در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 18
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 23.3هزار
  بازدید

مرکز رسانه ای شیرازه

مرکز رسانه ای شیرازه، مرکز تخصصی تبلیغ و ترویج کتاب

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مرکز رسانه ای شیرازه، مرکز تخصصی تبلیغ و ترویج کتاب

 • 18
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 23.3هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "مرکز رسانه ای شیرازه" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • غواص ها بوی نعناع می دهند

  10 بازدید

  کتاب «غواص ها بوی نعناع می دهند»، روایت داستانی 72 غواص لشکر «انصارالحسین(ع)» استان همدان است که در روز چهارم دی ماه 1365 در منطقه عملیاتی «کربلا4» حماسه آفریدند. این روایت براساس خاطرات بازماندگان حادثه و شاهدان عینی در قالب داستان به همت حمید حسام در سال 1378 به از سوی انتشارات «صریر» چاپ رسیده است.

 • حسینِ علی با اجرای سید مهرداد ضیائی

  31 بازدید

  این کتاب علاوه بر موضوعش بسیار نزدیک به گرایشهای پارسی دوستان و سره نویسان است . محمد حسین مهدوی متخلص به « م – مؤیّد » کتاب را پدید آورده است و متن شگفت انگیز کتاب هم نشان از دشواری این کار دارد . کتاب در یکصد و بیست و هشت بخشِ کوتاه نوشته شده است و هر بخش مستند به مَنبَعهای گوناگون و قطعی است .

 • سید من حسینی با اجرای امیر رضا دلاوری

  55 بازدید

  دفتر دوم روایت براده ها، 'سید «من» حسینی' است. در این کتاب، روایتی جذاب و خواندنی از فتح «من» در پیاده روی اربعین به قلم نویسنده توانمند تقی شجاعی به تصویر کشیده شده است. همان طور که از اسم زیبای کتاب هم پیداست، شخصیت اصلی کتاب در کش و قوس های مختلفی قرار می گیرد و نهایتا حسینی می شود... .

 • آفتاب در حجاب با اجرای خانم زهرا چخماقی

  173 بازدید

  آفتاب در حجاب روایتی است از زندگی حضرت زینب. از کودکی تا عاشورا تا اسارت و تا وفات. اثری که ماندگاریاش از حال پیداست. رمانی که به پشتوانه تحقیقات دقیق و عالمانه تاریخی و روایی، به همه زوایای پنهان و آشکار زندگی و رفتار و درونیات حضرت زینب پرداخته است.

 • برنامهٔ «یک کتاب» با اجرای خانم شادمهری

  28 بازدید

  به نظر می رسد هدف اصلی حجازی از کتاب آه، ارائه تصویری روشن از واقعه کربلا است. پدیدآرنده کتاب آه معتقد است یک تصویر، پاره ای از یک نامه یا جملاتی که دو نفر با هم گفته اند و رفته اند و کسی آن میان شنیده، هر کدام، تکه ای از یک کولاژ است که از چیدن و کنار هم گذاشتنشان می توان اصل واقعه را فهمید و یکپارچه کولاژ را دید.

 • پویش مطالعاتی کتاب و زندگی

  23 بازدید

  پادکست معرفی دور پنجم پویش کتاب خوانی کتاب وزندگی 3

 • مسابقه بزرگ کتاب خوانی کتاب و زندگی

  29 بازدید

  پادکست معرفی دور پنجم پویش کتاب خوانی کتاب وزندگی 2

 • مسابقه کتاب و زندگی

  10 بازدید

  پادکست معرفی دور پنجم پویش کتاب خوانی کتاب وزندگی 1

 • سقای آب و ادب

  127 بازدید

  سقای آب و ادب

 • من مادر مصطفی

  110 بازدید

  کتاب «من مادر مصطفی» مصاحبه و گفتگوی بلندی از رحیم مخدومی با مادر شهید مصطفی احمدی روشن، دانشمند هسته ای کشور، است که طی یک عملیات بمبگذاری تروریستی به شهادت رسید. کتاب حاضر برای مطالعه همه گروه سنی اعم از نوجوان، جوان و بزرگسال با زبانی ساده نگاشته شده است.

 • آن بیست و سه نفر

  213 بازدید

  آن بیست و سه نفر، گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی بودند که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند. این گروه کم سن و سال بین ۱۳ تا ۱۷ سال سن داشتند و اکثراً از تیپ ثارالله کرمان اعزام شده بودند و در اردیبهشت ۱۳۶۱ در مرحله مقدماتی عملیات بیت المقدس در مناطق مختلف جبهه اسیر شدند....

 • ملا صالح

  71 بازدید

 • آب هرگز نمی میرد

  86 بازدید

  «آب هرگز نمی میرد» اسلوبی تازه و طرحی نو در تاریخ شفاهی است که با محوریت خاطرات سردار میرزا محمد سلگی و روایت جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل و چهار فرمانده لشگر انصار الحسین (ع) به سامان رسیده است که این روش برای جامعیت روایت با توجه به اینکه راوی روایت خاطرات خود را حدیث نفس می دانست انجام شد. استشمام عطر علقمه را از خاطرات علمدار گردان حضرت ابوالفضل (ع) در این کتاب می توان دریافت.

 • اندیشه سبز، زندگی سرخ

  72 بازدید

  خواسته ی اصلی و نخستین مردم و علما، «عدالتخانه» بود و رهبران جنبش نظیر سید محمد طباطبایی، جابجا تصریح داشتند که عدالتخانه می خواهند نه مشروطه و جمهوری. طباطبایی، حتی در یک مورد، تصریح کرد که او خواهان «مشروعه» شدن دولت است. شعار «مشروطه» نیز، شعاری وارداتی و چند پهلو بود که، به عنوان آرمانی عامّ و مطلوب، از زمان تحصّن در سفارت انگلیس به دهانها افتاد و القاگر ِ آن نیز اعضای سفارت بودند.

 • کتاب ر

  22 بازدید

  «ر» روایت مردی است که توان نشستن نداشت، توان یک جا نشستن نداشت و درد دیگران، درد خودش بود. این کتاب زندگی شهید رسول حیدری (مجید منتظری) را به تصویر کشیده است؛ زندگی مردی که در کنار مردمی از جنس خودش اما با زبان و آداب و رسوم متفاوت در کشوری غریب (بوسنی) به شهادت رسید.

 • مرد رؤیاها

  78 بازدید

  «مرد رؤیاها» با روایت پرکشش و کمتر شنیده شده از آشنایی شهید چمران با همسرش در آمریکا آغاز می شود و روایت جذاب و در عین حال عفیف از ابراز علاقه همسر چمران به وی را به تصویر می کشد. داستان اما در ادامه به ماجرای اعتراض شهید چمران و برخی از هم فکرانش در آمریکا به جنایات ساواک و زندان های رژیم پهلوی در سازمان ملل باز می گردد...

 • من زنده ام

  86 بازدید

  سی و چند روز بیشتر از حمله ی رژیم بعث به ایران نگذشته بود که چهار نفر از دختران امام خمینی دست نامحرمان اسیر شدند! «بنات الخمینی» عنوانی بود که سربازان صدام به چهار بانوی امدادگر ایرانی داده بودند. بعثی ها اول که ماشین‏شان را محاصره می کنند، از خوشحالی پایکوبی می کنند و پشت بی‏سیم به فرماندهان‏شان اعلام می کنند که دختران خمینی را گرفتیم!

 • آگهی کتاب «سردنوش ها و گرم نوش های گیاهی»

  315 بازدید

  تاثیرات درمانی دمنوش های گیاهی و راهکار آماده سازی آن برای تقویت، درمان و پیشگیری از بیماری ها، نکات مهمی است که در این کتاب با احیای طب سنتی به عنوان فرهنگ اصیل ایرانی تشریح شده است. با توصیه های درمانی این کتاب در جهت ارتقاء و افزایش سطح سلامت خود و خا نواده تان تاثیر گذار باشید.

 • آگهی کتاب «شکست اشغال گران غزه»

  187 بازدید

  شکست اسرائیل در نوار غزه در پاییز سال ۲۰۰۵ نخستین تجربه فلسطینی ها در عقب نشینی اسرائیلی ها از زمین های فلسطین اشغالی است. برای شناخت موقعیت جغرافیایی، اجتماعی و سیاسی غزه و مقاومت در مقابل تجاوز صهیونیست ها؛ مطالعه این کتاب پیشنهاد می شود.

 • معرفی کتاب «وزیر نفت منم» در تلویزیون

  134 بازدید

  کتاب «وزیر نفت منم» شرح زندگی شهید «محمدجواد تندگویان» وزیر وقت نفت جمهوری اسلامی ست که در قالب داستان از زبان خانواده، دوستان و هم رزمان وی روایت می شود. این کتاب در برنامه تلویزیونی «صبحی دیگر» شبکه آموزش به همت «مرکز رسانه ای شیرازه» معرفی شده است.

 • «دختر شینا» در برنامه سینمایی هفت

  689 بازدید

  برنامه سینمایی هفت شبکه3 در ششم آذرماه آیتمی را اختصاص به گزارش رونمایی تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» داد.

 • گزارش دوربین هفت شبکه آموزش از رونمایی تیزر «دختر شینا»

  364 بازدید

  برنامه دوربین هفت، روز 4آذرماه گزارشی از رونمایی تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» پخش کرد

 • پشت صحنه تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا»

  1,343 بازدید

  این فیلم ده دقیقه ای، پشت صحنه ساخت اولین تیزر سینمایی برای یک کتاب را به تصویر کشیده است. این تیزر سینمایی برای کتاب «دختر شینا» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا ساخته شده است.

 • تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا»

  3,028 بازدید

  تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا و بازی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی، در تلاش است که پیوندی بین کتاب و زندگی و سینما برقرار کرده و به تبلیغ و معرفی کتاب خواندنی «دختر شینا» بپردازد.

 • «دختر شینا» در شبکه قرآن

  813 بازدید

  برنامه اشاره در شبکه قرآن به معرفی کتاب به کمک هنرمندان می پردازد و در یکی از برنامه هایش، سرکار خانم خوش نژاد به معرفی کتاب «دختر شینا» می پردازد.

 • معرفی کتاب دختر شینا در شبکه3

  515 بازدید

  این ویدئو مربوط به معرفی کتاب «دختر شینا» در برنامه «منظومه بیداری» شبکه سه سیما است. کتاب «دختر شینا»، روایت خاطرات قدم خیر محمدی کنعان، همسر سردار ابراهیمی است. وی در حالی که تنها 22سال داشت همسرش به شهادت رسید و از آن زمان و با وجود ۵ فرزند، ازدواج نکرد و به تنهایی فرزندانش را بزرگ کرد. این کتاب روایت زندگی در سایه جنگ است.

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 3

  757 بازدید

  می چرخید و می گفت: «خدایا شکرت! خدایا شکرت!» به هول از جا بلند شدم و بچه را از دستش گرفتم و گفتم: «چه خبر شده. بچه را چه کار داری؟! تیم بچه هنوز یک ماهش هم نشده! چله گی دارد! دیوانه اش می کنی!» شانه هایم را گرفت و تکانم داد! بعد سرم را بوسید و گفت: «قربان تو و بچه ات بروم که این قدر خوش قدم اید!» کتش را از جا لباسی برداشت. ماتم برده بود. گفتم: «کجا؟!» گفت: «می روم بچه ها را خبر کنم! امام دارد ...

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 2

  804 بازدید

  بچه ها را بغل کرده و دورِ اتاق می چرخید. نگاه مان به هم گره خورد. بعد از چهار ماه همدیگر را می ‍دیدیم. اشک می ریختم. پرسید: «کجا بودی؟» گفتم: «نانوایی. نگرانِ بچه ها بودم؛ آمدم سری بزنم.» گفت: «بمان! من می‎روم!» چادرم را از سرم درآورد و پوتین هایش را پوشید. خندید و گفت: «تا بیست بشمری برگشتم!» صورتِ بچه ها را شُستم. خانه را مرتب کردم. وقتی برگشت همه چیز مرتب بود. بوی غذا خانه را پر کرده و ...

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 1

  655 بازدید

  گاهی می آمد نزدیکِ نزدیک! درِ گوشم می گفت: «زود باش! بچه ها را زود بزرگ کن! سر و سامان بده! چقدر طولش می دهی! باید زودتر از اینجا برویم. فقط منتظر تو هستم. به جان خودت قدم، این بار تنهایی هم به بهشت نمی ‍ روم. خیلی وقت است اینجا نشسته ام! منتظر تواَم! دستت را به من بده؛ بقیۀ راه را باید با هم برویم!»

 • آگهی مجموعه کتابهای «آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم»

  843 بازدید

  با مطالعه مجموعه کتاب های «آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم» علاوه بر یادگیری ترجمه و مفاهیم، حفظ آیات این کتاب آسمانی را تسهیل می شود. ترجمه لغت به لغت کل آیات قرآن کریم، ترجمه روان همراه با بیان مفاهیم قرآنی و امکان یادگیری ترجمه و معانی آیات با روشی ساده و کمتر از شش ماه، از ویژگی های این مجموعه به شمار می آید.

 • آگهی مجموعه 12جلدی «پرسش های قرآنی جوانان»

  219 بازدید

  مجموعه 12جلدی «پرسش های قرآنی جوانان» پرسش های دانشجویان سراسر کشور شامل موضوعاتی چون: روابط دختر و پسر، قرآن و علوم روز، مهدویت، پیامبر اسلام، عقاید، تربیت و اخلاق است که با پاسخ هایی علمی، روان و مستند به قرآن و احادیث با توجه به مسائل عصر حاضر و مشکلات جوانان، همراه شده است.

 • آگهی کتاب «فرهنگ نامه سوره های قرآنی»

  206 بازدید

  کتاب «فرهنگ نامه سوره های قرآن» با زبانی روان و ساده برای گروه سنی نوجوانان، توسط غلامرضا حیدری ابهری نوشته شده و به 114 سوره قرآن کریم به صورت اختصاصی در دو بخش معرفی اجمالی سوره و نکاتی از آیات اشاره می کند. این کتاب را انتشارات قدیانی به قیمت 75000 تومان روانه بازار کرده است.