در حال بارگذاری
 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.7هزار
  بازدید

شبکه چهار سیما

شبکه چهار سیما در پنج گروه تخصصی برنامه سازی ادب و هنر، فرهنگ و اندیشه، دانش ،اجتماعی و سیاسی در زمینه های علمی،فرهنگی،هنری،سیاسی و اجتماعی فعالیت و برنامه سازی می کند.برنامه هایی نظیر معرفت، چرخ، مهمانخانه، طلوع، ...

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شبکه چهار سیما در پنج گروه تخصصی برنامه سازی ادب و هنر، فرهنگ و اندیشه، دانش ،اجتماعی و سیاسی در زمینه های علمی،فرهنگی،هنری،سیاسی و اجتماعی فعالیت و برنامه سازی می کند.برنامه هایی نظیر معرفت، چرخ، مهمانخانه، طلوع، ...

 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.7هزار
  بازدید
Loading...
این کانال رسمی به درخواست "شبکه چهار سیما" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • برنامه تلویزیونى«شوکران»،گفتگوهاى چالشى با متفکران

  117 بازدید

  شوکران محصول مشترک حوزه هنرى و شبکه 4 سیما به سردبیرى و اجراى پیام فضلى نژاد و تهیه کنندگى على قربانى است. این برنامه ساعت ٢١ روزهاى دوشنبه هر هفته از شبکه چهار سیما پخش می شود و بازپخش آن نیز در روزهاى سه شنبه، جمعه و شنبه خواهد بود.

 • برنامه تخصصی «پایان ناباروری»

  11 بازدید

  سری جدید برنامه تخصصی «پایان ناباروری» با تیم جدید در تهیه و اجرا از شنبه 30 تیرماه به صورت هفتگی ساعت 19 به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. اجرای سری جدید این برنامه را کیانا فرحی بر عهده دارد و در هر برنامه با دو متخصص در حوزه ناباروری در خصوص عوامل ناباروری و شیوه های جدید درمانی به گفتگو می پردازد.

 • تیتراز زاویه-مناظره شبکه چهار برای دکتر شریعتی

  111 بازدید

  اولین مناظره زنده تلویزیونی برنامه «زاویه»چهارشنبه(20 تیر ماه)در سری جدید به دکتر علی شریعتی اختصاص یافته است.حبیب الله رحیم پور به عنوان مجری کارشناس بخش مناظره با مهمان این هفته آقایان دکترتقی آزاد ارمکی و دکتر جوادمیری در خصوص شریعتی، روشنفکری و ضرورت بازنگری در علوم انسانی به گفتگو می پردازد.

 • فیلم سینمایی «فراموشی»به کارگردانی جوزف کوسینیسکی،14تیر

  205 بازدید

  در این فیلم با بازی تام کروز و مورگان فریمن خواهید دید: سال 2077 است. زمین به یک زباله دانی متروک و بایر تبدیل شده است. این امر نتیجه ی نبردی میان انسان ها و موجودات فضایی است که 60 سال قبل رخ داده است. بشریت جنگ را برده اما زمین را از دست داده است. تام با بیگانگان و موجودات فضایی مبارزه می کند اما بعد از مدتی متوجه می شود عده ای با کمک او در حال نابودی انسان و تصرف زمین هستند. بالاخره او به کمک ی

 • فیلم سینمایی «ساطور» کارگردان:کوستا گاوراس، جمعه 15تیر

  253 بازدید

  در خلاصه داستان فیلم آمده است: برونو داورت، شیمی دان 39 ساله ای است که پس از 15 سال کار برای یک کارخانه کاغذسازی اخراج می شود. پس از گذشت سه سال و از دست دادن سلامتی و فشار بر خانواده و حذف امکانات زندگی هنوز بیکار است و در رقابتی سخت با دیگران باید یکی از فرصت های اندک شغلی را به دست آورد. رزومه های بسیار می فرستد و دوره های متعدد را می گذراند. اما هیچ امیدی نیست. تنها شرکت فعال در این رشته شرکت

 • مجله علمی چرخ

  42 بازدید

  علاقه مندان به برنامه «چرخ» از شنبه 16 تیرماه پخش سری جدشد این برنامه آغاز می شود. هر هفته شنبه ها ساعت 21 جهت اطلاعات بیشتر به لینک ذیل مراجعه نمایید: tv4.ir/detail/857/بازگشت-مجله-علمی-«چرخ»-به-شبکه-چهار

 • برنامه گستره شریعت

  34 بازدید

  مناظره دکتر صدوقی سها/ دکتر قراملکی / دکتر رحمتی با موضوع دین و اخلاق

 • هر روز یک اثر اقتباسی در جشنواره فیلم های سینمایی شبکه

  42 بازدید

  ساعت 11 با یک فیلم سینمایی از سینمای جهان

 • منبع موثق

  70 بازدید

  پخش سری جدید برنامه «منبع موثق» با اجرای رضا رفیع شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:40

 • کسب و کار فعالان اقتصادی در «پیشران» شبکه چهار سیما

  221 بازدید

  مجله تخصصی «پیشران» ویژه فعالان اقتصادی، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان کسب و کارهای نوپا تهیه و تولید شده است. در این برنامه که تهیه کنندگی آن را سودابه آقاجانیان برعهده دارد، به صفر تا صد کسب و کار در شرایط اقتصاد فعلی بازار و حمایت از کالای ایرانی با حضور استادان و کارشناسان حوزه های مرتبط پرداخته می شود.

 • استاد قاسم رفعتی

  964 بازدید

  نغمه های آسمانی عنوان برنامه ای است که ویژه ایام ماه مبارک تهیه و تولید شده است. در این برنامه مناجات هایی ماندگار و شنیدنی با صدای اساتید حوزه موسیقی را هر شب ساعت 22 می شنویم.

 • مجله ظهرگاهی مهمانخانه هرروز ساعت 14:30 از شبکه 4 سیما

  26 بازدید

  مجله ظهرگاهی شبکه 4 با هدف رواج سبک زندگی اسلامی ایرانی با اجرای امیرحسین مدرس که هرروز با حضور افراد فرهیخته و اندیشمند در حوزه های مختلف جامعه شناسی، روانشناسی و ادب و هنر ... به صورت زنده تولید و پخش می شود.

 • قاسم رفعتی

  402 بازدید

  آواز مناجات قاسم رفعتی در برنامه "نغمه های آسمانی" شبکه چهار سیما

 • مناجات با صدای استاد احمد حلی

  484 بازدید

  نغمه های آسمانی هرشب ساعت 22 با صدای اساتید حوزه آواز و موسیقی در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما

 • نغمه های آسمانی- سیداحمد حلی

  362 بازدید

  «نغمه های آسمان» به تهیه کنندگی حبیب اله ذوالفقاری هرشب ساعت 22 در ایام ماه مبارک رمضان یک مناجات خوانی با صدای اساتید بزرگ حوزه موسیقی و آواز را را وی آنتن می برد.

 • رویا انگاری وحی در گستره شریعت

  492 بازدید

  گستره شریعت از روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه درسه قسمت «رویا انگاری وحی» را با حضور کارشناسان مورد تحلیل قرار می دهد.دکتر مالک شجاعی مجری کارشناس برنامه، در این سه شب میزبان دکتر ابوالفضل ساجدی، دکتر محمدکاظم شاکر و دکتر محمد جعفری هرندی می شود.

 • نسیم رمضان

  322 بازدید

  روزانه یک آیه در ماه مبارک رمضان در ویژه برنامه «نسیم رمضان» تفسیر می شود. شبکه چهار سیما با همکاری بنیاد فقه و معارف اهل بیت ویژه برنامه «نسیم رمضان» را در ماه مبارک رمضان روزانه در سه نوبت در لحظات اذان به روی آنتن می برد.بنابراین گزارش، در این ویژه برنامه هر روز یک آیه از کلام الله مجید توسط حجت الاسلام و المسلمین سید بهاءالدین ضیایی تفسیر می شود.

 • ویژه برنامه های شبکه 4 سیما در ماه مبارک رمضان

  151 بازدید

  در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های گروه های مختلف شبکه 4معرفی شدند. گروه های مختلف برنامه ساز شبکه 4سیمابه مناسبت ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های مختلفی از جمله «گفتگوی تنهایی»،«معنای زندگی»،«30 سریال»،«نغمه ها،مناجات ها»،«من نویسنده ام»،سری جدید مجله تلویزیونی«مهمان خانه»،«گستره شریعت»،«جزء خوانی قرآن کریم»،«اخلاق پژوهی عرفانی»و ...را برای پخش در این ایام تدارک دیده اند.

 • گستره شریعت

  180 بازدید

  علاقه مندان به برنامه «گستره شریعت»، این برنامه در شب های ماه رمضان هر شب ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش می شود. «گستره شریعت»که ویژه ماه مبارک رمضان در حال طراحی و تولید است قصد دارد تا به مباحث قرآنی بپردازد.دکتر مالک شجاعی مجری برنامه هر شب در گفتگو با کارشناسان به مباحثی همچون تاریخ نگاری قرآنی، رویا انگاری قرآنی،نسبت تاریخ مندی قرآن با فرهنگ غرب، نحوه هدایت گری و تاثیر قرآن در زندگی میپردازد

 • سی سریال

  140 بازدید

  نمایش و تحلیل 30 سریال شاخص رمضانی ویژه برنامه دیگری از شبکه 4 است که گروه ادب و هنر آن را برای پخش در ساعات عصرگاهی ماه رمضان تدارک دیده است. این برنامه در 30 قسمت در مدت زمان 90 دقیقه به تهیه کنندگی حسین مروی تولید می شود و در آن قرار است 30 سریال شاخص رمضانی از سال 1380 کنون پخش و بررسی شود. همراز، پشت کنکوریها، رانت خوارکوچک، خانه به دوش، اویک فرشته بود،متهم گریخت،...

 • آشنایی با رمان نویسان بنام در «من نویسنده ام»

  268 بازدید

  برنامه تلویزیونی «من نویسنده ام» به تهیه کنندگی بابک میزانی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار 4 است که در 32 قسمت 30 دقیقه ای در ماه رمضان پخش آن آغاز میشود. در این برنامه به زیباشناسی در ادبیات با گرایش رمان پرداخته و در هر قسمت با یک نویسنده و رمان نویس مشهور گفتگو میشود.گفتگو ها در قالب تک گویی تولید شده و نویسندگان در خصوص آثار و جوایزی که دریافت کرده اند سخن میگویند.

 • واکنش امریکاییها به ماجرای ویتنام از زبان الیور استون

  209 بازدید

  نادر طالب زاده در برنامه زنده از الیور استون کارگردان امریکایی در خصوص واکنش نسل دو دهه 60و70 امرکایی نسبت به سه گانه ماجرای ویتنام و جنگ امریکا پرسید

 • قتل عام "مای لای" توسط نظامیان آمریکایی در شبکه4

  55 بازدید

  بازخوانی قتل عام روستای "مای لای" ویتنام توسط نظامیان آمریکایی از زبان الیور استون در برنامه زنده شبکه4

 • معنای زندگی

  602 بازدید

  «معنای زندگی» به تهیه کنندگی محسن کرمی در 30 قیمت 50 دقیقه ای هر روز ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می شود. این برنامه که در قالب ترکیبی در گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار تهیه و تولید می شود با دعوت از اساتید به نام در حوزه های مختلف جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه، مردم شناسی و ... به معنای زندگی در دنیای دیجیتالی امروز می پردازد.