در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

آزمایش انحنای زمین- اثبات تخت بودن زمین

4,891
11 ماه پیش
علم و تکنولوژی
دیدگاه‌ها
 1. 5 ماه پیش
  و زمین تخت هست چرا که قران گته یعنی خدا چرا که پیامبر گته و ما سگ کی باشیم قران رو ول کنیم حر ناسارو باور کنیم
 2. 7 ماه پیش
  زمین تخته و من نمیدونم چرا بعضیا اینقد اصرار دارن گرد باشه معلومه دنبال فهمیدن نیستن فقط میخوان هرچی خودشون میگن درست باشه در تعجبم مگه چقد سخته درکش؟؟؟از زمین گرد که تخیلی تر نیست
 3. 10 ماه پیش
  سلام به شما قبل از هر چیز بگویید آیا به واقع بدون هیچگونه تعصبی در پی کشف حقیقت هستید؟ اگر اینطور نیست و شما مصمم هستید تا هر طور شده سر موضع خود که مسطح بودن زمین است بایستید، پس اظهار نظر من و امثال من بی فایده خواهد بود. اما اگر واقعاً دنبال کشف حقیقت هستید و برای شما فرقی نمیکند که زمین واقعاً تخت باشد یا کروی، بگویید تا در مورد این ویدئو اظهار نظر کنم.
 4. 11 ماه پیش
  اگر ما ماه را با چشم غیرمسلح و حتی مسلح هم بنگریم به دوار بودن این جسم آسمانی میتونیم پی ببریم . با زوم دوربینهای مخصوص شکل کروی آن به سادگی قابل درک است . زمین هم میتواند همچین حالتی را داشته باشد
 5. 11 ماه پیش
  با قائل به تخت بودن زمین ، باید ما با حصاری روبرو باشیم که در منتهی الیه زمین باشد ، زمین تخت لب و دیوار خواهد داشت و قاعدتاً انسان میتواند با اوج گرفتن هواپیماهای مخصوصی آنرا مشاهده کند . با این موضوع چگونه کنار بیاییم؟ آیا هیچ تصویری از دیوارها یا لبهای پایانی تخت بودن زمین وجود دارد؟
 6. 11 ماه پیش
  گرد بودن زمین یک مثئله ی کاملا اثبات شده است، افرادی که به ماه رفتند این موضوع را مشاهده کردند و اینکه بگوییم زمین تخت است، کاملا غیر علمی است، اگر غیر این است ماهواره ها باید چیزی غیر از این را نشان می داد.
  1. سلام خدمت شما لینک زیر را مطالعه کنید: http://flatearthfarsi.com/?p=4242
مسابقه‌ی زیر گنبد قصه
تـا ۳۰ دی
یه مسابقه، یه خاطره، یه دنیا جایزه!
اطلاعات بیشتر