در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 24
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 235.8هزار
  بازدید

شرکت سی تاک

شرکت سی تاک نمایندگی انحصاری محصولات قنادی و نوشیدنی شرکت فو (FO) ترکیه را در اختیار دارد. عمده فعالیت های ما در زمینه های زیر میباشد : * محصولات قنادی و نوشیدنی FO فو * انواع ابزار و ماشن آلات قنادی و نانوایی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت سی تاک نمایندگی انحصاری محصولات قنادی و نوشیدنی شرکت فو (FO) ترکیه را در اختیار دارد. عمده فعالیت های ما در زمینه های زیر میباشد : * محصولات قنادی و نوشیدنی FO فو * انواع ابزار و ماشن آلات قنادی و نانوایی

 • 24
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 235.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • ساخت دسر زیبا با خامه و قالب کمربندی ( شرکت سی تاک )

  53 بازدید

  با استفاده از قالب های کمربندی کوچک و همچنین قالب های سیلیکونی طرح هایی بسیار زیبا برای دسر کاری ایجاد نمود. همچنین با استفاده از ماسوره های قنادی و خامه طراحی های روی انواع کیک ، فوندانت و دسر ایجاد می شود که نقش هایی بسیار زیبا و جذاب بر روی انواع دسر های کوچک درست می کند.

 • ساخت یک دسر کوچک چند طبقه با شکلات ( شرکت سی تاک )

  83 بازدید

  با استفاده از شکلات ، کمی فوندانت ، ورق طلا ی خوراکی ، اسپری مخملی و همچنین رنگ های حلال در شکلات و کیک می توان دسرهای بسیار زیبا و خلاقانه ای ایجاد نمود. در این فیلم آموزش قنادی می توانید مشاهده کنید که چگونه با استفاده از شکلات اکلر ، روکشی به شکل تاج ساخته شده و بر روی کیک قرار داده می شود تا علاوه بر پوشاندن حفره ها و قسمت های نا مرتب بدنه دسر ، شکلی زیبا هم به آن اضافه شود. از اسپری های مخمل خوراکی می توان برای رنگ آمیزی فوندانت ، خامه و همچنین انواع شکلات استفاده نمود.

 • استفاده از ماسوره هلالی کد 420 ( شرکت سی تاک )

  42 بازدید

  با استفاده از ماسوره های قنادی می توان نقش هایی متفاوت و متنوع روی کیک و دسر ایجاد نمود . در این فیلم آموزش قنادی نحوه کار با ماسوره قنادی هلالی ( کد 420 ) را مشاهده می کنید که در حالت های متنوع و برای طرح دهی به خامه ، ژله و... استفاده می شود . ماسوره ها انواع و طرح های مختلفی دارند که برای اشکالی مانند گل ، برگ ، یراق و... استفاده می شود .

 • تزئین دسر با استفاده از ماسوره حصیری ( شرکت سی تاک )

  119 بازدید

  ماسوره قنادی در عین کوچک بودن قابلیت های بسیار زیادی برای طرح دهی به فوندانت ، خامه ، ژله و انواع خمیر را دارد . هر کدام از ماسوره ها دارای طرحی منحصر به فرد بوده و به منظور ایجاد نقش های تزئینی و یا ساخت شیرینی های مخصوص ماه رمضان مانند زولبیا و بامیه مورد استفاده قرار می گیرند. در این ویدئو آموزش قنادی شرکت سی تاک نحوه کار با ماسوره حصیری را مشاهده می کنید که به صورت نوارهای چین دار روی کیک کشیده می شود.

 • استفاده از ماسوره های قنادی جهت تزئین دسر ( شرکت سی تاک )

  134 بازدید

  با استفاده از ماسوره های قنادی می توان طرح های متنوع و متفاوتی ایجاد نموده و جهت تزئین دسر و کیک استفاده نمود. در این فیلم آموزش قنادی می توان نحوه استفاده از سیلی پد را نیز مشاهده کنید . همچنین جهت ساخت شکلات های تزئینی روی دسر در ابتدا رنگ ها را روی سیلی پد قنادی ریخته و سپس شکلات را به آن اضافه می کنیم . به دلیل اینکه خطوط نامنظم شکلات روی سیلی پد شکل می گیرند شکلات ها طرح هایی بسیار زیبا پیدا می کنند.

 • ساخت و تزئین یک دسر متفاوت با قالب سیلیکونی و اسپری مخملی ( شرکت سی تاک )

  225 بازدید

  نحوه کار با قالب های نیم دایره و چهار گوش و همچنین اسپری رنگ مخملی از قالب های نیم دایره و ترافل جهت ایجاد مغزی ها استفاده می شود. همچنین می توان از زاویه های قالب های چهارگوش جهت ایجاد طرح های سه گوش استفاده نمود. با استفاده از اسپری های رنگ مخملی پوششی جذاب و متفاوت بر روی شکلات یا دسر ایجاد نموده و در نهایت جهت پوشش کلی دسر از فوژل شکلات استفاده می کنیم. اسپری و همچنین رنگ های پودری و یا ماژیک های خوراکی تحت برند ایل پونتو بوده و با مجوز بهداشت از سوی شرکت سی تاک در ایران عرضه می شود.

 • یک دسر زیبا با قالب و اسپری مخملی ( شرکت سی تاک )

  147 بازدید

  نحوه کار با قالب های نیم دایره و چهار گوش و همچنین اسپری رنگ مخملی از قالب های نیم دایره و ترافل جهت ایجاد مغزی ها استفاده می شود. همچنین می توان از زاویه های قالب های چهارگوش جهت ایجاد طرح های سه گوش استفاده نمود. با استفاده از اسپری های رنگ مخملی پوششی جذاب و متفاوت بر روی شکلات یا دسر ایجاد نموده و در نهایت جهت پوشش کلی دسر از فوژل شکلات استفاده می کنیم. اسپری های رنگ شرکت سی تاک با برند ایل پونتو ایتالیا دارای تاییدیه بهداشت و برچسب سیب سلامت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت سی تاک در ارت

 • ساخت و تزئین دسر به شکل قارچ ( شرکت سی تاک )

  101 بازدید

  می توان با استفاده از ابزار و مواد اولیه بسیار ساده قنادی ، طرح های بسیار زیبایی ایجاد نمود . در این فیلم آموزش قنادی می توانید نحوه ایجاد یک دسر به شکل قارچ را ملاحظه کنید . در ابتدا با استفاده از شکلات تخته ای اکلر و قالب های مخصوص دیواره و داخل قارچ را ساخته و سپس روی کلاهک قارچ را با ژله براق کننده آلبالو یا توت فرنگی فوژل فوردکو رنگ کرده و کمی از شکلات های خرد شده را به کناره های آن می چسبانیم. جهت دریافت آموزش های بیشتر با شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

 • تزئین دسر با فوژل ، شکلات اکلر ( شرکت سی تاک )

  92 بازدید

  با استفاده از انواع فوژل می توانید آنها را با هم ترکیب نموده و سس های رنگی ایجاد کنید . سپس با استفاده از شکلات اکلر و ماسوره ، تکه های شکلات را به صورت موج بر روی سیلی پد ایجاد نموده و پس از خشک شدن شکلات ها آنها را با کاتر های فلزی ، بریده و به اندازه دسر ها برش می دهیم و بر روی دسر قرار می دهیم . در انتها شکلات های گرد را با استفاده از فوژل کارامل رنگ کرده و بر روی دسر قرار می دهیم . جهت دریافت آموزش های بیشتر لطفا با کارشناسان آموزش قنادی شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

 • طراحی قلب روی فوندانت با قالب فلزی ( شرکت سی تاک )

  114 بازدید

  آموزش ایجاد طرح قلب روی دیواره کیک با استفاده از قالب فلزی قلب در ابتدا قالب های فلزی را به آرامی در دیواره کیک فرو برده و لایه رویی فوندانت یا خامه را برمی داریم. سپس با استفاده از یک ماسوره ( ترجیحا شکوفه ) و استفاده از مواد اولیه قنادی مانند کرمفیل ، خامه یا شکلات رنگی جای خالی را پر می کنیم. ضمنا می توانید از طرح های دیگر ماسوره های قنادی برای شکل دهی به مواد استفاده کنید.

 • سیروپ روی توت فرنگی به عنوان ژله ( شرکت سی تاک )

  152 بازدید

  با استفاده از سیروپ می توانید ژله ای خوشمزه و رنگی بر روی انواع میوه و دسر ایجاد کنید. به این صورت که سیروپ را با مقداری آب مخلوط کرده و کمی بجوشانید تا سفت شده و حالت ژله ای به خود بگیرد. سپس کمی از آنرا بر روی میوه ها بریزید و کمی صبر کنید تا بر روی میوه حالت بگیرد. سپس می توانید با استفاده از شکلات تزئین کرده و سرو کنید. همچنین می توانید از این شیوه برای تزئین سینی میوه و دسر در کافه و کافی شاپ استفاده کنید. نوش جان

 • تزئین رنگی کیک با فوژل و پالت ( شرکت سی تاک )

  138 بازدید

  با استفاده از رنگ های مختلف فوژل ( ژله های آماده قنادی ) می توانید روکشی چند رنگ و جذاب روی کیک ایجاد کنید . می توانید با استفاده از پالت و حرکت دادن آن بر روی سطح کیک ، پوششی متفاوت بر روی کیک بسازید که در تزئین و همچنین کاور کیک بسیار اهمیت دارد. علاوه بر آن می توانید از فوژل به صورت قطراتی جذاب بر روی کیک های فوندانت نیز استفاده کنید. درصورتیکه به فیلم ها و آموزش های قنادی متفاوت تری نیاز دارید با شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

 • ساخت دسر شکلاتی با استفاده از فوژل و ورق طلا ( شرکت سی تاک )

  166 بازدید

  آموزش ساخت دسرهای شکلاتی کوچک و تزئین آنها با استفاده از شکلات اکلر سس ، فوژل و ورق طلا ی خوراکی همچنین در این گیف آموزشی نحوه کار با سیلی پد ، ماسوره و قالب های سه بعدی نیز نمایش داده می شود. کیک را به صورت قطعات کوچک و ظریف درآورده و روی سیلی پد قرار می دهیم. سپس با استفاده از ماسوره ، شکلات را درون قالب های سه بعدی می ریزیم و اجازه می دهیم که سفت شده و شکل بگیرند. در نهایت با استفاده از فوژل های آغشته به خرده شکلات و ورق طلا ی خوراکی روی آنرا تزئین می کنیم. این روش را می توان برای تزئین فوندانت نیز ب

 • تزئین دسر با فوژل و شکلات و رنگ خوراکی ( شرکت سی تاک )

  81 بازدید

  با استفاده از فوژل روکشی بسیار براق و ویژه بر روی دسر کشیده و سپس ورقه هایی نازک از شکلات روی دسر گذاشته و به وسیله تکه های شکلات و آجیل هایی مانند پسته و بادام روی آنرا تزئین می کنیم . برای ایجاد یک خط باریک بر روی دسر هم می توانیم با استفاده از ورق شکلات روی دسر را تزئین کنیم و یا یک تکه نخ را به رنگ آغشته نموده و به صورت سریع روی دسر بکشیم تا خطی باریک بر روی دسر باقی بماند . برای بهتر کردن داخل دسر هم می توانیم از مغزی های دلی فو و فوردکو مانند دلی تیرامیسو ، دلی کاپوچینو یا دلی شکلات استفاده کنیم.

 • ساخت یک دسر کوچک اما جذاب با شکلات ( شرکت سی تاک )

  213 بازدید

  آموزش ایجاد یک دسر کوچک اما جذاب ! در این گیف کوتاه آموزشی نحوه استفاده از قالب ها و ابزاری که در قنادی کاربرد بسیار زیادی دارد را مشاهده می کنید . شکلات ، ماسوره ، سیلی پد ، فوژل شکلات ، چاقو برش ، ابزار فوندانت و...

 • ساخت کیک به شکل قطب نما ( شرکت سی تاک )

  76 بازدید

  ساخت یک کیک به شکل قطب نما با استفاده از شکلات ، فوندانت و قالبهای بسیار ابتدایی و همچنین رنگ می توانید کیک هایی با اشکال متنوع ایجاد کنید . در این فیلم آموزشی هم نحوه ساخت یک کیک به شکل قطب نما را به صورت گام به گام مشاهده می کنید. در صورتی که اشکال دیگری مد نظر دارید لطفا با واحد آموزش در میان بگذارید تا ارسال شود : ۰۹۱۰۵۹۲۳۴۰۶

 • ساخت خانه روستایی با فوندانت و شکلات ( شرکت سی تاک )

  386 بازدید

  در این فیلم آموزش قنادی می توانید نحوه ساختن یک خانه روستایی به وسیله فوندانت و شکلات را ببینید. شکلات ها را به صورت رشته ای بریده و با کنار هم قرار دادن آنها طرح های شکلاتی متنوعی مانند نرده ، پنجره و... ایجاد کنید . بقیه قسمت ها را نیز می توانید با استفاده از تکه های کیک و همچنین رنگ و فوندانت کنار هم چیده و بسازید . جهت دریافت آموزش های بیشتر لطفا با کارشناسانآموزش شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

 • فوژل و تزئین کیک و دسر ( شرکت سی تاک )

  152 بازدید

  با استفاده از فوژل ( ژله آماده قنادی ) و همچنین ماسوره قنادی می توانید به راحتی طرح های متنوع و زیبایی بر روی انواع دسر خلق کنید . در این فیلم آموزش قنادی مشاهده می کنید که فوژل به صورت یکنواخت و مانند یک سس رقیق بر روی دسر ریخته شده و طرحی زیبا و براق پیدا می کند . سپس ماسوره ها را داخل رنگ فرو برده و به اندازه ای که رنگ بر روی دسر قرار گرفته و پخش نشود با سطح دسر تماس پیدا می کند. در انتها می توان با پودر و خلال آجیل دسر را تزئین نمود . از این روش می توان جهت تزئین کیک های فوندانت نیز استفاده نمود .

 • نحوه استفاده از قالب سه بعدی آفتابگردان ( شرکت سی تاک )

  131 بازدید

  با استفاده از قالب های سیلیکونی شرکت سی تاک می توانید کیک و دسر را شکل داده و یا برای تزئین از آن استفاده کنید. قالب های سیلیکونی در اشکال و ابعاد مختلف وجود دارند و همچنین می توانند دارای طرح هایی هندسی مانند مربع ، مثلث و همچنین اشکالی مانند قلب ، ستاره و... باشند.

 • نوروز 1398 با سی تاک

  50 بازدید

  نوروز 1398 بر شما عزیزان گرامی باد. از طرف شرکت سی تاک ، نماینده انحصاری محصولات فو و مگله سال خوشی را برایتان آرزومندیم.

 • دستگاه فوندانت پهن کن شرکت سی تاک

  265 بازدید

  در این فیلم آموزش قنادی می توانید نحوه کار با دستگاه فوندانت پهن کن شرکت سی تاک را مشاهده کنید . می توانید خمیر فوندانت را به اندازه های بسیار نازک درآورده و طی چند دوره استفاده از غلطک ها ، قطر بالای خمیر را به اندازه کمتر از یک میلی متر برسانید و بر روی کیک استفاده کنید .

 • شکلات کاری با شابلون بر روی کیک ( شرکت سی تاک )

  322 بازدید

  در این فیلم آموزش قنادی شرکت سی تاک ، نحوه کار با شابلون و شکلات کاری را مشاهده می کنید که با استفاده از چند شابلون فلکسی ، یک پالت و مقداری شکلات ، ژله و سس فرانسوی مخصوص فوندانت و کیک انجام می شود .

 • تزئین یک کیک با استفاده از یک نخ ( شرکت سی تاک )

  104 بازدید

  می توانید با استفاده از یک تکه نخ که به رنگ آغشته شده یک گل زیبا بر روی کیک ایجاد نمایید . به این شکل که کیک را پس از خامه کشی صاف می کنیم و سپس نخ را به رنگ آغشته کرده و به صورت مواج بر روی کیک قرار می دهیم . سپس با کشیدن نخ ، شکل یک گل بر روی کیک ایجاد می شود. این طرح را می توان بر روی فوندانت نیز به وجود آورد.

 • تبریک سال نوی میلادی 2019 شرکت سی تاک

  196 بازدید

  شرکت سی تاک سال 2019 میلادی را به همه شما عزیزان علی الخصوص هم میهنان مسیحی کشورمان تبریک گفته و سالی سرشار از خوشی و نیکی برای شما آرزومند است . شرکت سی تاک تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه ، لوازم قنادی و ابزار قنادی و کافه از جمله فوندانت ، کرمفیل ، انواع مغزی و شکلات تحت برند فوردکو ( تولید ایران )، فو ( ترکیه ) و مگله ( آلمان ) می باشد.

 • طرح های مختلف سس فرانسوی بر روی کیک ( شرکت سی تاک )

  70 بازدید

  در این فیلم آموزش قنادی می توانید نحوه استفاده از سس فرانسوی را مشاهده کنید که با استفاده از شکلات اکلر شرکت سیتاک و همچنین فوژل ( ژله قنادی ) تهیه می شود . با توجه به رنگ پذیری شکلات اکلر شرکت سی تاک می توانید رنگ سس را تغییر داده و به طرح های مختلف درآورید . علاوه بر آن می توانید از سس فرانسه برای رنگ آمیزی انواع کیک های فوندانت نیز می توان استفاده نمود . جهت دریافت ویدیو های آموزشی قنادی و آشپزی بیشتر در اتباط با فوندانت ، کرمفیل و یا سس های فرانسوی با واحد آموزش شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

 • فوندانت کاری و استفاده از سیلی پد مدرج شرکت سی تاک

  1,157 بازدید

  با استفاده از پد فوندانت ( سیلی پد ) شرکت سیتاک که به صورت مدرج است می توانید اندازه های خاص خود را به دست آورده و به اشکال متفاوت طراحی نمایید . فوندانت فو ، سه کاره بوده و از آن می توان جهت ساخت انواع مجسمه ، دکور کیک و تهیه و روکش انواع کیک استفاده نمود . ضمن اینکه فوندانت فو خوراکی بوده و در رنگ های متنوع نیز وجود دارد .

 • نحوه کار با قالب های فوندانت و شکلات ( شرکت سی تاک )

  2,410 بازدید

  در این فیلم آموزش قنادی و آشپزی می توانید نحوه استفاده از قالب های فوندانت و شکلات را فرا بگیرید که به راحتی می توان از آنها برای تزئین و شکل دهی به کیک و دسر استفاده نمود . قالب های سیلیکونی دارای ویزگی های منحصر به فردی هستند که از آن جمله می توان به مقاومت انها در دمای -40 تا +280 درجه اشاره نمود مضاف بر اینکه از قالب های سیلیکونی می توان در یخچال ، فریزر ، فر و ماکروفر استفاده نمود .

 • استفاده از فوندانت برای مجسمه سازی ( شرکت سی تاک )

  4,441 بازدید

  با استفاده از فوندانت فو می توانید مجسمه سازی کرده و یا جهت تزئین کیک استفاده کنید . فوندات فو علاوه بر اینکه خوراکی ست قابلیت ترکیب با پودر تایلوس را هم داراست . به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای تزئین کیک به شمار می رود.

 • شکلات کاری و اکلر سس فو شرکت پارس سی تاک

  588 بازدید

  نحوه شکلات کاری و استفاده از اکلر سس فو شرکت پارس سی تاک . در این آموزش می توانید نحوه استفاده از شکلات اکلر سس و تاپینگ سس فو را می توانید جهت نحوه تزئین کیک های عادی و کیک فوندانت مشاهده فرمائید.

 • شکلات کاری با استفاده از ماسوره و ابزار فوندانت سی تاک

  2,259 بازدید

  شکلات کاری بسیار زیبا با استفاده از ماسوره و ابزار فوندانت سی تاک که بر روی کیک انجام می شود . با استفاده از ابزار فوندانت و ماسوره های قنادی می توانید طرح های زیبا و شکیلی بر روی کیک به وجود آورید .

 • راه هایی برای تزئین فوندانت با استفاده از ماسوره سی تاک

  3,439 بازدید

  برای تزئین و شکل دهی به فوندانت از راه های بسیار زیادی میشه استفاده کرد که یکی از اونها استفاده از ماسوره های متنوع قنادی است . همچنین همونطور که در این ویدئوی آموزش قنادی می بینید از رنگ ها و اسپری خوراکی قنادی هم میتونید استفاده کنید . شرکت پارس سی تاک در زمینه تامین کننده بهترین مواد اولیه ، ابزار و لوازم قنادی در همین زمینه است .

 • نحوه استفاده از ابزار فوندانت جهت تزئین (شرکت سی تاک)

  3,166 بازدید

  با استفاده از ابزار فوندانت می توانید خمیر را به اشکال مختلف مانند گل ، عروسک و... تزئین کنید . ابزار فوندانت با سری های متنوع بوده و مناسب برای شکل دهی به انواع خمیر می باشد .