در حال بارگذاری
 • 66
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 100.1هزار
  بازدید

مجله ی تصویری حقایق آمریکا

این کانال متعلق است به وبسایت خبری تحلیلی حقایق آمریکا ویدیوها و مطالب ویدیویی این وبسایت در این کانال بارگزاری می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال متعلق است به وبسایت خبری تحلیلی حقایق آمریکا ویدیوها و مطالب ویدیویی این وبسایت در این کانال بارگزاری می شود.

 • 66
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 100.1هزار
  بازدید
این کانال از سوی "مجله ی تصویری حقایق آمریکا" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • رسوایی بزرگ در دانشگاه های آمریکا

  96 بازدید

  در آمریکا ۵۰ نفر ازجمله چند ستاره سینما و تعدادی از برگزارکنندگان امتحان‌های ورودی به دانشگاه و مربیان ورزشی به اتهام رشوه گرفتن، بازداشت یا دادگاهی شده‌اند. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • کشته شدن یک نوجوان آمریکایی بر اثر شلیک پلیس در جریان یک ایست و بازرسی ساده!

  76 بازدید

  یک نوجوان در حین ایست بازرسی به خاطر نور بالا زدن کشته شد. خانواده او شکایتی بر علیه افسر پلیس تنظیم کرده اند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • آیا ایالات متحده آمریکا اسلام هراس است؟

  45 بازدید

  در اکتبر سال 2007، امریکا در یک حمله ی هوایی به افعانستان اشتباها بیمارستانی را بمباران کرد و منجر به کشته شدن حداقل بیست تن شد که سه نفر از آنها کودک بودند. اگرچه این قبیل اشتباهات به ندرت پیش می آید، اما کشته شدن مردم غیرنظامی یکی از جنبه های غیرقابل اجتناب جنگ است. . . جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مستند کشور زندان ها ( PRISON STATE )

  24 بازدید

  در این مستند، از نزدیک چرخه ی زندانی شدن در آمریکا و تلاش یک ایالت برای متوقف کردن این چرخه، به تصویر کشیده شده است. .... جهت تماشای مستندهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • قسمت دهم از تاریخ آمریکا : توماس جفرسون

  1,036 بازدید

  در این قسمت جان گرین به شما در مورد توماس جفرسون؛ یکی از پدران بنیان گزار امریکا و سومین رئیس جمهور این کشور درس می دهد. جفرسون شخصیت بحث برانگیزی در تاریخ امریکا محسوب می شود، عمدتا به این دلیل که مثل تقریبا همه ی انسان های دیگر تضادهای شخصیتی بسیار زیادی داشته است. جفرسون کسی بود که برده داری می کرد در حالی که نمی دانست این کار را با میل شخصی انجام می دهد یا نه. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • برخورد نژادپرستانه زن آمریکایی با مرد اسپانیایی زبان؛ از کشور من برو بیرون

  84 بازدید

  ویدیوی جنجالی تصویر زن سفیدپوستی را نشان می دهد که به مدیر رستوران مکزیکی تامپیکو در پارکرزبرگ ویرجینیای غربی ناسزا می گوید. مدیر رستوران که یک شهروند آمریکایی است بعد از تلاش برای آرام کردن اوضاع از زن و همراهش میخواهد رستوران را ترک کنند. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • با واشنگتن، مرکز قدرت آمریکا آشنا شوید

  54 بازدید

  کنگره آمریکا در سال ۱۷۹۰ میلادی به طرح پیشنهاد شده از سوی جورج واشنگتن، اولین رئیس جمهوری آمریکا که به «محل اقامت» (Residence Act) مشهور شد، رای داد و به این ترتیب شهر «واشنگتن، دی.سی.» در کرانۀ رود پوتوماک به عنوان پایتخت ایالات متحده آمریکا ساخته شد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید

 • افزایش نرخ خودکشی کارگران آمریکایی

  59 بازدید

  بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها، نرخ خودکشی از سال 2000 تا کنون بیش از 30 درصد افزایش داشته تحقیقات نشون میده بالاترین نرخ خودکشی در بین مردان در شغل های ساخت و ساز و استخراج مثل معدنه و برای زنان در حوزه های هنر، طراحی، ورزش و رسانه است .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مجله آتلانتیک توضیح میدهد مسئله ی اعتیاد به مصرف و خرید در آمریکا

  33 بازدید

  مصرف گرایی در ایالات متحده به اوج خود رسیده است. در سال 2017، 240 میلیارد دلار خرج کالاهایی همچون جواهرات، ساعت، کیف و چمدان و گوشی شد – دو برابر سال 2002، با وجود این که جمعیت آمریکا در این فاصله تنها 13 درصد افزایش پیدا کرد. به این ارقام، 81 پوند لباس و منسوجاتی که هر آمریکایی در سال دور می ریزد، یا 20 میلیون تن پلاستیکی که کل مردم آمریکا در سال دور می ریزند را اضافه کنید. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • چرا محصولات اپل انقدر گران است ؟

  1,223 بازدید

  محصولات اپل هرگز ارزان نبوده اند اما هزینه بسیاری از محصولات اپل با گذشت زمان با افزایش شدیدی روبرو شده است. سوال این است که چه چیز باعث گرانی محصولات اپل می شود؟ ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • وعده های ترامپ چه بود؟ صنعت ذغال سنگ

  3 بازدید

  دوازده هزار شغل معدنی در چند سال گذشته در این ایالت از بین رفته اند – و 70 درصد رای های این ایالت از آن ترامپ شد. یکی از کارگران سابق معدن می گوید «من در تمام عمرم یک دموکرات بودم، اما امسال نظرم را عوض کردم. من به ترامپ رای دادم چون قول داد به معادن ذغال سنگ کمک کند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • وعده های ترامپ چه بود؟ کارخانه ها و مسأله اشتغال

  19 بازدید

  مشاغل تولیدی در ایری از دهه 1970 به بعد سیر نزولی داشته اند، و این شهرستان – بعد از اینکه دو بار به اوباما رای داد – به دانلد ترامپ اعتماد کرده تا آن ها را احیا کند. یکی از صاحبان کسب و کار کوچک می گوید «هرگز چیزی شبیه به او ندیده بودیم و فکر می کنم این مردم را می ترساند، اما فکر می کنم کسانی که به او رای دادند امیدوار هستند.» .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • ایالات متحده اسرار : حریم شخصی از دست رفته

  21 بازدید

  آژانس امنیت ملی امریکا از نظر قانونی متعهد می شد که استراق سمع شهروندان امریکایی جرم محسوب شده و حریم شخصی شهروندان را به رسمیت بشناسد. پس از اتفاق 11 سپتامبر فعالیت های حاسوسی و غیرقانونی NSA وارد فاز جدیدی شد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • بارش باران و آب گرفتگی معابر ، آمد و شد در کالیفرنیا را مختل کرد

  28 بازدید

  سرعت باد های شدید در سانفرانسیسکو در حال افزایش تا 40 مایل در ساعت میباشد.بادهایی که درختان و تیر های برق را از جای خود کنده و به زمین می اندازد. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • تیراندازی در دبیرستانی در بالتیمور پلیس مدرسه مورد هدف قرار گرفت

  56 بازدید

  مردی 25 ساله وارد دبیرستانی در بالتیمور شده و ناظم یکی از سالن ها را مورد هدف قرار میدهد . این ناظم 56 ساله به نام فردریک داگلس اکنون در بیمارستان بستری شده .پلیس میگوید که شرایط او جدی است اما وضعیت او به ثبات رسیده است . به گفته معلمان این مدرسه دانش آموزان از نظر روانی بهم ریخته اند . جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • انتقاد شدید نماینده کنگره از قوانین تامین مالی تبلیغات انتخاباتی

  19 بازدید

  یکی از اعضای کنگره آمریکا به نام "الکساندریا اوکازیو کورتز" به ناظران دولت گفت : "بیاین یک بازی کنیم" . او در ادامه به بحث و موشکافی پیرامون قوانین مالی پویش های ایالات متحده پرداخت تا منظورش از این که این قوانین از اساس ناکارآمد است، را بهتر برساند.... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • بازیافت زباله های پارچه ای نیویورک توسط یک موسسه مردم نهاد

  59 بازدید

  یک موسسه مردم نهاد، وظیفه خطیر بازیافت زباله های صنعت مد شهر نیویورک را به عهده گرفته، و هر هفته هزاران پوند منسوجات استفاده شده را دریافت میکند تا آن ها را بازیافت کرده یا دوباره به فروش برساند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • جنجال رسانه ای پیرامون اظهارات ایلهان عمر در انتقاد از ترامپ و صهیونیست ها

  51 بازدید

  عضو جدید کنگره، ایلهان عمر (دمکرات، مینسوتا) با هجمه های هر دو حزب نسبت به توییت هایش که ضد صهیونیست تلقی شده روبرو شده است. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • گزارش CNN از مهاجرت 98 درصد از ساکنان لوییزیانا بر اثر تغییرات آب و هوایی

  19 بازدید

  بیل ویر از سی.ان.ان به جزیره ژون چارلز در لوییزیانا رفته است، جایی که ساکنین آن به واسطه بالا آمدن سطح آب پیرامون خود مجبور به نقل مکان هستند. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • گزارش CBS از آزارجنسی در انجمن های برادری دانشگاه Yale

  31 بازدید

  سه دانشجوی زن، از دانشگاه ییل و نه انجمن برادری این دانشگاه شکایت کرده و از دیوان فدرال خواسته اند انجمن های برادری را مجبور کند زنان را نیز به عنوان عضو بپذیرد. آن ها ییل و انجمن های برادری را به این متهم کرده اند که اجازه داده اند «محیط هایی خطرناک که بدرفتاری جنسی در آن رشد می کند» وجود داشته باشد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • معلم های دنور در اعتراض به سیستم پرداخت حقوقشان به خیابان ها آمدند

  45 بازدید

  کلرادو هفتمین ایالتی است که معلمان آن در سال گذشته دست به اعتصاب زده اند. با تحصن معلمین در دنور، نزدیک به 71000 دانش آموز و خانواده هایشان بلاتکلیف هستند. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • انتشار اسامی 286 کشیش متهم به سواستفاده جنسی از کودکان

  13 بازدید

  در روز پنجشنبه، 14 اسقف کاتولیک در تگزاس، نام 286 کشیش را که متهم به نزدیک به هشت دهه آزار جنسی کودکان هستند به شکل علنی اعلام کردند. همچنین عذرخواهی تازه ای از قربانیان صورت دادند. این اعلام عمومی 10 هفته بعد از گزارش سی.بی.اس درباره اتهامات موجود بر علیه کشیش ها در قلمروی مذهبی گالوستون-هیوستون بود. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • 60 درصد از وقت ترامپ صرف امور برنامه ریزی نشده می شود

  39 بازدید

  اکسیوس می گوید یک منبع موثق در کاخ سفید، برنامه زمانی سه ماه گذشته رییس جمهور را فاش کرده است که براساس آن 60 درصد از وقت ترامپ صرف امور برنامه ریزی نشده می شود. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • افزایش 50 درصدی اذیت و آزارجنسی در آکادمی های آموزشی ارتش آمریکا

  29 بازدید

  بر اساس گزارش جدید پنتاگون، آزار و اذیت جنسی در سه آکادمی نظامی معتبر آمریکا در سال تحصیلی گذشته 50 درصد افزایش داشته است. قریب به 747 دانش آموز سالهای اول و دوم نیروی هوایی و نیروی دریایی در یک سرشماری بدون نام اظهار کرده اند که در سال تحصیلی گذشته مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند. رقمی که سه سال قبل 507 نفر بود. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • اتهام شرکت دارویی Purdue pharma در شیوع بحران مخدرها

  44 بازدید

  یک گزارش توس پروپابلیکا مدعی شده پردو فارما که متهم به مهندسی شیوع داروهای مخدر و سود بردن از آن است، قصد داشته وارد حوزه درمان اعتیاد شود. این گزارش بر اساس بخش هایی حذف شده از یک شکایت نامه است که توسط ایالت ماساچوست و اعضای خانواده سکلر تنظیم شده است. پردو می گوید همچنان از خود دفاع خواهد کرد. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • وجود فلزات سنگین و ارسنیک در 45 نوع نوشیدنی موجود در بازار آمریکا

  79 بازدید

  گزارش جدیدی که چهارشنبه منتشر شده می گوید برخی آبمیوه های محبوب می توانند حاوی آلاینده های فلزی سنگین مثل سرب، آرسنیک و کادمیوم باشند. گزارش مصرف کنندگان 45 آبمیوه بسته بندی را آزمایش کرده و نتایج حاکی از مقادیر قابل اندازه گیری از این فلزات سنگین در تمام آن ها بود. قرارگیری درازمدت در معرض این فلزات می تواند منجر به خطراتی همچون بیاری های کلیوی یا سرطان شود. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مستند ایالات متحده ی اسرار : برنامه

  128 بازدید

  مستند ایالات متحده ی اسرار به بررسی بزرگترین اسناد محرمانه ی منتشر شده توسط ادوارد اسنودن و افشای سندی به اسم پروژه ی "برنامه" و آنچه در آژانس امنیت ملی امریکا(NSA) می گذرد می پردازد. این بزرگترین افشای اطلاعات طبقه بندی شده بود که در طول تاریخ آمریکا یا در واقع در طول تاریخ جهان اتفاق افتاده است. و به معنای واقعی کلمه یک رسوایی بزرگ برای ایالات متحده ی امریکا بود. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • کدام بخش از تاریخ برده داری آمریکا در مدارس تدریس نمی شود؟

  36 بازدید

  برده داری دلیل شروع جنگ داخلی آمریکا بود. با این حال برخی دانش آموزان تازه امروز در حال آموختن این مساله هستند. تا حدی به این خاطر که بعد از پایان جنگ، برخی از جنوبی های سفیدپوست شروع به راه اندازی موسساتی مختص ترویج کتاب های درسی کردند که به کودکان می آموخت جنگ به خاطر برده داری نبود بلکه به خاطر «حقوق ایالت ها» بود. این روایت های نادرست همچنان در نحوه آموزش کودکان درباره تاریخ جنگ مدنی تاثیر می گذارد. پس چرا حقیقت آموخته نمی شود؟ .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usf

 • قسمت نهم تاریخ آمریکا : سیاستمداران امریکایی از کجا پیدایشان شد

  303 بازدید

  در این قسمت از مجموعه تاریخ آمریکا جان گرین به شما توضیح می دهد که سیاستمداران امریکایی از کجا پیدایشان شد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • سخنان اسپایک لی در مراسم اهدای اسکار 2019

  273 بازدید

  اسپایک لی اولین اسکار خود را یکشنبه شب به دست آورد. این کارگردان نمادین به خاطر بهترین فیلمنامه اقتباسی این جایزه را دریافت کرد. او در صحبت هایش به برده های آفریقایی در آمریکا ادای احترام کرد ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • بازداشت دانش آموز 16 ساله با توسل به شوکر برقی به جرم همراه داشتن موبایل!

  235 بازدید

  پس از اینکه یکی از دانش آموزان در پی استفاده از گوشی خود در کلاس درس از او خواسته شد تا کلاس را ترک کند ، مامورین پلیس به مدرسه خوانده شدند. ماموران برای دستگیری وی از شوکر برقی استفاده کرده و او را مورد ضرب شتم قرار می دهند. .... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.

 • مستند کودکان فقیر (Poor Kids)

  109 بازدید

  در این مستند با بیان داستان سه خانواده می بینیم که فقر برای بچه های آمریکایی، چه معنایی دارد. ... جهت تماشای ویدئوهای بیشتر به وبسایت USFacts به آدرس www.usfacts.ir مراجعه کنید.