در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.8هزار
  بازدید

TIAM Networks

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کاتالوگ شرکت تیام شبکه منتشر شد

  78 بازدید

  تحولی چشمگیر در حوزه تولید محصولات زیرساخت مرکز داده

 • 0:7

  کتاب استاندارد کابل کشی شبکه های رایانه ای

  488 بازدید

  نگارش دوم کتاب استاندارد کابل کشی شبکه های رایانه ای منتشر شد

 • پخش تیزر تیام شبکه در شبکه های صدا و سیما tiamnetwork

  316 بازدید

  با تحولات دنیای ارتباطات و آی تی همراه ما باشید

 • Safe Rack - Micro Data Center - tiamnetwork

  46 بازدید

  به منظور راه اندازی میکرودیتاسنتر، رک های امن Safe Racks ارائه شده است. طراحی این رک ها به گونه ای است که علاوه بر درنظر گرفتن محدودیت فضا برای راه اندازی دیتاسنتر، امنیت مطلوبی برای کاربر فراهم می شود. همچنین می توانند نقش رک های پشتیبان از دیتاسنتر اصلی را ایفا کنند. قابلیت فیلتر نمودن امواج الکترومغناطیس، پشتیبانی از الزامات پدافند غیرعامل توضیحات بیشتر http://bit.ly/2D4SID0

 • 0:6

  تلگرام تیام شبکه tiamnetwork

  80 بازدید

  با ما در کانال تیام شبکه همراه باشید

 • کارخانه تیام و محصولات tiamnetwork

  164 بازدید

  شرکت فلز الکترونیک پاد دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می برند. رمز موفقیت شرکت را "قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییر نیازهای مشتری" می دانیم. در این شرکت، مشتریان دارای ارزشی والا هستند و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی، تحقیق و توسعه خلاق، و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند.

 • معرفی تیام شبکه tiamnetwork

  460 بازدید

  شرکت تیام شبکه یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده انواع خدمات شبکه های دیتا است و ضمن عضویت در شـورای عالی انفورمـاتیک، بر اسـاس آیین نامه تشخیـص صلاحیت و طبقه بندی شرکـت های داده ورزی در این شورا، رتبه 1 در زمینه تخصصی شبکه داده ها و رتبه 3 در زمینه مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی را کسب کرده است.

 • معرفی کارخانه تیام tiamnetwork

  697 بازدید

  شرکت فلز الکترونیک پاد با برند تجاری فاپ در سال 1381 با اتکا به بیش از سال ها سابقه فعالیت گروه موسسان خود، که جمعی از متخصصان با تجربه در حوزة آی تی بودند جهت ارائه کالا و خدمات، به بخش های خصوصی و دولتی در استان تهران به بهره برداری رسید. از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است.

 • معرفی آپارات شرکت #تیام_شبکه tiamnetwork

  35 بازدید

  اگر می خواهید #تیام_شبکه را بیشتر بشناسید... در آپارات ما را دنبال کنید

 • تیام شبکه - tiamnetwork

  458 بازدید

  شركت تیام شبكه، عرضه كننده و ارائه دهنده خدمات شبكه های دیتا و مخابراتی است و در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت، نصب و راه¬اندازی، ارتقا، آموزش، و پشتیبانی انواع شبكه های كامپیوتری (IT و ICT) و نیز طراحی، تامین تجهیزات و پیاده سازی شبكه و مراكز داده (Data Centers) فعالیت می كند.

 • تجهیزات یونیکام - tiamnetwork

  33 بازدید

  شرکت تیام شبکه، تنها نماینده رسمی و انحصاری تجهیزات غیرفعال شرکت یونیکام به صورت End to End در ایران است. این شرکت براساس تجارب سال ها فعالیت در زمینه شبکه، شرکت UNICOM آمریکا را به عنوان تامین کننده کالاهای غیرفعال شبکه در زمینه کابل کشی ساخت یافته انتخاب نموده است.

 • مرکز داده سیار iBOX - tiamnetwork

  32 بازدید

  بخش عمده ای از نگرانی های کارشناسان و مدیران IT به محدودیت های فضایی موجود در مراکز داده و همچنین میزان سرمایه و هزینه های عملیاتی و نگهداری مربوط به آن، برمی گردد که فراهم آوردن مراکز دادۀ سیار می تواند پاسخگوی بخش وسیعی از مشکلات موجود در راه اندازی مراکز داده باشد.

 • راهکارهای سرمایشی - tiamnetwork

  293 بازدید

  شرکت تیام شبکه، متخصص در ارایه راهکارهای سرمایشی تجهیزات فناوری اطلاعات و به عنوان اولین تولید کننده سیستم های نوین سرمایشی مرکز داده در ایران (In-Rack,Side Air Flow,In-Row Cooling System)، با تأمین سیستم های سرمایشی موثر، کم مصرف و دوست دار محیط زیست، اقدام به ارایه راه حل های تطبیق پذیر، قابل اعتماد و مطابق با نیازهای مشتریان می نماید.

 • مرکز داده - tiamnetwork

  41 بازدید

  مراکز داده، مکان هایی مطمئن برای نگهداری اطلاعات با قابلیت اطمینان و دسترسی بالا هستند که تجهیزات مرکزی شبکۀ رایانه ای در آن ها قرار می گیرد. به همین منظور ایجاد مرکز داده به برنامه ریزی بسیار دقیق، گسترده و مرحله به مرحله نیاز دارد. اولین گام برای ایجاد مرکز داده، فراهم ساختن شرایط فیزیکی آن است.

 • کنسول دراور - tiamnetwork

  61 بازدید

  به منظور انجام تنظیمات مختلف بر روی تجهیزات کامپیوتری مستقر در مراکز داده و اتاق های سرور و به جای استفاده از چندین صفحه کلید، نمایشگر و ماوس، با استفاده از کنسول دراور و KVM می توان چندین سرور و یا کامپیوتر را کنترل نمود. کنسول دراورهای شرکت تیام شبکه با برند iRack گامی مفید در رفع این نیاز در صنعت IT کشور است.

 • انعکاس توانمندیهای تیام در الکامپ 2016-شبکه3tiamnetwork

  315 بازدید

  حضور فعال شرکت تیام شبکه در نمایشگاه الکامپ 2016 در سالن آلمان، مصاحبه با شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 • تیام شبکه در نمایشگاه الکامپ 2015- tiamnetwork#

  256 بازدید

  تیام شبکه در این نمایشگاه تجهیزات پسیو iRACK ، پنل های توزیع برق iPower، سیستم های سرمایشی iCOOL، راهکارهای مرکز داده ثابت iDC و مرکزدادة سیار iBOX را به نمایش گذاشت. در بخش مراکز دادة سیار، کانتینرهای فرماندهی و کنترل، بحران شهری، بحران نظامی، کانتینرهای پشتیبان مرکز داده، ترافیک شهری، اتاق سرور یا مرکز داده موقت، را می توان نام برد. کنسول مانیتورینگ BMC برای هوشمندسازی ساختمان ها نیز ارائه شد.

 • کارخانه شرکت تیام شبکه - tiamnetwork#

  562 بازدید

  کارخانه شرکت تیام شبکه سال 1381 با اتکا به بیش از سالها سابقة فعالیت گروه موسسان خود، که جمعی از متخصصان با تجربه در حوزة آی تی بودند جهت ارایه کالا و خدمات، به بخشهای خصوصی و دولتی در استان تهران به بهره برداری رسید. این شرکت در طی سالیان متمادی محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده است.

 • مركز داده سیار - tiamnetwork#

  173 بازدید

  این نوع مرکزداده به نگهداری داده های یک سازمان در درون یک کانتینر میپردازد و میتواند جهت پاسخ به نیازهایی مانند کمبود فضای فیزیکی، محدودیتها و هزینه های بالای ساخت مرکزداده ثابت، سرعت عمل در راه اندازی، امکان جا به جایی در کمترین زمان ممکن و... ، مورد استفاده قرار میگیرد. این دسته از محصولات عمدتا براساس نیاز مشتری سفارشی سازی میشوند. شرکت تیام شبکه این محصول را با برند iBox به بازار عرضه کرده است

 • روند ساخت اتاقک مرکز داده - tiamnetwork#

  133 بازدید

  در یک مرکزداده جهت ایجاد الگوی مناسب جهت گردش هوا، رکها در ردیفهای روبه رو و یا پشت به پشت چیده میشوند. با محصور نمودن راهرو و تشکیل اتاقک سرد یا گرم امکان خنک کردن رکها با چگالی حرارتی نسبتاً بالا وجود دارد و جهت هدایت هوای سرد نیازی به استفاده از کف کاذب نیست. بدین ترتیب راندمان و توزیع سرمایش در این راهکار تا حد بسیار زیادی بهبود مییابد. اتاقکهای شرکت تیام شبکه با برند iDC به بازار عرضه می شود

 • راهکارهای مرکز داده - tiamnetwork#

  97 بازدید

  مراکز داده، مکانهایی مطمئن برای نگهداری اطلاعات با قابلیت اطمینان و دسترسی بالا هستند که تجهیزات مرکزی شبکۀ رایانه ای در آنها قرار میگیرد. شرکت تیام شبکه به عنوان یکی از شرکتهای پیشتاز در صنعت IT ایران برای اولین بار در کشور نسبت به ارائه خدمات تخصصی در زمینه مرکزداده با برند iDC اقدام نموده است. مهمترین معیارهای لازم در طراحی یک مرکزداده عبارتند از: قابلیت دسترسی بالا، توسعه پذیری، امنیت و مدیریت

 • سیستم سرمایش مرکز داده - tiamnetwork#

  450 بازدید

  شرکت تیام شبکه، متخصص در ارایه راهکارهای سرمایشی تجهیزات فناوری اطلاعات و به عنوان اولین تولید کننده سیستم های نوین سرمایشی مرکز داده در ایران (In-Rack,Side Air Flow,In-Row Cooling System)، با تأمین سیستم های سرمایشی موثر، کم مصرف و دوست دار محیط زیست، اقدام به ارایه راه حل های تطبیق پذیر، قابل اعتماد و مطابق با نیازهای مشتریان می نماید.محصولات سرمایشی این شرکت با برند iCool به بازار عرضه می شود.

 • کنسول دراور - tiamnetwork#

  235 بازدید

  به منظور انجام تنظیمات مختلف بر روی تجهیزات کامپیوتری مستقر در مراکز داده و اتاق های سرور و به جای استفاده از چندین صفحه کلید، نمایشگر و ماوس، با استفاده از کنسول دراور و KVM می توان چندین سرور و یا کامپیوتر را کنترل نمود. کنسول دراورهای شرکت تیام شبکه با برند iRack گامی مفید در رفع این نیاز در صنعت IT کشور است.

 • پنل های توزیع برق - tiamnetwork#

  335 بازدید

  شرکت تیام شبکه با توجه به حجم تجهیزات الکتریکی نصب شده در رک ها و اهمیت تأمین توان برق مصرفی این تجهیزات، به منظور پاسخگویی به نیاز کاربران با نگاهی تخصصی به این مهم، اقدام به طراحی و ارائه پنل های توزیع برق و "Power Distribution Unit" با نام تجاری iPOWER در انواع مختلف و مطابق با آخرین استانداردها و کُدهای ملی و بین المللی نموده است.

 • معرفی شرکت تیام شبکه - tiamnetwork#

  596 بازدید

  شرکت تیام شبکه فعالیت رسمی خود را با نام تیام شبکه به شماره ثبت 113386 در سال 1374 آغاز کرد. این شرکت به طور تخصصی در زمینه شبکـه های کامپیـوتری فعالـیت داشـته است و هم اکنون جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین و مجربترین شرکتهای عرضه کننده خدمات شبکه های دیتا به اثبات رسانده است.