30 دنبال‌ کننده
110.2 هزار بازدید ویدیو
1 بازدید 4 روز پیش

دستگاه جاروی شهری یا سوییپر صنعتی یک وسیله کاملا مکانیزه برای جمع آوری آلودگی های جامد در اندازه های مختلف می باشد. یکی از اصلی ترین کاربردهای یک دستگاه سویپر نظافت فضای باز شهری نظیر پارک ها، پیاده رو ها، سطح شهر و انبار ها و مراکز صنعتی است. تجهیز به یک یا دو برس دوار امکان جمع آوری سریع آلودگی ها را فراهم نموده به گونه ای که با استفاده از آن نظافت به شیوه سنتی با جاروهای فراشی را برای همیشه فراموش خواهید کرد. شریف صنعت پارسا ارائه دهنده دستگاه های نظافت صنعتی برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 45473000-021

دستگاه کارواش

21 بازدید 3 ماه پیش

با استفاده از دستگاه کارواش آب سرد و کارواش آبگرم می توان انواع آلودگی های صنعتی و خانگی را با سرعت بالا از میان برداشته و در مقابل از سطح نیز مراقبت نمود چراکه ماده شوینده اصلی در دستگاه واترجت صنعتی، آب است و درصورتی که فشار دستگاه به درستی و متناسب با سطح و نوع آلودگی انتخاب گردد هیچ گونه آسیبی به بافت سطح وارد نمی گردد.

جارو برقی

21 بازدید 6 ماه پیش

ابعاد مناسب، سطح صدای پایین، قدرت مکش بالا، قابلیت حمل آسان و مانورپذیری بالا از جمله اصلی ترین ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی مناسب برای نظافت مراکز اداری، مسکونی و هتل ها می باشد. جاروبرقی هتلی نیلفیسک یکی از باکیفیت ترین دستگاه ها به منظور انجام امور نظافتی روزمره بوده و با وزنی کم و ساختاری ارگونومیک می تواند علاوه بر هتل ها در محیط های اداری نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاع از مشخصات محصول و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 45473000-021 تماس بفرمایید و یا از سایت ما دیدن نمایید: https://www.sharifsanat.

دیگر ویدیوها

14 بازدید 1 ماه پیش
4 بازدید 1 ماه پیش
3 بازدید 8 ماه پیش
نمایش بیشتر