در حال بارگذاری
 • 902
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 2.2میلیون
  بازدید

سمینار ما

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

 • 902
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 2.2میلیون
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کلیپ انگیزشی چطور ثروتمند شدم از آنتونی رابینز

  1,309 بازدید

  متوجه شدم چیزی درون ما وجود دارد فراتر از محدودیت ما. مخصوصا زمانی که دیگر به پول فکر نمی کردم، پول چیزی بود که باعث ترس من شده بود. من نمی دانم آیا تصادفی بود یا نه؟ ولی از آن روز به بعد، من به معنای واقعی ثروتمند شدم. می توان به شما بگویم که روزهای سختی در زندگی ام داشته ام مشکلات مالی و احساسی، مثل همه شما. ولی هیچ وقت به آن محدودیت ذهنی که داشتم بر نخواهم گشت. راز زندگی کردن بخشیدن است. برای مشاهده کلیپ های بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید

 • کلیپ آموزشی چطور هدف زندگی مان را پیدا کنیم؟

  461 بازدید

  ما نمی توانیم فقط با «فکر کردن» به خواسته ها و شور و اهداف مان برسیم، باید دست به عمل بزنیم. یعنی به سمت چیزهایی که می خواهید قدم بردارید و چیزهایی را که دوست ندارید از مسیر زندگی تان کنار بزنید. اگر شما هم به دنبال هدف تان هستید، دست از جست وجو بردارید و زودتر اقدام کنید. در این کلیپ جگ کنفیلد تجربه موفقش در پیدا کردن هدف زندگی اش را با ما در میان می گذارد. برای مشاهده کلیپ های بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی زندگی سخته ولی من سختترم

  5,299 بازدید

  یه چیزی رو درمورد زندگی فهمیدم و اون این هست که زندگی چیزی که می خواهیم رو بهمون نمیده. زندگی همیشه چیزی رو به ما میده که لیاقتمون هست. و اگر می خواهیم لیاقتمون بیشتر بشه باید باارزش تر بشیم. پس دو تا درد تو زندگی هست که ازشون رنج خواهی برد بخوای یا نخوای یکیش درد نظمه و اون یکی درد پشیمونی. مشاهده کلیپ های بیشتر در www.seminarema.com

 • 4 مانع عملکرد موثر از دید برایان تریسی

  526 بازدید

  سلام، من برایان تریسی هستم و امروز می خواهم درمورد برخی حواس پرتی‌های متداول و اینکه چطور جلویشان را بگیریم صحبت کنم. مطمئنا یکی از دلایل این است که در جهانی زندگی می کنیم که پر از حواس پرتی است. از تکنولوژی گرفته که ما را از هر چیزی و هر کسی تا منابع بی انتهای سرگرمی در اطرافمان ارتباط می دهد زندگی مدرن زمینی است پر از حواس پرتی و مستعد خارج کردن شما از فرایند پیشرفت مداوم. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی از رویاهات دست برندار

  3,489 بازدید

  شما به این دنیا نیامده اید که پیروزی ها و شکست هایتان را بشمارید. شما به این دنیا آمده اید تا دوست بدارید و دوست داشته شوید. اگر روی مسیر خود تمرکز کنید، عشق را خواهید یافت، چه مسیر را به اتمام برسانید و چه نرسانید.اگر کاری را هرگز انجام نداده اید، همین الان انجامش بدهید. هیچوقت از رویاهات دست برندار برای مشاهده کلیپ های انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی کسب نتایج سریع از دارن هاردی

  631 بازدید

  موفقیت در زندگی و کسب و کار چیزی نیست که نیاز به یک اکسیر جادویی داشته باشد و فقط بعضی از آدم های خاص به آن دسترسی داشه باشند. گاهی اوقات با رعایت کردن برخی نکات اصلی و در واقع طلایی می توانید به موفقیت های چشمگیری در زندگی و کار خود برسید. در این کلیپ آموزشی آقای دارن هاردی به ما نکاتی برای موفقیت و پیشرفت در زندگی را معرفی می کند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی کاری که فقط 1% آدم ها انجام می دهند

  3,619 بازدید

  چطور می شود پیشرفت کرد؟ اگر هدفمند زندگی نکنید و روزانه زمانی مشخصی را برای برنامه ریزی آینده و پیشرفت اختصاص ندهید، همه عمر شما در مرتفع کردن درگیری های زندگی تمام خواهد شد و روزی متوجه می شوید که پیر و فرسوده شده اید اما هنوز از زندگی خود لذت نبرده اید؛ اما افسوس که دیگر فرصتی برایتان باقی نمانده است. برای مشاهده کلیپ های بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید

 • کلیپ انگیزشی به خودت نظم بده

  1,122 بازدید

  هیچ کس دوست ندارد بی نظم باشد، پس اگر بی نظمی بر زندگی تان حاکم شده و در نتیجه احساس درماندگی و هرج و مرج می کنید، وقت آن رسیده که منظم و مرتب شوید. سعی کنید هر چیزی را در جای خودش حفظ کنید. ایجاد نظم و سازماندهی به زمان نیاز دارد، اما وقتی به آن عادت کردید، زندگی برای تان بسیار ساده تر خواهد شد! برای مشاهده ویدیوهای بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی هدف رو دنبال کن

  3,831 بازدید

  انتخاب هدف یکی از مهمترین موضوعات زندگی ما است، برای اینکه به زندگی ایده آل خود دست یابیم لازم است از منطقه روزمرگی عبور کرده و به منطقه پیشرفت وارد شویم و این کار با انتخاب هدف مناسب و تلاش برای رسیدن به آن امکان پذیر است. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی تسلیم نشو

  3,456 بازدید

  گاهی شاهد مبارزه هستی و یا یه مبارز رو می بینی و من میگم اون مبارز داره زیر فشار له میشه. از چاله در میاد میفته تو چاه، زمین می خوره، کتک می خوره چشماش خونی و کبود شده، صورتش صدمه دیده و همه متعجب هستن که چرا دست بر نمی داره چرا همچنان ادامه میده؟ و جواب آسونه چون اونا نمی تونن جلوی خودشون رو بگیرن چون "مبارزن" برای مشاهده کلیپ های انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی بهانه تراشی ممنوع!

  4,596 بازدید

  برای موفق شدن در هرکاری چرا باید بهانه را کنار بگذارید و اجازه ندهید افکار منفی جلوی شما را برای رسیدن به اهدافتان بگیرند؟ در این کلیپ انگیزشی، قرار است بدانید دلیل اصلی بسیاری از مشکلات و کاستی های زندگی تان شما خودتان هستید و باید برای تغییر زندگی تان هرچه سریع تر مسئولیت کامل زندگی تان را بر عهده بگیرید. مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر در www.seminarema.com

 • کلیپ آموزشی؛ چطور پول هایمان را پس انداز کنیم

  1,385 بازدید

  همه ی ما می دانیم که برای آینده ی آسوده به پس انداز نیاز داریم. بعضی از افراد پس انداز برای آینده را نوعی خساست درنظر می گیرند و با این پندار غلط، به دنبال سبک زند گی ای می روند که باعث شود در اواسط ماه از دیگران پول قرض کنند. اما پس انداز پول و به فکر آتیه بودن نه تنها عادت و اخلاق بدی نیست، بلکه رازورمز بسیاری از ثروتمندان هم هست. کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر در www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی چرا کریستیانو رونالدو یک اسطوره است؟

  5,962 بازدید

  حتی اگر اهل فوتبال هم نباشید حتما نام کریستیانو رونالدو رو شنیده اید. اما واقعا چطور است که یک انسان به حدی از عظمت می رسد که در گوشه گوشه ی دنیا همه او را به چشم یک اسطوره می بینند؟ فکر می کنید همه ی این ها اتفاقی است؟ اگر نه واقعا چه چیزی یک انسان را تبدیل به یک اسطوره می کند؟ برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی؛ توصیه های آنتونی رابینز به کارآفرینان

  1,150 بازدید

  در این کلیپ آموزشی آنتونی رابینز بهترین توصیه های ممکن را به تمام افراد از جمله کارآفرینان برای رشد و پیشرفت کسب و کارشان ارائه می دهد. با ما همراه باشید و امیدواریم از محتوای این کلیپ راضی باشید. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی چطور از بیهوده گویی دست برداریم

  1,015 بازدید

  در این کلیپ آموزشی دارن هاردی، نویسنده کتاب اثر مرکب و چندین کتاب پرفروش دیگر به ما می گوید که چطور از حرف های بیهوده و بی فایده دست برداشته و قدمی برای پیشرفت خود برداریم. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی یا بمیر یا موفق شو!

  27,217 بازدید

  هرگز به دنبال موفقیت نباشید، آنقدر تلاش کنید تا ارزشمند شوید. آن وقت دیگران قدر شما را میدانند و خود به خود موفق می شوید. هشتاد درصد موفقیت روحی روانی است و تنها بیست درصد آن استراتژی است. باید نظم شخصی داشته باشید، این کار برای هر چیزی در زندگی لازم است. خلاقیت، اراده، علاقه، صداقت، وفاداری، عشق. اینها لازمه رسیدن به موفقیت هستند. برای مشاهده انگیزشی و آموزشی بیشتر به seminarema.com مراجعه شود.

 • کلیپ آموزشی رژیم ذهنی 21 روزه برایان تریسی

  1,605 بازدید

  زمان آن رسیده که رژیم بگیرید چیزی که ما آن را ” رژیم ذهنی ۲۱ روزه ” می نامیم. بهترین عادتی که می توانید در خود ایجاد کنید آغاز کردن هر روز به شیوه ای متفکرانه و سازنده است. شیوه ای که شما را برای کسب موفقیت های بزرگتر در ساعتهای پیش رو آماده کند. این روش به من و هزاران نفر دیگر کمک کرده که از فرش به عرش برسند و ثروتمند شوند. کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر در سایت: www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی تو می توانی تغییر کنی

  4,859 بازدید

  تو نمی توانی گذشته ات را تغییر دهی اما با قدم هایی که اکنون بر میداری می توانی آینده ات را بسازی. تو قربانی تجربیات ناخوشایند و شکست های گذشته خود نیستی. با بخشش خود می توانی اشتباهات خود را تشخیص دهی، حرکت کنی و با استفاده از تجربیات گذشته به سمت آینده ای موفق قدم برداری. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarem.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی رویاهای بزرگ داشته باشید

  1,344 بازدید

  فرق افراد معمولی و فوق العاده موفق کجاست: مردم معمولی به اطراف شان نگاه میکنند و میبینند با اوضاع و شرایطی که دارند چه کاری میتوانند انجام دهند، اما افراد رویاپرداز اوضاع و شرایط رویایی شان را در ذهن میبینند و با خود فکر میکنند چه کاری میتوانند با اوضاع و شرایط فعلی شان انجام دهند تا به رویای شان برسند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی باور کنید تا ببینید

  4,844 بازدید

  شما تنها آنچه را که در ذهن باور کنید، در واقعیت خواهید دید. این جمله ای است که تقریبا در تمام کتاب های مربوط به موفقیت شخصی و حتی معنوی خواهید دید. حتی در کتاب مقدس انجیل، حضرت مسیح میگوید «آنهایی که قبل از دیدن من، به بازگشت من باور داشتند در اعتقادشان قوی تر و به من نزدیک ترند…» برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی باور به ایده ها از جک ما

  2,689 بازدید

  جک ما، کارآفرین نمونه چینی که توانست در مدت کوتاهی تبدیل به قطب اقتصادی دنیا شود، گذشته آرام و عادلانه ای نداشته. جک ما می دانست آینده روشنی در انتظارش است. در این کلیپ فوق العاده تاثیرگذار، جک ما به شما از گذشته اش می گوید و اینکه چطور توانست موفق شود. از دست ندید. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی فعال سازی قانون جذب از جک کنفیلد

  1,240 بازدید

  به منظور آزاد کردن قانون جاذبه و و به تحقق پیوستن رویاها، یکی از عواملی که باید تحت اختیار و کنترل شما باشد ” عمل” است. در این ویدیو جک کنفیلد شیوه ی فعالسازی قانون جذب را به ما توضیح می دهد. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی سخنرانی جیم کری افسانه ای

  2,120 بازدید

  در کلیپ انگیزشی این هفته سمینارما، ما سخنرانی الهام بخش و انگیزشی جیم کری را برای شما آماده کرده ایم؛ جیم کری در این سخنرانی به شما می گوید در زندگی باید چه چیزی را هدف قرار بدهید و چرا باید شغل مورد علاقه تان را دنبال کنید… برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی قدرت جادویی گفتن کلمه بهترین

  1,380 بازدید

  در این ویدیو بو ایسون، نویسنده و مجری نام آشنا در مورد قدرت فوق العاده موثر گفتن کلمه بهترین به ما توضیح می دهد. برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به سایت www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی برای پیروزی ادامه بده

  3,727 بازدید

  به احساسی که از اعماق وجودت داره رویاهاتو صدا میزنه گوش کن، مطمئن باش چیزی که داره چنین قوی صدات میزنه اشتباه نیست. اگر اون کار رو انجام دادی، تا آخرش برو ! دیگه هیچوقت برنگرد… تا آخرش، تا پیروزی و تا قهرمانی ات ادامه بده، حتی اگر برنده نشدی، بدون پیروزی، چون یک عمر ننشستی تا حسرت کاری که میخواستی انجام بدی رو بخوری. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • چطور بر اهداف خود متمرکز بمانیم از برایان تریسی

  2,583 بازدید

  همه ی ما اهداف و رؤیاهای زیادی در سر داریم. تفاوت هدف و رؤیا در چیست؟ چطور می توان رؤیا را به هدف تبدیل و برای دستیابی به آن تلاش کرد؟ چطور می توانیم در مراحل تلاش برای دستیابی به اهداف، باانگیزه و مشتاق بمانیم؟ چطور می توانیم تمرکز روی هدف خود کنیم؟ برایان تریسی در این ویدیو پاسخ این سوالها را به ما می دهد. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی 10 قانون موفقیت از دیدگاه استیو جابز

  1,612 بازدید

  این 10 قانون گزیده ویدئوهایی است که از استیو جابز در اینترنت و یوتیوب وجود دارد و در آن استیو جابز بطور مستقیم (یا نقل قول از او) نکاتی را در مورد تجارت و اصول آن عنوان می کند. اگر با دقت این 10 قانون را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد بسیار ارزشمند هستند. فراموش نکنیم استفاده از تجربه دیگران مارا سال ها جلو می اندازد. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی سخنرانی الهام بخش دنزل واشینگتن

  4,704 بازدید

  از دنزل واشینگتن، هنرپیشه برجسته و پرافتخار هالیوود دعوت شد در سخنرانی جمع دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه پنسیلوانیا صحبت کند. تا آن زمان کسی نمیتوانست حدس بزند این سخنرانی، چنان تاثیر عمیقی بر آینده این دانشجویان داشته باشد که بسیاری از آنها تنها شنیدن این سخنرانی را بارها با ارزش تر از درس های دانشگاهی شان بدانند. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی افزایش اعتماد به نفس به روش برایان تریسی

  2,295 بازدید

  مهمترین ویژگی برای موفقیت در جامعه کنونی ما مخصوصاً در کسب و کار یا در تعاملات روزمره با دیگران داشتن اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس مجموع عزت نفس، احترام به خود احساس ارزشمند بودن و خیلی چیزهای دیگری است که در طول زندگی برای شما رخ می دهد. برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ آموزشی فرمول موفقیت عادات موفق از جک کنفیلد

  1,030 بازدید

  همانطور که قبلاً بارها گفتم، موفقیت از خودش نشانه باقی میذاره و این یعنی اینکه اگر می خواهید موفق باشید. پس باید به کارهایی که آدم های موفق قبل از شما انجام دادن نگاه کنین. همه آدم های موفق عادت های موفقی دارند. عادت هایی که آنها در طول زمان ایجاد و اصلاح کردند، چون این عادت ها به آنها کمک کرده تا به اهداف خود برسند. برای مشاهده ویدیوهای انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی استیو جابز: عاشق کارتان باشید

  2,736 بازدید

  من متقاعد شدم که تنها چیزی که میتونه من رو سرپا نگه داره دوست داشتن کاری هست که انجام میدم. کار شما قراره بخش بزرگی از زندگی شما بشه و تنها راهی که باعث رضایت شما میشه، انجام کاری هست که باور دارین قراره کار بزرگی بشه و تنها راهی که میشه کار بزرگ انجام داد، دوست داشتن کاری هست که انجام میدین. برای مشاهده کلیپ های انگیزشی و آموزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.

 • کلیپ انگیزشی آخرین حرفهای استیو جابز قبل از مرگش

  3,781 بازدید

  من به اوج موفقیت در کسب و کار خود رسیده ام. برای دیگران، زندگی من به نماد موفقیت بوده است. با این حال، خارج از کار، من شادی کمی داشته ام. در نهایت، ثروت من چیزی بیش از یک واقعیت است که به آن عادت کرده ام و من این هستم. برای مشاهده کلیپ های آموزشی و انگیزشی بیشتر به www.seminarema.com مراجعه کنید.