در حال بارگذاری
 • 9
  دنبال کننده
 • 10
  دنبال شونده
 • 23هزار
  بازدید

شایگان

پیشگام اندیشه شایگان مجری و طراح کلیه تیزرهای تبلیغاتی از جمله تیزر انیمیشن و اینفوگرافیک ، ساخت فیلم صنعتی ، ساخت مستند شهری و آگهی های تلویزیونی و تبلیغات ویدئویی در شبکه های اجتماعی و ...

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

پیشگام اندیشه شایگان مجری و طراح کلیه تیزرهای تبلیغاتی از جمله تیزر انیمیشن و اینفوگرافیک ، ساخت فیلم صنعتی ، ساخت مستند شهری و آگهی های تلویزیونی و تبلیغات ویدئویی در شبکه های اجتماعی و ...

 • 9
  دنبال کننده
 • 10
  دنبال شونده
 • 23هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • تیزر موشن گرافیک فروشگاه اینترنتی بیدزیلا

  386 بازدید

  فروشگاه اینترنتی بیدزیلا یک فروشگاه اینترنتی بر مبنای حراجی آنلاین است. این فروشگاه با سبک ویژه خود در زمینه عرضه محصولات به صورت حراجی قصد معرفی اپلیکیشن و وبسایت خود به صورت ویدئویی را داشت. پس از بررسی های انجام شده از طرف شرکت شایگان، ساخت تیزر موشن گرافیک برای حراجی آنلاین بیدزیلا مورد تایید قرار گرفت و تیزر مربوط بدان بمنظور انتشاردر سایت و شبکه های اجتماعی ساخته شد. ساخت تیزرهای موشن گرافیک حرفه ای را با شایگان تجربه کنید. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کانال ما را دنبال کنید و یا به وبسایت شرکت مراجعه

 • تیزر موشن گرافیک فرش سرمایه

  193 بازدید

  تیزرهای موشن گرافیک یکی از بهترین انتخابها برای بیان توضیحات و آمار یک محصول یا برند است. در تیزر موشن گرافیک فرش سرمایه این مورد به وضوح دیده میشود. این تیزر به صورت بی صدا و برای انتشار در تبلیغات تلگرامی ساخته شده است. برای دیدن سایر نمونه کارهای موشن گرافیک به کانال ما بپیوندید.

 • موشن گرافیک میوه رسان آترو

  750 بازدید

  ساخت و تولید تیزر موشن گرافیک میوه رسان آترو با هدف معرفی استارتاپ میوه رسان و اپلیکیشن آن بهمراه معرفی برخی از قابلیت ها و ویژگیهای استارتاپ انجام شد.

 • تیزر تلویزیونی کاشی و سرامیک ایفا

  891 بازدید

  تیزر تلویزیونی کاشی و سرامیک ایفا با هدف معرفی خدمات و محصولات این شرکت در نمایندگی بازرگانی کاشی و سرامیک مقدم که دارای چندین شعبه در استان قزوین است ساخته شد و در شبکه استانی قزوین اکران گردید. جهت دیدن تیزرهای بیشتر کانال آپارات شایگان را دنبال کنید.

 • ساخت تیزر تبلیغاتی آذر ماکارون

  1,232 بازدید

  تیزر تبلیغاتی آذر ماکارون برای نمایش در تلویزیون ساخته شد. در این تیزر تبلیغاتی با استفاده از رئال موشن کار معرفی ماکارونی آذر با رویکرد انتقال پیام تبلیغ با عنوان "پخت در 8 دقیقه" انجام گرفت.

 • تیزر مرکز فرش ایران

  410 بازدید

  تیزر تبلیغاتی مرکز فرش ایران به صورت کاملا 3D ساخته و با هدف معرفی فرش با کیفیت دستباف ایرانی ارائه شده است.

 • تیزر تبلیغاتی لبنیات صالح آمل

  770 بازدید

  ساخت تیزر تبلیغاتی لبنیات صالح آمل با هدف معرفی برند صالح و همچنین معرفی محصولات کامل این مجموعه انجام شد. این تیزر برای نمایش در تلویزیون آماده گردیده است. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در خصوص ساخت تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی به وبسایت شایگان مراجعه فرمایید.

 • تیزر تبلیغاتی معرفی ساختمان استاندارد استان قزوین

  361 بازدید

  در تیزر تبلیغاتی معرفی ساختمان استاندارد استان قزوین سعی شد کلیه پروسه ساخت مجموعه و امکانات آن به تصویر کشیده شود و با استفاده از موشن گرافیک در برخی از قسمتها آمار کار به مخاطب و بیننده القا گردد. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در این زمینه به صفحه ساخت این تیزر تبلیغاتی در وبسایت شایگان مراجعه فرمایید

 • تیزر تبلیغاتی معرفی ساختمان و گروه ساختمانی

  449 بازدید

  ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی ساختمان گروه ساختمانی سروستان با هدف معرفی ساختمان و گروه ساختمانی سروستان. اگر شما هم یک شرکت معماری و یا پیمانکاری هستید می توانید برای معرفی نمونه کارهای خود اقدام به تولید تیزر تبلیغاتی کنید. جهت بازدید از دیگر نمونه کارها کانال آپارات شایگان را دنبال کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت تیزر و برآورد قیمت آن به وب سایت shayegan.net مراجعه کنید

 • تیزر معرفی محصول کفش رویال

  249 بازدید

  تیزر کفش رویال با هدف نمایش تیزر در فروشگاه ها (بصورت بی صدا) و همچنین انتشار در شبکه های اجتماعی ساخته شد. برای دیدن دیگر تیزرهای مجموعه شایگان به وبسایت ما مراجعه کنید و یا کانال آپارات شایگان را دنبال فرمایید

 • لوگو موشن میهن وب هاست

  87 بازدید

  ساخت لوگو موشن مجموعه میهن وب هاست با مفهوم ارائه خدمات سراسری در کل ایران انجام شد. لوگو موشن گاها با نریشن و در بیشتر موارد فقط با موزیک همراه است. در ساخت این لوگو موشن نیز از نریشن (گوینده) برای بیان نام برند استفاده شد. برای دیدن سایر نمونه کارها به کانال آپارات ما بپیوندید و یا به وبسایت http://shayegan.net مراجعه کنید

 • ساخت تیزر موشن گرافیک میهن وب هاست

  1,270 بازدید

  ساخت تیزر موشن گرافیک میهن وب هاست به منظور معرفی خدمات این مجموعه و همچنین بیان ویژگیهایی که سرویسهای این شرکت را از دیگر همکارانشان متمایز می کند. این تیزر برای اکران در همایشی که این مجموعه در آن شرکت داشت ساخته شده است. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید به وبسایت http://shayegan.net مراجعه کنید یا کانال آپارات ما را دنبال کنید.

 • تیزر ساخت فیلم صنعتی

  545 بازدید

  تیزر ساخت فیلم صنعتی سازمان برنامه بودجه استان قزوین با هدف نمایش عملیات های انجام شده، پتانسیل های موجود و راهکارهای افزایش اتمام پروژه های نیمه تمام. در ساخت این فیلم صنعتی از کلیه تکنیک های ساخت تیزر استفاده شده است. برای سفارش و ساخت تیزر های صنعتی به http://shayegan.net مراجعه کنید.

 • ساخت موشن گرافیک سامانه مبین

  1,399 بازدید

  هدف از ساخت موشن گرافیک سامانه مبین ، معرفی قابلیت های این سامانه برای تسهیل در امر بارگیری برای رانندگان است. سامانه مبین کمک می کند هر راننده با کمترین زمان ممکن، بار خود را انتخاب و حمل کند. این سامانه به منظور ارتقای سطح خدمات حمل و نقل درست شده است. برای دیدن نمونه کارها و استعلام قیمت به سایت shayegan.net مراجعه فرمایید.

 • ساخت فیلم صنعتی شرکت افق قلعه پارسیان

  474 بازدید

  در این تیزر تبلیغاتی که به منظور نمایش قابلیت ها و پتانسیل های شرکت کشت و صنعت و دامپروری افق قلعه پارسیان ساخته شد، سعی گردید با توجه به امکانات مجموعه افق قلعه پارسیان، در یک تصویربرداری حرفه ای، ابعاد کامل شرکت به نمایش در بیاید. در ساخت این تیزر صنعتی، استفاده از موشن گرافیک برای نمایش آمار و اطلاعات نیز به بیننده در دریافت اطلاعات بسیار کمک کرده است. با شایگان همراه باشید...

 • تیزر معرفی ساختمان سازمان برنامه و بودجه استان قزوین

  802 بازدید

  با سفارش سازمان برنامه و بودجه استان قزوین، طراحی و ساخت تیزر معرفی ساختمان جدید این سازمان با هدف ارائه گزارش از امکانات و روند ساخت ساختمان ساخته شد. برای دیدن دیگر تیزرهای تبلیغاتی کانال شایگان را دنبال کنید و برای سفارش طراحی و ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

 • ساخت تیزر تبلیغاتی جهادکشاورزی استان قزوین

  1,373 بازدید

  تیزر تبلیغاتی جهاد کشاورزی استان قزوین ، به منظور نمایش ظرفیت ها و عملیات های انجام شده شرکت شایگان، آژانس تبلیغات در حوزه دیجیتال، آماده ساخت و طراحی انواع تیزرهای تبلیغاتی می باشد. - طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیون - ساخت تیزرهای انیمیشن و 3D - ساخت تیزرهای انیمیشن دوبعدی (اینفوگرافیک متحرک) - ساخت مستند شهری و مستند تبلیغاتی - ساخت فیلم تبلیغاتی و ساخت فیلم صنعتی - ساخت تیزر شبکه اجتماعی

 • تیزر تبلیغاتی بانک مسکن به سبک اینفوگرافیک

  3,710 بازدید

  در تیزر تبلیغاتی بانک مسکن که به سبک اینفوگرافیک طراحی و پیاده سازی شد، سعی گردید حساب مسکن جوانان بانک مسکن، به صورت کامل و با طراحی کاراکترهای جذاب، معرفی شود.

 • تیزر تبلیغاتی اینفوگرافیک معرفی کتابخانه

  804 بازدید

  در این تیزر تبلیغاتی که به سبک اینفوگرافیک طراحی و ساخته شده است به معرفی امکانات کتابخانه های شهر قزوین پرداخته ایم. برای دیدن دیگر نمونه کارهای ما ، کانال آپارات شایگان را دنبال فرمایید.

 • موشن گرافیک

  170 بازدید

  تیزر موشن گرافیک منظر شهری قزوین

 • ساخت تیزر تبلیغاتی هتل خانه بهروزی

  1,525 بازدید

  ساخت تیزر تبلیغاتی برای هتل خانه بهروزی با استفاده از دوربین های کیفیت 4k و کمی موشن گرافیک برای معرفی مجموعه در این تیزر تبلیغاتی سعی شد تمامی امکانات هتل برای بیینده به تصویر کشیده شود.

 • تیزر موشن گرافیک مجتمع تجاری مهروماه

  1,672 بازدید

  مجتمع تجاری مهروماه در شهر قزوین واقع است. این تیزر به معرفی این مجتمع پرداخته و کلیه پتانسیل های این مجموعه را با تصویربرداری و موشن گرافیک به بینندگان معرفی می نماید.

 • تیزر اینفوگرافیک استفاده صحیح از انرژی برق

  725 بازدید

  تیزر اینفوگرافیک و انیمیشن استفاده صحیح از انرژی برق برای روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در این انیمیشن سعی شده با استفاده از اینفوگرافیک، مفهوم کامل تری را در مدت زمان کمتر به بیننده انتقال دهیم. دیگر نمونه کارهای طراحی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی اینفوگرافیک را می توانید با دنبال کردن کانال ما مشاهده نمایید.

 • تیزر تبلیغاتی انیمیشن جهت معرفی پتانسیل های استان قزوین

  699 بازدید

  این تیزر تبلیغاتی در ادامه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل استان قزوین ایجاد شده است. در این تیزر تبلیغاتی سعی شده معرفی ظرفیت های استان با بهترین شکل ، و با بالاترین کارآیی و ماندگاری در ذهن توسط انیمیشن انیفوگرافیکی ایجاد گردد.

 • تیزر تبلیغاتی معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین

  737 بازدید

  در این تیزر تبلیغاتی که به منظور نمایش و معرفی ظرفیت های استان قزوین ساخته شده، سعی شد فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین با تکنیک اینفوگرافیک به صورت کامل و با کیفیت بالا ارائه شود. ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین در 20 روزکاری انجام شد. این کار در دو بخش یک و دو اجرا گردید که در حال حاضر شما به نسخه اول آن مشاهده می کنید.

 • 0:6

  طراحی لوگو شرکت شایگان

  272 بازدید

  طراحی لوگو شایگان به صورت تایپوگرافی انجام شد و تیزر معرفی این لوگو در سه طرح زده شده است. برای دیدن دیگر تیزها می توانید کانال آپارات شایگان را دنبال کنید.

 • طراحی لوگو شایگان

  364 بازدید

  طراحی لوگو شایگان به همراه تیزر معرفی اگر قصد طراحی لوگو و یا ایجاد تیزرهای معرفی تبلیغاتی را دارید می توانید از خدمات شایگان بهره ببرید با ما تماس بگیرید.

 • تیزر معرفی لوگو شایگان

  342 بازدید

  طرح لوگوی شایگان با طراحی مهندس مروتی در بخش دپارتمان گرافیک انجام شد و توسط بخش تبلیغات تیزر معرفی لوگوی پیشگام اندیشه شایگان اجرا گردید. با ما همراه باشید.