعه کنید.

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  48 بازدید

  ویدئوی پیش رو از چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران است که سال 94 در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. این مناظره بین تیم های «راشین» به عنوان تیم موافق و «عبارت» به عنوان تیم مخالف برگزار شد. اگزاره مورد بحث: «تعدد بالای قوانین تصویب شده در ایران موجب پیشرفت امور و جلوگیری از فساد می شود.»

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  54 بازدید

  ویدئوی پیش رو مربوط به چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران است. این مسابقه با موضوع «حجاب اجباری متضمن سلامت اخلاقی جامعه است» در سال 94 در محل دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. لازم به ذکر است، مرحله کشوری ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران آذرماه جاری در دانشگاه علامه برگزار می شود. isojd.ac.ir isdc.ir

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  179 بازدید

  در حال حاضر ششمین دوره مسابقات ملی مناظره پس از پشت سر گذاشتن مرحله استانی و منطقه ای با حضور 12 تیم دانشجویی به مرحله کشوری خود نزدیک می شود. مناظره ای که می بینید در چهارمین دوره مناظره و بین تیم های جامعه اسلامی از تبریز و اصفهان از استان اصفهان انجام شده است. گزاره مورد بحث: رفتار اشتباه نخبگان و چهره های مشهور، عامل اصلی ترویج بی اخلاقی در جامعه است.

 • مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  83 بازدید

  مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از سال 91 در دانشگاه های سراسر کشور در حال برگزاری است. این مناظره در مرحله اختتامیه دوره چهارم مسابقات مناظره در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده است. گزاره مورد بحث: «اجرای احکامی مانند اعدام در ملاء عام باعث کاهش جرم می گردد» بین تیم های جیم از دانشگاه امام صادق و فراست از دانشگاه تهران isdc.ir

 • چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  58 بازدید

  مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برای ششمین سال متوالی در سطح دانشگاه های سراسر کشور در حال برگزاری است. مسابقه پیش رو از دوره چهارم مسابقات ملی مناظره دانشجویی است. گزاره مورد بحث: «روابط سیاسی و حزب گرایی در تضاد با اخلاق مداری است» بین تیم های «جیم» از دانشگاه امام صادق و «فراست» از دانشگاه تهران

 • چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  50 بازدید

  ویدئوی پیش رو مسابقه مناظره بین تیم های «جنبش اخا» از ایلام و «پردیس الزهرا» از دانشگاه الزهرای تهران است. گزاره مورد بحث: بازگشایی شعب رستوران های زنجیره ای و برندهای غربی از مهمترین راهبردهای نفوذ غرب در ایران است. این مسابقه در دوره چهارم مسابقات مناظره در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده است.

 • روایت تصویری از اولین رویداد کارآفرینانه «اکسیر»

  44 بازدید

  در این رویداد استارت آپی که به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و همکاری جهاددانشگاهی واحد زنجان برگزار شد، دانشجویان با نحوه ایده پردازی، ایده پروری و نحوه توسعه طرح کسب و کار آشنا شدند. دومین سری استارت آپ ویکندهای «اکسیر»، در سال جاری با محوریت «صنایع فرهنگی» توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار می شود. * افراد علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66978000 تماس بگیرند.

 • عید نوروز مبارک!

  454 بازدید

  سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از حامیان محیط زیست، امسال از کارت های تبریک کاغذی استفاده نمی کند. امیدواریم در سال های آینده این مسیر همراهان بیشتری داشته باشد.

 • مناظره نیاموزان!

  2,060 بازدید

  در ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی ثبت نام کنید... مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران پنج سال است که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می شود. این مسابقات در سه مقطع دانشگاهی، منطقه ای و کشوری برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت: ISDC.IR مراجعه کنید. یا با شماره تلفن 66978000 تماس بگیرید.

 • اختتامیه پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  212 بازدید

  مرحله کشوری پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی. دانشکده ادبیات دانشگاه تهران. 21 تا 23آذرماه سال جاری. با حضور 16 تیم برگزیده از میان 440 تیم از سراسر کشور.

 • کلیپ مرحله استانی و منطقه ای پنحمین دوره مسابقات مناظره

  270 بازدید

  در این کلیپ عکس ها و فیلم هایی را می بینیم که در مراحل استانی و منطقه ای پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی توسط 32 واحد دانشگاهی از کل کشور به دبیرخانه ارسال شده است.

 • پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

  300 بازدید

  این کلیپ بخشی از حال و هوای مرحله کشوری پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی را به تصویر می کشد. این مسابقات از 21 تا 23 آذرماه سال جاری در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد. اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در مرحله جدید در: ISDC.IR

 • دیرین دیرین مسابقات ملی مناظره دانشجویی

  4,261 بازدید

  این آیتم توسط مجموعه سازنده دیرین دیرین برای مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می شود، ساخته شد.