در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 8هزار
  بازدید

شرکت پردازش موازی سامان

نرم افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر - تلفن: 83890-021 - فکس: 88932375 - نشانی: تـهران، میـدان ولـی عصــر، سـاختـمـان تجـارت ایـرانیـان، طبق

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

نرم افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر - تلفن: 83890-021 - فکس: 88932375 - نشانی: تـهران، میـدان ولـی عصــر، سـاختـمـان تجـارت ایـرانیـان، طبق

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 8هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آموزش گزارش کنترل ثبت های سیستمی و غیر سیستمی

  26 بازدید

  آموزش "مشاهده لیست قیمت های فروش و تخفیف هنگام ایجاد/ اصلاح آرتیکل فروش" در صورتی که تمایل دارید هنگام ایجاد آرتیکل فروش، لیست قیمت های فروش مرتبط با کالای انتخاب شده را مشاهده نمایید، از امکان "مشاهده لیست قیمت های فروش و تخفیف هنگام ایجاد/ اصلاح آرتیکل فروش" استفاده نمایید.

 • آموزش انعکاس مبلغ تسویه فاکتور در فرم دریافت

  63 بازدید

  برای انعکاس خودکار مبلغ فاکتور در فرم نقدی مرتبط با تسویه فاکتور، از کلید ترکیبی Ctrl + F8 استفاده نمایید.

 • آموزش گزارش کنترل ثبت های سیستمی و غیر سیستمی

  32 بازدید

  آموزش گزارش کنترل ثبت های سیستمی و غیر سیستمی در نرم افزار تدبیر برای کنترل ثبت های سیستمی و غیرسیستمی صورت گرفته در هر یک از حساب های موجود در نرم افزار تدبیر، از گزارش کنترل ثبت های سیستمی استفاده نمایید.

 • دریافت تاریخ انجام کار هنگام نهایی نمودن درخواست کار

  25 بازدید

  درصورتی که تمایل دارید هنگام نهایی نمودن درخواست کار، تاریخ انجام کار را وارد نمایید، می بایست در فرم مدیریت تنظیمات برنامه، چک باکس "دریافت تاریخ انجام کار" را انتخاب نمایید.

 • آموزش بازسازی کاردکس در نرم افزار تدبیر

  76 بازدید

  شرکت ها برای مشاهده گردش مقداری و ریالی یک کالا در انبار، از کاردکس استفاده می کنند. اطلاعات هر کالا در کاردکس به صورت جداگانه شامل تعداد، مبلغ و تاریخ ورود و خروج، مشاهده می شود.

 • امکانی برای انتقال گروهی چک ها به دوره مالی بعد

  33 بازدید

  آیا در نرم افزار تدبیر، امکانی برای انتقال گروهی چک ها به دوره مالی بعد وجود دارد؟ در صورتی که تمایل دارید چک های خود را به صورت گروهی به دوره مالی بعد انتقال دهید، می توانید از (گزینه انتقال چک به دوره مالی بعد) استفاده نمایید

 • نحوه جلوگیری از ثبت حواله دارای اقلامی با موجودی منفی

  38 بازدید

  آیا در نرم افزار تدبیر، امکان جلوگیری از ثبت حواله درصورت بروز خطای موجودی منفی وجود دارد؟ برای جلوگیری از ثبت حواله هایی که دارای اقلامی با موجودی منفی می باشند، می بایست در فرم مدیریت تنظیمات برنامه، چک باکس"جلوگیری از ثبت حواله در صورت بروز خطای موجودی منفی" را انتخاب نمایید.

 • انتقال اقلام از درخواست تحویل کالا به مشتری

  28 بازدید

  انتقال اقلام از درخواست تحویل کالا به مشتری، در حواله موقت انبار

 • امکان انتقال گروهی چکها به دوره مالی بعد

  102 بازدید

  آیا در نرم افزار تدبیر امکانی برای انتقال گروهی چک ها به دوره مالی بعد وجود دارد؟ در صورتی که تمایل دارید چک های خود را به صورت گروهی به دوره مالی بعد منتقل نمایید می توانید از گزینه انتقال چک به دوره مالی بعد استفاده نمایید.

 • امکان انتقال اقلام از درخواست تحویل کالا

  53 بازدید

  آیا در نرم افزار تدبیر امکان انتقال اقلام از درخواست تحویل کالا به مشتری در حواله موقت انبار وجود دارد؟ درصورتی که تمایل دارید اقلام درخواست تحویل کالا به مشتری را به حواله موقت انبار منتقل نمایید، می بایست گزینه " انتقال اقلام از درخواست تحویل کالا به مشتری" در حواله موقت انبار را انتخاب نمایید.

 • انعکاس ترک کار پرسنل در لیست بیمه

  614 بازدید

  آیا در نرم افزار تدبیر امکانی برای انعکاس ترک کار پرسنل در لیست بیمه وجود دارد؟ درصورتی که تمایل دارید ترک کار پرسنل را در لیست بیمه منعکس نمایید، می بایست در فرم مدیریت تنظیمات سیستم حقوق و دستمزد تدبیر، چک باکس "سطر صفر در لیست بیمه در ماه بعد از ترک کار" را فعال نمایید.

 • امکان محاسبه سود فاکتور فروش در نرم افزار تدبیر

  149 بازدید

  درصورتی که تمایل دارید سود فاکتور فروش را محاسبه نمایید، می بایست در فرم فاکتور فروش، گزینه "سود فاکتور فروش" را انتخاب نمایید.

 • جلوگیری از تغییر ساعات و تاریخ ثبت درخواست کار

  156 بازدید

  آیا در سیستم تدبیر، امکان جلوگیری از تغییر ساعت ثبت و تاریخ ثبت درخواست کار توسط کاربر وجود دارد؟ درصورتی که تمایل دارید از تغییر ساعت و تاریخ ثبت درخواست کار در سیستم خدمات جلوگیری نمایید، می بایست در فرم مدیریت تنظیمات برنامه، چک¬باکس "عدم امکان تغییر ساعت ثبت و تاریخ ثبت درخواست کار توسط کاربر " را فعال نمایید.

 • آموزش کپی اطلاعات چک از چک دیگر در نرم افزار تدبیر

  199 بازدید

  درصورتی که تمایل هنگام ایجاد یک چک جدید، اطلاعات آن را از چک دیگری کپی نمایید، می بایست در فرم دفتر اسناد دریافتنی/ پرداختنی، از کلید ترکیبی Ctrl+Insert استفاده نمایید.

 • معرفی سیستم مدیریت تنخواه در نرم افزار تدبیر

  399 بازدید

  در این فیلم آموزشی سیستم مدیریت تنخواه رو برای شما توضیح دهیم. همانطور که می¬دانید تنخواه در واقع وجوهیه که به تنخواه دار داده می¬شود تا یه سری پرداختها و هزینه های جزئی را با استفاده از تنخواه انجام دهد.

 • چگونگی ثبت چکهای تضمینی در نرم افزار تدبیر

  130 بازدید

  چکهای تضمینی همونطور که از نامشون هم پیداست برای ضمانت دریافت یا پرداخت می شوند و می توانند به صورت چکهای تضمینی دیگران نزد ما (یا همون اسناد دریافتنی تضمینی) و یا چکهای تضمینی ما نزد دیگران (یا اسناد پرداختنی تضمینی) باشند.

 • معرفی سیستم خزانه داری تدبیر

  78 بازدید

  در این سیستم کلیه دریافت ها و پرداخت ها به صورت نقدی یا چک ثبت و نگهداری می شود. سیستم خزانه داری همچنین مواردی همچون دسته چک، چاپ چک، هشدار سر رسید چکها، صورت مغایرت بانکی، مدیریت تنخواه، منابع و مصارف و نیز دفاتر و گزارشات متنوع مرتبط با نقدینگی و عملیات نقدی را شامل می شود.

 • معرفی اجمالی سیستم حسابداری در نرم افزار تدبیر

  413 بازدید

  سیستم حسابداری مالی تدبیر، پایه سیستم های دیگر نرم افزار تدبیر است و از هر عملیاتی در نرم افزار که ثبت مالی داشته باشد، تاثیر می پذیرد. این سیستم کدینگ حسابها، تفصیلی های شناور، مراکز هزینه، پروژه ها و همچنین اسناد حسابداری و گزارشات متنوع مالی را شامل می شود.

 • امکان جلوگیری از ثبت فاکتور برای مشتری دارای چک برگشتی

  60 بازدید

  امکان جلوگیری از ثبت فاکتور برای مشتری دارای چک برگشتی در نرم افزار تدبیر درصورتی که تمایل دارید از ثبت فاکتور فروش برای مشتری که چک برگشتی دارد، جلوگیری کنید، می بایست در فرم مدیریت تنظیمات برنامه، چک باکس "جلوگیری از ثبت پیش فاکتور/ فاکتور برای مشتری دارای چک برگشتی" را فعال نمایید.

 • آموزش جلوگیری از حذف ارتباط تفصیلی شناور در تدبیر

  37 بازدید

  آموزش جلوگیری از حذف ارتباط تفصیلی شناور چنانچه که تمایل دارید مانع از حذف ارتباط تفصیلی شناور در صورت استفاده در عملیات مالی شوید می توانید از گزینه "جلوگیری از حذف ارتباط تفصیلی شناور" در فرم مدیریت تنظیمات برنامه فعال نمایید.

 • آموزش نحوه فراخوانی فرم رسید/حواله در کاردکس در تدبیر

  44 بازدید

  آموزش نحوه فراخوانی فرم رسید/حواله در کاردکس در صورتی که تمایل دارید رسید یا حواله مورد نظر خود را از بین رسید یا حواله های موجود در فرم کاردکس، به راحتی فراخوانی نمایید می توانید از کلید ترکیبی Shift+Enter در فرم کاردکس برای نمایش رسید یا حواله استفاده نمایید.

 • آموزش کالاهای تکراری در فرم های عملیاتی در تدبیر

  71 بازدید

  آموزش کالاهای تکراری در فرم های عملیاتی در نرم افزار تدبیر

 • آموزش کنترل کالاهای تکراری در فرم های عملیاتی در تدبیر

  44 بازدید

  در صورتی که تمایل دارید بدون کنترل، کالاهایی را بصورت تکرار در فرم عملیاتی انتخاب نمایید، می توانید گزینه "کنترل کالای تکراری در فرم عملیاتی" را غیرفعال نمایید.

 • آموزش انتقال اقلام از سند انتقال مقداری تایید شده تدبیر

  228 بازدید

  آموزش انتقال اقلام از سند انتقال مقداری تایید شده در نرم افزار تدبیر چنانچه که تمایل دارید اقلام کالا را فقط از سندهای انتقال بین انبار مقداری تایید شده به فرم انتقال بین انبار ریالی انتقال دهید، کافی است از فرم مدیریت تنظیمات برنامه از قسمت انبار، انتقال بین انبارها(مقداری) گزینه "انتقال اقلام فقط از سند انتقال مقداری تایید شده" را فعال نمایید.

 • آموزش صدور درخواست تحویل کالا به مشتری از طریق فرم پیش

  220 بازدید

  چنانچه تمایل دارید فرم درخواست تحویل کالا به مشتری را در فرم پیش فاکتور فراخوانی کنید، می بایست از منوی شناور فرم پیش فاکتور گزینه “صدور درخواست تحویل کالا به مشتری” را انتخاب نمایید.

 • آموزش کپی اقلام از انتقال بین انبارها در ثبت سفارش فروش

  143 بازدید

  در صورتی که تمایل دارید تعدادی از اقلام از انتقال بین انبارها در فرم ثبت سفارش فروش کپی کنید، کافی است از منوی شناور فرم سفارش فروش گزینه “کپی از انتقال بین انبارها” را انتخاب نمایید.

 • آموزش نحوه کنترل سریالها

  38 بازدید

  در صورتی که تمایل دارید در فرمهای عملیاتی کالا امکانی برای کنترل سریالها فراهم نمایید می توانید دکمه "کنترل سریالها" در فرم معرفی کالا را کلیک و تنظیمات مورد نظرتان را اعمال نمایید.

 • طراحی فرم های چاپی در نرم افزار مالی و اداری تدبیر - 3

  240 بازدید

  در نرم افزار مالی تدبیر، امکان طراحی فرم های چاپی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از این امکان به راحتی فرم های چاپی جدید ایجاد نموده و یا در فرم های چاپی موجود در برنامه تغییراتی مطابق با نیاز خود اعمال نمایید. sppcco.com/طراحی-فرم-های-چاپی-در-تدبیر-بخش3/

 • آموزش ایجاد منوی سفارشی در نرم افزار تدبیر – بخش دوم

  158 بازدید

  درنسخه ۸.۴ نرم افزار مالی تدبیر، امکان جدید “منوهای سفارشی” افزوده شده است. با استفاده از این امکان می توانید منوهای برنامه را مطابق نیاز خود تغییر داده و سفارشی سازی نمایید. همچنین می توانید ترتیب عناوین موجود در منوی برنامه را تغییر دهید. www.sppcco.com/ایجاد-منو ی-سفارشی-در-تدبیر-بخش-دوم/

 • آموزش ایجاد منوی سفارشی در نرم افزار تدبیر - بخش اول

  162 بازدید

  درنسخه ۸.۴ نرم افزار مالی تدبیر، امکان جدید "منوهای سفارشی" افزوده شده است. با استفاده از این امکان می توانید منوهای برنامه را مطابق نیاز خود تغییر داده و سفارشی سازی نمایید. همچنین می توانید ترتیب عناوین موجود در منوی برنامه را تغییر دهید. www.sppcco.com/ایجاد-منو ی-سفارشی-در-تدبیر-بخش-اول/

 • طراحی فرمهای چاپی در نرم افزار مالی و اداری تدبیر| بخش2

  101 بازدید

  در نرم افزار مالی تدبیر، امکان طراحی فرم های چاپی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از این امکان به راحتی فرم های چاپی جدید ایجاد نموده و یا در فرم های چاپی موجود در برنامه تغییراتی مطابق با نیاز خود اعمال نمایید. sppcco.com/طراحی-فرمهای-چاپی-تدبیر-بخش-دوم/