در حال بارگذاری
 • 177
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 221.1هزار
  بازدید

سخنوران - آموزش فن بیان و سخنرانی

سخنوران-آموزش سخنرانی -آموزش سخنوری ،آموزش فن بیان ،اصول و فنون مذاکره ، غلبه بر ترس و اضطراب به هنگام سخن گفتن،مدرس سخنوری،مدرس سخنرانی،مدرس زبان بدن، فن بیان-دکتر حسینیان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سخنوران-آموزش سخنرانی -آموزش سخنوری ،آموزش فن بیان ،اصول و فنون مذاکره ، غلبه بر ترس و اضطراب به هنگام سخن گفتن،مدرس سخنوری،مدرس سخنرانی،مدرس زبان بدن، فن بیان-دکتر حسینیان

 • 177
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 221.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • چگونه شمرده صحبت کنیم؟ (دکتر زند)

  67 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org شمرده صحبت کردن یکی از ویژگی های مهم سخنرانی است. هر فردی که می خواهد از فن بیان قوی برخوردار باشد، باید شمرده و سلیس و روان و در عین حال محکم صحبت کند. در بسیاری از موارد شمرده حرف زدن به معنای آهسته و آرام حرف زدن تعبیر و تفسیر می شود. در این ویدیو دکتر زند به بررسی زوایای گوناگون این موضوع پرداخته است.

 • چگونه مودبانه صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  70 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org کلام و سخن مودبانه دارای معیارها و ویژگی هایی است که می تواند تاثیرگذاری سخن را بر مخاطب افزایش دهد. دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنرانی حرفه ای در کشور، به تبیین و تفسیر این موضوع پرداخته است.

 • چگونه با سیاست صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  104 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org سیاست و تدبیر در سخن می تواند انسان را از گزندها و آسیب های بیشماری مصون بدارد. دکتر محمد علی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنرانی حرفه ای در کشور، این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

 • چگونه باکلاس صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  61 بازدید

  سخنوران sokhanvaran.org باکلاس صحبت کردن به چه معنا است؟ مهمترین مشخصه باکلاس صحبت کردن تمایز در کلمات و واژگان و نحوه بیان است. در این ویدئو دکتر محمد علی حسینیان بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای، به این مقوله پرداخته است.

 • چگونه محکم صحبت کنیم؟ (دکتر زند)

  421 بازدید

  sokhanvaran.org کانون سخنوران محکم صحبت کردن و روان صحبت کردن دو بال و ستون اصلی و اساسی سخنرانی است. در مقاله چگونه روان صحبت کنیم به ابعاد و زوایای گوناگون روان بودن سخن پرداخته ایم و در این مقاله قصد داریم به جنبه دیگر سخنرانی یعنی محکم حرف زدن و قوام و استحکام سخن بپردازیم.

 • مهارت های ارتباط موثر: رک گویی چیست؟ (دکتر زند)

  162 بازدید

  sokhanvaran.org رک گویی چیست؟ آیا می توان با دلایلی چون صداقت و روراستی، رک گویی را توجیه کرد؟ اساسا رک گویی رفتار ارتباطی صحیح و درستی است؟ در این ویدئو ابعاد گوناگون رک گویی بررسی می شود.

 • فن بیان چیست؟ (دکتر زند)

  700 بازدید

  sokhanvaran.org فن بیان یکی از مهمترین مهارت های ارتباطی انسان امروز است که در مسیر پیشرفت و ترقی او تاثیر به سزایی دارد. فن بیان چیست؟ چگونه می توان به فن بیان قدرتمندی دست پیدا کرد؟ آیا فن بیان را می توان با چند تکنیک ساده یاد گرفت؟ همه این ها سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله به آن پاسخ دهیم.

 • چه کتابی بخوانیم؟ معرفی کتاب غلط ننویسیم

  298 بازدید

  SOKHANVARAN.ORG هر سخنوری برای سخنرانی نیاز به محتوا دارد. کتاب خواندن یکی از بهترین راه های محتواسازی برای سخنرانی است. بزرگترین مشکل برای کتاب خواندن این است که بسیاری از ما نمی دانیم که چه کتابی را باید بخوانیم و یا به زبان دیگر چه کتاب هایی ارزش خواندن دارند.

 • مهارت های ارتباطی چیست؟ (دکتر زند)

  1,110 بازدید

  www.sokhanvaran.rg عصری که ما در آن زندگی می کنیم به نام عصر ارتباطات شناخته می شود. از همین جا می توان دریافت که مهارت های ارتباطی و ارتباط موثر یک از ویژگی های مهم انسان مدرن امروز است. داشتن مهارت های ارتباطی برای هر انسان مدرسن امروزی این فرصت را فراهم می کند تا بتواند به پیشرفت های کاری و فردی دست پیدا کند. در این ویدئو به بررسی بنیادی ترین اصول ارتباطات پرداخته ایم.

 • دکلمه شعر تو را من چشم در راهم (باصدای دکتر حسینیان)

  806 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر قاصدک جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • دکلمه شعر زمستان (با صدای دکتر محمد علی حسینیان)

  716 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر زمستان جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • دکلمه شعر قاصدک (با صدای دکتر محمد علی حسینیان)

  784 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر قاصدک جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • آموزش فن بیان و سخنوری: تنفس صحیح در سخنرانی

  1,685 بازدید

  sokhanvaran.org تنفس صحیح در هنگام سخنرانی و سخنوری، تاثیر به سزایی در کیفیت صدا و لحن سخنران دارد. برای داشتن یک صدای خوب، قدرتمند و ورزیده، شما نیاز به تنفس دیافراگمی یا شکمی دارید. سوال مهم این است که تفاوت تنفس شکمی و سینه ای در چیست و چه تاثیراتی در کیفیت صدا ایجاد می کند؟

 • چه کتابی بخوانیم؟ معرفی کتاب تاریخ ادبیات در ایران

  442 بازدید

  sokhanvaran.org هر سخنوری برای سخنرانی نیاز به محتوا دارد. کتاب خواندن یکی از بهترین راه های محتواسازی برای سخنرانی است. بزرگترین مشکل برای کتاب خواندن این است که بسیاری از ما نمی دانیم که چه کتابی را باید بخوانیم و یا به زبان دیگر چه کتاب هایی ارزش خواندن دارند. از این رو کانون سخنوران بر آن است تا به صورت هفتگی با معرفی کتاب های ارزشمند و خواندنی توسط دکتر ارسطو جنیدی استاد ادبیات و زبان فارسی، گامی دیگر در جهت اعتلای فرهنگ این مرز و بوم بردارد.

 • سخنرانی به زبان ساده

  452 بازدید

  sokhanvaran.org سخنرانی به زبان ساده دوره منحصر به فرد مورد نظر با هدف ارائه آموزه های کاربری و اعجاب انگیز، برگزار می گردد. پس از سال ها بررسی علمی و پژوهشی و ایجاد رویکرد کاربردی در دوره های مختلف سخنوری و فن بیان و با تلاش همه جانبه اساتید و محققین کانون سخنوران پارسی زبان ایران، توانستیم با روش های منحصر به فرد و استثنایی، افراد گوناگون با هر میزان توان در زبان آوری را به صورت فشرده و کوتاه مدت صاحب گفتار درخور و رسا نماییم.

 • چگونه متن سخنرانی را بنویسیم؟ (دکتر حسینیان)

  705 بازدید

  sokhanvaran.org یکی از دغدغه های مهم سخنرانی تهیه نطق و نوشتن متن سخنرانی است. آیا ما باید سخنرانی خود را به طور کامل بنویسیم و آن را حفظ کنیم؟ اساسا نطق به چه معناست و نحوه تهیه نطق سخنرانی چگونه است؟ دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای در ایران، در این ویدئو به بررسی چگونگی تهیه نطق سخنرانی می پردازند.

 • چگونه سخنرانی را شروع کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  1,212 بازدید

  sokhanvaran.org آغاز با شکوه سخنرانی می تواند موفقیت یک سخنران را تضمین کند. دکتر محمدعلی حسینیان بنیان گذار آموزش سخنوری حرفه ای در ایران، در این ویدئو به بررسی چگونگی شروع فوق العاده یک سخنرانی می پردازند.

 • مدرس زبان و ادبیات فارسی (دکتر ارسطو جنیدی)

  279 بازدید

  sokhanvaran.org استاد ارسطو جنیدی دکترای زبان و ادبیات فارسی

 • چه کتابی بخوانیم: معرفی کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها

  417 بازدید

  sokhanvaran.org بزرگترین مشکل برای کتاب خواندن این است که بسیاری از ما نمی دانیم که چه کتابی را باید بخوانیم و یا به زبان دیگر چه کتاب هایی ارزش خواندن دارند. از این رو کانون سخنوران بر آن است تا به صورت هفتگی با معرفی کتاب های ارزشمند و خواندنی توسط دکتر ارسطو جنیدی استاد ادبیات و زبان فارسی، گامی دیگر در جهت اعتلای فرهنگ این مرز و بوم بردارد.

 • چگونه روان صحبت کنیم؟ قسمت دوم (دکتر زند)

  1,400 بازدید

  sokhanvaran.org کانون سخنوران محکمم و قدرتمند صحبت کردن و از طرف دیگر روان و سلیس سخن گفتن، دو بال حیاتی فن بیان است. تمرین های قدرتی و سرعتی تلفظ حروف می تواند شما را در این زمینه صحب توانایی و مهارت کند در این ویدئو به تمرین تلفظ حروف پس زبانی مانند ک، گ، ق، خ پرداخته ایم. شما هم با تمرین می توانید در این زمینه پیشرفت قابل توجهی کسب کنید.

 • چگونه روان صحبت کنیم؟ قسمت اول (دکتر زند)

  1,375 بازدید

  sokhanvaran.org کانون سخنوران

 • مهارت های ارتباط موثر: چگونه دیگران را دعوا کنیم؟

  1,408 بازدید

  sokhanvaran.org دعوا کردن و تنبیه کردن دیگران یکی از مهمترین مهارت های ارتباطی است که تا کنون کمتر به آن پرداخته شده است. همه ما تجربه دعوا کردن با کارمندان، فرزندان، همسر و ... را داشته ایم. سوال مهم این است که چگونه می توان فردی را دعوا یا تنبیه کرد و در عین حال آسیبی هم به ارتباط موثر وارد نشود؟

 • چگونه بدون لهجه صحبت کنیم؟ (دکتر زند)

  1,736 بازدید

  www.sokhanvaran.org تغییر لهجه موضوعی است که مورد سوال بسیاری از مردم است. در این ویدئو در مورد اینکه اساسا لهجه چگونه به وجود می آید و یکی از راهکار های برطرف کردن آن توضیح داده می شود.

 • فن بیان کودکان و نوجوانان

  635 بازدید

  www.sokhanvaran.org کلاس فن بیان کودکان و نوجوانان کانون سخنوران

 • آموزش فن بیان: لحن قسمت دوم (دکتر زند)

  1,067 بازدید

  www.sokhanaran.org کانون سخنوران

 • آموزش فن بیان: لحن - قسمت پنجم (دکتر زند)

  566 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران

 • آموزش فن بیان: لحن - قسمت چهارم (دکتر زند)

  512 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران

 • آموزش فن بیان: لحن - قسمت سوم (دکتر زند)

  516 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران