در حال بارگذاری
 • 286
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 751.4هزار
  بازدید

گروه هنری سوین (رقص آذری)

http://www.sevin.dance

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

http://www.sevin.dance

 • 286
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 751.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • رقص گروهی آذربایجانی زیبا موزیک قارداشیق بیز

  1,141 بازدید

  رقص زیبای آذربایجانی از جوانان گروه سوین در مرکز همایشهای بین المللی تبریز برای تهیه پک های آموزسی رقص آذربایجانی گروه سوین و دعوت از گروه سوین در مراسمات خصوصی و دولتی به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید و یا با شماره 04133831114 تماس بگیرید.

 • رقص هماهنگ آذربایجانی با نوای زیبای کلارنت

  2,963 بازدید

  رقص هماهنگ آذربایجانی با نوای زیبای کلارنت توسط آقایان علی جعفری و عرفان جهانگیر برای ثبت نام در کلاسهای حضوری گروه هنری سوین با شماره 04133831114 تماس بگیرید همچنین برای تهیه ویدئوهای آموزش رقص آذربایجانی به وب سایت http://sevin.dance مراجعه کنید و یا با شماره 04133831114 تماس بگیرید. همچنین برای دعوت از گروه رقص آذربایجانی سوین در مراسم خصوصی و دولتی با شماره هایی که در بالا هست میتوانید تماس بگیرید.

 • اجرای زیبای رقص آذربایجانی در جاده تاریخی ابریشم

  273 بازدید

  گوزل بیر ایفا ایپک یولوندا (تربیت) قارلی هاوادا اجرای زیبای رقص آذربایجانی در جاده تاریخی ابریشم (تربیت) هنرمندان: مرتضی جعفری عرفان جهانگیر صمد طالبی برای ثبت نام در کلاسهای حضوری گروه هنری سوین با شماره 04133831114 تماس بگیرید همچنین برای تهیه ویدئوهای آموزش رقص آذربایجانی به وب سایت http://sevin.dance مراجعه کنید و یا با شماره 04133831114 تماس بگیرید. همچنین برای دعوت از گروه رقص آذربایجانی سوین در مراسم خصوصی و دولتی با شماره هایی که در بالا هست میتوانید تماس بگیرید.

 • اجرای زیبای رقص آذربایجانی از بهراد کفیلی

  3,730 بازدید

  اجرای زیبای رقص آذربایجانی از بهراد کفیلی وب سایت گروه هنری سوین sevin.dance

 • رقص آذربایجانی زیبا کنار دریای زیبای خزر

  3,207 بازدید

  رقص زیبای آذربایجانی از هنرجوی گروه سوین حامد کوچه باغی کنار دریای زیبای خزر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یادگیری این هنر زیبای آذربایجانی به وب سایت گروه هنری سوین به آدرس Sevin.dance مراجعه کنید و یا با شماره 04133831114 بگیرید.

 • حرکت زیبای رقص آذربایجانی

  2,463 بازدید

  حرکت زیبای جک از هنرجو گروه سوین آقای سعید صمدی برای کسب اطلاعات از زمان شروع کلاسهای رقص آذربایجانی و تهیه پک ویدیویی آموزش رقص آذربایجانی با شماره 04133831114 تماس بگیرید و یا به وب سایت گروه سوین www.sevin.dance مراجعه کنید.

 • رقص آذربایجانی در حافظیه شیراز

  1,195 بازدید

  رقص آذربایجانی زیبا از هنرجوی گروه سوین آقای رضا بهشتی در حافظیه شیراز برای کسب اطلاعات از زمان شروع کلاسهای رقص آذربایجانی و تهیه پک ویدیویی آموزش رقص آذربایجانی با شماره 04133831114 تماس بگیرید و یا به وب سایت گروه سوین www.sevin.dance مراجعه کنید.

 • آموزش رقص آذری حرکت ضربلی

  22,035 بازدید

  ویدئوهای آموزش رقص آذربایجانی تهیه شده توسط مجموعه هنری سوین با بهترین روشهای آموزشی :آموزش بصورت شتابنده تمرین و تکرار حین آموزش -پرسش از هنرجو و به چالش کشیدن هنرجو سعی در هر چه بهتر شدن آموزش دارد. برای دیدن ادامه ویدئوها به وب سایت گروه هنری سوین با آدرس sevin.dance مراجعه کنید. برای شرکت در کلاسهای حضوری با شماره 33831114-041 تماس بگیرید و یا در اینستاگرام به آیدی sevindanc@ پیام دهید.

 • رقص زیبای و هماهنگ آذربایجانی (شهریار) از گروه سوین

  2,939 بازدید

  «مدت آموزش رقص شهریار نه ماه میباشد» اجرا کنندگان:آقایان سعادت،چوپانی،فرزین فر،طالبی،چناری،سلطانی،بهشتی،زادبود،میرزایی،بشارتی،ابراهیمی،حسینی،میدانچی،میرزاعلیلو با مربیگری بهراد کفیلی با تشکر ویژه از جناب شکوهی عزیز آدرس وب سایت گروه هنری سوین sevin.dance برای شرکت در کلاسهای حضوری تبریز با شماره 33831114-041 تماس بگیرید.

 • اجرای گروه سوین در افتتاحیه مسابقات پرورش اندام انتخابی تیم ملی

  1,601 بازدید

  برای دعوت از گروه هنری سوین در مراسمات خصوصی و دولتی با شماره 04133831114 تماس بگیرید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر از گروه سوین به وب سایت رسمی گروه سوین به آدرس sevin.dance مراجعه کنید

 • نظر یکی از هنرجویان سوین در مورد کلاسهای رقص آذربایجانی

  520 بازدید

  برای شرکت در کلاسهای رقص آذربایجانی گروه سوین با شماره 0413383114 تماس بگیرید . برای دیدن ویدئوهای بیشتر از گروه سوین به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید.

 • رقص آذربایجانی تنظیم تبریز با اجرای طاها غلامپور

  3,081 بازدید

  اجرای زیبای طاها غلامپور از هنرمندان کودک گروه رقص آذربایجانی سوین ،شما هم میتوانید فرزندان خود را به یادگیری این هنر زیبا و اصیل دعوت کنید. برای دیدن ویدئوهای آموزش رقص آذربایجانی گروه سوین به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید.

 • اجرای گروه کودکان سوین در افتتاحیه المپیاد ورزشی پسران دانش آموز سراسر کشور

  679 بازدید

  حضور گروه کودکان رقص آذربایجانی سوین در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره از المپیاد ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور باعث زیبایی هر چه بیشتر این مراسم گردید. برای دعوت از گروه سوین در مراسنات خصوصی و دولتی با شماره 04133831114 تماس بگیرید.

 • اجرای گروه سوین برای حمایت از حقوق کودک

  427 بازدید

  اجرای گروه سوین برای حمایت از حقوق کودک با همکاری انجمن حمایت از کودکان بدسرپست استان آذربایجان شرقی در آمفی تیاتر روباز ۱۰۰۰ نفری ائِل گلی

 • اجرای زیبای رقص آذربایجانی ( شهریار ) توسط بهراد کفیلی

  1,445 بازدید

  اگر شما هم دوست دارید این هنر اصیل آذربایجانی را یادبگیرید با شماره 04133831114 تماس بگیرید و یا برای دیدن ویدئوهای آموزشی به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید. ثبت نام برای دوره های پاییز شروع شد فرصت را از دست ندهید.

 • رقص زیبا از گروه سوین گردنه حیران

  3,727 بازدید

  رقص آذربایجانی گروه سوین در گردنه حیران اردبیل با اجرای: مرتضی جعفری،سعیدصمدی،حسین ذولفقاری ،بهرادکفیلی،حامدکوچه باغی اگر زمان کافی برای شرکت در کلاسهای رقص را ندارید ما ویدئوهای آموزش رقص مجازی را به شما پیشنهاد میکنیم برای دانلود ویدئوهای به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید. برای دعوت از هنرمندان گروه هنری سوین در مراسمات خصوصی و دولتی با شماره 04133831114 تماس بگیرید.

 • رقص زیبای آذربایجانی از گروه سوین

  3,566 بازدید

  گروه سوین با شرکت در فستیوال بین المللی صربستان -بلگراد و رائه ی رقصهای قزاقی و آشیقلار موفق به کسب مقام بهترین تیم گردید برای مشاهده ی ویدئوهای دیگر و کسب اطلاع از شروع کلاسها به وب سایت sevin,dance مراجعه کنید یا با شماره ۰۴۱-۳۳۸۳۱۱۱۴ -09144194543 تماس بگیرید.

 • \توضیحات بهراد کفیلی برای دوره پیشرفته کودکان

  1,127 بازدید

  در دوره ی پیشرفته کودکان علاوه بر یادگیری رقص آذربایجانی با هدف آشنا خواهند شد و زندگی هدفمند را یاد خواهند گرفت.

 • اجرای رقص آذربایجانی کودکان سوین به مناسبت تبریز 2018

  1,432 بازدید

  برگزاری دوره کودکان برای تابستان 97 :اگر کودکتان اعتماد به نفس پایینی داره ، اگر خجالتی هست ، اگر اضافه وزن دارد حتما با ما در ارتباط باشید . در طول دوره آموزش سه ماهه تابستان ، علاوه بر آموزش هنر رقص آذربایجانی ،برنامه هایی در جهت رفع خجالتی بودن کودکان و افزایش اعتماد به نفس و همچنین برنامه یوگای خنده برای افزایش روحیه و شادابی کوکان برگزار خواهد شد . برای ثبت نام فرزند دلبندتان در کلاسهای رقص آذربایجانی ویژه ترم تابستان با شماره 04133831114 تماس بگیرید. برای دیدن ویدئوهای بیشتر sevin.dance

 • رقص زیبای آذربایجانی آشیقلار از گروه سوین

  2,784 بازدید

  اجرای رقص آذربایجانی آشیقلار توسط گروه هنری سوین در فستیوال کشور صربستان وب سایت گروه رقص سوین : sevin.dance برای یادگیری حضوری و مجازی رقص آذربایجانی به وب سایت گروه هنری سوین مراجعه فرمائید. sevin.dance

 • رقص آذربایجانی در کشور گرجستان شهر بلگراد

  1,649 بازدید

  اجرای رقص آذربایجانی آشیقلار توسط گروه هنری سوین در فستیوال کشور صربستان(قسمت سوم) وب سایت گروه رقص سوین : sevin.dance برای یادگیری حضوری و مجازی رقص آذربایجانی به وب سایت گروه هنری سوین مراجعه فرمائید. sevin.dance برای دعوت از هنرمندان گروه هنری سوین در مراسمات دولتی و خصوصی با شماره 04133831114 تماس بگیرید.

 • رقص آذربایجانی در شهر بلگراد کشور گرجستان

  1,780 بازدید

  اجرای رقص آذربایجانی آشیقلار توسط گروه هنری سوین در فستیوال کشور صربستان(قسمت اول) وب سایت گروه رقص سوین : sevin.dance برای دعوت از هنرمندان گروه هنری سوین در مراسمات دولتی و خصوصی با شماره 04133831114 تماس بگیرید.

 • گروه فرهنگی هنری سوین پیشرو در فعالیتهای زیست محیطی

  338 بازدید

  گروه هنری سوین ، در راستای رسالت زیست محیطی خود بعنوان سفیر محیط زیست با همکاری خانه محیط زیست و کمپین تهیه ویلچر برای معلولان ناتوان، برنامه جمع آوری درب بطری را در مجموعه ی خود به اجرا درآورده و با ایجاد فعالیتهای گروهی و جذاب در بین هنرجویان خردسال خود سعی در فرهنگسازی این حرکت خوب دارد.

 • نظرات هنرجویان گروه سوین

  2,321 بازدید

  گروه سوین در سال 1394 تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقمندان این رشته بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در این سایت برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

 • نظرات هنرجویان گروه سوین

  722 بازدید

  گروه سوین در سال 1394 تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقمندان این رشته بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در این سایت برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

 • نظرات هنرجویان گروه سوین

  609 بازدید

  در هر سنی که هستید ورزش و یادگیری هنر را فراموش نکنید گروه سوین در سال 1394 تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقمندان این رشته بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در این سایت برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

 • نظرات هنرجویان گروه سوین

  543 بازدید

  گروه سوین در سال 1394 تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقمندان این رشته بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در این سایت برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

 • نظرات هنرجویان گروه سوین

  734 بازدید

  گروه سوین در سال 1394 تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقمندان این رشته بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در این سایت برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

 • تبریز اوشاخلارینین گوزل رقصی آخیر چرشنبه گئجه سنیده

  3,013 بازدید

  برای ثبت نام در کلاسهای گروه هنری سوین یا شماره 04133831114 تماس بگیرید و یا به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید شما همچنین میتونید حرکات رقص فوق (تنظیم تبریز /9 را به کمک ویدیوهای آموزشی که توسط گروه سوین تهیه شده یاد بگیرید برای تهیه ویدیوها به وب سایت sevin.dance مراجعه کنید.

 • کاشت نهال توسط گروه رقص سوین در روز درختکاری

  860 بازدید

  گروه هنری سوین در مراسمی که توسط شهرداری کلانشهر تبریز و با مشارکت سازمان محیط زیست به مناسبت روز درختکاری در حضور مسئولین شهری ، انجام پذیرفت ، با کاشت دو نهال این روز را گرامی داشت.

 • رقص آذربایجانی در دامنه های برفی تبریز

  4,247 بازدید

  کاری از آقایان : چوپانی ،مساح ، چمنی، سلطانی ،حسینی گروه هنری سوین

 • رقص آذربایجانی در تبریز

  3,877 بازدید

  رقص آذربایجانی گروه سوین درنمایی زیبا از شهر تبریز ٢٠١٨ هنرمندان: آقایان بهزادشریفی،حامدكوچه باغی، عرفان جهانگیر برای دیدن ادامه ویدئوها گروه سوین به وب سایت http://sevin.dance/ مراجعه کنید.