در حال بارگذاری
 • 25
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 14.2هزار
  بازدید

توسن تکنو

کانال رسمی شرکت توسعه فن افزار توسن با برند تجاری «توسن تکنو»

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی شرکت توسعه فن افزار توسن با برند تجاری «توسن تکنو»

 • 25
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 14.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "توسن تکنو" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • بازدید مدیران ارشد گروه ملت از سایت تولید شرکت توسن تکنو

  145 بازدید

  چهارشنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۷، جمعی از مدیران ارشد گروه ملت، از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

 • هدایای نوروزی توسن تکنو برای زلزله زدگان استان کرمانشاه

  662 بازدید

  شرکت توسن تکنو در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و نیز مشارکت خود در تسهیم روحیه نشاط و شادمانی بین هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه در ایام آغازین سال ۱۳۹۷،

 • گروه توسن در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

  162 بازدید

  حضور گسترده گروه توسن در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت که طی آن محصول «پلتفرم بانکداری باز + TSB» گروه توسن به عنوان برگزیده ی هفتمین جشنواره ی دکتر نوربخش انتخاب شد و همچنین جایزه ی «غرفه برتر» در این رویداد بزرگ با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر نامزدها، به گروه توسن تعلق گرفت.

 • با SP20 پرداختی امن تر، دقیق تر و سریع تر را تجربه کنید

  141 بازدید

  پایانه SP20، امنیت رمزهای بانکی شما را تأمین می کند، به صندوق های فروشگاهی متصل می شود، با تمامی دستگاه های POS مرتبط می شود، از سرقت رمز جلوگیری می کند و از همه مهم تر این که دیگر نیازی به گفتن رمز خود به فروشنده ها ندارید.

 • گزیده ای از سمینار «بازآفرینی شعب» به میزبانی توسن تکنو

  162 بازدید

  سمیناری یک روزه با عنوان «بازآفرینی شعب» با شعار «به سوی بانکداری دیجیتال» با حضور مشاوران برگزیده بین المللی و مدیران ارشد بانک های کشور به میزبانی شرکت توسن تکنو در تالار ایوان هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. در طول برگزاری این سمینار، روند بانکداری دیجیتال در جهان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تجارب عملیاتی بانک های بزرگ و مطرح جهان درباره شیوه های نوین بانکداری برای شرکت کنندگان ارائه شد.

 • تیزر سمینار «بازآفرینی شعب» به میزبانی شرکت توسن تکنو

  134 بازدید

  سمیناری یک روزه با عنوان «بازآفرینی شعب» با شعار «به سوی بانکداری دیجیتال» با حضور مشاوران برگزیده بین المللی و مدیران ارشد بانک های کشور به میزبانی شرکت توسن تکنو برگزار می شود. در طول برگزاری این سمینار، روند بانکداری دیجیتال در جهان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تجارب عملیاتی بانک های بزرگ و مطرح جهان درباره شیوه های نوین بانکداری مورد مطالعه قرار می گیرد.

 • پوشش شبکه پرداخت کشور از طریق پایانه های فروش توسن تکنو

  159 بازدید

  شرکت توسن تکنو به عنوان بزرگترین ارائه دهنده و تأمین کننده ی راهکارها و تجهیزات پرداخت در کشور، توانسته است با برقراری شبکه فروش و پشتیبانی گسترده در سطح کشور و ارائه خدمات مطلوب به فراهم کنندگان سرویس های پرداخت، بیشترین سهم از بازار را در این حوزه در اختیار بگیرد. در این ویدئو طیف وسیع کسب و کارهایی که از پایانه های فروش شرکت توسن تکنو استفاده می نمایند به تصویر کشیده شده است.

 • نگاهی به حضور توسن تکنو در رویداد Seamless 2017

  194 بازدید

  در این ویدیو که توسط سایت راه پرداخت تهیه شده است، آرش نصرت نظامی کارشناس برندینگ شرکت توسن تکنو شیوه کار با VTM این شرکت را از طریق فناوری Augmented Reality معرفی نموده و در ادامه، جعفر عظیمی، مدیر سرویس پرداخت این شرکت، در خصوص مفهوم POS 2.0 و رویکرد این شرکت برای حضور در این نمایشگاه توضیحاتی ارائه می نماید.

 • گفتگوی راه پرداخت با دکتر محمد مظاهری در Seamless 2017

  256 بازدید

  ویدیویی از مصاحبه سایت راه پرداخت با دکتر محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو در نمایشگاه Seamless Middle East 2017 دبی که توسط همین سایت تهیه و منتشر شده است. این مصاحبه با محوریت معرفی اهداف توسن تکنو برای شرکت در این نمایشگاه تهیه شده است.

 • گفتگو با جعفر عظیمی درباره پلتفرم هوشمند A920

  761 بازدید

  مهندس جعفر عظیمی مدیر سرویس و راهکارهای پرداخت شرکت توسن تکنو است. او در هکاتون اکوسیستم توسن بوم 1395، کارگاه معرفی پایانه هوشمند A920 را برگزار کرد. گفتگوی راه پرداخت با جعفر عظیمی در حاشیه ی حضور توسن تکنو در هکاتون اکوسیستم توسن بوم 1395 در پارک علم و فناوری پردیس تهران انجام شده است.

 • گفتگو با امیرحسین باقری درباره mPOS و فرصت های فینتک ها

  566 بازدید

  مهندس امیرحسین باقری، معاون فروش و امور مشتریان شرکت توسن تکنو است. گفتگوی راه پرداخت با امیرحسین باقری درباره mPOS و فرصت های فینتک ها، در حاشیه ی حضور توسن تکنو در هکاتون اکوسیستم توسن بوم 1395 در پارک علم و فناوری پردیس تهران انجام شده است.

 • گفتگو با دکتر محمد مظاهری در مورد فینتک ها

  339 بازدید

  این روزها تب فینتک بالا رفته است. محمد مظاهری مدیرعامل توسن تکنو از این می گوید که این صحبتها جدید نیست و سالهاست درباره این موضوعات کار می کنند. این روزها البته مکتب فینتک راه افتاده و بحث ها سروشکل بهتری پیدا کرده است. گفتگوی راه پرداخت با مدیرعامل شرکت توسن تکنو را از دست ندهید. این گفتگو در حاشیه ی حضور توسن تکنو در هکاتون اکوسیستم توسن بوم 1395 در پارک علم و فناوری پردیس تهران انجام شده است.

 • رونمایی از ATM و CRS شرکت LG در غرفه شرکت توسن تکنو

  1,903 بازدید

  امیرمسعود پورهاشم، مدیر فروش شرکت توسن تکنو در این ویدئو دو محصول بانکی از شرکت LG را معرفی می نماید. این محصولات به سفارش شرکت توسن تکنو طراحی و تولید شده اند و در ششمین همایش سالانه ی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از آن ها رونمایی گردید. این گزارش توسط سایت راه پرداخت تهیه و منتشر شده است.

 • دستگاه Techno VTM 800 شرکت توسن تکنو

  1,331 بازدید

  حضور شرکت توسن تکنو در ششمین همایش سالانه ی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت و ارائه ی دستگاه Techno VTM 800 به عنوان یکی از راهکارهای این شرکت در زمینه دگردیسی شعب بانکی (Branch Transformation)

 • رونمایی از دستگاه CRS شرکت LG توسط شرکت توسن تکنو

  956 بازدید

  در ششمین همایش سالانه ی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از دستگاه Cash in / Cash out شرکت LG توسط شرکت توسن تکنو رونمایی گردید. این دستگاه با نام تجاری Techno CRS به بازار ارائه شده است.

 • رونمایی از دستگاه خودپرداز شرکت LG توسط شرکت توسن تکنو

  2,080 بازدید

  در ششمین همایش سالانه ی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از دستگاه خودپرداز شرکت LG توسط شرکت توسن تکنو رونمایی گردید. این دستگاه با نام تجاری Techno 7W به بازار ارائه شده است.

 • دستگاه Techno Cashless شرکت توسن تکنو

  510 بازدید

  حضور شرکت توسن تکنو در ششمین همایش سالانه ی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت و ارائه ی دستگاه Techno Cashless با قابلیت شارژ کارت شهروندی

 • آینده ی شعب فیزیکی بانک ها از نگاه مرجع Capgemini Group

  401 بازدید

  بانکداری در مقیاس خرد به سرعت در حال تکامل است. در سطح جهانی بانک ها با چالش هایی از جهات مختلف روبه رو هستند. واقعیت های اقتصادی و کسب و کار بانک ها را مجبور به تعطیلی برخی از شعبشان کرده است. فناوری های دیجیتال نیز منجر به یک تغییر رفتار قابل توجه در شیوه ی دریافت خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان شده است. آیا شعب فیزیکی نقشی در آینده ی بانکداری خرد بازی می کنند؟ اگر چنین است، این نقش چگونه است؟

 • مصاحبه سایت راه پرداخت با دکتر محمد مظاهری در CME 2016

  440 بازدید

  ویدیویی از مصاحبه سایت راه پرداخت با دکتر محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (دبی 2016) که توسط همین سایت تهیه و منتشر شده است. این مصاحبه با محوریت مفهوم دگردیسی شعب (Branch Transformation) صورت پذیرفته و راهکارهای فناورانه شرکت توسن تکنو در آن به صورت اجمالی معرفی گردیده است.

 • محصول شرکت توسن تکنو درنمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه

  296 بازدید

  ویدیویی از معرفی محصول شرکت توسن تکنو در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (دبی 2016) که توسط سایت راه پرداخت تهیه و منتشر شده است.

 • حضور شرکت توسن تکنو در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه

  235 بازدید

  ویدیویی از حضور شرکت توسن تکنو در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (دبی 2016) که توسط سایت راه پرداخت تهیه و منتشر شده است.

 • مصاحبه تیم برگزارکننده CME 2016 با دکتر محمد مظاهری

  1,330 بازدید

  مصاحبه ی تیم برگزارکننده ی نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (دبی 2016) با دکتر محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو

 • آشنایی با شرکت توسعه فن افزار توسن (توسن تکنو)

  472 بازدید

  تلاش ما در توسن تکنو همواره بر این اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده در صنعت بانکداری و پرداخت ارائه نماییم. نیک می دانیم که در جهان معاصر که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد، داشتن ایده های نو، نیازمند ذهن های روشن و آگاه است. افتخار ما در توسن تکنو حضور متخصصان و مدیران خبره جامعه بانکداری و پرداخت است که از سرمایه های پرافتخار هستند.

 • ورود به عرصه Video Banking از طریق دستگاه های VTM

  374 بازدید

  VTM نسل جدید Video Banking در بانکداری الکترونیکی امروزی است. پر واضح است که دیگر با مدل های بانکداری شعبه ای 15 الی 20 سال پیش بانکداری مقرون به صرفه نیست و توسعه ی شبکه مشتریان با توجه به بازار رقابتی فعلی و تعداد زیاد سرویس دهندگان، منوط به ارائه ی مدل های جدید ارائه ی خدمت مبتنی بر صرفه جویی در هزینه و کاستن از شعب و یا ادغام آن هاست.