در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 320
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 307.1هزار
  بازدید

سخنوران - آموزش فن بیان و سخنرانی

سخنوران-آموزش سخنرانی -آموزش سخنوری ،آموزش فن بیان ،اصول و فنون مذاکره ، غلبه بر ترس و اضطراب به هنگام سخن گفتن،مدرس سخنوری،مدرس سخنرانی،مدرس زبان بدن، فن بیان-دکتر حسینیان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سخنوران-آموزش سخنرانی -آموزش سخنوری ،آموزش فن بیان ،اصول و فنون مذاکره ، غلبه بر ترس و اضطراب به هنگام سخن گفتن،مدرس سخنوری،مدرس سخنرانی،مدرس زبان بدن، فن بیان-دکتر حسینیان

 • 320
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 307.1هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "سخنوران - آموزش فن بیان و سخنرانی" ایجاد شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • کارگاه فن بیان و سخنرانی (دکتر زند - 8 اردیبهشت 98)

  1,246 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران شرکت در کارگاه فن بیان و سخنرانی ویژه دانشجویان کانون سخنوران است که یکی از دوره های آموزشی فن بیان یا آکادمی سخنرانی حرفه ای را گذرانده اند. کارگاه های فن بیان و سخنرانی بهترین محیط کارگاهی برای ارائه تمرین های فن بیان و سخنرانی است که به همراه نقد اساتید می تواند در جهت اعتلای فرهنگ سخن و سخنوری دانشجویان گامی موثر باشد.

 • سخنرانی درباره نیما یوشیج (استاد محمدعلی حسینیان)

  294 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران سخنرانی استاد محمدعلی حسینیان، بنیانگذار سخنوری حرفه ای در کشور درباره نیما یوشیج ابرمرد ادبیات معاصر ایران، در همایش ققنوس که به همت کانون سخنوران در بزرگداشت نیما برگزار شده است، ایراد گردیده است. باشد که دوستداران نیما و شعر نو حظ و بهره کافی و وافی را ببرند.

 • دکلمه شعر آی آدم ها نیما یوشیج با صدای استاد محمدعلی حسینیان

  579 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر آی آدم ها نیما یوشیج با صدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • سخنرانی درباره حقوق شهروندی (استاد محمدعلی حسینیان)

  160 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران سخنرانی و سخنوری عالیترین نوع ارتباط کلامی انسانی است. بسیاری از افراد و همچنین دانشجویان و هنرجویان سخنرانی نیاز به نمونه سخنرانی در موضوعات مختلف دارند تا بتوانند مبانی نظری خطابه و تمامی فنون و تکنیک های سخنوری را در عرصه عمل هم بیازمایند. کانون سخنوران در صدد است تا با ارائه نمونه سخنرانی در موضوعات مختلف مسیر هموارتری را برای علاقمندان به حوزه سخنرانی فراهم کند.

 • دکلمه شعر عاشقانه لحظه دیدار اخوان با صدای استادحسینیان

  454 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر لحظه دیدار مهدی اخوان ثالث با صدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • دکلمه شعر باغ بی برگی اخوان باصدای استادمحمدعلی حسینیان

  443 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر باغ بی برگی مهدی اخوان ثالث با صدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • آموزش سخنرانی ( استاد حسینیان)

  605 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران تعریف سخنرانی چیست و ما اساسا به چه نوع سخن گفتنی سخنرانی می گوییم؟ بنا به تعریف سخنرانی ارائه کلام است به منظور راهبری به این معنا که هر جا شما از سخن و کلام خود استفاده می کنید که روی دیگران تاثیر بگذارید و آن ها را به مسیری هدایت کنید که منظور نظر شماست، شما مشغول سخنوری هستید چه برای یک نفر چه برای هزاران نفر. در این ویدئو استاد محمد علی حسینیان بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای در کشور به تبیین و توضیح اصول اولیه سخنرانی می پردازد.

 • روش سخنرانی چیست؟ (استاد حسینیان)

  566 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران چه تفاوتی بین سخنرانی و حرف زدن و صحبت کردن معمولی است. در چه زمانی حرف و کلام ما به سخنرانی تبدیل می شود و روش این کار چیست؟ در این ویدئو استاد محمدعلی حسینیان بنیانگذار سخنوری حرفه ای در کشور به تبیین و توضیح این موضوع می پردازد.

 • چگونه سخنران حرفه ای شویم؟ (استاد حسینیان)

  656 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران بسیاری از هنرآموزان سخنرانی این ذهنیت را دارند که چگونه می توانند تبدیل به یک سخنران حرفه ای شوند. قطعا رفه ای شدن در یک امر محصول تمرین و تکرار و ممارست در آن حوزه است و اگر شخصی به دفعات در معرض امری قرار گیرد امکان حرفه ای شدن برای او بیشتر فراهم می شود. البته در جهان امروز ما وقتی واژه حرفه ای در مورد کسی به کار می رود به این معناست که او از این راه ارتزاق هم می کند. در این ویدئو استاد محمد علی حسینیان بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای در کشور به تبیین و تفسیر این موضوع

 • آموزش سخنرانی: نقد، تحلیل و پدیدارشناسی - استاد حسینیان

  213 بازدید

  sokhanvaran.org کانون سخنوران نگاه نقادانه، تحلیلی و پدیدارشناسانه ، سه روش برخورد با موضوعات و کارهای انسانی است. استاد حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای در کشور در این ویدئو به تبیین و توضیح نقد، تحلیل و پدیدارشناسی می پردازد.

 • آموزش فن بیان و سخنوری:مناظره در سخنرانی3(استادحسینیان)

  904 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران مجادله و جدل مقدمه ای است برای ورود به موارد ذهنی سخنوری و نه موارد ساختاری فن بیان و فن خطابه و به این منظور از كتاب مشهور شوپنهاور استفاده می كنیم. علت استفاده از کتاب مشهور شوپنهاور این است که كمك بسیاری به روند منظم و منسجم بحث مناظره با ابزار جدل می نماید. برای ایجاد ذهنیت سخنرانی و سخنوری و این كه فردی بتواند صاحب دیدگاه سخنورانه شود باید ابتدا ذهنیت جدلی پیدا كند و گذر این ذهنیت ما را به خطابه و سخنرانی می رساند

 • دکلمه شعر سبز مهدی اخوان ثالث با صدای استاد محمدعلی حسینیان

  2,158 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر سبز مهدی اخوان ثالث با صدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • آموزش فن بیان و سخنوری: شعر در سخنرانی 1 (استاد حسینیان)

  1,347 بازدید

  www.sokhanvaran.org علاقمندی ایرانیان به مقوله شعر و شاعری از یک سو و قدرت اقناعی شعر از سوی دیگر، این الزام را برای هر سخن آموز و علاقمند به حوزه فن بیان و سخنرانی ایجاد می کند که به این حوزه ورود پیدا کند و با شعر و ادبیات این سرزمین مانوس و مالوف شود. آشنایی با شعر و ادبیات قدرت سخنرانی و فن بیان شما را صدچندان می کند. آشنایی با گستره ای از واژگان غنی و تصویرساز و همچنین محتوای بکر معرفتی موجود در شعر پارسی به شما این امکان را می دهد که عمق و دانش و معرفت خود در حوزه فن بیان و سخنرانی را ارتقا دهید.

 • آموزش فن بیان و سخنوری:مناظره در سخنرانی2(استادحسینیان)

  1,514 بازدید

  www.sokhanvaran.org مجادله و جدل مقدمه ای است برای ورود به موارد ذهنی سخنوری و نه موارد ساختاری فن بیان و فن خطابه و به این منظور از كتاب مشهور شوپنهاور استفاده می كنیم. علت استفاده از کتاب مشهور شوپنهاور این است که كمك بسیاری به روند منظم و منسجم بحث مناظره با ابزار جدل می نماید. برای ایجاد ذهنیت سخنرانی و سخنوری و این كه فردی بتواند صاحب دیدگاه سخنورانه شود باید ابتدا ذهنیت جدلی پیدا كند و گذر این ذهنیت ما را به خطابه و سخنرانی می رساند

 • چگونه جذاب صحبت کنیم؟ (استاد حسینیان)

  1,436 بازدید

  www.sokhanvaran.org غایت هر پدیده انسانی جذابیت است به این معنا که اگر هر پدیده ای فاقد جذابیت باشد از بین مردمان رخت بر می بندد و از حافظه تاریخی آن ها پاک می شود.

 • چگونه فن بیان خوبی داشته باشیم؟ (استاد حسینیان)

  8,402 بازدید

  www.sokhanvaran.org معمولا بحث فن بیان معادل با سخنرانی و سخنوری فرض می شود. این ترادف و هم معنایی به این معناست که فرد سخنور بتواند آنچه را که در ذهن می پروراند و آنچه که در قلب دارد را به همان خوبی که خود می فهمد و درک می کند، به دیگران بفهماند.

 • آموزش فن بیان و سخنوری:مناظره در سخنرانی1(استادحسینیان)

  2,049 بازدید

  www.sokhanvaran.org مجادله و جدل مقدمه ای است برای ورود به موارد ذهنی سخنوری و نه موارد ساختاری فن بیان و فن خطابه و به این منظور از كتاب مشهور شوپنهاور استفاده می كنیم. علت استفاده از کتاب مشهور شوپنهاور این است که كمك بسیاری به روند منظم و منسجم بحث مناظره با ابزار جدل می نماید. برای ایجاد ذهنیت سخنرانی و سخنوری و این كه فردی بتواند صاحب دیدگاه سخنورانه شود باید ابتدا ذهنیت جدلی پیدا كند و گذر این ذهنیت ما را به خطابه و سخنرانی می رساند

 • چگونه شمرده صحبت کنیم؟ (دکتر زند)

  2,862 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org شمرده صحبت کردن یکی از ویژگی های مهم سخنرانی است. هر فردی که می خواهد از فن بیان قوی برخوردار باشد، باید شمرده و سلیس و روان و در عین حال محکم صحبت کند. در بسیاری از موارد شمرده حرف زدن به معنای آهسته و آرام حرف زدن تعبیر و تفسیر می شود. در این ویدیو دکتر زند به بررسی زوایای گوناگون این موضوع پرداخته است.

 • چگونه مودبانه صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  1,637 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org کلام و سخن مودبانه دارای معیارها و ویژگی هایی است که می تواند تاثیرگذاری سخن را بر مخاطب افزایش دهد. دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنرانی حرفه ای در کشور، به تبیین و تفسیر این موضوع پرداخته است.

 • چگونه با سیاست صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  1,863 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org سیاست و تدبیر در سخن می تواند انسان را از گزندها و آسیب های بیشماری مصون بدارد. دکتر محمد علی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنرانی حرفه ای در کشور، این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

 • چگونه باکلاس صحبت کنیم؟ (دکتر حسینیان)

  1,991 بازدید

  سخنوران www.sokhanvaran.org باکلاس صحبت کردن به چه معنا است؟ مهمترین مشخصه باکلاس صحبت کردن تمایز در کلمات و واژگان و نحوه بیان است. در این ویدئو دکتر محمد علی حسینیان بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای، به این مقوله پرداخته است.

 • چگونه محکم صحبت کنیم؟ (دکتر زند)

  2,208 بازدید

  www.sokhanvaran.org کانون سخنوران محکم صحبت کردن و روان صحبت کردن دو بال و ستون اصلی و اساسی سخنرانی است. در مقاله چگونه روان صحبت کنیم به ابعاد و زوایای گوناگون روان بودن سخن پرداخته ایم و در این مقاله قصد داریم به جنبه دیگر سخنرانی یعنی محکم حرف زدن و قوام و استحکام سخن بپردازیم.

 • مهارت های ارتباط موثر: رک گویی چیست؟ (دکتر زند)

  630 بازدید

  www.sokhanvaran.org رک گویی چیست؟ آیا می توان با دلایلی چون صداقت و روراستی، رک گویی را توجیه کرد؟ اساسا رک گویی رفتار ارتباطی صحیح و درستی است؟ در این ویدئو ابعاد گوناگون رک گویی بررسی می شود.

 • فن بیان چیست؟ (دکتر زند)

  2,901 بازدید

  www.sokhanvaran.org فن بیان یکی از مهمترین مهارت های ارتباطی انسان امروز است که در مسیر پیشرفت و ترقی او تاثیر به سزایی دارد. فن بیان چیست؟ چگونه می توان به فن بیان قدرتمندی دست پیدا کرد؟ آیا فن بیان را می توان با چند تکنیک ساده یاد گرفت؟ همه این ها سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله به آن پاسخ دهیم.

 • چه کتابی بخوانیم؟ معرفی کتاب غلط ننویسیم

  761 بازدید

  www.sokhanvaran.org هر سخنوری برای سخنرانی نیاز به محتوا دارد. کتاب خواندن یکی از بهترین راه های محتواسازی برای سخنرانی است. بزرگترین مشکل برای کتاب خواندن این است که بسیاری از ما نمی دانیم که چه کتابی را باید بخوانیم و یا به زبان دیگر چه کتاب هایی ارزش خواندن دارند.

 • مهارت های ارتباطی چیست؟ (دکتر زند)

  2,000 بازدید

  www.sokhanvaran.rg عصری که ما در آن زندگی می کنیم به نام عصر ارتباطات شناخته می شود. از همین جا می توان دریافت که مهارت های ارتباطی و ارتباط موثر یک از ویژگی های مهم انسان مدرن امروز است. داشتن مهارت های ارتباطی برای هر انسان مدرسن امروزی این فرصت را فراهم می کند تا بتواند به پیشرفت های کاری و فردی دست پیدا کند. در این ویدئو به بررسی بنیادی ترین اصول ارتباطات پرداخته ایم.

 • دکلمه شعر تو را من چشم در راهم (باصدای دکتر حسینیان)

  1,633 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر قاصدک جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • دکلمه شعر زمستان (با صدای دکتر محمد علی حسینیان)

  1,097 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر زمستان جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • دکلمه شعر قاصدک (با صدای دکتر محمد علی حسینیان)

  1,313 بازدید

  www.sokhanvaran.org خوانش شعر نو یکی از مهمترین تمرین های لحن است. برای رسیدن به لحن مناسب این تمرین می تواند سخن آموزان نوآموز را با چالش های جدی فن بیان و تکنیک های لحن مواجه کند. در این ویدئو دکلمه بسیار زیبای شعر قاصدک جناب اخوان ثالث باصدای دلنشین دکتر محمدعلی حسینیان، بنیانگذار آموزش سخنوری حرفه ای و فن بیان در کشور را مشاهده می کنیم.

 • آموزش فن بیان و سخنوری: تنفس صحیح در سخنرانی

  3,597 بازدید

  www.sokhanvaran.org تنفس صحیح در هنگام سخنرانی و سخنوری، تاثیر به سزایی در کیفیت صدا و لحن سخنران دارد. برای داشتن یک صدای خوب، قدرتمند و ورزیده، شما نیاز به تنفس دیافراگمی یا شکمی دارید. سوال مهم این است که تفاوت تنفس شکمی و سینه ای در چیست و چه تاثیراتی در کیفیت صدا ایجاد می کند؟

 • چه کتابی بخوانیم؟ معرفی کتاب تاریخ ادبیات در ایران

  693 بازدید

  www.sokhanvaran.org هر سخنوری برای سخنرانی نیاز به محتوا دارد. کتاب خواندن یکی از بهترین راه های محتواسازی برای سخنرانی است. بزرگترین مشکل برای کتاب خواندن این است که بسیاری از ما نمی دانیم که چه کتابی را باید بخوانیم و یا به زبان دیگر چه کتاب هایی ارزش خواندن دارند. از این رو کانون سخنوران بر آن است تا به صورت هفتگی با معرفی کتاب های ارزشمند و خواندنی توسط دکتر ارسطو جنیدی استاد ادبیات و زبان فارسی، گامی دیگر در جهت اعتلای فرهنگ این مرز و بوم بردارد.

 • سخنرانی به زبان ساده

  981 بازدید

  sokhanvaran.org سخنرانی به زبان ساده دوره منحصر به فرد مورد نظر با هدف ارائه آموزه های کاربری و اعجاب انگیز، برگزار می گردد. پس از سال ها بررسی علمی و پژوهشی و ایجاد رویکرد کاربردی در دوره های مختلف سخنوری و فن بیان و با تلاش همه جانبه اساتید و محققین کانون سخنوران پارسی زبان ایران، توانستیم با روش های منحصر به فرد و استثنایی، افراد گوناگون با هر میزان توان در زبان آوری را به صورت فشرده و کوتاه مدت صاحب گفتار درخور و رسا نماییم.