در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 976
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 927.9هزار
  بازدید

موسسه طبیعت آسمان شب

مؤسسه طبیعت آسمان شب نماینده انحصاری 18 شرکت (Celestron, Skywatcher و...) طراحی و ساخت انواع آسمان نما و رصدخانه برگزارکننده گشت های علمی. 02122888480 تهران خ شریعتی بالاتر از پل سیدخندان ابتدای خ جلفا پ۴۹ telescope.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مؤسسه طبیعت آسمان شب نماینده انحصاری 18 شرکت (Celestron, Skywatcher و...) طراحی و ساخت انواع آسمان نما و رصدخانه برگزارکننده گشت های علمی. 02122888480 تهران خ شریعتی بالاتر از پل سیدخندان ابتدای خ جلفا پ۴۹ telescope.ir

 • 976
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 927.9هزار
  بازدید
Loading...
این کانال، تولید کننده محتوا می باشد.

همه ویدیو ها

 • آشنایی با خدمات موسسه طبیعت آسمان شب [تیزر رسمی]

  84 بازدید

  تیزر رسمی مؤسسه طبیعت آسمان شب. آشنایی با تمامی خدمات آسمان شب در چند دقیقه! 02122888278 - telescope.ir

 • گزارش تصویری تور عکاسی نجومی و رصدی اوریم ۳۰ و ۳۱شهریور

  160 بازدید

  گزارش تورعکاسی نجومی اوریم یکی از تورهای رصدی و عکاسی نجومی مؤسسه طبیعت آسمان شب که ۳۰ و ۳۱ شهریور در حاشیه روستای زیبای اوریم سوادکوه مازندران برگزار شد. | تصویر: شایان غیاث الدین برای سفارش تور دلخواه خود می توانید با این شماره تماس بگیرید. 09129053617

 • گزارش تصویری تور رصدی ۹ و ۱۰ شهریور کاروانسرای ده نمک

  2,548 بازدید

  گزارش تصویری تور رصدی ۹ و ۱۰ شهریور ۹۶ کاروانسرای ده نمک به سفارش «کانون فرهنگی نجوم» و با حضور دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. تصویر: سمانه ایازی و آروین صمدی برای سفارش تور دلخواه خود می توانید با شماره 09129053617 تماس بگیرید.

 • سفر به مرکز راه شیری

  420 بازدید

  قسمتی از مستند تمام گنبد Journey to the Center of Milky Way برای پخش در گنبد آسمان نما

 • مستند از زمین تا کیهان

  126 بازدید

  قسمتی از مستند From Earth to Universe برای پخش در گنبد آسمان نما. برای تهیۀ فیلم کامل به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • مستند تمام گنبد «خورشید»

  83 بازدید

  قسمتی از مستند Full-dome خورشید برای پخش در گنبد آسمان نمای دیجیتال. برای تهیۀ فیلم کامل مستند می توانید به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • مستند Full-Dome فصل روشنایی

  27 بازدید

  قسمتی از مستند Season of Light برای اجرا در آسمان نماهای دیجیتال. برای تهیۀ فیلم کامل می توانید به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • فیلم تمام گنبد راهنمای فصلی آسمان

  63 بازدید

  قسمتی از فیلم مستند Stargazing Season برای نمایش در آسمان نما. برای تهیۀ فیلم کامل می توانید به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • فیلم تمام گنبد اقیانوس های فضایی

  2,814 بازدید

  قسمتی از فیلم مستند Full-dome اقیانوس های فضایی برای پخش در آسمان نماهای دیجیتال برای تهیۀ فیلم کامل می توانید به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • مستند تلسکوپ فضایی هابل (Hubble Vision)

  182 بازدید

  قسمتی از فیلم مستند تمام گنبد برای نمایش در آسمان نماهای دیجیتال. برای تهیۀ فیلم کامل به آدرس http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه کنید.

 • گربهٔ ستاره شناس

  58 بازدید

  قسمتی از انیمیشن Full-Dome از ماجراهای لری، گربۀ ستاره شناس برای پخش در گنبد آسمان نما. برای تهیۀ فیلم کامل به سایت http://telescope.ir/shop/170-Content مراجعه فرمائید.

 • تلسکوپ 13: بازیهای پنهان هنر در دنیای علم

  37,853 بازدید

  هنرمندان و دانشمندان، هرکجا به هم رسیده اند و برای خلق اثری دست دوستی داده اند، شاهکاری آفریده شده است. در آخرین قسمت از مجموعه تلسکوپ درباره ارتباط علم و هنر حرف می زنیم. برای آشنایی بیشتر با فیلمها و داستانها یا دیگر آثار هنری-علمی می توانید به مؤسسه آسمان شب، به نشانی اینترنتی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن گوشه هایی از دنیای علم لذت برده باشید.

 • آنونس تلسکوپ 13: داستان بی پایان علم و هنر

  5,895 بازدید

  در سیزدهمین و آخرین برنامه از فصل اول مجموعه «تلسکوپ»، درباره دنیای علم و هنر و تأثیر کار هنرمندان و دانشمندان بر آثار یکدیگر حرف می زنیم. آخرین «تلسکوپ» را می توانید سه شنبه در سایت آپارات تماشا کنید.

 • تلسکوپ 12: هزارتوی پر رمز و راز تکامل

  60,025 بازدید

  تکامل موجودات زنده نکته های شگفت انگیز و پیچیدگی های بسیاری دارد. اگر دوست دارید مسیر هزاران ساله ی تکامل را دنبال کنید و در این باره بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم دوازدهمین برنامه ی «تلسکوپ» را ببینید. همچنین برای آشنایی بیشتر با این موضوع و شرکت در کلاس های آموزشی با موضوع تکامل، می توانید به مؤسسه آسمان شب، به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ 12: تکامل شگفت انگیز موجودات زنده!

  1,255 بازدید

  در دوازدهمین برنامه از مجموعه «تلسکوپ» درباره تکامل در انسان و موجودات دیگر صحبت می کنیم. اگر دوست دارید درباره نظریه تکامل بیشتر بدانید، می توانید برنامه «تلسکوپ» را سه شنبه در سایت آپارات تماشا کنید.

 • گزارش شبکه مستند از برنامه های روز جهانی نجوم ۱۳۹۶

  321 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه مستند (به زبان فارسی) از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • گزارش انگلیسی شبکه Press TV از برنامه های روز نجوم ۹۶

  201 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه انگلیسی زبان Press TV از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • گزارش اسپانیایی شبکه Hispan TV از برنامه های روز نجوم

  97 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه اسپانیایی زبان Hispan TV از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • هنر ویولن در قرن بیستم

  3,000 بازدید

  قسمتی از مستند هنر ویولن در قرن بیستم برای تهیه مستند به سایت تصویر دانش مراجعه کنید. http://tasviredanesh.ir/20-ART?p=4

 • تلسکوپ 11: داستان های علمی تخیلی، از علم تا آرزو

  53,326 بازدید

  داستان های علمی تخیلی می توانند دنیایی شگفت انگیز و جذاب پیش چشم ما تصویر کنند. دنیایی که نمی دانیم از کجا آمده و ما را به کجا می برد. اگر فکر می کنید خواندن داستان های علمی تخیلی کار بچه هاست و از سن ما و شما گذشته، پیشنهاد می کنیم یازدهمین برنامه ی تلسکوپ را ببینید. برای آشنایی بیشتر با کتاب های علمی تخیلی می توانید به سایت www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ ۱۱: سفر به دنیای داستانهای علمی تخیلی

  3,318 بازدید

  در یازدهمین برنامه «تلسکوپ» درباره جذابیتهای داستانهای علمی تخیلی صحبت می کنیم. اگر به این موضوع علاقه دارید، سه شنبه «تلسکوپ» را روی سایت آپارات تماشا کنید.

 • شب های اصفهک

  176 بازدید

  روستای اصفهک در کویر لوت؛ منطقه ای زیبا برای عکاسان و منجمان. این روستا حدود ۴۰ سال در زلزلۀ طبس تقریبا ویران شد. Esfahak village in Loot desert, almost destroyed 40 years ago in Tabas Earth quack. A very beautiful place especially for photographers and astronomers.

 • تلسکوپ 10: تکنولوژی آینده چطور زندگی ما را تغییر میدهد؟

  73,815 بازدید

  چه بخواهیم و چه نخواهیم تکنولوژی بر زندگی ما تأثیر می گذارد. شاید تصور اینکه آینده با پیشرفت های تکنولوژی چه شکلی خواهد شد، هم جذاب باشد و هم ترسناک. اگر دوست دارید ببینید تکنولوژی ما را به کجا می برد، پیشنهاد می کنیم این قسمت تلسکوپ را ببینید. همچنین برای دیدن مستندهای علمی یا کتاب های مرتبط با این موضوع می توانید به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ 10: تکنولوژی، آینده ما را چه شکلی می کند؟

  5,575 بازدید

  در دهمین برنامه تلسکوپ درباره آینده ی تکنولوژی حرف می زنیم. اگر دوست دارید بدانید پیشرفت تکنولوژی دنیای آینده را چه رنگی خواهد کرد، پیشنهاد می کنیم سه شنبه ی این هفته «تلسکوپ» را ببینید.

 • تلسکوپ 9: فرازمینی ها به زمین می آیند؟

  59,273 بازدید

  عده ای می گویند موجودات فرازمینی را دیده اند. عده ای هم وجود حیاتی خارج از زمین را باور ندارند. این هفته در تلسکوپ سراغ فرازمینی ها رفته ایم. اگر به این موضوع علاقه دارید پیشنهاد می کنیم برنامۀ نهم تلسکوپ را ببینید. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری دربارۀ فرازمینی ها پیدا کنید به فروشگاه اینترنتی مؤسسۀ آسمان شب به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • داستان جذاب آیندهٔ هوش مصنوعی

  822 بازدید

  قسمتی از مستند جذاب نشنال جئوگرافیک درباره آینده هوش مصنوعی با عنوان «هوموسِیپینس، سال یک میلیون» با زیرنویس فارسی

 • عروسک های آموزشی جاینت مایکروبز

  326 بازدید

  ویدئویی مهیج دربارۀ عروسک های آموزشی جاینت مایکروبز Giant Microbes مناسب برای هدیه دادن، سرگرمی و آشنایی بیشتر با اندام ها و سلول های بدن انسان و دنیای میکروسکوپی. اطلاعات و سفارش: http://tlsc.ir/giant

 • تلسکوپ 8: هوش مصنوعی ما را به کجا خواهد برد؟

  128,363 بازدید

  ممکن است از شنیدن عبارت هوش مصنوعی بترسید یا هیجان زده شوید. شاید هم ندانید این روزها تقریباً همه ما در کارهایمان از هوش مصنوعی استفاده می کنیم. اگر دوست دارید با این موضوع بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم هشتمین برنامه تلسکوپ را ببینید. درباره این موضوع می توانید فیلم ها و کتاب های جذابی در مؤسسه آسمان شب به نشانی www.telescope.ir ببینید و بخوانید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • نکاتی جالب درباره محیط زیست

  436 بازدید

  ویدئویی کوتاه درباره خطراتی که محیط زیست ما و سیاره زمین را تهدید می کنند

 • دانستنی هایی جالب دربارۀ روبات ها

  305 بازدید

  در این ویدئو ۱۰ نکته جالب دربارۀ روبات ها و تاریخچهٔ آن ها را مشاهده خواهید کرد.

 • آنونس تلسکوپ 8: هوش مصنوعی چه می کند!

  4,503 بازدید

  اگر نمیدانید هوش مصنوعی چه نقشی در زندگی ما دارد یا دوست دارید با هوش مصنوعی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این هفته تلسکوپ را ببینید.

 • تلسکوپ 7: شگفتیهای زیستن در سیاره سبز

  107,780 بازدید

  زیبایی های زمین و جذابیت های زیستن در این سیاره ی سبز و سفید و آبی، آن قدر زیاد است که می شود ساعت ها از آن گفت و شنید و شگفت زده شد. اگر دوست دارید درباره ی زمین بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم با هفتمین برنامه ی «تلسکوپ» همراه شوید. برای دیدن مستندها و فیلم های جذاب علمی درباره ی محیط زیست و زمین هم می توانید به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.