در حال بارگذاری
 • 29
  دنبال کننده
 • 8
  دنبال شونده
 • 87.1هزار
  بازدید

گروه صنایع گیتی پسند

این کانال رسمی گروه صنایع گیتی پسند، بزرگترین بخش خصوصی ایران در صنعت ساختمان و شهرسازی می باشد. این کانال زیر نظر روابط عمومی و اموربین الملل این گروه صنعتی و در چارچوب شبکه ارتباطات گیتی پسند به روزرسانی می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال رسمی گروه صنایع گیتی پسند، بزرگترین بخش خصوصی ایران در صنعت ساختمان و شهرسازی می باشد. این کانال زیر نظر روابط عمومی و اموربین الملل این گروه صنعتی و در چارچوب شبکه ارتباطات گیتی پسند به روزرسانی می شود.

 • 29
  دنبال کننده
 • 8
  دنبال شونده
 • 87.1هزار
  بازدید
این کانال از سوی "گروه صنایع گیتی پسند" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • کنگره بزرگ فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات کرمانشاه

  207 بازدید

  کنگره علمی تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات استان کرمانشاه در تاریخ 13 تیرماه 97 برگزار شد. در این کنگره بزرگ جمعی کثیری از فروشندگان و مجریان تاسیسات این استان در تالار انتظار کرمانشاه گرد هم آمدند.

 • کنگره علمی، تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان تاسیسات

  294 بازدید

  کنگره علمی تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات آذربایجان شرقی با استقبال بی نظیر اهالی صنعت تاسیسات در این استان برگزار شد.

 • کنگره بزرگ فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات ارومیه

  42 بازدید

  کنگره علمی تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تاسیسات استان آذربایجان غربی برگزار شد. در این کنگره بزرگ نزدیک به 600 نفر از فروشندگان و مجریان تاسیسات این استان در تالار همایش های مجتمعع تفریحی رفاهی امام علی(ع) گرد هم آمدند.

 • دربهای چوبی گیتی پسند

  245 بازدید

  تیزر تبلیغاتی SGPDOORS تولیدی در شرکت سکویا چوب اطلس

 • مراسم رونمایی از اپلیکیشن و کتاب گرمایش از کف

  141 بازدید

  در مراسمی که به صورت برخط و زنده با حضور معاون بازرگانی گروه برگزار شد، از کتاب و اپلیکیشن برآورد گرمایش از کف گیتی پسند رونمایی شد.

 • ضیافت نمایندگان فروش گیتی پسند-شیراز-بهمن 96

  210 بازدید

  مراسم تقدیر از نمایندگان فروش محصولات ساختمانی گروه صنایع گیتی پسند در استان فارس با عنوان ضیافتی با طعم همدلی برگزار شد.

 • معرفی گروه صنایع گیتی پسند

  2,989 بازدید

  گروه صنایع گیتی پسند در سال 1377 با هدف جلوگیری از خام فروشی نفت، توسعه اشتغال و اتکا به نیروهای توانمند بومی تاسیس و در اندک زمانی با راه اندازی گروه های تحقیقاتی به یکی از بزرگترین مجموعه های خصوصی در صنعت ساختمان بدل شد. با توجه به اندیشه والای بنیانگذاران این گروه صنعتی و با هدف تکمیل زنجیره تولید، ورود به صنایع پلیمر و شیمیایی و همچنین کشاورزی و دامپروری نیز در دستور کار قرار گرفت.

 • معرفی گروه صنایع گیتی پسند

  293 بازدید

  گروه صنایع گیتی پسند در سال 1377 با هدف جلوگیری از خام فروشی نفت، توسعه اشتغال و اتکا به نیروهای توانمند بومی تاسیس و در اندک زمانی با راه اندازی گروه های تحقیقاتی به یکی از بزرگترین مجموعه های خصوصی در صنعت ساختمان بدل شد. با توجه به اندیشه والای بنیانگذاران این گروه صنعتی و با هدف تکمیل زنجیره تولید، ورود به صنایع پلیمر و شیمیایی و همچنین کشاورزی و دامپروری نیز در دستور کار قرار گرفت.

 • شرکت کیمیا جاوید سپاهان

  1,732 بازدید

  شرکت کیمیا جاوید سپاهان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنایع گیتی پسند می باشد که با هدف تولید انواع محصولات پلیمری در سال 1379 تاسیس شده است. این شرکت با ظرفیت سالیانه یکصد هزار تن محصول و برخورداری از مرکز تحقیقات تکنولوژی پلیمر طیف وسیعی از محصولات پلیمری نظیر کامپاندها و آلیاژ های پلیمری، پلی اتیلن قابل شبکه ای شدن، چسب های گرما ذوب و انواع مستربچ های سفید، مشکی و افزودنی را تولید می نماید.

 • چسب گرماذوب (hot melt) تولیدی درشرکت کیمیا جاوید سپاهان

  902 بازدید

  شرکت کیمیا جاوید سپاهان از زیرمجموعه های تولیدی گروه صنایع گیتی پسند، تولید کننده انواع چسب های گرماذوب (hot melt) اعم از چسب بسته بندی، چسب صحافی، چسب چوب و چسب زنده یا حساس به فشار می باشد.

 • اهدای خودروی وانت مزدا کارا به برندگان جشنواه سپاس گیتی

  416 بازدید

  طی مراسمی در هتل المپیک تهران 10 خودروی وانت مزدا کارا به برندگان جشنواره سپاس گیتی پسند اهدا شد.

 • سخنرانی مهندس مصطفی وعیدی در همایش سالانه انبوه سازان

  436 بازدید

  سخنرانی مهندس مصطفی وعیدی در همایش سالانه انبوه سازان ایران با عنوان مدیریت راهبردی ساخت و ساز

 • جشنواره سپاس گیتی پسند/برندگان خودروی مزدا کارا

  208 بازدید

  برندگان قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس مشخص شدند.

 • اولین تولید کننده لوله های آبیاری قطره ای زیر سطحی

  7,413 بازدید

  در گزارشی که واحد مرکزی خبر از لوله های آبیاری قطره ای دیناپلیمر تهیه کرد، گیتی پسند به عنوان نخستین تولیدکننده لوله های آبیاری قطره ای زیر سطحی در کشور معرفی شد. به گزارش خانه خبر گیتی پسند، در گزارش خبری پخش شده از شبکه اصفهان که در شبکه های سراسری و خبر نیز پخش می شود، لوله های آبیاری نوین کشاورزی تولید شده در کارخانه دیناپلیمر از زیر مجموعه های تولیدی گروه صنایع گیتی پسند مورد بررسی قرار گرفت.

 • حضور گروه صنایع گیتی پسند در نمایشگاه ساختمان تهران

  548 بازدید

  حضور گروه صنایع گیتی پسند SGP در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان زمان : 22 تا 25 مرداد ماه 95 مکان : نمایشگاه بین المللی تهران سالن 8 و 9 و فضای باز

 • گچ برگ باتیس، محصول شرکت بهین سازان نو اندیش سپاهان

  2,793 بازدید

  شرکت بهین سازان نواندیش سپاهان از واحدهای تولیدی زیرمجموعه گروه صنایع گیتی پسند از سال 1389 و با هدف تولید پانل های گچی که در بازار ایران به گچ برگ نیز معروف است، پا به عرصه گذاشت. این واحد تولیدی ظرفیت تولید 10 میلیون متر مربع پانل گچی را دارا می باشد و امروز به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ ایران در این صنعت به شمار می آید.

 • دستگاه منیپولیتور

  411 بازدید

  این دستگاه برای جابجایی انواع محموله های بسته بندی شده شامل کیسه ها، جعبه ها، مخازن و... و یا انتقال سایر قطعات متنوع در کارگاه ها و کارخانجات تولیدی استفاده می شود. به این منظور، بر اساس کاربرد مورد نظر، هد گیرنده ی بار انتخاب می شود. این دستگاه قابلیت استفاده در صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، کارخانجات تولید دارو، صنایع چوب، فلز، پلیمر، پلاستیک و پایانه های بارگیری را دارد.

 • اسکریپر

  10,126 بازدید

  اسکریپر از ماشین آلات کشاورزی و راه سازی است که جهت تسطیح،شیب دهی، کندن، بارگیری، حمل و تخلیه خاک در مسافت های متوسط طراحی شده است. این دستگاه وسیله مناسبی برای عملیات خاکی حجیم می باشد. این دستگاه در مرکز تحقیقات مکانیک گرروه صنایع گیتی پسند طراحی و در کارخانه آتی سازان(از زیر مجموعه های تولیدی گیتی پسند)ساخته میشود.

 • Floor heating Nyvpayp

  348 بازدید

  For the use of floor heating to heatn order to heat the premises and the location must be some early work was done before in this Videos initiatives prior to implementation and procedures And implementation of floor heating system Nyvpayp see.

 • The introduction of condensing boilers SGP

  251 بازدید

  Software and hardware design of electronic systems,Taking advantage of the special mechanical parts and mechanical parts and electronic coordination SGP is a package of features.he package with maximum thermal efficiency and hot water and the heating system without temperature fluctuations reliable and trusted product for an Iranian family.

 • (Factory polymer sphere Spadana (Giti Pasand

  311 بازدید

  Polymer sphere Spadana companies (subset of the group Sani Gitipasand) brand \ "Sphrfvm \" In 1385, production of polyethylene foam began the company now has a production capacity of over 10,000 tons of polyethylene foam.Lee was Kraslynk polyethylene and polystyrene XPE Akstrvdyafth XPS, a large share of the production of these products in the country and is the Middle East.

 • (Giti Pasand Industrial Group (manufacturer of valves

  440 بازدید

  Company in 1381 as a provider of agile machining colored metals -Electroplating and assembly was established.Electroplating and assembly founded the company now New pipe fittings and brass nut provides Azin tube.Devices for machines used in the company's most advanced devices and CNC transfer is to provide for connections with high accuracy.