در حال بارگذاری
 • 32
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 53.5هزار
  بازدید

مجله ی تصویری حقایق آمریکا

این کانال متعلق است به وبسایت خبری تحلیلی حقایق آمریکا ویدیوها و مطالب ویدیویی این وبسایت در این کانال بارگزاری می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال متعلق است به وبسایت خبری تحلیلی حقایق آمریکا ویدیوها و مطالب ویدیویی این وبسایت در این کانال بارگزاری می شود.

 • 32
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 53.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آمریکا چقدر به معاهدات بین المللی پایبند است؟

  11 بازدید

  آمریکا به راحتی زیربار توافقها و معاهده های بین المللی نمیره . برای مثلا اساسنامه رم در دیوان بین المللی را به سختی قبول کرد، قرارداد وین را نپذیرفت ، و در زمینه سلاح های هسته ای و اتمی با قوانین بین المللی کنار نیومد. آیا این ها مصادیق قانون شکنی آمریکا هستند؟ .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • میزان دسترسی شهروندان آمریکایی به اینترنت پرسرعت چقدرست

  15 بازدید

  قطعی بسیار زیاد ، نویز های فراوان ، سرعت پایین اینترنت و حتی قطعی آن واقعیت مشکلات آمریکایی ها در دسترسی به اینترنت در کشوری است که خود را از پیشروهای تکنولوژی اینترنت میداند . اینجاست که این سوال مطرح می شود : چرا 23 میلیون نفر آمریکایی اینترنت پرسرعت ندارند؟ .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • چرا ژاپنی ها از آمریکا متنفر نیستند؟

  11 بازدید

  در سال 1945 آمریکا با بمب باران اتمی که در ژاپن به راه انداخت و کشتن افراد زیادی در ژاپن به جنگ جهانی دوم خاتمه داد ولی بر خلاف برداشت های موجود بعد از این قتل عام دو کشور آمریکا و ژاپن به متحدان سیاسی قوی ای تبدیل شدند. چر ژاپنی ها از آمریکا متنفر نیستند؟ .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • شهروندان آمریکایی دلارهای ریخته شده از ماشین حمل پول را بردند

  20 بازدید

  از ماندن در یک خودروی حمل پول در آمریکا باعث پخش شدن حدود ۵۰۰ هزار دلار پول نقد در طول جاده و البته چندین فقره تصادف به دلیل ذوق زدگی رانندگان پشت سری شد. تعداد زیادی از راننده ها با توقف خودرو به جمع آوری این غنیمت بادآورده پرداختند به گفته پلیس، دو کیسه پلاستیکی حاوی 140 هزار و 370 هزار دلار پول نقد از در باز عقب خودرو به کف جاده افتاده و با باز شدن کیسه ها، اسکناس ها در هوا پخش شدند. . .. جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • نظرات جمهوری خواهان نسبت به مسائل و موضوعات مختلف آمریکا چیست؟

  18 بازدید

  سیاست خارجی، نقش دولت در امور مختلف مردم جامعه، مالیات، بیمه دولتی و خصوصی، ازدواج همجنس بازان، سقط جنین و ... در نظر جمهوری خواهان چگونه است؟ این ویدیو نظرات حزب جمهوری خواه آمریکا را در مورد این ماسئل و موضوعات بررسی می کند

 • کدام کشورها مورد تهاجم نظامی آمریکا قرار گرفته اند؟

  36 بازدید

  بعد از جنگ سرد کشورهای زیادی به بهانه های مختلف مورد تهاجم و اشغال نظامی توسط آمریکا قرار گرفته اند. عراق ، افغانستان، پاکستان، لیبی، سوریه، ترکیه، کوزوو، گابن، بوسنی ، کوزوو و ... کشورهایی هستند که مورد تهاجم واقع شده اند. این ویدیو به طور مختصر همه کشورهایی که مورد تعرض و تهاجم از طرف آمریکا بوده اند را عنوان میکند.

 • آیا مردم آمریکا بیش از حد کار میکنند ؟

  22 بازدید

  مردم آمریکا چند ساعت در هفته کار می کنند؟ در مقایسه با مردم سایر کشورها مردم آمریکا پرکار هستند یا تنبل؟ رتبه نخست ساعت کاری مربوط به چه کشوری است؟

 • جدا کردن مادر از فرزند یک ساله خود توسط پلیس آمریکا

  21 بازدید

  در این ویدئو صحنه هایی از گرفتن بچه ی یکسال از مادرش به زور توسط پلیس آمریکا نشان داده شده است. علت این کار هم فقط دستگیری مادر بجرم نشستن روی زمین بدلیل نبودن صندلی خالی بود. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFactsبه آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • گزارش آسوشیتدپرس از وضعیت طوفان زده ها در پورتوریکو

  17 بازدید

  پس از طوفان ماریا در سال 2016 در پورتوریکو شرایط زندگی و مردم در این ایالت به شدت در وضعیت بدی قرار دارد. لازم بذکر است که پورتوریکو مجمع الجزایری است در شمال شرقی منطقه کارائیب. پورتوریکو از نواحی غیرضمیمه به خاک ایالات متحده آمریکا به شمار می آید که تحت حاکمیت سیاسی ایالات متحده آمریکا قرار دارد رئیس دولت پورتوریکو رئیس جمهور امریکاست. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • وقتی ترامپ میگوید تجارتی با عربستان سعودی نداشته است

  42 بازدید

  دونالد ترامپ در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که تجارتی با عربستان سعودی نداشته و این کشور برایش مهم نیست . ولی تا چه حد میتوان به اظهارات ترامپ اعتماد کرد ؟ آیا واقعا ترامپ تجارتی با عربستانی ها نداشته؟ .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • ساکنین مناطق کم درآمد آمریکا زمان بیشتری را در انتظار آمبولانس هستند

  31 بازدید

  طبق پژوهش انجام شده توسط محققان آمریکایی ، نتایج 50 هزار مورد ایست قلبی نشان میدهد که پرسنل آمبولانس و امدادرسانی در زمان مراجعه به مناطق کم درآمد بطور متوسط 10 درصد از عملکردشان کاهش می یابد. ... جهت تماشای ویدهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • بحث ترامپ با نمایندگان دموکرات برسر احداث دیوار مرزی مکزیک

  36 بازدید

  روز سه شنبه نانسی پلوسی ، چاک شومر و دونالد ترامپ در جلسه ای که در کاخ سفید برگزار شد بر سر احداث دیوار مرزی مکزیک و مطالب مطرح شده در مورد تعطیل شدن دولت آمریکا بحث و گفتگویی داشتند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • اعتراض کنشگران محیط زیست در دفتر رییس مجلس نمایندگان آمریکا

  29 بازدید

  کنشگران محیط زیست در دفتر نانسی پلوسی، رهبر دموکرات ها و رییس مجلس نمایندگان تجمع اعتراضی تشکیل دادند. این تجمع که از سوی گروهی به نام «جنبش طلوع آفتاب» برگزار شده بود، منجر به دستگیری عده ای از این فعالان شد. معترضان با در دست داشتن پلاکارد و خواندن آواز نسبت به تغییرات آب و هوایی هشدار دادند و خواستار اقداماتی از جانب دولت برای مشکلات زیست محیطی شدند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • آیا ناتو بدون آمریکا دوام میاورد؟

  14 بازدید

  طبق درخواست ناتو، دو درصد از تولید ناخالص ملی هرکدام از کشورهای عضو این سازمان باید به امور نظامی اختصاص یابد، درخواستی که به جز ایالات متحده امریکا، بریتانیا، یونان، لهستان و استونی کشور دیگری آن را اجابت نکرده است، بسیاری نگرانند با روی کار آمدن ترامپ، امریکا بالکل پای خود را از ناتو بیرون بکشد . اما اگر واقعا چنین اتفاقی بیفتد، با خروج امریکا چه بر سر ناتو خواهد آمد؟ ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مکانیسم انتخابات آمریکا چگونه است؟

  18 بازدید

  در این ویدئو کلیپ مکانیسم انتخابات سیاسی (کنگره ، سنا و ریاست جمهوری) در ایالات متحده به صورت اجمالی توضیح داده شده است. نحوه رای دهی و مشارکت مردم ، طول مدت تصدی موقعیت ها در نتیجه این انتخابات و سایر موضوعات مرتبط با این مکانیسم در این کلیپ کوتاه توضیح داده شده است. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • میزان قدرت و اثرگذاری ایالت نیویورک در آمریکا چقدر است؟

  5 بازدید

  قدرت سیاسی و اقتصادی ایالت نیویورک چقدر هست؟ در مناصبات قدرت، این ایالت چه جایگاه و قدرتی داره؟ این قدرت و اثرگذاری از کجا اومده؟ برای پاسخ به این سواات این ویدئو رو ببینید.

 • شعله های آتش مهارنشدنی در یک مجتمع مسکونی

  12 بازدید

  مجتمع آپارتمانی شماره ۶۳ خیابان جفرسون واقع در فیلادلفیای آمریکا، روز دوشنبه طعمه حریق شد. زبانه های آتش که تا پاسی از شب شعله می کشید، ضمن وارد آوردن آسیب جدی به این ساختمان جهار طبقه، دو آتش نشان را نیز دچار سوختگی کرد. با این حال تمامی ساکنان این مجموعه مسکونی به نقاط امن منتقل شدند. مطابق آخرین اخبار منتشر شده این ساختمان بر اثر این آتش سوزی به کلی تخریب شده ولی هنوز دلایل رخداد این سانحه آتش سوزی اعلام نشده است. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir را مراجعه کنید.

 • سال نهایی (The Final Year)

  14 بازدید

  مستند سال نهایی ، تاریخچه اتفاقاتی که برای تیم سیاست خارجی دولت باراک اوباما در آخرین سال کاریش را روایت میکند... ... جهت تماشای مستندای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • طوفان مرگبار جنوب شرقی کالیفرنیا

  22 بازدید

  بارش سنگین برف و بوران شدید در جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا تاکنون دست کم ۴ کشته برجای گذاشته است و برق ۳۱۰ هزار خانه قطع شده است. در برخی مناطق تا ۵۰ سانتیمتر برف بر زمین نشسته است. این بوران که روزهای آخر هفته این منطقه از آمریکا را در نوردید باعث لغو شدن بیش از هزار پرواز در روز یکشنبه و در فرودگاه بین المللی شارل,جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • غرق شدن ماشین ها در اثر جاری شدن سیل در کالیفرنیا

  60 بازدید

  بارش باران و برف در روز جمعه در جنوب کالیفرنیا به جاری شدن سیل ، افتادن دکل ها و زیر آب رفتن خودروها منجر شد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • لیندزی گراهام : اگر حمایت های آمریکا نبود، در عربستان فارسی صحبت می کردند

  84 بازدید

  لیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز : اگر حمایت‌های ارتش آمریکا (دربرابر ایران) نبود، ظرف یک هفته در عربستان همه فارسی حرف میزدند. ارتش سعودی ها حتی نمیتونه یک پاکت کاغذی رو شکست بده. ..... چهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • متوقف شدن ناگهانی عملیات پرتاب موشک ULA

  45 بازدید

  زمانی که همه منتظر پرتاب موشک دلتا 4 از پایگاه هوایی وندنبرگ واقع در کالیفرنیا بودند ، در واپسین لحظات شمارش معکوس متوقف پرتاب متوقف شد . این موضوع باعث ناامیدی بسیاری از مردم شد. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • جاری شدن سیل در جنوب کالیفرنیا

  37 بازدید

  بارش باران و برف در روز جمعه در جنوب کالیفرنیا به جاری شدن سیل ، افتادن دکل ها و زیر آب رفتن خودروها منجر شد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • فرود ناموفق موشک فالکن ایکس شرکت تسلا در دریا

  32 بازدید

  الون ماسک مدیر پروژه موشک فالکن ایکس شرکت تسلا در توییتر خود ویدئویی از فرود ناموفق این موشک در دریا منتشر کرد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • نگاه های معنی دار هیلاری کلینتون به ترامپ در مراسم یادبود "جورج بوش پدرquo

  44 بازدید

  در مراسم یادبود جورج هربرت واکر بوش که در کلیسای ملی واشنگتن برگزار شد ترامپ و اوباما در برخورد باهمدیگر خوش وبش سردی داشتند . نکته قابل تامل در این لحظه نگاه های معنادار هیلاری کلینتون می باشد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • پلیس خاطی پس از قتل مرد صاحبخانه تبرئه شد

  60 بازدید

  در این ویدئو که از دوربین لباس یکی از مامورین فیلم برداری شده تصاویر تیراندازی مامور پلیس به مرد صاحبخانه ایست که پس از هجوم به منزلش قصد دفاع از خانواده اش را داشت را نشان می دهد. دفتر دادستانی ناحیه اعلام کرد که هیچ اتهامی به مامور پلیس وارد نیست چون مرد صاحبخانه به به فرمان پلیس توجه نکرده است حتی اگر تیری شلیک نرده باشد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • تصاویر دلهره برانگیز از لحظه سقوط کودکان از بالای دیوار مرزی آمریکا و مکزیک

  55 بازدید

  در این ویدئو که توسط دوربین های مدار بسته گشت مرزی آمریکا ضبط شده مشاهده می شود که خانواده مکزیکی در حال عبور از دیوار مرزی ساخته شده در مرز مکزیک - آمریکا هستند که کودکان از بالای دیوار رها می شوند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • تصاویر هوایی از ایالت ایلینوی پس از طوفان تورنادو

  37 بازدید

  طوفان ویرانگری که شامل 5 تندباد تورنادو بود ایالت ایلینوی آمریکا را در روز 11 دسامبر در نوردید. در این ویدئو میتوانید گوشه ای از خسارات وارد شده به این ایالت را مشاهده کنید. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مستند تحت نظر (Copwatch)

  32 بازدید

  پلیس های نگهبان: این پلیس ها خودشونو وقف آگاه سازی جامعه و دفاع شهروندان از حق و حقوقشون در برابر آزار و اذیت برخی پلیس ها میکنند در این مستند میبینید که… جهت تماشای مستندهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • تغییرات جمعیتی آمریکا در 220 سال گذشته

  26 بازدید

  پراکندگی جمعیت در آمریکا چه مسیری را طی کرده است؟ اثر مهاجرت اروپاییان به آمریکا چه تاثیری بر پراکندگی جمعیت داشته است؟ پیشرفت علم و چه صنعتی بعنوان دلایل اصلی تغییرات پراکندگی اصلی بیان می شود؟ در این ویدئو بیان می شود. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • تصاویری از مراسم تشییع جورج بوش پدر

  1,515 بازدید

  جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • یک کشته و 45 مجروح در صانحه واژگونی اتوبوس در ایالت آرکانزاس

  57 بازدید

  اتوبوس حامل تیم فوتبال نوجوانان که برای مسابقات قهرمانی به ایالت آرکانزاس آمریکا در حرکت بود از مسیر منحرف شد و خارج از جاده واژگون شد . بنابر آمار اعلام شده توسط خبرگزاری CBS این صانحه یک کشتی و 45 زخمی برجای گذاشته است. جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.