در حال بارگذاری
 • 830
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 2میلیون
  بازدید

سمینار ما

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

 • 830
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 2میلیون
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کلیپ انگیزشی بهانه تراشی ممنوع!

  1,257 بازدید

  برای موفق شدن در هرکاری چرا باید بهانه را کنار بگذارید و اجازه ندهید افکار منفی جلوی شما را برای رسیدن به اهدافتان بگیرند؟ در این کلیپ انگیزشی، قرار است بدانید دلیل اصلی بسیاری از مشکلات و کاستی های زندگی تان شما خودتان هستید و باید برای تغییر زندگی تان هرچه سریع تر مسئولیت کامل زندگی تان را بر عهده بگیرید. مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر در www.seminarema.com

 • کلیپ آموزشی؛ چطور پول هایمان را پس انداز کنیم

  334 بازدید

  همه ی ما می دانیم که برای آینده ی آسوده به پس انداز نیاز داریم. بعضی از افراد پس انداز برای آینده را نوعی خساست درنظر می گیرند و با این پندار غلط، به دنبال سبک زند گی ای می روند که باعث شود در اواسط ماه از دیگران پول قرض کنند. اما پس انداز پول و به فکر آتیه بودن نه تنها عادت و اخلاق بدی نیست، بلکه رازورمز بسیاری از ثروتمندان هم هست. کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر در www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی چرا کریستیانو رونالدو یک اسطوره است؟

  1,439 بازدید

  حتی اگر اهل فوتبال هم نباشید حتما نام کریستیانو رونالدو رو شنیده اید. اما واقعا چطور است که یک انسان به حدی از عظمت می رسد که در گوشه گوشه ی دنیا همه او را به چشم یک اسطوره می بینند؟ فکر می کنید همه ی این ها اتفاقی است؟ اگر نه واقعا چه چیزی یک انسان را تبدیل به یک اسطوره می کند؟ برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی؛ توصیه های آنتونی رابینز به کارآفرینان

  463 بازدید

  در این کلیپ آموزشی آنتونی رابینز بهترین توصیه های ممکن را به تمام افراد از جمله کارآفرینان برای رشد و پیشرفت کسب و کارشان ارائه می دهد. با ما همراه باشید و امیدواریم از محتوای این کلیپ راضی باشید. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی چطور از بیهوده گویی دست برداریم

  310 بازدید

  در این کلیپ آموزشی دارن هاردی، نویسنده کتاب اثر مرکب و چندین کتاب پرفروش دیگر به ما می گوید که چطور از حرف های بیهوده و بی فایده دست برداشته و قدمی برای پیشرفت خود برداریم. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی یا بمیر یا موفق شو!

  4,086 بازدید

  هرگز به دنبال موفقیت نباشید، آنقدر تلاش کنید تا ارزشمند شوید. آن وقت دیگران قدر شما را میدانند و خود به خود موفق می شوید. هشتاد درصد موفقیت روحی روانی است و تنها بیست درصد آن استراتژی است. باید نظم شخصی داشته باشید، این کار برای هر چیزی در زندگی لازم است. خلاقیت، اراده، علاقه، صداقت، وفاداری، عشق. اینها لازمه رسیدن به موفقیت هستند. برای مشاهده انگیزشی و آموزشی بیشتر به seminarema.com مراجعه شود.

 • کلیپ آموزشی رژیم ذهنی 21 روزه برایان تریسی

  533 بازدید

  زمان آن رسیده که رژیم بگیرید چیزی که ما آن را ” رژیم ذهنی ۲۱ روزه ” می نامیم. بهترین عادتی که می توانید در خود ایجاد کنید آغاز کردن هر روز به شیوه ای متفکرانه و سازنده است. شیوه ای که شما را برای کسب موفقیت های بزرگتر در ساعتهای پیش رو آماده کند. این روش به من و هزاران نفر دیگر کمک کرده که از فرش به عرش برسند و ثروتمند شوند. کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر در سایت: www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی تو می توانی تغییر کنی

  2,755 بازدید

  تو نمی توانی گذشته ات را تغییر دهی اما با قدم هایی که اکنون بر میداری می توانی آینده ات را بسازی. تو قربانی تجربیات ناخوشایند و شکست های گذشته خود نیستی. با بخشش خود می توانی اشتباهات خود را تشخیص دهی، حرکت کنی و با استفاده از تجربیات گذشته به سمت آینده ای موفق قدم برداری. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarem.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی رویاهای بزرگ داشته باشید

  1,069 بازدید

  فرق افراد معمولی و فوق العاده موفق کجاست: مردم معمولی به اطراف شان نگاه میکنند و میبینند با اوضاع و شرایطی که دارند چه کاری میتوانند انجام دهند، اما افراد رویاپرداز اوضاع و شرایط رویایی شان را در ذهن میبینند و با خود فکر میکنند چه کاری میتوانند با اوضاع و شرایط فعلی شان انجام دهند تا به رویای شان برسند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی باور کنید تا ببینید

  3,378 بازدید

  شما تنها آنچه را که در ذهن باور کنید، در واقعیت خواهید دید. این جمله ای است که تقریبا در تمام کتاب های مربوط به موفقیت شخصی و حتی معنوی خواهید دید. حتی در کتاب مقدس انجیل، حضرت مسیح میگوید «آنهایی که قبل از دیدن من، به بازگشت من باور داشتند در اعتقادشان قوی تر و به من نزدیک ترند…» برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی باور به ایده ها از جک ما

  1,584 بازدید

  جک ما، کارآفرین نمونه چینی که توانست در مدت کوتاهی تبدیل به قطب اقتصادی دنیا شود، گذشته آرام و عادلانه ای نداشته. جک ما می دانست آینده روشنی در انتظارش است. در این کلیپ فوق العاده تاثیرگذار، جک ما به شما از گذشته اش می گوید و اینکه چطور توانست موفق شود. از دست ندید. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی فعال سازی قانون جذب از جک کنفیلد

  554 بازدید

  به منظور آزاد کردن قانون جاذبه و و به تحقق پیوستن رویاها، یکی از عواملی که باید تحت اختیار و کنترل شما باشد ” عمل” است. در این ویدیو جک کنفیلد شیوه ی فعالسازی قانون جذب را به ما توضیح می دهد. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی سخنرانی جیم کری افسانه ای

  1,415 بازدید

  در کلیپ انگیزشی این هفته سمینارما، ما سخنرانی الهام بخش و انگیزشی جیم کری را برای شما آماده کرده ایم؛ جیم کری در این سخنرانی به شما می گوید در زندگی باید چه چیزی را هدف قرار بدهید و چرا باید شغل مورد علاقه تان را دنبال کنید… برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی قدرت جادویی گفتن کلمه بهترین

  814 بازدید

  در این ویدیو بو ایسون، نویسنده و مجری نام آشنا در مورد قدرت فوق العاده موثر گفتن کلمه بهترین به ما توضیح می دهد. برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی برای پیروزی ادامه بده

  2,257 بازدید

  به احساسی که از اعماق وجودت داره رویاهاتو صدا میزنه گوش کن، مطمئن باش چیزی که داره چنین قوی صدات میزنه اشتباه نیست. اگر اون کار رو انجام دادی، تا آخرش برو ! دیگه هیچوقت برنگرد… تا آخرش، تا پیروزی و تا قهرمانی ات ادامه بده، حتی اگر برنده نشدی، بدون پیروزی، چون یک عمر ننشستی تا حسرت کاری که میخواستی انجام بدی رو بخوری. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • چطور بر اهداف خود متمرکز بمانیم از برایان تریسی

  1,880 بازدید

  همه ی ما اهداف و رؤیاهای زیادی در سر داریم. تفاوت هدف و رؤیا در چیست؟ چطور می توان رؤیا را به هدف تبدیل و برای دستیابی به آن تلاش کرد؟ چطور می توانیم در مراحل تلاش برای دستیابی به اهداف، باانگیزه و مشتاق بمانیم؟ چطور می توانیم تمرکز روی هدف خود کنیم؟ برایان تریسی در این ویدیو پاسخ این سوالها را به ما می دهد. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی 10 قانون موفقیت از دیدگاه استیو جابز

  1,125 بازدید

  این 10 قانون گزیده ویدئوهایی است که از استیو جابز در اینترنت و یوتیوب وجود دارد و در آن استیو جابز بطور مستقیم (یا نقل قول از او) نکاتی را در مورد تجارت و اصول آن عنوان می کند. اگر با دقت این 10 قانون را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد بسیار ارزشمند هستند. فراموش نکنیم استفاده از تجربه دیگران مارا سال ها جلو می اندازد. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی سخنرانی الهام بخش دنزل واشینگتن

  2,605 بازدید

  از دنزل واشینگتن، هنرپیشه برجسته و پرافتخار هالیوود دعوت شد در سخنرانی جمع دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه پنسیلوانیا صحبت کند. تا آن زمان کسی نمیتوانست حدس بزند این سخنرانی، چنان تاثیر عمیقی بر آینده این دانشجویان داشته باشد که بسیاری از آنها تنها شنیدن این سخنرانی را بارها با ارزش تر از درس های دانشگاهی شان بدانند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی افزایش اعتماد به نفس به روش برایان تریسی

  1,670 بازدید

  مهمترین ویژگی برای موفقیت در جامعه کنونی ما مخصوصاً در کسب و کار یا در تعاملات روزمره با دیگران داشتن اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس مجموع عزت نفس، احترام به خود احساس ارزشمند بودن و خیلی چیزهای دیگری است که در طول زندگی برای شما رخ می دهد. برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی فرمول موفقیت عادات موفق از جک کنفیلد

  601 بازدید

  همانطور که قبلاً بارها گفتم، موفقیت از خودش نشانه باقی میذاره و این یعنی اینکه اگر می خواهید موفق باشید. پس باید به کارهایی که آدم های موفق قبل از شما انجام دادن نگاه کنین. همه آدم های موفق عادت های موفقی دارند. عادت هایی که آنها در طول زمان ایجاد و اصلاح کردند، چون این عادت ها به آنها کمک کرده تا به اهداف خود برسند. برای مشاهده ویدیوهای انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی استیو جابز: عاشق کارتان باشید

  1,702 بازدید

  من متقاعد شدم که تنها چیزی که میتونه من رو سرپا نگه داره دوست داشتن کاری هست که انجام میدم. کار شما قراره بخش بزرگی از زندگی شما بشه و تنها راهی که باعث رضایت شما میشه، انجام کاری هست که باور دارین قراره کار بزرگی بشه و تنها راهی که میشه کار بزرگ انجام داد، دوست داشتن کاری هست که انجام میدین. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی آخرین حرفهای استیو جابز قبل از مرگش

  2,431 بازدید

  من به اوج موفقیت در کسب و کار خود رسیده ام. برای دیگران، زندگی من به نماد موفقیت بوده است. با این حال، خارج از کار، من شادی کمی داشته ام. در نهایت، ثروت من چیزی بیش از یک واقعیت است که به آن عادت کرده ام و من این هستم. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی دلایل انتخاب فریلنسری از زبان ست گادین

  246 بازدید

  افراد زیادی فکر می کنند که فریلنسینگ، کاری است که وقتی نمی توانید شغل واقعی داشته باشید انجام می دهید. از سوی دیگر، فریلنسرها می دانند که هیچ چیزی واقعی تر از این نیست که در عین حال، مالک، مدیر و مدیر مالی باشید. خیلی ها می گویند که نمی توانند بدون امنیت کسب و کار سنتی زندگی کنند. از خودمان بپرسیم که امنیت چیست؟ برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی تو تنها نیستی!

  3,205 بازدید

  متوجه شدم که وقتی افسرده هستیم، یکی از مهمترین چیزهایی که میتونین متوجهش بشین این هست که شما تنها نیستین، شما اولین نفری که باید با این مسئله روبرو بشه نیستین، شما قرار نیست آخرین نفری باشین که با این مسئله روبرو میشه. باید ایمان داشته باشین. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی عادتی که باید توسعه دهید از زبان باب پراکتو

  386 بازدید

  امروز و در آینده میخوام اطلاعاتی رو با شما به اشتراک بگذارم که به معنای واقعی کلمه این قدرت رو داره که زندگی ما رو تغییر بده. همونطور که میدونین من نمیتونم زندگی شما رو تغییر بدم، امّا شما مطمئناً میتونین این کار رو انجام بدین و من متوجه شدم که این افکار هستن که به معنای واقعی کلمه همه چیز رو در زندگی ما تغییر میده. برای دیدن کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی سخنرانی استیو جابز در استنفورد

  3,323 بازدید

  یک سخنرانی واقعا جالب از استیو جابز مدیرعامل و موسس اپل ، پیکسار و ... که سال ۲۰۰۵ در دانشگاه استنفورد انجام داده.شاید مرگ بهترین اختراع زندگی باشد چون مأمور ایجاد تغییر و تحول است. مرگ کهنه ها را از میان بر می دارد و راه را برای تازه ها باز می کند. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی افراد فوق العاده موفق چطور فکر می کنند؟

  516 بازدید

  همه چیز از فکرتان شروع می شود. این سیستم اعتقادی شما و طرز تفکرتان است که زندگی امروزتان را شکل می دهد. اگر زندگی متوسط الحالی را می گذرانید به خاطر تصمیمات بدی است که اتخاذ کرده اید. و تصمیمی که گرفتید هم از طرز تفکر و باورهایتان سرچشمه می گیرد. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی غلبه بر ترس ها از زبان باب پراکتور

  1,318 بازدید

  وقتی در جریان زندگی قرار می گیرید، تصمیمهایی مثل شروع یک کسب و کار جدید، یا عوض کردن شهر محل زندگی یا… به حس بی باکی و مقابله با ترس ها احتیاج داره. فرقی نمیکنه که دنبال چه جور هدفی هستید، باب پراکتور در این ویدیو قرار است به ما بگوید چطور با ترس هایمان مقابله کنیم. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی فوق العاده باش

  3,380 بازدید

  من یه سوال خیلی خیلی ساده از شما دارم: این هم سوال من، آیا شما باور دارین که یه روزی قرار نیست توی دنیایی که به شما داده شده زندگی کنین؟ بله درسته، امّا شما قراره در واقع توی دنیایی زندگی کنین که شما توی رویاهاتون دیدین هر ثانیه از زندگیتون حساب کنین. برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • فاکتورهای موفقیت شغلی از زبان برایان تریسی

  956 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه شما با فاکتورهای موفقیت شغلی از زبان برایان تریسی که یکی از بزرگترین سخنرانان و نویسندگان در حوزه موفقیت شغلی و زندگی است. او تاکنون ده ها کتاب نگاشته است. برای دیدن ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به وب سایت سمینار ما مراجعه کنید: www.seminarema.com

 • 5 راهکار افزایش اعتماد به نفس از جک کنفیلد

  1,161 بازدید

  اعتماد به نفس یک جور طرز فکر مثبت راجع به خودتان و توانایی هایتان است و درست همان موقعی که همه چیز به هم می ریزد، می تواند به فریادتان برسد و به شما کمک کند تا در برابر مشکلات تان قوی باشید. در این ویدیو قرار است جک کنفیلد بزرگ 5 استراتژی برای بالا بردن اعتماد به نفس را به ما معرفی کند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید: www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی دوباره از نو شروع کن

  2,439 بازدید

  وقتی شکست میخوری چطور به زندگی بر می گردی؟ خیلی از آدم ها احساس می کنن که تمام زندگیشون جلوی چشماشون از هم پاشیده و ترسیدن. اونها احساس می کنن همه چیزشون رو از دست دادن و کسی دوروبرشون نیست که کمکشون کنه. میخوام یه راز ساده رو به شما بگم که ایرادی نداره که آدم کاملی نباشین. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی بیشتر به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید: www.seminarema.com