در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 23.2هزار
  بازدید

شیت شاپ

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 23.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • مقایسه ورق های پلکسی اکسترود و کست

  71 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - برای تولید ورق های پلکسی گلاس، دو روش کلی وجود دارد. اول اکسترود و دوم ریخته گری یا Cast . در این ویدئو که به زبان انگلیسی می باشد، این دو روش تولید با یکدیگر مقایسه شده اند. برای خرید ورق های پلکسی گلاس با ما تماس بگیرید (02188173306) و یا از تارنمای شیت شاپ بازدید کنید.

 • دستگاه برش لیزر دو کله برای برش پارچه

  1,749 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - در این ویدئو یک دستگاه برش لیزر دو کله را مشاهده می کنید. در این دستگاه دو عدد بیم برای برش وجود دارد. همانطور که می بینید، این دستگاه می تواند با سرعت زیادی اقدام به برش پارچه کند. برای سفارش برش لیزری پارچه و یا کسب اطلاعات بیشتر به سایت شیت شاپ مراجعه کنید. و یا با ما تماس بگیرید: 02188173306

 • برش لیزر پارچه با دستگاه خودکار

  494 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - در این ویدئو یک دستگاه برش لیزر را مشاهده می کنید. این دستگاه می تواند، به صورت خودکار پارچه را زیر لیزرحرکت داده و برش بزند. یکی از کاربردهای دستگاه های برش لیزری، برش پارچه و چرم و انواع اجناس مشابه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شیت شاپ مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید: 02188173306

 • ساخت مفصل خمشی روی ام دی اف با برش لیزری

  748 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - در این ویدئو با مراحل برش لیزری و مونتاژ یک شکل خاص که از چوب یا ام دی اف ساخته شده است، آشنا می شوید. ابدا با دستگاه برش لیزر، شکل مورد نظر ایجاد می شود. سپس با امکانی که به عنوان مفصل خمشی ایجاد شده است، ام دی اف خم شده و مونتاژ می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش برش لیزری از سایت شیت شاپ بازدید بفرمایید.

 • برش لیزر چگونه کار می کند؟ دستگاه تروتک

  326 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - در این ویدئو که به زبان انگلیسی می باشد، توضیحاتی درباره برش لیزر ارائه شده است. این فیلم مربوط به دستگاه های برش لیزری تروتک می باشد.

 • مقایسه ی مقاومت پلکسی گلاس با پلی کربنات

  376 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - در این ویدئوی کوتاه، مقاومت دونوع طلق پلاستیکی مقایسه می شود. یکی از آنها ورق های پلکسی گلاس می باشد. و دیگر ورق پلی کربنات. در هر دو نوع، از ضخامت 2 میلیمتر استفاده شده است. جهت خرید این ورق ها به تارنمای شیت شاپ مراجعه نمایید.

 • خدمات سی ان سی پی وی سی (CNC PVC Sheet)

  676 بازدید

  شیت شاپ - SheetShop.ir - یکی از محصولات ارائه شده در تارنمای شیت شاپ، انواع تایل پی وی سی (PVC) می باشد. این جنس شبیه کچ سفید بوده و برای کارهای تزئینی و دکوری استفاده می گردد. تولید این محصول از صفر تا صد در مجموعه ی شیت شاپ صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای ما مراجعه کنید و یا با شماره 02188173306 تماس بگیرید. در این ویدئوی یوتیوبی یک نمونه برش ورق پی وی سی با دستگاه سی ان سی را مشاهده می کنید.

 • قالب گیری ورق پلکسی گلاس با روش وکیوم

  1,076 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - در این ویدئوی انگلیسی یک قطعه ورق پلکسی با روش قالب وکیوم یا مکش هوا، شکل دهی می شود. اگر کمی با حوصله این ویدئو را مشاهده کنید، خواهید دید که ساخت چنین وسیله ای، سخت نیست.

 • ساخت دستگاه تراش با پلکسی گلاس

  1,233 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - این ویدئو به آموزش ساخت یک دستگاه تراش با استفاده از پلکسی گلاس اختصاص دارد. در این فیلم که به زبان انگلیسی می باشد به صورت قدم به قدم با ساخت دستگاه تراش یا در واقع دستگاه خراطی آشنا می شوید.

 • روش های برش ورق پلکسی (اکرولیک)

  787 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - در این ویدئو با روش های مختلف برش ورق های پلکسی گلاس یا همان شیت اکرولیک آشنا می شوید. برش با انواع اره و کاتر. این ویدئو که به زبان انگلیسی می باشد، از تارنمای یوتیوب گردآوری شده است.

 • آموزش قدم به قدم ساخت تابلو کامپوزیت پلکسی

  1,120 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - در این ویدئو به صورت قدم به قدم با ساخت یک تابلوی لایت باکس آشنا می شوید. این تابلو از ورق کامپوزیت و پلکسی گلاس و ال ای دی بلوکی تشکیل شده است. این ویدئو که به زبان انگلیسی می باشد، یک آموزش ساده و قدم به قدم در زمینه ی ساخت این تابلو ها می باشد.

 • هفت تکنیک اولیه برای کار با پلکسی گلاس

  1,203 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - در این ویدئو که به زبان انگلیسی می باشد، هفت تکنیک و مهارت اولیه در زمینه ی کار با ورق های اکرولیک یا همان پلکسی گلاس آموزش داده شده است. برای خرید این ورق های و یا کسب اطلاعات بیشتر از سایت شیت شاپ بازدید بفرمایید.

 • کارهای اولیه کارگاهی با پلکسی - بخش اول

  365 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - از پلکسی گلاس یات همان ورق های اکرلیک استفاده های گوناگونی می شود. اما معمولا برای همه ی آنها برخی امور کارگاهی نیاز است. در این این ویدئو با برخی از این امور مثل برش، سوراخ کاری و ... آشنا می شوید. این فیلم به زبان انگلیسی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ورق های پلکسی به صورت کلی یا جزئی از تارنمای ما به نشانی Sheetshop.ir بازدید بفرمایید.

 • کارهای اولیه کارگاهی با پلکسی - بخش دوم

  407 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - از پلکسی گلاس یات همان ورق های اکرلیک استفاده های گوناگونی می شود. اما معمولا برای همه ی آنها برخی امور کارگاهی نیاز است. در این این ویدئو با برخی از این امور آشنا می شوید. این فیلم به زبان انگلیسی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ورق های پلکسی به صورت کلی یا جزئی از تارنمای ما به نشانی Sheetshop.ir بازدید بفرمایید.

 • نمونه ی ماشین کاری سی ان سی اکرولیک

  251 بازدید

  شیت شاپ - Sheetshop.ir - استفاده از پلکسی گلاس یا اکرولیک برای ساخت قطعات صنعتی در صنعت گاهی اتفاق می افتد. لذا در این ویدئو نمونه ای از این امور را مشاهده می کنید. تارنمای شیت شاپ، پلکسی های ضخیم و خاص را جهت این امور و برخی کاربردهای دیگر به فروش می رساند.

 • خدمات سی ان سی پلکسی با فرز سه محوره

  908 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-در این ویدئو یک نمونه حکاسی روی پلکسی گلاس با استفاده از یک فرز سی ان سی را مشاهده می نمایید. ارائه ی انواع خدمات سی ان سی روی پلکسی ، چوب، ام دی اف، تفلون، پلی آمید و ... در تارنمای شیت شاپ. (sheetshop.ir)

 • برش پلکسی گلاس با دستگاه برش لیزری

  1,444 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-در این ویدئو یک ورق پلکسی گلاس با ضخامت 8 میلیمتر با استفاده از دستگاه برش لیزری بریده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت انواع خدمات برش لیزری به سایت ما مراجعه نمایید. (sheetshop.ir)

 • روش نصب لولای پلکسی گلاس

  1,646 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-این ویدئو به آموزش نصب لولای پلکسی گلاس اختصاص دارد. در این فیلم به صورت نمایشی یک لولای پلکسی روی دو قطعه پلکسی گلاس با استفاده از چسب مخصوص پلکسی نصب می شود.

 • آموزش نصب و استفاده از پایه پلکسی - اسپیسر

  804 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-این ویدئو به آموزش استفاده از پایه پلکسی اختصاص دارد. در این ویدئو با نحوه ی نصب و استفاده از این اسپیسر ها آشنا می شوید. اسپیسر های پلکسی برای نصب انواع تابلوها و صفحات بکار می روند.

 • روش استفاده از چسب پلکسی

  5,554 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-در این ویدئو با روش چسباندن پلکسی گلاس با استفاده از کلروفرم که چسب مخصوص پلکسی می باشد آشنا می شوید. این ویدئو به ساخت یک باکس با پلکسی گلاس اختصاص دارد.

 • روش استفاده از کاتر اُلفا ( پلکسی بر )

  1,444 بازدید

  شیت شاپ-SheetShop.ir-در این ویدئو که از اینترنت تهیه شده است، آموزش استفاده از کاتر های اُلفا را مشاده می کنید. البته این فیلم به برش ورق آلومینیوم اختصاص دارد. اما روش کار برای ورق های پلکسی گلاس و طلق های پلاستیکی نیز به همین شکل می باشد.