در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 7.3هزار
  بازدید

مؤسسه آموزش عالی آزاد توسعه

برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی، ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی، مجری پروژه های آموزشی و عملیاتی #تلفن: ٨٦٧٤١-٠٢١ #ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی، ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی، مجری پروژه های آموزشی و عملیاتی #تلفن: ٨٦٧٤١-٠٢١ #ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com

 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 7.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دوره فروش حرفه ای دکتر فرخ دیبا

  34 بازدید

  توضیحات دکتر فرخ دیبا در خصوص دوره آموزشی فروش و فروشندگی حرفه ای در موسسه توسعه

 • آموزش روش اسپین در فروش حرفه ای - دکتر یحیی علوی

  690 بازدید

  در بازار رقابتی هریک از فروشندگان حرفه ای روشی برای فروش خود با توجه به مهارت های خود انتخاب می کند اما حرفه ای ترین فروشنده ها با داشتن مهارت های فروش در زمینه ذهن خوانی مشتری استراتژی خود را بصورت شناور و بر اساس شخصیت مشتری تعیین می کنند و در موقعیت های مختلف تغییر می دهند. روش (فروش اسپین) از کاراترین و بروزترین روش های فروش برای حرفه ای هاست ...

 • توصیه های دکتر علوی پیرامون زبان بدن

  373 بازدید

  احساسات شما مدام در حال پیغام دادن به شما هستند و زمانی که از حد مجازی که در ذهن شما تعیین شده است عبور کنند منجر به عکس العمل می شود که اولین نمود آن در زبان بدن شما قابل مشاهده خواهد بود. جالب است بدانید شما تنها زمانی عکس العمل ها را متوجه خواهید شد که شدت آن ها زیاد باشد. این عکس العمل ها قابل حذف نیستند اما باید مدیریت شوند تا در زمان مناسب در مقابل شخص مناسب با شدت مناسب بروز نمایند.

 • گزیده صحبت های دکتر یحیی علوی پیرامون دیجیتال مارکتینگ

  477 بازدید

  با گسترش روزافزون حوزه دیجیتال و ورود آن به کسب کارهای مختلف و حذف رویه های پیشین، دانستن اطلاعات کافی و کاربردی از اصول بازاریابی در حوزه دیجیتال برای صاحبان هر کسب و کار با رویکرد ایجاد یا بهبود ضروری می باشد، چراکه تفاوت های آشکاری در بازاریابی آنلاین وجود دارد؛ به عنوان مثال در فروش آنلاین قدرت مشتری چندین برابر فروش حضوری هست زیرا بسیاری از مهارت های فروشنده از فرآیند فروش حذف می گردد.

 • توصیه های دکتر یحیی علوی پیرامون فروش حرفه ای

  831 بازدید

  همه ی ما به نوعی سرگرم فروش هستیم: شاید بتوان گفت یکی از ساده ترین شکل های فروش، زمانی است که یک کالا را عرضه می کنیم و در مقابلش پول می گیریم. پیچیده ترین شکل ها زمانی است که اندیشه و تفکر و مدل ذهنی را عرضه می کنیم و از دیگران تایید و حمایت می طلبیم. هنر فروش یکی از کاربردی ترین و موثرترین هنر های پیشبرد اهداف کسب و کار است و با فراگرفتن تکنیک حرفه ای فروش می توان در این راه موفق بود.

 • توصیه های دکتر یحیی علوی پیرامون مهندسی فروش

  780 بازدید

  همانطور که مستحضر هستید، فروش یک فرآیند است که از لحظه برقراری ارتباط شما با مشتری شکل می گیرد و در صورتیکه فرآیند درستی با وی پیش برود به خرید محصول شما منجر می شود. فرآیند مذکور تنها مبتی بر اصول فروش کلاسیک و فن بیان نیست، بلکه یک استراتژی اصلی و استراتژی های پشتیبانی هست که در هر مقطع نیاز به مهارت های خاص خود اعم از زبان بدن، هوش هیجانی، شخصیت شناسی و ... دارد.

 • سخنرانی دکتر یحیی علوی در فینال مسابقه تریبون 96

  981 بازدید

  مفتخریم در مسابقه تریبون 96، رتبه اول بخش بزرگسالان و رتبه دوم بخش دانشجویی از دانش آموختگان دوره (سخنوری و پرزنت حرفه ای) در مؤسسه توسعه با تدریس دکتر یحیی علوی و حضور افتخاری استاد بهروز خدابخشی، رتبه اول تریبون 95،در شهریور 96 بودند.

 • گزیده ای از کارگاه سخنوری دکتر یحیی علوی

  1,050 بازدید

  کارگاه سخنوری نه! دوره سخنوری؛ چراکه نیاز به تمرین عملی خیلی بیشتر از یادگیری تئوری در این حوزه احساس می شود. کارگاه نیمه خصوصی این عنوان هم در شهریور 96 با ظرفیت 35 نفر و تمرین فرد به فرد از سوی دکتر علوی برگزار خواهد شد.

 • توصیه های دکتر یحیی علوی برای حرفه ای شدن

  1,632 بازدید

  بازار رقابتی حاکم، همه دست اندرکاران آن را ملزم می کند تا ضمن بروزرسانی اطلاعات فردی در راستای تقویت مهارت ها و قابلیت های شخصی به صورت مستمر گام بردارند. هر فردی، چه مستقیم یا غیر مستقیم، روزانه در فرآیند فروش نقش ایفا می کند؛ گاهی در نقش خریدار و گاهی فروشنده. این امر برای تک تک ما ایجاب می کند تا شخصیت خود را به استانداردهای روز نزدیک تر کنیم و زمینه را برای ورود به حرفه ای ها فراهم سازیم.