در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 55هزار
  بازدید

تقویت توانمندی های مغز از راه ریاضی (استارمس)

برای تماشای بیش از 500 ویدئو به کانال https://t.me/starmathcompany مراجعه فرمایید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

برای تماشای بیش از 500 ویدئو به کانال https://t.me/starmathcompany مراجعه فرمایید.

 • 10
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 55هزار
  بازدید
این کانال از سوی "تقویت توانمندی های مغز از راه ریاضی (استارمس)" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • رسالت های استارمس

  946 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه می توانید آن چه را که در استارمس اتفاق می افتد ببینید. مغزوری، شادی، یادگیری، تعامل اجتماعی و ... همه در کنار هم با ابزاری قوی به نام ریاضی

 • مستند بازی ستاره بخش ششم

  100 بازدید

  این بخش ششم از یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • مستند بازی ستاره بخش پنجم

  19 بازدید

  این بخش پنجم از یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • مستند بازی ستاره بخش چهارم

  90 بازدید

  این بخش چهارم از یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • مستند بازی ستاره بخش سوم

  24 بازدید

  این بخش سوم از یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • مستند بازی ستاره بخش دوم

  25 بازدید

  این بخش دوم از یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • مستند بازی ستاره بخش اول

  174 بازدید

  این یک فیلم 24 دقیقه ای است که به دلیل حجم بالا به شش قسمت تقسیم شده است. در این فیلم شما سابقه و فعالیت های سبک استارمس را تا سال 95 می بینید. سبک استارمس بعد از این فیلم تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده است. نسخه ی کامل این فیلم در بخش مسابقه ی بین الملل در جشنواره ی فیلم رشد به نمایش درآمد و لوح فشرده ی آن در قسمت سمعی بصری تمام ادارات آموزش و پرورش کشور موجود است.

 • برنامه ای که از تلوزیون پخش نشد

  1,186 بازدید

  در این ویدئو به پرسش ها و دغدغه های کودکان در مورد ریاضی، بازی ستاره و سبک آموزشی استارمس پاسخ داده می شود. فضایی جالب که در آن نظر خود کودکان در مورد آموزش ریاضی به تصویر کشیده شده است.

 • بازی با حافظه ی بچه ها

  425 بازدید

  در سبک استارمس به فرایندهای ذهنی مانند حافظه توجه خاصی می شود. این ویدئوی کوتاه بچه های پیش دبستانی را نشان می دهد که در حال بازی با حافظه ی خودشان هستند.

 • ارتباط مادر و کودک

  397 بازدید

  در استارمس والدین هم درگیر بازی می شوند. این بازی ها هم برای آن ها و هم برای کودکانشان بسیار مفید و جذاب است. مربی این سبک خانم نعیمه ابرقویی و محل برگزاری این کلاس ها سرای محله ی افسریه ی جنوبی است. بچه هایی که در این ویدنو هستند دوره ی آبی استارمس را طی می کنند و در پایه ی اول دبستان هستند.

 • بازی ستاره برای مبتلایان به طیف اوتیسم (قسمت اول)

  254 بازدید

  در یک کار پژوهشی اثر بخشی سبک ستاره بر روی کودکان مبتلا به طیف اوتیسم بررسی شد. از 4 فرضیه 2 فرضیه اثبات گردید. این ویدئو در آخرین جلسات این برنامه تهیه شده. به منظور حفظ حریم خصوصی فقط از دستان بچه ها تصویر برداری شده است.

 • الگوسازی به جای الگویابی

  643 بازدید

  ساختن الگوهای تصویری که بعدها به الگوهای عددی تبدیل می شود یک مهارت ذهنی است که در برخی آزمون های هوشی هم به کار می رود. بچه های پیش دبستانی این کار را با ذوق خودشان و به عنوان بازی انجام می دهند.

 • آموزش شاد ریاضی با استارمس

  878 بازدید

  در این ویدئو می بینید که چه طور بچه ها با شادی و به تمرینات ریاضی می پردازند. بدون آن که حواسشان باشد که درحال آموختن ریاضی هستند چه هیجانی برای جمع و تفریق دارند و به سوالات مربی پاسخ می دهند.

 • توضیحات دکتر علی اسماعیلی برای دکتر یغما و دکتر شریفان

  188 بازدید

  در بهمن ماه 95 نمایشگاه تکنولوژی آموزشی در تهران برگزار شد و استارمس در آن شرکت کرد. بسیاری از مقامات وزارت آموزش و پرورش و اساتید حوزه ی علوم تربیتی از غرفه ی استارمس دیدن کردند. در این ویدئو دکتر علی اسماعیلی استارمس را برای دکتر یغما و دکتر شریفان توضیح می دهد. واکنش ها دیدنی است.

 • منها بازی

  372 بازدید

  بچه ها در سبک استارمس فقط با بازی یاد می گیرند. در این ویدئو بچه ها عمل منها را بازی می کنند. اما نام آن را نمی دانند.

 • جمع قطاری یا جمع سه عدد یک رقمی

  2,776 بازدید

  در کتاب درسی پایه های ابتدایی بچه ها باید بیش از یک عدد را به طور یک جا با هم جمع کنند. این روش به جمع قطاری معروف است. در این ویدئو مشاهده می کنید که بچه ها به چه آسانی این عمل را در بازی ستاره انجام می دهند.

 • جمع ذهنی با روش ویژه ی استارمس

  605 بازدید

  جمع اساسی یعنی تمامی جمع هایی که به یک عدد مشخص ختم می شوند. مثلا جمع های اساسی عدد 10 یعنی از 1+9 تا 9+1. در این ویدئو می بینید که بچه ها چه طور این کار را با ذهنی منسجم و منظم انجام می دهند. در سبک استارمس ذهن این بچه ها برای منظم فکر کردن پرورش یافته است.

 • آموزش ساعت به بچه های پایه ی اول دبستان

  9,501 بازدید

  بچه ها در دو دوره به مدت 4 ماه، تمامی مفاهیم مرتبط با ساعت را می آموزند. مفاهیم ساعت شامل، 4 زمان اصلی، زمان های دارای دقیقه، زمان های دارای ثانیه و ساعت عصر یا 24 ساعته در سیستم آموزش و پرورش ایران تا پایه ی سوم به طول می انجامد.

 • بازی تمرکزی

  624 بازدید

  این یکی از بازی های تمرکزی بچه های استارمس است. در این بازی بچه ها با صدای بلند اعداد به دست آورده را به صورت وارونه می شمارند اما صحیح حرکت می کنند.

 • محاسبه ی هم زمان جمع و منها در پایه ی اول دبستان

  920 بازدید

  بچه هایی که در این ویدئو می بینید در پایه ی اول درس می خوانند و از پیش دبستانی دوره های استارمس را گذارنده اند. ببینید که چه قدر راحت دو شماران همرنگ را با هم جمع و حاصل را منهای شماران نا همرنگ می کنند و این کار برایشان چه بازی ساده است!!!!

 • اولین گام های بازی با مفاهیم عمل جمع

  275 بازدید

  در این ویدئو می بینید بچه ها چه گونه بدون آموزش عمل جمع، این عمل را در بازی انجام می دهند. در سبک استارمس همه ی ریاضی از راه بازی آموخته می شود. البته آن چه که در فیلم نشان داده می شود بازی در حال اجرا نیست. بلکه مربی پس از بازی از آن ها سوال می پرسد.

 • تقویت تمرکز در سبک استارمس

  1,069 بازدید

  دراین ویدئو می بینید که چه طور با تمرینی ساده که یکی از دهها تمرین سبک استارمس است، روی قدرت تمرکز بچه ها کار می شود. سبک استارمس قوای ذهنی دانش آموزان را برای بهتر یادگرفتن تقویت می کند، هدف ما آموزش عملیات ریاضی نیست. ریاضی ابزاری است برای بهبود توانایی ذهنی بچه های ما.

 • آموزش شمارش اعداد در پیش دبستانی شهید اکبرزاده بابل

  5,208 بازدید

  در این ویدنو بچه ها اولین مرحله از آموزش مفهوم عدد را فرا می گیرند.

 • جمع اعداد یک رقمی

  4,546 بازدید

  در این ویدئو می بینید بچه های پایه ی اول که دوره های پیش 1 (دوره ی سپید) و پیش 2 (دوره ی بنفش) بازی ستاره یا سبک استارمس را گذرانده اند با سرعت می توانند اعداد یک رقمی را باهم جمع کنند. اگر مدیر ابتدایی هستید با شماره ی 01132331535 با ما تماس بگیرید و اگر والدین دانش آموز پیش دبستانی هستید ما را به مدیر مدرسه ی فرزندتان معرفی بفرمایید یا عدد 1 را به سامانه ی 10.000.000.666.666 پیامک کنید.

 • لذت های ریاضی برای بچه های پیش دبستانی

  1,249 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه بچه هایی را می بینید که در ابتدای سال تحصیلی توانایی جمع اعداد یک رقمی را دارند. این بچه ها دوره های پیش 1 (دوره ی سپیبد) و پیش 2 (دوره ی بنفش ستاره را دیده اند. اگر مدیر ابتدایی هستید با شماره ی 01132331535 با ما تماس بگیرید و اگر والدین بچه های پیش دبستانی هستید عدد 1 را به سامانه ی 10.000.000.666.666 پیامک بفرمایید.

 • شمارش معکوس

  616 بازدید

  عملیات معکوس یکی از کارکردهای ذهن است که به توانایی های هوشی بچه ها کمک می کند. در این ویدئو می بینید بچه هایی که در دوره ی دوم پیش دبستانی سیستم استارمس هستند در حال بازی با شماران با شیوه ی معکوس کردن اعدادند. برای ارتباط با ما عدد 14 را به شماره ی 10.000.000.666.666 پیامک کنید

 • یادگیری آسان ریاضی از راه بازی ستاره ( ارزش مکانی)

  842 بازدید

  ارزش مکانی مفهومی است که باید در پایه ی اول به بعد آموخته شود. اما این کودکان پیش دبستانی با قراردادن کارت ها با الگوی ارزش مکانی این کار را به راحتی می آموزند. این به منزله ی ایجاد نظم ریاضی در ذهن بچه ها در بازی ستاره و سبک استارمس است.

 • معرفی بازی ستاره برای یادگیری آسان ریاضی

  637 بازدید

  بازی ستاره یک سبک شاد برای آموزش ریاضی است. در این سبک نه تکلیفی وجود دارد و نه امتحانی. اعمال و مفاهیم 4 عمل اصلی به انضمام کسر، و تقویت تعادل، تمرکز، حافظه، حل مسئله و خلاقیت از راه بازی های ریاضی به نحوی آموزش داده می شود که بچه ها احساس نمی کنند که در حال آموزش دیدن هستند. برای ارتباط با ما عدد 1 را به 5000201002012 پیامک کنید.

 • آموزش منها به بچه های پیش دبستانی

  4,353 بازدید

  این بچه ها هنوز کلمه ی منها را نشنیده اند. اما از راه بازی ستاره آن را انجام می دهند. روش این کار را در ویدئو ببینید. برای ارتباط با ما به شماره ی 10.000.000.666.666 عدد 2 را پیامک کنید

 • آموزش حساب از راه بازی به کودکان پیش دبستان (زوج و فرد)

  6,532 بازدید

  در سبک آموزش ریاضی از راه بازی ستاره، زوج و فرد جزو نخستین مفاهیمی است که کودکان آن را یاد می گیرند. این کار از راه بازی انجام می شود. پس از مدتی آن ها می توانند اعداد زوج و اعداد فرد را نام ببرند. برای ارتباط با ما عدد 3 را به شماره ی 10.000.000.666.666 پیامک کنید

 • آموزش غیر مستقیم مبانی مفهومی عمل جمع

  1,686 بازدید

  این فیلم کاملا مستند از مدرسه ی کمال دخترانه و از بچه های پایه ی پیش دبستانی گرفته شده. در این فیلم می بینید که چه طور بچه ها بدون آن که عمل جمع را بیاموزند، در سبک آموزش ریاضی از راه بازی ستاره، مبانی مفهومی آن را درک می کنند و آن را انجام می دهند. برای ارتباط با ما عدد 4 را به سامانه ی 10.000.000.666.666 پیامک کنید

 • بخش5 آموزش مقیاس های پول، طول، جرم، مضرب و مقسوم علیه

  331 بازدید

  در این بخش از توضیحات به مفاهیم مرتبط با کتاب درسی پرداخته می شود. شامل کارت های پول، طول، جرم، ضرب. مفاهیمی که در هیچیک از سبک های آموزش ریاضی به آن ها پرداخته نشده و در این سبک بخش جذابی از بازی است. برای ارتباط با ما عدد 5 را به سامانه 10.000.000.666.666 پیامک کنید